Sizin için uygun satış danışmanını arıyoruz

Loading...
Aracımı Değerlendir    Beğendiğim Araçlar   
+
  Aracımı Değerlendir    Beğendiğim Araçlar
SATIŞ SONRASI HİZMETLER
Akıllı F Kasko ile Ford Yanınızda
Akıllı F Kasko ile Ford Yanınızda

AXA Sigorta iş birliği ve teminatı ile sunulan Akıllı F Kasko aracınızı güvenle kullanmanızı sağlar. Aracını dikkatli ve emniyetli süren sürücüler için avantajlı fiyatlar sunan kasko, sürüş davranışlarınızı test eder, ölçer ve bu ölçümlere göre çeşitli indirimler planlar. Sürüş tarzınız kat ettiğiniz mesafe, ani fren ve hızlanma gibi ölçütlere göre belirlenir. Sürüş davranışlarınızı test etmek üzere dizayn edilen Akıllı F Kasko cihazı ise ücretsiz bir şekilde aracınıza takılır.

Akıllı F Kasko ile Avantajı Olan Her Zaman Sizsiniz

Akıllı F Kasko ile elde edeceğiniz indirimlere ek olarak %20’ye varan avantajlara sahip olabilirsiniz. Üstelik düşük riskli araç kullanan sürücülerin Ford yetkili servislerindeki ilk periyodik bakımda kullanabileceği indirimler de hazır. Akıllı F Kasko ile ikinci elde de avantajlar sağlar. Aracınız hasar aldığında Ford yetkili servislerinde bulunan uzman ekip tarafından orijinal yedek parçalar kullanılarak onarılır. Böylelikle aracınızın ikinci el değeri Ford kalitesi ile korunmuş olur.

F Kasko ile Ford’unuz Güvende
F Kasko ile Ford’unuz Güvende

Ford aracınıza özel olarak hazırlanan F Kasko; orijinal yedek parça hizmeti, uzman servis ekibi ve Ford emniyet kriterlerine uygun onarım garantisi ile size avantajlı teklifler sunar. F Kasko iki farklı seçenek mevcut. Dilerseniz F Kasko’yu, dilerseniz Akıllı F Kasko’yu tercih edebilirsiniz.

Akıllı F Kasko Nedir?

Akıllı F Kasko, seyir halindeyken sergilediğiniz sürüş davranışlarınıza göre indirim elde etmenize yardımcı olmak için bağlantılı araç verisinden yararlanan bir kasko ürünüdür. Sürüş davranışları içerisinde gidilen mesafe, ani hızlanma ya da sert fren, gece seyir süresi gibi parametrelere göre kazanacağınız indirimler tespit edilir.

F Kasko Nedir?

F Kasko sadece Ford markalı araçlara özel hazırlanır. Bu kapsamlı kasko poliçesi Axa Sigorta, Allianz Sigorta ve HDI Sigorta ortaklığı ile oluşturulmuştur. F Kasko sayesinde hasar gören Ford aracınızın onarımı uzman bir ekip tarafından orijinal yedek parçalar kullanılarak gerçekleştirilir. Ayrıca F Kasko içerisinde muafiyetsiz orijinal cam değişimi, limitli ekspertiz ve hızlı onarım avantajı, %65’e varan hasarsızlık indirimi, deprem, terör gibi ani olaylar için muafiyetsiz sigortalama gibi pek çok ayrıcalıklı hizmet yer alır. F Kasko’nuzu Ford bayilerinde bulunan sigorta birimlerinden Allianz, Axa Sigorta ve HDI Sigorta acenteleri aracılığıyla satın alabilirsiniz. Ford bayilerinde kaporta onarımı ve boya dâhil aracınız için yapılacak pek çok işlem yüksek teknolojiye sahip ekipmanlarla fabrika standartlarında ve çevre dostu bir ortamda yapılır. Yedek parçalar ise alanında uzman kişilerin bulunduğu atölyelerde emniyetli bir şekilde üretilir. F Kasko yaptırırken kamudaki bazı meslek gruplarının ve Koç Ailem kartı sahiplerinin özel olarak hazırlanan indirimlerden faydalanması mümkündür. Detaylı bilgi Ford bayilerinde…

