Sizin için uygun satış danışmanını arıyoruz

Loading...
Aracımı Değerlendir    Beğendiğim Araçlar   
+
  Aracımı Değerlendir    Beğendiğim Araçlar

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin Otomotiv Perakendecisi....

ÇETAŞ, otomotiv perakendeciliğinde Türkiye'nin en geniş kapsamlı otomotiv marka bayiliklerini bünyesinde barındıran bir otomotiv grubudur.

Bugün ÇETAŞ, 50  yılı aşkın sürede elde ettiği otomotiv tecrübesini; Ford, Renault, Dacia, Opel, Citroen, Peugeot, Isuzu, Ford Trucks ve Toyota markalarının satış, servis, yedek parça ve ikinci el fonksiyonları ile temsil eden, Türkiye'nin bağımsız (otomotiv üreticisi veya distribütör tarafından sahip olunmayan) en büyük bayilik gruplarından biridir. Filo ve perakende müşterilerimize "Türkiye'nin Otomotiv Perakendecisi" sloganı ile, Çetaş deneyimini yaşatmak en büyük dileğimiz.

Çetaş Otomotiv olarak; odak noktamız, otomotiv satış ve satış sonrası hizmetlerde, kalitemizi sürekli iyileştirmek ve müşteri taleplerinin en üst düzeyde sonuçlandırmaktır. Müşterilerimizden gelen her geri bildirimi kalitemizi iyileştirmek için değerli birer araç olarak görüyoruz.

 

Satış
"Çetaş deneyimi"ni yaşatmanın en önemli birimi olan satış departmanımızın iki ana hedefi vardır; kabul edilebilir fiyat ve kusursuz hizmet. Bu kapsamda satış departmanlarımız sadece araç değil bu araçlara yönelik her türlü tamamlayıcı ürünleri de kapsamaktadır; Sigorta, Kasko, Aksesuar ve Uzatılmış Garanti Süreleri gibi ürünler...

Satış departmanımızın sloganı "Binlerce mutlu müşterimiz gibi siz de Çetaş deneyimini yaşayın!"

 

Kimlik Verisi
Web sayfamızdaki yer alan formları doldurduğunuzda size ulaşabilmek ve sizinle ilişki kurabilmek amacıyla ad, soy ad bilginizi içeren kişisel verilerinizi talep ediyoruz ve kaydediyoruz.

 

Satış Sonrası
"Çetaş deneyimi"ni yaşatmanın diğer birimi olan satış sonrası hizmetler departmanımızın üç ana hedefi vardır; üretici firma eğitimli personel ile "0 hatalı" hizmet anlayışı, 7/24 saat hizmet süresi, donanımlı ekipmanlarla orijinal yedek parça kullanımı.

Satış sonrasında, her yıl on binlerce servis müşterimize kusursuz bir şekilde hizmet veriyoruz. Aracınızın bakımını, fabrika eğitimli personelimizle sadece orijinal yedek parça ve fabrikadan onaylı diagnostic ekipmanlar kullanarak yapıyoruz. Hasar, mekanik ve acil servislerimiz ile 7/24 yanınızdayız.

"Her yıl kalite konusunda ödül alan servislerimize sizi de bekliyoruz!"