Sizin için uygun satış danışmanını arıyoruz

Loading...
Aracımı Değerlendir    Beğendiğim Araçlar   
+
  Aracımı Değerlendir    Beğendiğim Araçlar
SATIŞ SONRASI HİZMETLER
Renault Garantiler
Renault Garantiler

Renault garantileriyle kendinizden ve aracınızdan emin olarak yola çıkın. Renault aracınızı satın aldığınızda Renault Garanti’ye de sahip olursunuz. Garanti araç modeline göre 2 ya da 3 seneyi kapsar. Araç teminat süresi; ilk 2 senede kilometre sınırı olmadan, 3. senede ise 100.000 kilometre* ile sınırlı olacak şekilde totalde 3 senedir. *Talisman ve Koleos modelleri için 150.000 km şeklinde uygulanır.

Renault Boya Garantisi
Renault Boya Garantisi

Boya garantisi üreticinin kabul ettiği bir malzeme, üretim ya da işlem hatasının neden olduğu boya sorunlarının tamir edilmesini ya da hata bulunan unsurların değiştirilmesini içerir. Renault boya garantisi bütün marka ve modellerde 3 sene geçerlidir. Bu teminatın geçerli olması için yetkili servislere başvurulması gerekir. Garanti kapsamında takılan parçalar ve yapılan işlemler, taahhüt edilen boya garantisi süresinin sonuna dek teminat altındadır.

Renault Antikorozyon Garantisi
Renault Antikorozyon Garantisi

Renault Antikorozyon Garantisi minimum 6 sene, modele göre 12 seneyi kapsar. Antikorozyon garantisi, malzeme içinde arıza bulunan unsurların düzeltilmesini ya da değiştirilmesini içerir. Bozulmanın koruma ürünlerindeki üretim, malzeme ya da uygulama hatasının neden olduğu korozyondan kaynaklanması gerekir. Garantinin uygulanması, karoser ve aracın alt bölümünün korozyon kontrolüne bağlıdır. Bu kontrollerin Renault bakım belgesinde yer alan kilometrelerde ve minimum iki senede bir defa yapılması gerekir. Kontroller periyodik bakım esnasında ücretsiz olarak yapılır.

Yedek Parça Onarım Garantisi
Yedek Parça Onarım Garantisi

Ücretli olarak taktırdığınız üründen kaynaklanan, üretici tarafından kabul edilen parça ve işçilik gibi montaj ya da üretim hatasının giderilmesi için yapılan tamir ya da parça değiştirme işleminin masraflarını kapsar. Faturada yazan tarih garanti başlangıcı olarak kabul edilir. Yedek parça ve tamir teminat süresi, binek araçlarda 2 sene ya da 60.000 km, ticari araçlarda 2 sene ya da 100.000 km’dir. Yetkili servislerde ücretli takılan Renault akünün teminat süresi 3 senedir.

Renault Yardım
Renault Yardım

Kısaca Renault Yardım hizmetleri; 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet Aracınızın yol üzerinde onarımı yada Renault servisine çekilmesi Acil durumlarda uzaktan destek hizzmeti

Arıza Yardımı

Arıza yardımı ile uzman ekibimiz üretici garantisi içerisinde yer alan mekanik, elektrik veya elektronik arızalarla ilgilenir. Minimum kilometre sınırı olmadan, sınırsız arama olanağı ile Renault Yardım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Aracınızın garanti dönemi bittikten sonra yol yardım desteğini ücretli olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kaza Yardımı

Kaza yardımı ile ilgili model bağımsız size destek olur.

Patlak Lastik Yardımı

Uygun şartlarda yol kenarında lastik tamiratını yapıyor ya da en yakın Renault yetkili servisine aracınızın çekilmesini sağlıyoruz.

Kayıp Anahtar Yardımı

Anahtarlarınızın veya Renault kartınızın çalınması/kaybolması halinde de size destek sunuyoruz.

Yanlış Yakıt Yardımı

Aracınıza yanlış yakıt ilave ettiğinizde meydana gelen her türlü problem ya da hasar için de yanlış yakıt yardımı sağlıyoruz.

