Yeni Toyota Camry

Yeni Toyota Camry

1.994.100 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

Duyuları güçlendiren hibrit gücü

Sessiz 2,5 litre kendi kendini şarj eden benzinli hibrit motordan güç alan araç düşük hızlarda yüksek tork, daha yüksek hızlarda yüksek güç, daha iyi tepki kabiliyeti ve zahmetsizce hızlanma imkanı sağlar.

Odak noktası olması için tasarlandı

Yüksek kaliteli bir sedanın zarafetini dinamik tarzı ile buluşturan şık Camry Hybrid, yolda gerçekten kendisini göstermektedir. Bu estetik aracın son derece rijit bir gövdesi ve daha iyi görüş imkanı için yere daha yakın bir kaputu vardır. Tüm yolculuklarda dikkatleri üzerinize toplamanız için çeşitli zarif boya seçenekleri sunulur.

Kendinizi uyanık hissedeceğiniz, huzurlu bir ortam

Yeni Camry'nin çağdaş kokpiti, sürüş sırasında konsantre olabilmeniz için tasarlanmış serbest 9 inç dokunmatik bilgi ekranı ile mevcut hacmi akıllıca değerlendirir. Multimedya ekranı ile navigasyon, müzik, Apple CarPlay™ veya Android Auto™ gibi aradığınız her şeyi kolayca bulabilirsiniz.

 

CAMRY 360° 

Tasarım

DİKKAT ÇEKİCİ VE KENDİNDEN EMİN

Yüksek kaliteli bir sedanın zarafetini dinamik tarzı ile buluşturan şık Camry Hybrid, yolda gerçekten kendini gösterir. Maksimum etki için tampon alt paneli yeniden tasarlandı, üst ve alt ızgaralar yeni bir görünüme kavuştu. Alt ızgaradaki çubuklar, yanlara daha da fazla uzanır, bu da aracı daha geniş ve dinamik gösterir.

Motor

EN VERİMLİ SÜRÜŞ

Camry Hybrid, güç veya tarzından ödün vermeden daha çevreci sürüş imkanı sunar. Yüksek güçlü, yeni sınıf bir hibritin direksiyonuna geçin. Sessiz 2,5 litre kendi kendini şarj eden benzinli hibrit motordan güç alan bu mühendislik harikası düşük hızlarda yüksek tork, daha yüksek hızlarda yüksek güç, daha iyi tepki kabiliyeti ve zahmetsizce hızlanma imkanı sağlar.

Teknoloji

AKILLI DOKUNUŞLAR

Çok çeşitli yenilikçi özellikler bir araya gelerek Camry Hybrid'i çarpıcı bir sedan haline getirir. Sorunsuz bir şekilde entegre edilen teknolojiler tüm sürüşleri daha keyifli kılar, her zaman kolay bir sürüş deneyimi sağlar. Camry Hybrid'in kabininde çok güçlü bir ses yalıtımı vardır. Böylece kusursuz surround müzik sistemini daha net duyabilirsiniz.

Güvenlik

SİZİ GÜVENDE TUTAN TEKNOLOJİ

Hayat beklenmedik şekilde ilerleyebilir. Ancak Camry Hybrid ile her zaman yolculuk için hazır olursunuz. Durumun farkında olmanıza yardımcı olmak için yenilikçi sürüş desteği teknolojileri içeren Toyota Safety Sense Akıllı Güvenlik Sistemi, standart olarak sunulur ve sizi ve tüm yolcularınızı korur.

 

Dış Tasarım 

 

İç Tasarım

 

TOYOTA SAFETY SENSE

Camry ile standart olarak sunulan Toyota Safety Sense Akıllı Güvenlik Sistemi, sizi ve sevdiklerinizi her zaman güvende tutar.

KENDİNİZİ HER ZAMAN GÜVENDE HİSSEDİN

Toyota Safety Sense, olası çarpışmaları algılamaktan trafik işaretlerini takip etmeye kadar sizi güvende tutmak için her konuda yardımcı olan bir sürüş yardımı teknolojileri paketidir.

 

TEKNOLOJİK ÖZELLİKLER

Camry verimli hibrit sisteminden, güvenlik sistemleri ve bağlantılı dijital özelliklere kadar çok çeşitli yenilikçi teknolojiler ile donatıldı.

TOYOTA HYBRİD TEKNOLOJİSİ

Hibrit sistemlerin öncüsü olarak standartları biz belirledik. Çağdaş şehirlerde verimli yolculuk için yenilikçi yöntemler geliştirmeye devam ediyoruz.

HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRAN TEKNOLOJİLER

Bluetooth telefon ve MP3/WMA entegrasyonu ile Toyota Touch 2, ihtiyacınız olan tüm bilgileri parmağınızın ucuna getirir.

 

Ölçüler

Toyota Camry, 524 litre bagaj kapasitesi ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlandı.

Boy    

4885 mm

En

1840 mm

Yükseklik

1445 mm

Dingil mesafesi

2825 mm

Yolcu kapasitesi (sürücü dahil)

5 koltuk

Motor Seçenekleri
 

Versiyonlar & Özellikler
 

2.5L Benzinli Hybrid

Yakıt Tipi    

Benzinli Hybrid

Şanzıman 

Sürekli Değişken Şanzıman

Çekiş Sistemi

4X2

Birleşik Yakıt Tüketimi

4.3 lt/100km

Birleşik CO2 Salınımı

98 gr/km

  •  Isıtma ve Soğutmalı Sürücü ve Ön Yolcu Koltukları
  •  Ön Cama Yansıtmalı Renkli Gösterge Ekranı (Head Up Display)
  •  Akıllı Telefon Entegrasyonu
  •  JBL Premium Ses Sistemi

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU