Sizin için uygun satış danışmanını arıyoruz

Loading...
Aracımı Değerlendir    Beğendiğim Araçlar   
+
  Aracımı Değerlendir    Beğendiğim Araçlar
SATIŞ SONRASI HİZMETLER
Dacia Araç Bakım Hizmetleri
Dacia Araç Bakım Hizmetleri

Dacia bakım aracınızın yalnızca ihtiyaç duyduğu hizmetleri sunar. Uzman ekibimiz Dacia'nıza özel çözüm önerileri sunar ve bunları garanti eder. Vakit kaybetmeden paket ve bakım önerilerimize göz atabilirsiniz.

Tüm Bakım Paketlerimiz

Dilediğiniz paketi seçebilirsiniz. Dacia ağımızla kaliteli hizmet anlayışımız ve uzmanlığımız sizinle! Araç yaşı kaç olursa olsun Dacia'nız için parça ve işçilik teminatı bulunan size özel paket alternatiflerimizi değerlendirebilirsiniz.

Etkili Dezenfeksiyon Tedbirleri

Koruma kılıfları ve dezenfeksiyon işlemleri ile aracınız emin ellerde.

Orijinal Yedek Parçada 2 Yıl Teminat

Yedek parça ile onarım teminatı 2 seneyi, akü teminatı ise 3 yılı kapsar.

Alanında Tecrübe Sahibi ve Uzman Bir Ekip

Yetkili Servisimiz, uzman ekibi ile aracınızın bakım ve onarım gereksinimlerine en uygun çözüm önerilerini sunar.

Ekonomik Paketler

4 yaş üzeri aracınız için makul fiyat ve onarım imkanı

Bakım

Dacia’nızın kusursuz bir şekilde çalışmaya devam etmesi için Dacia uzman ağından yararlanabilirsiniz.

Lastikler

Hem kendinizin hem de yolcularınızın güvenliği için lastiklerinizi düzenli aralıklarla kontrol ettirmeniz son derece önemlidir. Dacia uzman ağımız, aracınızın lastiklerini muayene ederek aşınma ve yıpranma seviyelerini değerlendirir.

Güvenli Satış Sonrası Hizmetleri
Güvenli Satış Sonrası Hizmetleri

Dacia'nızın bakım ve onarımında kaliteli hizmet güvencesi sunuyoruz. Yol yardım, özel tarifeler, Dacia orijinal parça avantajı… Hepsi ve daha fazlası için bize güvenebilirsiniz.

Aracınızı Güvenle Kullanabilmeniz İçin Durmaksızın Çalışıyoruz

Dacia uzman servis ağı Ücretsiz fiyat önerisi, 4 saatten kısa sürede dönüş Randevusuz gelişlerde de özenli karşılama Aracınızın ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanan paketler İki yıllık teminat Gereksiniminize göre orijinal yedek parça kullanımı Söz verilen saatte teslimat garantisi Onay verilmeden uygulanan her türlü işin ücretsiz yapılması teminatı

Dacia Orijinal Parça: Neden Dacia Yetkili Servisi Tercih Etmelisiniz?

Dacia Yetkili Servisimize gelerek aracınızın bakım ve onarımını güvenle yaptırabilir, Dacia orijinal yedek parça kalitesinden faydalanabilirsiniz. Parça ve işçilik dâhil olmak üzere serviste sunulan bütün hizmetler iki yıl garantimiz altındadır. Sac metal parçalar için garanti süresinin 12 yıla kadar uzatılması mümkündür.

Motrio Yedek Parça ve Motrio Servis
Motrio Yedek Parça ve Motrio Servis

Orijinal yedek parçanın alternatifi olarak üretilen Motrio, Dacia'nın makul ve tescilli yedek parça markasıdır. Motrio yedek parçaları 4 yaş ve üzeri Dacia araçlarının bakım ve onarım ihtiyaçlarına cevap verir. 2 yıl Dacia garantisi kapsamındadır. Grup Renault, Motrio yedek parça ve Motrio servis hizmeti ile 4 yaş ve üzeri araçlar için ekonomik ve güvenilir çözümler üretir. Makul fiyat ile orijinal yedek parça kalitesini buluşturan Motrio ile yedek parça ile bakım ve onarım hizmetleri bir arada sunulur.

Satış Sonrası ve Hizmetler
Satış Sonrası ve Hizmetler

Dacia aracınızın bakımı ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için Satış sonrası ve hizmetler kısmını inceleyebilirsiniz.

