Yeni Toyota Proace City

Yeni Toyota Proace City

232.300 TL
Fiyatlar model y─▒l─▒, motor hacmi, renk ve opsiyonlara g├Âre de─či┼čiklik g├Âstermektedir.

HER ZAMAN HAZIR

─░ster i┼č, ister keyif için olsun yeni Proace City ihtiyac─▒n─▒z olan performans─▒ gösterir. Dü┼čük yak─▒t tüketimine sahip, verimli ve yüksek performansl─▒ motor seçenenekleriyle her zaman sizi dü┼čündü─čünden emin olabilirsiniz.

*Görseller ve donan─▒mlar Türkiye’de sunulan versiyonlarda farkl─▒l─▒k gösterebilir.

Zekice dü┼čünülmü┼č pratik özellikler

Düz ┼čekilde katlanan koltuklar bagaj hacminizi art─▒r─▒r. Arka koltuklardaki 3 adet çocuk koltu─ču sabitleme mekanizmas─▒ (ISOFIX) ise, çocuklar─▒ korur ve konforlu tutar. Yans─▒tmal─▒ Renkli Gösterge Ekran─▒ ve 8" Renkli Dokunmatik Multimedya Ekran gibi geli┼čmi┼č teknolojiler de yolculu─čunuzu kolayla┼čt─▒r─▒r ve daha keyifli hâle getirir.

De─či┼čtirin, tekrar de─či┼čtirin

Proace City'nin tüm koltuklar─▒ düz olacak ┼čekilde katlanabilir. Ayr─▒ca panoramik cam tavan, elektrikli aç─▒labilen ön ve arka camlar, ön koltuklar arkas─▒ katlanabilen masalar, arka camlarda güne┼člikler, çift bölgeli otomatik klima, ak─▒ll─▒ giri┼č ve çal─▒┼čt─▒rma gibi özellikler ile hem sürücünün hem de tüm yolcular─▒n konforunu ön planda tutar.

Konfor alan─▒n─▒za ho┼č geldiniz

Ön yolcu ve sürücü koltu─čunda kol dayamalar ve koltuk ─▒s─▒tma, sürücü koltu─čunda bel deste─či, çok say─▒da saklama alan─▒ ve bagaja kolayca ula┼čabilmek için yukar─▒ aç─▒labilen bagaj kap─▒s─▒ cam─▒ sayesinde Proace City pratik ve konforludur.

PROACE CITY 360°

Tasar─▒m

ETK─░LEMEK ─░Ç─░N TASARLANDI

Proace City, siz ve yolcular─▒n─▒z için yeterli alana sahiptir. Üstelik, arac─▒n içi ihtiyac─▒n─▒za göre düzenlenebilir.


Motor

S─░ZE EN UYGUN OLANI BULUN

100 - 130 hp aras─▒nda güç üreten geli┼čmi┼č dizel motoru ve be┼č vitesli düz veya sekiz vitesli otomatik ┼čanz─▒man seçenekleri size üstün bir yak─▒t tasarrufu sunan Proace City, ihtiyaçlar─▒n─▒z─▒ kar┼č─▒layacak en uygun motora sahiptir.


Ölçüler

─░HT─░YACINIZ OLAN ESNEKL─░K

Proace City, her birinde ISOFIX ba─člant─▒s─▒ olan üç adet ba─č─▒ms─▒z ikinci s─▒ra koltuk veya 1/3 : 2/3 oran─▒nda katlanan geni┼č koltuk seçene─či ile yolculara esnek bir oturma imkân─▒ sunar.


Güvenlik

ÜSTÜN GÜVENL─░K ÖZELL─░KLER─░

Proace City'de çe┼čitli yol ko┼čullar─▒nda sizlere destek olmas─▒ için Ak─▒ll─▒ Güvenlik Sistemleri sunulur. Ön Çarp─▒┼čma Önleyici Sistem, Trafik ─░┼čaretleri Tan─▒ma Sistemi, Direksiyon Kontrollü ┼×erit Takip Sistemi, Adaptif H─▒z Sabiteme Sistemi ve Sürücü Yorgunluk Alg─▒lama Sitemi gibi güvenlik özellikleri ile Proace City'nin sizi korudu─čundan emin olabilirsiniz.

