Sizin için uygun satış danışmanını arıyoruz

Loading...
Aracımı Değerlendir    Beğendiğim Araçlar   
+
  Aracımı Değerlendir    Beğendiğim Araçlar

RENAULT YENİ MEGANE E-TECH

Başlangıç Fiyatı*:
1.634.000 TL

* Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

Yeni Renault Megane E-TECH
YENİ NESİL %100 ELEKTRİKLİ

Yeni nesil E-tech teknolojisi ile üretilen %100 elektrikli Yeni Megane E-Tech hem çevreci hem de sessiz. Üstelik daha uzun mesafeler için de çok daha uygun.

13
YENİ TEKNOLOJİK İNOVASYONLAR
YENİ TEKNOLOJİK İNOVASYONLAR

Built-in Google ile OpenR link, varış noktanıza navigasyon kullanarak gitmenize, fonksiyonları kontrol etmek için sesli asistanı kullanmanıza ve favori uygulamalarınıza erişmenize olanak tanır.

YENİ SÜRÜŞ DENEYİMLERİ
YENİ SÜRÜŞ DENEYİMLERİ

%100 elektrikli Megane E-Tech en kompakt sedan modellerinin canlılığını ve en sportif modellerinde cesaretini bir araya getiriyor. Önde yer alan 220 bg elektrik motoru, anında ulaştığı 300 Nm torku ve 20" jantları ile sürüş keyfini yeniden tanımlıyor.

TASARIM
Ön tasarım
Ön tasarım
Kompakt gövde
Kompakt gövde
Kapı altı aydınlatma
Kapı altı aydınlatma
RENAULT SATIŞ NOKTALARI
RENAULT İKİNCİ EL ARAÇLAR
ÇIĞIR AÇAN TASARIM

SUV benzeri ön yüzü ve kompakt sedan gövdesi ile benzersiz bir görünüme sahiptir. Full LED ön far imzası, arkada 3D parlak şeridi, 20" jantları, altın rengi krom detayları ve siyah yıldız tavanıyla tamamen orijinal tasarımlıdır.

Ön tasarım
ÖN TASARIM
Kompakt gövde
KOMPAKT GÖVDE
Kapı altı aydınlatma
KAPI ALTI AYDINLATMA
20
20
Yeni ön far imzası
YENİ ÖN FAR İMZASI
Yeni arka far imzası
YENİ ARKA FAR İMZASI

ERGONOMİK VE GENİŞ
%100 Elektrikli Megane E-Tech modelinin özel platformu tamamen düz zeminlidir. Genişletilmiş yapısı ve yeni openR torpidosu ile ekstra hacim kazandırılmıştır.Üstelik arka yolcu bölümünde 209 mm diz mesafesi sunarken 33 L saklama alanı da sağlıyor.

HARMAN KARDON SES TASARIMI
Yeni Harman Kardon ses sistemi, ses teknoloji sayesinde doğal, canlı, club veya launge gibi farklı ses ambiyansı ayarları sayesinde tüm duyularınızı harekete geçiren etkileyici bir yolculuk deneyimi sunar.

MODÜLER TASARIM VE DEPOLAMA
MODÜLER TASARIM VE DEPOLAMA

Kablosuz şarj cihazı, arkada USB girişi, orta ve yanda yer alan saklama alanları ile 33 litre depolama alanı ve de 210 litre bagaj hacmi ile %100 elektrikli yeni Megane E-Tech mükemmel bir yaşan alanıdır.

RENAULT SATIŞ NOKTALARI
RENAULT İKİNCİ EL ARAÇLAR
RENAULT İLE ELEKTRİKLİ YAŞAM

 • Yakıt Tipi Elektrik
 • Hızlanma 0 - 100 Km/Saat 7.4 saniye
 • Maksimum Sürat 160 km/saat
 • Ağırlık/Güç Oranı 7.4 Kg/bg, 134.5 bg/ton
 • Ağırlık/Tork Oranı 5.5 Kg/Nm, 183.4 Nm/ton
 • Net Batarya Kapasitesi 60 kWh
 • Batarya Voltajı 400 V
 • Elektrikle Gidilebilen Menzil (WLTP) 470 km
 • Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) 16.1 kWh/100 km
 • Elektrikli Motor Gücü 5473-11688 dev/dak
 • Elektrikli Motor Torku 100-4714 dev/dak
 • Sistem Gücü 220 bg
 • Ağırlık 1636 Kg
UZUN MESAFE ÇÖZÜMLERİ
UZUN MESAFE ÇÖZÜMLERİ

450 km* sürüş menziliyle %100 Elektrikli Megane E-Tech sizi istediğiniz yere kadar götürebiliyor. Farklı şarj etme çözümleriyle yolculuklarınızı daha da uzatabilirsiniz. *equilibre , techno and iconic versiyonları için geçerlidir. Business versiyonunda ise sürüş menzili 470 km’dir. Sürüş menzili yol, yolcu sayısı, trafik şartlarına göre farklılık gösterebilir. Şubat 2022'de detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

EVDE ŞARJ
EVDE ŞARJ

Duvara monte şarj ile %100 Elektrikli Megane E-Tech’i kolay ve rahat bir şekilde şarj edebilirsiniz. Üstelik sadece 3 saatte %80 şarjı doldurabilirsiniz. Tam şarj için 7 ila 10 saat gereklidir. Duvara monte şarj kutusu şebeke geriliminden daha yüksek gerilimleri (en fazla 22kW*) de taşıyabilir. Pratik, güvenli ve ayrıca çok sessizdir.

*şebeke gerilimleri ülkelere göre farklılık gösterebilir.

YOLDA ŞARJ
YOLDA ŞARJ

Bölgenizde ya da şehrinizde bulunan uyumlu mobil şarj istasyonlarından* Megane E-Tech’i şarj edebilirsiniz. Yolda size en yakın mobil şarj noktasını bulun, kolay bir şekilde aracınızı şarja bağlayın, son olarak aracınızın şarj olduğunu kontrol edin. Şarj istasyonları ülkelere, bölgelere, şehirlere göre farklılık gösterir. Mobil şarj istasyonları ve uyumluluklarla ilgili detaylı bilgi daha sonra verilecektir.

RENAULT SATIŞ NOKTALARI
RENAULT İKİNCİ EL ARAÇLAR