Sizin için uygun satış danışmanını arıyoruz

Loading...
Aracımı Değerlendir    Beğendiğim Araçlar   
+
  Aracımı Değerlendir    Beğendiğim Araçlar
SATIŞ SONRASI HİZMETLER
Citroën Deneyimi
Citroën Deneyimi

Citroën konforunuz ve emniyetinizi sağlamak için durmaksızın çalışır. Aracınızın servis gereksinimlerini ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılayarak sizlere uygun çözüm önerileri sunmayı hedefler.

Citroën Uzmanlığı

Citroën size sabit fiyat önerileri, kontrol ve onarım imkânları sunar. Aracınızın kontrol ve onarımına dair destek ve danışmanlık hizmetleri verir.

Citroën Fiks Menüleri

En iyi bakımı en makul fiyata yaptırmak için sabit fiyat garantili Citroën Fiks Menüleri’ni inceleyebilirsiniz.

Citroën 0-3 Yaş Fiks Menüleri

Citroën 0-3 Yaş Fiks Menüleri ile aracınızın tüm parçaları orijinal yedek parça ile yenilenir. Aracınızın yaşına bakılmaksızın kullanılan bütün parçalar ve işçilik 1 yıl boyunca garanti altına alınır.

Citroën 3+ Yaş Fiks Menüleri

Citroën 3+ Yaş Fiks Menüleri 3 yaşını geçmiş aracınız için bütçenize uygun ideal çözümler sunar. Citroën mühendislerinin onayladığı 3+ yaş fiks menü paketlerini hemen inceleyerek aracınızı yenileyebilirsiniz. Paket kapsamında kullanılan Eurorepar yedek parçaları 2 yıl garantilidir.

Yedek Parça

Citroën, geniş bir yedek parça yelpazesine sahiptir. Alanında uzman ekibimiz taleplerinize ve beklentilerinize uyum sağlayarak bütçeniz için en ideal çözümü sunar.

Orijinal Yedek Parçalar

Citroën orijinal yedek parçaları markanın deneyimini, uzmanlığını ve kalitesini yansıtır. Aracınızın teknik özelliklerine uygun şekilde dizayn edilen parçalar yoğun testlere tabi tutulur. Yan sanayi olarak nitelendirilen taklit yedek parçalar görünüm açısından orijinal parçalara benzese düşük kalitesi nedeniyle zaman içerisinde ekstra masrafa neden olur. Oysa Citroën orijinal yedek parçaları dayanıklı yapıları sayesinde aracınızın ömrünü uzatır.

Eurorepar Yedek Parçaları

Eurorepar yedek parçaları, Citroën’in 3 yaş ve üzeri tüm araçlarının bakım ve servis işlemlerine dair sunduğu bir hizmettir. Üretici teminatlı parça ve işçilik*. İyi fiyat teminatı Citroën’in 3 yaş ve üzeri bütün araçlarını kapsayan ürün çeşitliliği *Parçaların garanti süresini öğrenmek için, Citroën Yetkili Servis Temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Citroën Aksesuarları

Citroën aksesuarları ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. İnovatif ve yüksek kaliteli aksesuar yelpazesinden yararlanarak hayalinizdeki Citroën'i yaratabilirsiniz.

Citroen Güvencesinde Bakım Fiks Menüsü
Citroen Güvencesinde Bakım Fiks Menüsü

Citroën fiks menüleri ile aracınıza nasıl bir bakım yapıldığını, bakımın doğru bir şekilde uygulanıp uygulanmadığını öğrenebilirsiniz. Hemen online olarak randevunuzu alabilir ve aracınızı düzenli bir şekilde yetkili servislerimize getirerek bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Citroën Bakım Fiks Menüsü

Citroën yetkili servisleri aracınızın bakımı için pek çok hizmet sunar. Yağ ve yağ filtresi değişimi, eksilen sıvıların yenilenmesi ve teknik kontrollerin yapılması ile ilgili servis hizmetleri Citroën Bakım Fiks Menüsü kapsamında yer alır.

Aracınızı Neden Citroën Yetkili Servislerine Getirmelisiniz?

Aracınızdan maksimum seviyede verim elde etmek için düzenli bakım yaptırmanız son derece önemlidir. Düzenli bakım sayesinde oluşabilecek arızaların önceden tespit edilmesini sağlayabilirsiniz. Böylece sorun büyümeden hem zaman hem de harcama konusunda tasarruf etmiş olursunuz. Siz de Citroën Yetkili Servislerine gelerek aracınızın gereksinimlerine en uygun bakım menüsünü belirleyebilirsiniz.

Ne Zaman Bakım Yaptırmanız Gerekir?