Karoseri ve Ön Cam
Karoseri ve Ön Cam

Renault Servis randevulu veya randevusuz olarak bütün karoseri ve ön cam tamiratınız için tek güvenilir adrestir.

Avantajlı Karoseri Bakımı İçin Bizi Tercih Edin
Avantajlı Karoseri Bakımı İçin Bizi Tercih Edin

Renault yetkili servisi sunduğu imkânlarla hayatınızı kolaylaştırır. Aracınızın teknik muayenesini gerçekleştirir ve sigorta kullanılması gereken yerlerde sigortacınızla resmi işlemleri yürütür. Renault yetkili servis olarak tamamen orijinal parçalar ile boya kullanıyor, üreticinin önerdiği metotları uyguluyoruz. Renault Servis, aracınız kullanım dışı olduğunda özel bir ikame araç filosu ile hizmetinizdedir.

Motrio Yedek Parça ve Motrio Servis
Motrio Yedek Parça ve Motrio Servis

Orijinal yedek parçaya ideal bir seçenek olan Motrio, Renault'nun ekonomik ve tescilli yedek parça markasıdır. 2 sene Renault teminatı bulunan Motrio yedek parçaları, +4 yaş Renault’ların bakım ve onarım gereksinimini tam olarak karşılar. Motrio, uluslararası bir yedek parça dağıtım şirketi ve markası olmasının yanı sıra bakım ve onarım hizmetlerinin verildiği Grup Renault bünyesindeki özel servislerden meydana gelen ayrı bir servis ağıdır.

Teknoloji
Teknoloji

Motrio yedek parçalarının güvenliği ve kalitesi, Renault teknik şartnameleri ile sağlanır. Motrio yedek parçaları, uyumlu diğer markalara nazaran daha pratik montaj olanağı, yüksek güvenlik ve işlevsellik sunar.

Garanti
Garanti

Motrio yedek parçaları 2 sene Renault garantisi altındadır.

Ürün Gamı
Ürün Gamı

Motor yağı ve hidrolik yağlar, sıvılar, filtreler, ateşleme sistemleri, debriyaj, disk, balata, ön takım parçaları gibi bakım ağırlıklı ürünler; tampon, aks, rol, rotil, radyatör, amortisör, ön cam gibi mekanik/karoseri aksamları ile akü, lastik, antifriz, ampul, cam suyu ve silecek gibi universal gruba ait ürünler bulunur.

Motrio Ürünleri
Motrio Ürünleri

Motrio, Renault kalitesi ve güvenliğini Motrio markası ile sizlere sunar.

Aydınlatma Ürünleri
Aydınlatma Ürünleri

Sinyal lambası, far ampulleri gibi bütün aydınlatma donanımını Motrio'dan temin edebilirsiniz.

Sıvılar ve Sarf Ürünler
Sıvılar ve Sarf Ürünler

Motor yağı, yağ filtresi, fren balatası vesSilecek süpürgesi gibi pek çok sarf malzemesi Motrio'da bulunur.

Lastikler ve Alt Takım
Lastikler ve Alt Takım

Yazlık ve kışlık lastik, amortisör ve ön takım parçalarına Motrio servislerinden ulaşabilirsiniz.

Bakım ve Aşınan Parçalar
Bakım ve Aşınan Parçalar

Debriyaj setleri, fren diskleri ve balataları, su pompaları ve aracınıza dair bütün kayış türlerini temin edebilirsiniz.

Satış Sonrası Hizmetler
Satış Sonrası Hizmetler

Renault olarak yakınlık, hız, kalite ve güvenilirlik ilkeleri ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Renault servis online olarak fiyat teklifleri sunar, randevular planlar. Hizmet paketleri, sigorta ve yol yardım desteği, özel Renault PORT uygulaması ve çok daha fazlası Renault serviste…

Renault Servis Ağı
Renault Servis Ağı

Renault karoseri Renault servis teknisyenleri Gönüllü düzeltici faaliyet

Hizmetler
Hizmetler

Servis ve bakım Trafik muayenesi öncesi kontrol Karoseri Ön cam garantisi

Servis ağı Taahhütleri
Servis ağı Taahhütleri

Herhangi bir uygulamadan önce açık, şeffaf fiyat önerisi Aracınızın yaşına uygun çözümler Renault teminatlı parçaların takılması Renault aracınıza uygulanan işlemin ilerleyişi ile ilgili doğru bilgi Ulaşıma devam edebilmeniz için ikame araç çözümü Servis ağında uygulanan bütün ücretli işlemler için 2 sene onarım teminatı Onay dışı yapılan hiçbir uygulama için ücret talep edilmez. Aracınız zamanında ve anlaşılan bedel karşılığında teslim edilir.