TOYOTA PROFESSIONAL

oyota, geni┼č hizmet a─č─▒ ve y─▒llar─▒n tecrübesi ile her zaman yan─▒n─▒zda. Merkezinde sizin bulundu─čunuz kapsaml─▒ bir hizmet yelpazesi ile Toyota Professional, gönlünüzü tam anlam─▒yla rahat tutman─▒z─▒ sa─člayacak deste─či sunar.

Servis Vale Hizmeti

Otomobilinizi bulundu─čunuz lokasyondan al─▒p bak─▒m─▒n─▒ yapmak üzere uzman Toyota teknisyenlerine emanet ediyoruz. Bak─▒m─▒ yap─▒lan otomobilinizi yine size lokasyonunuzda teslim ediyoruz.

*Servis Vale Hizmeti dahilinde bayi lokasyonunun maksimum 20 km uzakl─▒─č─▒ndaki mesafeler kapsam─▒nda hizmet verilmektedir. Hizmet randevulu olarak verilmektedir ve bayi kapasitesi ve lokasyon bak─▒m─▒ndan s─▒n─▒rlamalar bulunmaktad─▒r. Bayi i┼č plan─▒na uygun olan farkl─▒ gün ve saat önerebilir. Arac─▒n bak─▒m için bayiye getirilip götürülmesindeki riskler mü┼čteriye aittir. 65 ya┼č üstü veya engelli mü┼čterilerimiz öncelikli olacakt─▒r.

Toyota Forever Avantajlar─▒

Toyota Plazalar'da yapt─▒─č─▒n─▒z servis harcamalar─▒nda Toyota Puan kazanabilirsiniz. Üstelik puanlar─▒n─▒z kulland─▒kça artar, daha fazla indirim ve avantaj kazand─▒r─▒r.

Toyota 24 Saat Yol Yard─▒m

Toyota 24 saat yol yard─▒m─▒ ile 2 y─▒l boyunca 7 gün 24 saat yol yard─▒m─▒ alabilir, hayat─▒n─▒z─▒ kolayla┼čt─▒racak hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Online Servis Randevusu

Toyota’n─▒z─▒n periyodik bak─▒m─▒n─▒ ve servis i┼člemlerini diledi─činiz gibi planlayabilirsiniz. Arac─▒n─▒z─▒ teslim edece─činiz ve teslim alaca─č─▒n─▒z tarih, saat ve bayiyi seçerek randevunuzu kolayca olu┼čturabilirsiniz. Üstelik Toyota Professional mü┼čterilerimize, 2 gün içinde randevu garantisiyle.

Proace City'yi bu kadar etkileyici yapan detaylar─▒ inceleyin.

*Görseller ve donan─▒mlar Türkiye’de sunulan versiyonlarda farkl─▒l─▒k gösterebilir.


D─▒┼č Tasar─▒m


─░ç Tasar─▒m

 


Aksesuarlar

S─░Z─░ GÜVENDE TUTAR

Proace City'de çe┼čitli yol ┼čartlar─▒nda size destek olacak Ak─▒ll─▒ Güvenlik Sistemleri sunulur.

GEL─░┼×M─░┼× TEKNOLOJ─░LER ─░LE KEND─░N─░Z─░ GÜVENDE H─░SSED─░N

Ön Çarp─▒┼čma Önleyici Sistem, Trafik ─░┼čaretleri Tan─▒ma Sistemi, ┼×erit Takip Sistemi, Adaptif H─▒z Sabiteme Sistemi gibi güvenlik özellikleri ile Proace City'nin sizi korudu─čundan emin olabilirsiniz.

GÜVENL─░ B─░R ─░Ç TASARIM

Arac─▒n içinde çe┼čitli yerlerde bulunan SRS hava yast─▒klar─▒, çarp─▒┼čma durumunda araçtaki herkesin çok iyi korunmas─▒n─▒ sa─člar.


GEL─░┼×M─░┼× TEKNOLOJ─░LER

Proace City, geli┼čmi┼č güvenlik sistemleri ve ba─člant─▒l─▒ dijital özelliklere kadar çok çe┼čitli yenilikçi teknolojiler ile donat─▒lm─▒┼čt─▒r.

ZENG─░N MULT─░MEDYA ÖZELL─░KLER─░

Yeni Proace City 8" dokunmatik multimedya ekran─▒, Bluetooth Kablosuz Cep Telefonu Ba─člant─▒s─▒, Ak─▒ll─▒ Telefon Entegasyonu (Apple CarPlay & Android Auto) ile hayat─▒n─▒z─▒ kolayla┼čt─▒r─▒r ve sizlere benzersiz bir deneyim sunar.