Belirli aralıklarla bakım yaptırmanız aracınızın verimini ve ömrünü olumlu yönde etkiler. Servis sıklığı ve kapsamı aracınızın segmenti, kilometresi, kullanım koşulları, motoru, yaşı, sürülüş tarzı gibi kriterlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Servis çizelgenizi kontrol ederek aracınıza ne zaman bakım yaptırmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Senede minimum bir kez bakım yaptırarak aracınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Bazı koşullar özel servis çizelgesi gerektirebilir, özel bakım sekmesine tıklayarak göz atabilirsiniz.

Hangi Şartlar Altında Uygulanır?

Sürekli kapıdan kapıya Şehir içi kullanımı (taksi, ambulans, sürücü talim aracı gibi, 20 km/s ortalama hız) Motor soğukken (1 saati geçen duruş süresinin ardından) sürekli kısa mesafelerde (10 km'nin altında) tekrarlanan güzergahlar Sıcak ülkelerde (T ≥ 30°C), soğuk ülkelerde (T ≤ -15°C), tozlu atmosferi olan ülkelerde ya da Citroën önerilerine uygun olmayan yakıtları kullanan ülkelerde uzatılmış konaklama, B30 tipi biyoyakıt kullanımı (dizel motorlu araçlarda)

Citroën Satış Sonrası Hizmetleri
Citroën Satış Sonrası Hizmetleri

Citroën satış sonrası hizmetleri ile aracınızın bakım ve onarım gereksinimlerini pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz. Bütçenize uygun makul paketleri inceleyebilir, size özel hizmetlere anında ulaşabilirsiniz. Citroën satış sonrası hizmetleri sayesinde aracınızın layık olduğu hizmetleri almasını sağlayarak yola güvenle çıkabilirsiniz.

Citroën Uzmanlığında Servis

Citroën yetkili servislerinde alanında uzman bir ekip hizmet verir. Aracınızın yenilenmesini sağlayan her şey dahil bakım menülerinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey online randevu oluşturmak. Online fiyat teklifi alın, işinizi şansa bırakmayın.

İhtiyacınıza En Uygun Paketler Burada!

Aracınız için en iyi ve kapsamlı bakıma Citroën yetkili servisleri ile ulaşabilirsiniz. Parça ve işçilik paketleri ile aracınızın temel bakımı, silecek bakımı, yağ değişimi gibi pek çok ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Citroën yetkili servisleri bütçenize uygun iki paket önerisi sunar: Orijinal Paket: Bu kapsamlı pakette aracınızın bakımı için orijinal Citroën parçaları kullanılır. Avantaj Paketi: Avantaj Paketi 3 yaş ve üzeri otomobilleri kapsar. Aracınızın bakımı için Citroën mühendislerinin onayladığı farklı markaların parçaları kullanılır.

Bu Hizmet Yalnızca Citroën’de

Citroën aracınızın bakımı ile ilgili işlemleri yetkili servislerde yaptırabileceğiniz gibi internet üzerinden ya da cep telefonunuzdan online randevu aracılığıyla da yaptırabilirsiniz. My Citroén ve bakım takibi uygulaması ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

My Citroën Uygulaması ile Pratik Bakım Takibi

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Citroën’in internet ve mobil uygulamaları ile zamandan tasarruf edebilirsiniz. My Citroën uygulaması ile akıllı telefonunuz üzerinden aracınızla ilgili bütün ayrıntılara kolayca erişebilirsiniz. Garanti süresi, aracınızın mevcut kilometresi, servis tarihleri gibi pek çok bilgiye bir tıkla ulaşabilirsiniz. Saniyeler içerisinde Citroën yetkili servisinden online randevu talep edebilirsiniz. Beklenmedik durumlarda Citroën Assistance’ın sunduğu hizmetlerine pratik bir şekilde erişebilirsiniz. Uygulamayı Apple Store ya da Google Play üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

Müşteri Sadakat Programı

Aracınızın bakımını Citroën yetkili servisimizde yaptırarak 1 yıl sürecek ücretsiz yol yardım hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Servis Kolaylığı
Servis Kolaylığı

Citroën sunduğu kapsamlı hizmetlerle sizlerin konforu ve güvenliği için durmadan çalışır. Çalışmaları ile sürdürülebilirliği destekleyerek aracınızın servis gereksinimlerini pratik adımlarla karşılamanıza yardımcı olur. Yolda geçirdiğiniz süreyi daha uzun ve daha kaliteli hale getirmek için her geçen gün hizmetlerine bir yenisini ekler.

Online Servis Randevusu

Akıllı telefonunuz ya da bilgisayarınız ile Türkiye’deki yetkili servislerimizden online servis randevusu alarak zamanınızı kendinize saklayın.

4 Adımda Online Randevunuz

Aracınıza ait bilgileri sisteme girerek dilediğiniz bakım paketi için en uygun fiyat teklifini anında görüntüleyebilirsiniz. Yetkili servis randevunuzu birkaç adımda kolayca oluşturabilirsiniz.