Dacia Aracınızın Bakımını Yaptırın

Aracınızın bakımını yaptırmak için size özel tekliflerimizi değerlendirebilirsiniz. Bakım ve onarıma dair planlamalar için online olarak randevu alabilirsiniz. Aracınıza ait bütün servis detayları Dacia - Satış Sonrası hizmetleri Aracınız için profesyonel ağımızın sağladığı tüyolardan yararlanabilirsiniz. Tüm Dacia servis ayrıntılarını keşfedin Trafik Muayenesi testi Dacia - Satış Sonrası hizmeti Randevu alarak ücretsiz ön Trafik Muayenesi testinden yararlanabilirsiniz.

Dacia - Kapında Vale Hizmeti

Dacia Kapında Vale Hizmeti ile aracınız bize emanet! Hizmet kapsamında aracınızı Dacia Yetkili Servis hizmeti için kapınızdan teslim alıp bakım ve onarım uygulamalarının ardından aracınızı dezenfekte ederek yine kapınıza kadar getiriyoruz. Detaylı Bilgi Karoseri ve ön cam Dacia - Satış Sonrası hizmeti Karoseri onarımı, ön cam değişimi gibi pek çok konuda Dacia sizin için en ideal çözümleri ve paketleri sunar. Dacia paket ve çözümlerini keşfedin. Satış sonrası taahhütleri Dacia - Satış sonrası hizmeti 4 saat içinde ücretsiz fiyat önerisi ve 2 yıl garanti. Dacia taahhütleri ile ilgili daha fazla bilgi alın. Aracınızın bakımı için randevu oluşturun. Gönüllü Düzeltici Faaliyet Aracınıza dair Gönüllü Düzeltici Faaliyet sorgulaması için tıklayınız.

Size Özel Hizmetlerimiz

Garanti, sigorta, yol yardım... Dacia yol yardım hizmetlerine göz atın. Garanti Dacia - Satış Sonrası hizmetleri Yarına hazırlıklı olmak için Dacia size 3 yıl imalatçı teminatı ile beraber uzatılmış garanti önerisinde bulunur. Garanti ve uzatılmış garanti fiyatlarımıza göz atın. Yardım Dacia - Satış Sonrası hizmetleri Zor günlerinizde de Daica yanınızda. Arıza, hasar, kaza ya da aracınızın devrilmesi durumunda 7/24 yol yardım hizmeti ile Türkiye'nin her yerinden bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Dacia yol yardım ile iletişime geçin. Sigorta Dacia - Satış Sonrası hizmetleri İhtiyaçlarınıza uygun sigorta paketlerimize göz atın. Dacia sigorta paketlerimizi karşılaştırın, randevu oluşturun.

Dacia Kapında Vale
Dacia Kapında Vale

Dacia Kapında Vale hizmeti ile yetkili servislerimiz kapınıza kadar geliyor!

Dacia Kapında Vale Hizmeti

Dacia Kapında Vale Hizmeti ile aracınızı kapınızdan alıp talep ettiğiniz bakım ve onarım işlemlerini özenle yapıyoruz. İşlemlerin ardında aracınızı dezenfekte edip adresinize teslim ediyoruz. Seçilecek Yetkili Servis Noktasından 20 km’lik mesafe için hizmet bedeli 150 TL+KDV'dir. Km aşımı durumunda ücret yetkili satıcılarımız tarafından hesaplanır. Ekstra talepleriniz, yasal detaylar ve farklı konularla ilgili bilgiler yetkili satıcımız tarafından iletilir.

Dacia Port
Dacia Port

Sizlere tüm ihtiyaçlarınıza çözüm olacak harika bir uygulama sunuyoruz. Dacia Port ile Yetkili servisten pratik bir şekilde randevu alabilirsiniz. Yolu bilmiyorsanız yol tarifi alarak işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Aracınız servisteyken takip edebilir, geçmişe dönük servis kayıtlarına göz atabilirsiniz. Aracınıza ve size ait özel ve önemli belgeleri dijital ortamda emniyetli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Dacia Yol Yardım Hizmetleri
Dacia Yol Yardım Hizmetleri

Dacia, yardım hizmetleriyle 7/24 sizinle.

Dacia Yol Yardım: 444 62 47
Dacia Yol Yardım: 444 62 47

Dacia yardım, tam donanımlı araçları ile Türkiye’nin her yerine uzanan geniş bir hizmet ağına sahiptir. Trafiğin yoğun seyrettiği dahi en kısa sürede ilgili lokasyona ulaşarak yerinde onarım olanağı sunar. Dacia Yardım’a ulaşmadan önce aşağıda bulunan bilgileri hazırlamanız gerekir: Aracınızın şasi numarası ve plakası Aracınızın model senesi Aracınızın modeli Aracınızın ilk tescil zamanı (trafiğe çıkış tarihi) Aracınızın kilometresi Aracınızın arıza türü Cep telefonu numaranız Bulunduğunuz lokasyon