Ölçüler

3500 litreye kadar kapasitesi olan Proace City ile neredeyse ihtiyac─▒n─▒z olan her ┼čeyi ta┼č─▒yabilirsiniz.

*Görseller ve donan─▒mlar Türkiye’de sunulan versiyonlarda farkl─▒l─▒k gösterebilir.

Boy    

4403 mm

En

1848 mm

Yükseklik

1880 mm

Dingil mesafesi

2785 mm

Yolcu kapasitesi (sürücü dahil)

5 koltuk


Bagaj Hacmi 

Yükleme Hacmi (Tavan Seviyesine Kadar)(Arka Koltuklar Katlan─▒nca) 

3000 litre

Yükleme Hacmi (Bagaj Raf─▒ Seviyesine Kadar)

775 litre

Yükleme Alan─▒ Uzunlu─ču (Arka Yolcu Koltuklar─▒ Dik Vaziyette)

1000 mm

Yükleme Hacmi (Tavan Seviyesine Kadar)

1355 litre

Yükleme Hacmi (Bagaj Raf─▒ Seviyesine Kadar)(Arka Koltuklar Katlan─▒nca)

1414 litre

Yükleme Hacmi (Tavan Seviyesine Kadar)(Arka Koltuklar ve Ön Yolcu Koltu─ču Katlan─▒nca)

3500 litre

Motor Seçenekleri

 

1.5 D 100 HP Dizel

Yak─▒t Tipi    

Dizel

┼×anz─▒man 

5 ─░leri Düz Vites

Çeki┼č Sistemi

4X2

Birle┼čik CO2 Sal─▒n─▒m

110 gr/km

1.5 D 130 HP A/T Dizel

Yak─▒t Tipi    

Dizel

┼×anz─▒man 

8 ─░leri Otomatik Vites

Çeki┼č Sistemi

4X2

Birle┼čik CO2 Sal─▒n─▒m

114 gr/km

Versiyonlar & Özellikleri
 

Dream

 •  Kablosuz ┼×arj Ünitesi
 •  8" Dokunmatik Multimedya Ekran─▒
 •  Ak─▒ll─▒ Telefon Entegrasyonu (Apple CarPlay & Android Auto)

Dream A/T

 •  Kablosuz ┼×arj Ünitesi
 •  8" Dokunmatik Multimedya Ekran─▒
 •  Ak─▒ll─▒ Telefon Entegrasyonu (Apple CarPlay & Android Auto)

Flame X-Pack A/T

 •  3 Parça Ba─č─▒ms─▒z katlanabilir arka koltuklar
 •  Çift Bölgeli Otomatik Klima
 •  Kablosuz ┼×arj Ünitesi
 •  8" Dokunmatik Multimedya Ekran─▒

Passion X-Pack A/T

 •  3 Parça Ba─č─▒ms─▒z katlanabilir arka koltuklar
 •  Çift Bölgeli Otomatik Klima
 •  Is─▒tmal─▒ Ön Koltuklar
 •  Kablosuz ┼×arj Ünitesi

KRED─░ HESAPLAMA

Faiz oranlar─▒ örnek olarak verilmi┼čtir. Kredinin kullan─▒ld─▒─č─▒ finans kurumuna, kredi tutar─▒na ve arac─▒n modeline göre de─či┼čkenlik göstermektedir.
Kredi Tutar─▒Faiz Oran─▒ (%)Taksit Say─▒s─▒Ayl─▒k ├ľdenecek Tutar

(*)Bankac─▒l─▒k D├╝zenleme ve Denetleme Kurumu d├╝zenlemesine g├Âre t├╝keticilere, binek ara├ž edinimi amac─▒yla kulland─▒r─▒lacak ta┼č─▒t kredilerinde kredi tutar─▒ en fazla, arac─▒n fatura de─čerinin y├╝z yirmi bin T├╝rk Liras─▒na kadar olan k─▒sm─▒ i├žin y├╝zde yetmi┼č, y├╝z yirmi bin T├╝rk Liras─▒n─▒ a┼čan k─▒sm─▒ i├žin y├╝zde elli olarak uygulan─▒r. Ba┼čvuru giri┼činde finansman ┼čirketinin kredi de─čerlendirme ve tahsis ko┼čullar─▒ ge├žerlidir.

HIZLI KRED─░ BA┼×VURUSU