Sizin için uygun satış danışmanını arıyoruz

Loading...
Aracımı Değerlendir    Beğendiğim Araçlar   
+
  Aracımı Değerlendir    Beğendiğim Araçlar
SATIŞ SONRASI HİZMETLER
Garanti
Garanti

D-Max araçlarımızın garantisi 5 sene ya da 100.000 kilometredir (hangisi önce dolarsa). D-Max dışındaki kamyonet, kamyon ve otobüslerin teminatı 2 sene sınırsız kilometre şeklindedir. Garanti şartları ve diğer detaylara aracınız ile beraber verilen garanti belgesinden ulaşabilirsiniz.

Uzatılmış Garanti ile Güvenli Yolculuk

Isuzu Yetkili Servisleri ve Çağrı Merkezi aracılığıyla otobüs ve kamyon kategorisinde yer alan araçlara +1 yıl uzatılmış garanti paketleri ile sahip olabilirsiniz.

Araçlarda Periyodik Bakımın Önemi

Isuzu aracınızın uzun süre sorunsuz olarak çalışabilmesi için aracınızı Isuzu Yetkili Servislerine getirmeniz ve periyodik bakımlarını yaptırmanız oldukça önemlidir.

Isuzu Yetkili Servisleri Hizmetinizde

Sürüş güvenliği ve en üst düzeyde çalışma tasarrufunu elde etmek için aracınızın periyodik bakım ve kontrollerini tanıtma ve kullanma kılavuzunda yer alan bakım programına göre Isuzu Yetkili Servislerinde yaptırmanızı öneririz. Bakım ve kontrol işlemi esnasında aracın kilometresine göre belirlenen yağ, hortum, filtre gibi parçalar değiştirilir ya da temizlenir. Böylelikle aracınızın motor, şanzıman, diferansiyel gibi önemli parçaları da arızalara karşı koruma altına alınmış olur. İşlem sırasında ileride büyük arızalara ve külfete sebep olabilecek sorunlar da zamanında fark edilir ve onarımı gerçekleştirilir.