My Citroën Uygulaması

My Citroën uygulaması ile aracınız ile ilgili tüm bilgilere, ikaz lambalarının anlamlarına ve yetkili servise gitmeden basit sorunlarınızı çözmeye yönelik önerilerimize kolayca ulaşabilirsiniz. Bir tıkla aracınızın garanti süresi, mevcut kilometresi ve servis ziyaret tarihi gibi detayları öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, Citroën yetkili servisinden online randevu almak ya da telefonla ulaşmak.

Ücretsiz CheckUp Hizmeti
Ücretsiz CheckUp Hizmeti

Citroën aracınızın bütün kontrolleri yetkili servislerimizde bulunan uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir ve aracınızın mevcut durumu ile ilgili bilgi verilir. Kontrollerin ardından yapılması önerilen bütün işlemler ücrete tabi tutulur. Araç sahibinin onayı olmadan herhangi bir işlem uygulanmaz. Yağından frenine, lastiğinden farına kadar tam 36 farklı noktada Citroën’inizin kontrolünü ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz. CheckUp hizmeti ile aracınız model, yaş ve garanti durumundan bağımsız olarak detaylı kontrolden geçirilir, size ise aracınızı keyif ve güvenle sürmek kalır. CheckUp Hizmeti dâhilinde yapılan kontroller şöyle sıralanabilir:

İç Donanım:

Gösterge ekranında bulunan tüm bilgi / uyarı ışıklarının kontrolü Rölantide motor sesi ve arıza ışıklarının kontrolü Klima ve ısıtma donanımının tüm işlevselliğinin kontrolü Bütün iç aydınlatma ve sinyal düzeneklerinin kontrolü Bilgi eğlence / multimedya sistemlerinin tüm işlevselliğinin kontrolü Koltuk / Direksiyon simidi ısıtıcısının ve kornanın kontrolü İç ve dış dikiz aynalarının dayanıklılığı / Fonksiyonellik kontrolü El ve ayak freninin kontrolü Kapı camları ile sunroof çalışma düzeneğinin kontrolü Debriyaj kavrama noktasının kontrolü (Manuel şanzıman) Şanzıman vites pozisyon kontrolü - (Tam&yarı otomatik şanzıman)

Dış Donanım:

Araç gövdesinde çizik / vuruk / hasar / korozyon olup olmadığının kontrolü Lastiklerdeki hava basıncının kontrolü (stepne dâhil) Tüm lastiklerin diş derinliğinin kontrolü (Yasal sınır en az 1,6 mm’dir.) Uzaktan kumanda ve merkezi kilidin kontrolü Ön ve arka silecekleri ile cam yıkama sisteminin kontrolü Plaka, far, stop, sinyal, park, geri vites gibi bütün dış aydınlatmaların kontrolü

Motor Bölümü:

Akü kutup başı bağlantılarının test cihazı ile kontrolü Soğutma suyu ile antifriz derecesinin kontrolü Klima sistemi ile bağlantı borularına dair görsel kontrolü Fren hidroliği derecesi ve seviye kontrolü Direksiyon sistemi bağlantıları ve varsa servo yağ seviyesinin kontrolü Ön cam ve far yıkama düzeneği ile sıvı seviyesinin kontrolü Motor yağ derecesinin kontrolü Motor bölümünde bulunan tahrik kayışlarının görsel olarak kontrolü Motor bölümüne ait kablo tesisatının ve genel durumun kontrolü

Alt Bölüm:

Aracın alt bölümünde hasar / korozyon görsel kontrolü Motor kısmında sıvı kaçak, sızıntı ve bağlantı kontrolü Şanzıman kısmında sıvı kaçak, sızıntı ve bağlantı kontrolü Fren borularının ve hortumlarının serimi, arıza durum kontrolü Arka ve ön fren balatalarına dair kalınlık kontrolü Yakıt borularının ve hortumlarının serimi, arıza durum kontrolü Tekerlek bağlantı rotları ile direksiyon kutusunun kontrolü Egzoz sisteminin bağlantıları ile arıza durumunun kontrolü Ön salıncak, aks ve süspansiyon bağlantıları ile yağ kaçak kontrolü Arka dingil ve süspansiyon bağlantıları ile yağ kaçak kontrolü

Videocheck
Videocheck

Aracınız yetkili servisimizdeyken uzman ekibimiz bütün kontrolleri gerçekleştirir. Değişmesi gereken parça varsa ayrıntılı bir video çekimi yapar. Servis danışmanlarımız görüntüleri SMS ile cep telefonunuza gönderir. Mesajla gönderilen link vasıtasıyla onayınız alınır. Link üzerinden onay ya da ret vererek görüşünüzü bildirebilirsiniz. Citroën Videocheck ile her şey kontrolünüz altında!