Renault Servis Paketleri
Renault Servis Paketleri

Orijinal Parça Paketleri Yeni aracınız için Orijinal Parça paket teminatları şöyledir: Güvenlik: Orijinal Renault parçalarının sağlamlığının garanti edilmesi için senede yapılan 5.000 test Çevre: Geri dönüştürülen veya geri dönüştürülme potansiyelleri için tercih edilen malzemeler Yenilik: En etkili çözümler için her sene 700 patent başvurusu Kalite: Yüksek kalite malzemeler ve üretim süreçlerini dizayn eden 600 mühendis ve teknisyen Tasarım: Renault aracınızın estetik ve aerodinamik yapısını önemseyen çalışma Servis: Servis bünyesinde gerçekleştirilen onarımlar için 2 sene parça ve işçilik garantisi + Renault aracınızın bütün sac levha parçaları için 12 sene korozyon teminatı

Ekonomik Paketler
Ekonomik Paketler

Motrio paket ile sabit fiyatlı her şey dâhil paketten faydalanabilirsiniz. Frenden egzoza, yağ değişiminden servise kadar aracınızın yaş ve kullanımına uygun fiyat teklifi sunuyoruz. Motrio paketlerimiz ile makul bakım ve onarım hizmetine, Renault profesyonellerinin uzmanlığına ve 2 sene geçerli parça ve işçilik teminatına aynı anda sahip olursunuz.

Servis ve Bakım
Servis ve Bakım

Servis ve bakım paketlerimizi edinerek Renault aracınızın ömrünü ve performansını artırabilirsiniz.

Bakım Paketlerimiz
Bakım Paketlerimiz

Renault aracınızın yaşına uygun her şey dâhil parça ve işçilik paketleri ile sizlere kesintisiz ve sorunsuz bir yolculuk deneyimi vadediyoruz.

Etkili Dezenfeksiyon Tedbirleri
Etkili Dezenfeksiyon Tedbirleri

Koruma kılıfları ve dezenfeksiyon uygulamaları ile aracınız daima güvende olur.

Orijinal Yedek Parçada 2 Sene Teminat
Orijinal Yedek Parçada 2 Sene Teminat

Yedek parça ve tamir teminatı 2 sene, akü teminatı ise 3 senedir.

Alanında Tecrübeli ve Uzman Servis Ekibi
Alanında Tecrübeli ve Uzman Servis Ekibi

Yetkili Servisimiz, uzman ekibi ile aracınızın bakım ve onarım gereksinimlerine en uygun çözümleri sunar.

Ekonomik Paketler
Ekonomik Paketler

4 yaş üzeri aracınız için makul fiyat ve onarım kalitesi Renault’da! Servis Lastikler Amortisörler Frenler Klima Ön cam silecekleri Akü Triger kayışı

Trafik Muayenesi Öncesi Kontrol
Trafik Muayenesi Öncesi Kontrol

Renault aracınızın Trafik Muayenesi testini planlamanız için size yardımcı oluyoruz. Trafik Muayenesinden ilk seferinde geçmeniz için sizlere ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz. İlk muayenede başarısız olunması durumunda zorunlu ikinci teste tabi tutulan 67 nokta dâhil olmak üzere 118 Trafik Muayenesi kontrol noktasını denetliyoruz. Trafik Muayenesi öncesi kontrol ile ayrıca şu hizmetlerden de yararlanabilirsiniz: Araç kiralamada ayrıcalıklı fiyatlar Renault aracınızın Trafik Muayenesinde başarısız olması durumunda ücretsiz ikinci test