Ford Satış Sonrası Hizmetler
Ford Satış Sonrası Hizmetler

Ford olarak satış sonrası hizmetlerimiz ile hayatınızı kolaylaştırmayı hedefliyoruz. İlk buluşma programı, görüntülü bilgilendirme sistemi, F Kasko ve Ford aktif yol destek asistanı gibi uygulamalarımızla size her an ve her koşulda yanınızda olduğumuzu hissettirmeyi amaçlıyoruz. “Kapıdan Al Kapıya Teslim Et” ile aracınızı kapınızdan alıp bakım ve onarım işlemleri sonrası dezenfekte ederek tekrar kapınıza teslim ediyoruz. Size serviste bulunan aracınızla ilgili işlemlere dair direkt ustadan bilgi almanızı ve detaylı videoyu izlemenizi sağlayan ayrıcalıklı bir hizmet sunuyoruz. Üstelik işlemleri anında onaylayabilme imkânı ile zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Yalnızca bir telefon ile ulaşabileceğiniz Ford Aktif Yol Destek Asistanı (FAYDA) ile aracınıza ihtiyaç duyduğunuz her an ve koşulda destek oluyoruz. İlk buluşma programı ile yeni satın aldığınız Ford aracınızı bayilerimize getirerek yeni aracınızın ilk kontrollerini ücretsiz yaptırma ve aklınıza takılan sorular için uzmanlardan destek alma avantajını bir arada elde etmenizi sağlıyoruz. Ford aracınıza özel olarak hazırlanan F Kasko ile sizlere orijinal yedek parça, uzman servis ekibi ve Ford güvenlik kriterlerine uygun onarım garantisi sunuyoruz.

Ford Serviste de Yanınızda
Ford Serviste de Yanınızda

Ford olarak aracınızın ilk günkü performansını korumayı amaçlıyoruz ve bunun için gereken tüm bakım ve hizmetleri sunuyoruz. Yetkili servislerimiz en iyi ekiple en iyi servis ve bakım standartlarını sağlayarak size sorunsuz bir sürüş keyfi yaşatır. Aracınızdan arzu ettiğiniz verimi alabilmeniz için Garanti ve Servis kılavuzunda yer alan bütün periyodik bakım ve onarımların yetkili servislerimiz tarafından yapılması son derece önemlidir.

Ford Avantajları Sizleri Bekliyor

Kolaylık: Aracınızı en iyi biz tanırız. Bu yüzden sizin için en doğru tamir ve bakım hizmetlerini, sigorta ve finans paketlerini ve aksesuarları en uygun fiyatlarla size sunuyor, hizmetlerimizde kolaylık sağlıyoruz.

Esneklik

Ford ailesi olarak her bir müşterimizin talebini önemsiyor ve hizmetlerimizi buna göre planlıyoruz. Ford aracınızı dilediğiniz gibi kişiselleştirebilmeniz için sizlere zengin bir aksesuar yelpazesi de sunuyoruz.

Teknik Üstünlük

Ford yetkili servislerinde aracınızın bakımları son teknolojiden yararlanılarak alanında uzman teknisyenler tarafından yapılır. Bakım ve onarım işlemlerinde her zaman bilgisayarlı arıza tespit cihazları ve aracınıza özel tasarlanan tamir takımları kullanılır.

Ford Orijinal Yedek Parça

Ford aracınızın kalitesi ve performansı, sizin ise emniyetli bir sürüş deneyimi yaşamanız için kusursuz bir şekilde tasarlanan, geliştirilen ve çalışan Ford orijinal yedek parçaları hizmetinizdedir.