Yeni Renault Megane E-TECH

Yeni Renault Megane E-TECH

Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

ELECTRIC ONLY, DRIVERS ONLY

220 bg

veya 160 kW*

7,4 sn

0-100 km/s*

450 km

sürüş menzili (WLTP)*

YENİ NESİL %100 ELEKTRİKLİ

Yeni nesil E-tech teknolojisi ile üretilen %100 elektrikli Yeni Megane E-Tech hem çevreci hem de sessiz. Üstelik daha uzun mesafeler için de çok daha uygun.

YENİ SÜRÜŞ DENEYİMLERİ

%100 elektrikli Megane E-Tech en kompakt sedan modellerinin canlılığını ve en sportif modellerinde cesaretini bir araya getiriyor. Önde yer alan 220 bg elektrik motoru, anında ulaştığı 300 Nm torku ve 20" jantları ile sürüş keyfini yeniden tanımlıyor.

YENİ TEKNOLOJİK İNOVASYONLAR

Built-in Google ile OpenR link, varış noktanıza navigasyon kullanarak gitmenize, fonksiyonları kontrol etmek için sesli asistanı kullanmanıza ve favori uygulamalarınıza erişmenize olanak tanır.

* İlgili model henüz Türkiye'de satışa sunulmadığı için versiyonlara göre farklılık gösterebilir.

* Türkiye'de sunulacak versiyonlara göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi ilgili versiyonlar sunulduğunda sağlanacaktır.

* Sürüş menzilleri yol, hava, trafik gibi sürüş koşullarına, sürüş tarzına göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi versiyonlar sunulduğunda sağlanacaktır.

ÇIĞIR AÇAN TASARIM

SUV benzeri ön yüzü ve kompakt sedan gövdesi ile benzersiz bir görünüme sahiptir. Full LED ön far imzası, arkada 3D parlak şeridi, 20" jantları, altın rengi krom detayları ve siyah yıldız tavanıyla tamamen orijinal tasarımlıdır.

Ön tasarım

Kompakt gövde

Kapı altı aydınlatma

20" jantlar

Yeni ön far imzası

Yeni arka far imzası

Yeni Renault logosu

Yeni amblem

ERGONOMİK VE GENİŞ

%100 Elektrikli Megane E-Tech modelinin özel platformu tamamen düz zeminlidir. Genişletilmiş yapısı ve yeni openR torpidosu ile ekstra hacim kazandırılmıştır.Üstelik arka yolcu bölümünde 209 mm diz mesafesi sunarken 33 L saklama alanı da sağlıyor.

HARMAN KARDON SES TASARIMI

Yeni Harman Kardon ses sistemi, ses teknoloji sayesinde doğal, canlı, club veya launge gibi farklı ses ambiyansı ayarları sayesinde tüm duyularınızı harekete geçiren etkileyici bir yolculuk deneyimi sunar.

MODÜLER TASARIM VE DEPOLAMA

Kablosuz şarj cihazı, arkada USB girişi, orta ve yanda yer alan saklama alanları ile 33 litre depolama alanı ve de 210 litre bagaj hacmi ile %100 elektrikli yeni Megane E-Tech mükemmel bir yaşan alanıdır.

GOOGLE BUILT-IN OPENR LINK

SESLİ ASİSTAN

Yolculuk planlamak, şarj istasyonu bulmak, sürüş modunu değiştirmek veya sıcaklığı artırmak için "Hey Google..." deyin. Yerleşik Google ile yeni openR sistemine entegre edilmiş sesli asistan yardıma hazırdır.

SEZGİSEL NAVİGASYON

Kapatılmış yollar, yeni tek yönlü yollar, geçici olarak uzatılmış dolambaçlı yollar, trafik güncellemeleri... daha fazla sürprizle karşılaşmayın. Google Haritalar ile gerçek zamanlı olarak güncellenen GPS sistemi ağ bağlantısı kesilse bile doğru yolda ilerlemenizi sağlar

ARACINIZA BİNDİĞİNİZDE UYGULAMALARINIZI DA YANINIZA ALIN

Google hesabınız aracınıza bindiğinizde de yanınızda. Mesajlarınıza bakın, müziğinizi dinleyin ve en sevdiğiniz uygulamaları kullanın. Google Haritalar yolculuklarınızı kolaylaştırmak için otomatik ve sürekli olarak güncellenir.

SINIRSIZ ÖZELLEŞTİRME

Yerleşik Google ile OpenR link, tercih ettiğiniz koltuk, ortam, sürüş ve yolculuk ayarlarını kaydeder ve saklar. Akıllı aracınız sizi tanır ve tercihlerinize uyum sağlar.

TAMAMEN SÜRÜKLEYİCİ DENEYİM

İki adet 12" ekrana yayılmış 774 cm2 yüzey alanıyla en büyük dijital araç sistemlerinden biridir. Yerleşik Google ile openR link multimedya sistemi ve optimize edilmiş renklerde yeni nesil openR torpido ile donatılmış araç sizi sarmalayan ayrıcalıklı bir deneyim sunar.

RENAULT İLE ELEKTRİKLİ YAŞAM

UZUN MESAFE ÇÖZÜMLERİ

450 km* sürüş menziliyle %100 Elektrikli Megane E-Tech sizi istediğiniz yere kadar götürebiliyor. Farklı şarj etme çözümleriyle yolculuklarınızı daha da uzatabilirsiniz.

*equilibre , techno and iconic versiyonları için geçerlidir. Business versiyonunda ise sürüş menzili 470 km’dir. Sürüş menzili yol, yolcu sayısı, trafik şartlarına göre farklılık gösterebilir.  Şubat 2022'de detaylı bilgilendirme yapılacaktır. 

EVDE ŞARJ

Duvara monte şarj ile %100 Elektrikli Megane E-Tech’i kolay ve rahat bir şekilde şarj edebilirsiniz. Üstelik sadece 3 saatte %80 şarjı doldurabilirsiniz. Tam şarj için 7 ila 10 saat gereklidir. Duvara monte şarj kutusu şebeke geriliminden daha yüksek gerilimleri (en fazla 22kW*) de taşıyabilir. Pratik, güvenli ve ayrıca çok sessizdir. 

*şebeke gerilimleri ülkelere göre farklılık gösterebilir. 

YOLDA ŞARJ

Bölgenizde ya da şehrinizde bulunan uyumlu mobil şarj istasyonlarından* Megane E-Tech’i şarj edebilirsiniz. Yolda size en yakın mobil şarj noktasını bulun, kolay bir şekilde aracınızı şarja bağlayın, son olarak aracınızın şarj olduğunu kontrol edin. 

Şarj istasyonları ülkelere, bölgelere, şehirlere göre farklılık gösterir. Mobil şarj istasyonları ve uyumluluklarla ilgili detaylı bilgi daha sonra verilecektir. 

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU