Yeni Toyota Proace City Cargo

Yeni Toyota Proace City Cargo

245.900 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

İŞİNİZİ BÜYÜTMEYE GELDİ

Bütün taşıma işleriniz ve daha fazlası için özel olarak tasarlandı.

*Görseller ve donanımlar Türkiye’de sunulan versiyonlarda farklılık gösterebilir.

FONKSİYONEL VE PRATİK

İşinizi kolaylaştırmak için tasarlanan Proace City Cargo, kompakt ve akıllı tasarımı sayesinde taşıma ihtiyaçlarınızın vazgeçilmezi olacak. Her iki tarafa da açılabilen arka kapılar ve iki tarafta bulunan sürgülü yan kapılar sayesinde aracınız her zaman göreve hazır. Yük kapasitesi ve uzunluğu, Akıllı Kargo* özeliği ile kolayca arttırılabilir. Bu sayede toplam yük uzunluğuna 1,3 metre, kargo kapasitesine ise 0,4 m³ eklenebilir.

*Akıllı Kargo özelliği yalnızca Dream versiyonunda sunulmaktadır.

İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRAN AKILLI TASARIM

Proace City Cargo, her iş koluna hitap edebilecek iç mekanıyla işletmelerin ihtiyaç duyduğu esnekliği sağlar. Akıllı Kargo özelliği, ön kabindeki alanı pratik ve güvenli bir şekilde yük bölmesine ekleyerek ilave yük uzunluğu ve taşıma kapasitesi sağlar. Katlandığında masaya dönüşebilen yolcu koltuğu, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler için ideal bir çalışma yüzeyi oluştururken koltuk altı saklama alanı tüm temel ihtiyaçlarınızı size yakın, gözlerden uzak bir şekilde depolar.

Toyota Proace City Cargo işinizi büyütmeye geldi.

Kompakt ve akıllı tasarımıyla fazlasıyla becerikli Proace City Cargo; pratik saklama alanları, esnek yük taşıma çözümleri, çift taraflı sürgülü kapıları ve yüksek taşıma kapasitesi ile iş hayatınızdaki ihtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde karşılamak üzere tasarlanmıştır. İş hayatının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan Proace City Cargo'nun Akıllı Kargo özelliği, katlandığında masaya dönüşebilen ön yolcu koltuğu, 220V ve 12V güç çıkışları gibi çözümleri ile aracınızı son derece konforlu bir mobil ofise dönüştürebilirsiniz.

PROACE CİTY CARGO 360°

Proace City Cargo'yu her açıdan görmek için aracı döndürün.

FONKSİYONEL

FONKSİYONEL VE PRATİK

İşinizi kolaylaştırmak için tasarlanan Proace City Cargo, kompakt ve akıllı tasarımı sayesinde taşıma ihtiyaçlarınızın vazgeçilmezi olacak. Her iki tarafa da açılabilen arka kapılar ve iki tarafta bulunan sürgülü yan kapılar sayesinde aracınız her zaman göreve hazır. Yük kapasitesi ve uzunluğu, Akıllı Kargo* özeliği ile kolayca arttırılabilir. Bu sayede toplam yük uzunluğuna 1,3 metre, kargo kapasitesine ise 0,4 m³ eklenebilir.

MOBİL OFİS

ARACINIZ OFİSİNİZ OLSUN

Proace City Cargo, her iş koluna hitap edebilecek iç mekanıyla işletmelerin ihtiyaç duyduğu esnekliği sağlar. Akıllı Kargo özelliği, ön kabindeki alanı pratik ve güvenli bir şekilde yük bölmesine ekleyerek ilave yük uzunluğu ve taşıma kapasitesi sağlar.Katlandığında masaya dönüşebilen yolcu koltuğu, dizüstü bilgisayarlar vetabletler için ideal bir çalışma yüzeyi oluştururken koltuk altı saklama alanı tüm temel ihtiyaçlarınızı size yakın, gözlerden uzak bir şekilde depolar.Akıllı Kargo* özelliği yalnızca Dream versiyonunda sunulmaktadır.

TASARIM

TÜM İHTİYAÇLARINIZ DÜŞÜNÜLEREK TASARLANDI

Proace City Cargo, yolculuk esnasında her türlü ihtiyaca cevap verebilecek bir kabin tasarımı ile sunuluyor. Bluetooth® bağlantılı DAB Radyo özelliği sayesinde ellerinizi direksiyondan ayırmadan istediğiniz müziği dinleyebilir, istediğiniz kişiyle telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Elektronik park freni özelliği, arttırdığı sürüş konforunun yanında geleneksel bir park frenine göre çok daha az yer kaplar, kabin içi konforu da arttırır. Geniş baş üstü saklama alanları, her türlü eşyanızı pratik bir şekilde muhafaza eder. Bununla birlikte kabinin farklı noktalarında akıllıca konumlandırılmış ek saklama alanları sayesinde tüm eşyalarınız her daim elinizin altında

*Akıllı Kargo özelliği yalnızca Dream versiyonunda sunulmaktadır.

Servis Vale Hizmeti

Otomobilinizi bulunduğunuz lokasyondan alıp bakımını yapmak üzere uzman Toyota teknisyenlerine emanet ediyoruz. Bakımı yapılan otomobilinizi yine size lokasyonunuzda teslim ediyoruz.

*Servis Vale Hizmeti dahilinde bayi lokasyonunun maksimum 20 km uzaklığındaki mesafeler kapsamında hizmet verilmektedir. Hizmet randevulu olarak verilmektedir ve bayi kapasitesi ve lokasyon bakımından sınırlamalar bulunmaktadır. Bayi iş planına uygun olan farklı gün ve saat önerebilir. Aracın bakım için bayiye getirilip götürülmesindeki riskler müşteriye aittir. 65 yaş üstü veya engelli müşterilerimiz öncelikli olacaktır.

Toyota Forever Avantajları

Toyota Plazalar'da yaptığınız servis harcamalarında Toyota Puan kazanabilirsiniz. Üstelik puanlarınız kullandıkça artar, daha fazla indirim ve avantaj kazandırır.

Toyota 24 Saat Yol Yardım

Toyota 24 saat yol yardımı ile 2 yıl boyunca 7 gün 24 saat yol yardımı alabilir, hayatınızı kolaylaştıracak hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Online Servis Randevusu

Toyota’nızın periyodik bakımını ve servis işlemlerini dilediğiniz gibi planlayabilirsiniz. Aracınızı teslim edeceğiniz ve teslim alacağınız tarih, saat ve bayiyi seçerek randevunuzu kolayca oluşturabilirsiniz. Üstelik Toyota Professional müşterilerimize, 2 gün içinde randevu garantisiyle.

İÇ TASARIM

DIŞ TASARIM

Ölçüler & Bagaj Hacmi

Boy    

4753 mm

En

1848 mm

Yükseklik

1880 mm

Dingil mesafesi

2975 mm

Yolcu kapasitesi (sürücü dahil)

2 koltuk (Vision) / 3 koltuk (Dream)

Yük alanı uzunluğu 

2167 mm

Motor Seçenekleri

 

1.5 D 100 HP Dizel

Yakıt Tipi    

Dizel

Şanzıman 

6 İleri Vites

Çekiş Sistemi

4X2

Birleşik Yakıt Tüketimi

4.1 lt / 100 km

Birleşik CO2 Salınım

108 gr/km

Versiyonlar & Özellikleri

Vision

  • 2 koltuk (sürücü dahil)

Dream

  • 3 koltuk (sürücü dahil)

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU