Yeni Peugeot SUV 5008

Yeni Peugeot SUV 5008

823.000 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

Etkileyici, geniş ve heybetli kavramlarına tamamen yeni bir boyut kazandıran bir otomobille tanışın. 7 koltuklu bir SUV için şaşırtıcı derecede sportif ve akıcı tasarım hatlarına sahip olan yeni PEUGEOT SUV 5008, yenilenen modern hatlarıyla geleceğin tasarım kodlarını ortaya koyuyor. Daha da geliştirilen PEUGEOT i-Cockpit sürüş pozisyonu ve sınıfının en iyi özellikleri beklentilerin ötesinde bir yolculuk deneyimi ve üstün bir suv performansı sunuyor.

TASARIM

İDDİALI TASARIM

Etkileyici ve heyecan uyandıran tasarımla ilgili algınızı değiştirin. Yeni 7 koltuklu PEUGEOT SUV 5008, zarif ve olgun hatlarla daha da modern bir siluet ortaya koyarken güçle zarafet arasında mükemmel bir denge sunuyor. Yeni bir çerçevesiz ön ızgara ve marka kimliğini yansıtan far imzasıyla ön tasarım; yeni metal detaylara sahip tampon ve parlak siyah yan detaylarla mükemmel bir uyum gösterirken, dikkat çekici ve özgün bir görünüm sergiliyor. Yükseltilmiş gövde tasarımının dinamik ve sportif duruşu, farların çizgisini arka spoylere kadar uzatan krom parçayla güçlendiriliyor. Atletik ve kaslı gövdeyi yeni elmas kesim19 inçlik San Francisco alüminyum  alaşım jantlari tamamlıyor. 
 

ÇERÇEVESİZ ÖN IZGARA

İnce hatlarla en uç noktaya kadar uzanan ve küçük efektlerle hareketlendirilen yeni dikey konumlu çerçevesiz ön ızgara, tamamen akıcı ve gövdeyle bütünleşen bir ön yüzü beraberinde getiriyor.

PANORAMİK CAM TAVAN

Alüminyum tavan barlarıyla donatılan “Black Diamond” tavan, otomobilin güçlü ve akıcı tasarımını destekliyor. Panoramik cam tavan, sağladığı aydınlık ve ferahlık hissiyle tüm yolculara benzersiz bir yolculuk deneyimi yaşatıyor. 

"BLACK PACK" OPSİYONU

En üst donanım seviyesi ile sunulan ve koyu renkli zarif eklentileri beraberinde getiren “Black Pack” ile Yeni PEUGEOT SUV 5008 çok daha şık ve çok daha dinamik bir görünüm sergiliyor.

YENİ ÖN FARLAR

Karakteristik tasarım kodlarını bünyesinde barındıran ve marka imzası taşıyan “aslan dişi” gündüz farlarıyla henüz ilk göz temasında fark edilen ön farlar, giriş seviyesinden itibaren LED teknolojisi ile donatılıyor. Bu ayırt edici tasarım etkin bir aydınlatmayı, fark edilebilmeyi ve güvenli bir sürüşü garanti eder.

STOP LAMBALARI

Yeni PEUGEOT SUV 5008’e arkadan bakıldığında; parlak siyah şerit, puslu şeffaf camları, akan sinyal lambalarıyla ve 3-boyutlu pençeleriyle yenilenen tam LED stop lambalarıyla güçlü, modern ve prestijli bir görünüm dikkat çekiyor.

İÇ HACİM

Yeni PEUGEOT SUV 5008, oldukça cömert bir iç hacim sunuyor. Zekice tasarlanan ve uygulanan iç mimari, koltuklar arasında neredeyse sınırsız ve modüler bir alan sunuyor. Ayrıca, basit bir ayak hareketiyle kolaylıkla açıp-kapanan Eller Serbest Bagaj Kapağı geniş bagaja kolay erişim sağlıyor.

 

SÜRÜŞ POZİSYONU

İLERİ TEKNOLOJİ

Modernize edilen, yenilikçi ve ergonomik PEUGEOT i-Cockpit® ile sürüş hislerinizi güçlendirin ve sürüş deneyiminizi en üst noktaya taşıyın. Yeni PEUGEOT SUV 5008 benzersiz bir sürüş deneyimi ve rahat bir kullanım için; kompakt direksiyon simidi, yedi adet piyano tuşu, yeni bir 10 inçlik HD merkezi dokunmatik ekran ve yükseltilmiş dijital gösterge ekranıyla donatıldı. Böylece gözünüzü yoldan ayırmadan tüm temel fonksiyonlara erişim sağlayabilir ve sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz.
 

YENİ GÖSTERGE PANELİ VE KABİN KONFORU

Daha derin siyah ve daha etkin bir kontrastla yeni kişiselleştirilebilir ve yapılandırılabilir 12,3 inçlik dijital yükseltilmiş gösterge ekranı, daha hızlı tepki süresi ve daha iyi görüntü kalitesiyle sürücü tarafından seçilen bilgilerin çok daha kolay okunmasını sağlıyor.

Vücudu sarmalayan AGR onaylı, ayarlanabilir masaj fonksiyonlu koltuklarına konforlu şekilde oturarak, yeni PEUGEOT SUV 5008'in sessiz iç mekanının keyfini çıkarın.

On adet entegre hoparlörden oluşan, merkez ile tweeter hoparlörleri Bronze Belem" ile süslenen Focal® marka üst seviye Hi-Fi ses sistemiyle yolculuklarınız keyfini daha da artırın.

BAĞLANABİLİRLİK

Günlük hayatı kolaylaştırmak üzere okunaklı ve sezgisel kullanım sunan yeni 10 inçlik HD dokunmatik ekran, ses tanıma özelliğine sahip bağlı 3-boyutlu navigasyonla donatıldı.

Uyumlu favori uygulamalarınızı dokunmatik ekrana yansıtmak için Mirror Screen işlevini kullanın ve telefonunuzu orta konsolda şarj edin.

Ayrıca arka koltuk yolcuları için iki adet USB şarj soketi de bulunuyor.

 

MOTOR SEÇENEKLERİ

YÜKSEK VERİMLİLİK SEVİYESİNE SAHİP MOTORLAR

Kullanımı kolay yapısıyla yeni PEUGEOT SUV 5008 üstün bir SUV performansı ve konfor seviyesi sunuyor. Her biri “Stop & Start” teknolojisine sahip ve en güncel Euro normuna uygun PureTech benzinli veya BlueHDi dizel motorlarla donatılıyor.

EAT8 tam otomatik şanzımanla donatılan ve yüksek verimlilik seviyesine sahip motorları, optimize edilmiş ağırlık ve son derece kısa dönüş çapıyla Yeni PEUGEOT SUV 5008, canlı, çevik ve kıvrak bir sürüş ve heyecan verici sürüş deneyimi sunuyor.

TEKNOLOJİ

HAYATI KOLAYLAŞTIRAN PERFORMANS

Yeni PEUGEOT SUV 5008’deki otomatik acil durum fren sistemi ve genişletilmiş trafik işareti tanımlama sistemi gibi en güncel sürüş destek sistemleri günlük yaşamda size eşlik ediyor. 360° görsel park yardımcısı ve Park Assist teknolojileri şehir içindeki günlük park ve manevraları kolaylaştırıyor.
 

ÇOK DAHA FAZLASINI SUNAN TEKNOLOJİLER
 

GRIP CONTROL

“Advanced Grip Control" teknolojisiyle hareket alanınız genişliyor.Yeni PEUGEOT SUV 5008’in yol tutuşu becerilerini hava ve yol koşullarına göre uyarlayabiliyorsunuz. “Yokuş İniş Destek Sİstemi” özelliği yüksek eğimli yol koşullarında hızınızı kontrol etmeye yardımcı oluyor.

NIGHT VISION

“Night Vision" gece sürüşlerinde veya görüşün kısıtlı olduğu sürüş koşullarında daha etkin bir görüş için farların menzilinin 200 metre ilerisindeki alanı tarayarak yaya veya hayvanları algılıyor. Görüntü, görüş alanınızda dijital gösterge panelinde gösteriliyor ve bir uyarı sesi duyuluyor.

YARI OTONOM SÜRÜŞ

“Drive Assist Plus” paketiyle yarı otonom sürüşü tecrübe edebilirsiniz. Şerit konumlandırma sistemi ve Dur & Kalk özelliğine sahip uyarlanabilir hız sabitleme sistemi, sürücünün belirlediği mesafeye uygun güvenli takip mesafesini koruyarak aracın hızını öndeki araca göre otomatik olarak uyarlıyor ve aracın şerit içinde kalmasını sağlıyor.

 

BLACK PACK

En üst donanım seviyesi ile sunulan ve koyu renkli zarif eklentileri beraberinde getiren “Black Pack” ile Yeni PEUGEOT SUV 5008 çok daha şık ve çok daha dinamik bir görünüm sergiliyor:

  • Çerçevesiz ön ızgara ve “Aslan” logosu “Koyu Krom” olarak daha sportif bir görünüm kazanıyor.
  • PEUGEOT, 5008 ve GT logolarıyla tavan barları saten siyah olarak yer alıyor.
  • Spoyler, ön çamurluk kaplamaları, tavan ve spoyler kaplamaları ve arka tampon eşiği parlak siyah olarak dikkat çekiyor.

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU