Yeni Peugeot SUV 3008

Yeni Peugeot SUV 3008

912.000 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

Yenilikçi SUV kodlarına sahip benzersiz tasarımıyla yeni PEUGEOT SUV 3008’i keşfedin. Karakteristik ve özgün tasarımı, güç ve zarafetle dinamizm ve akıcı hatları birleştiriyor. Benzersiz PEUGEOT i-Cockpit® ve yenilikçi teknolojiler, kabin içi konforunuzu ve güvenliğinizi artırmak için tasarlandı. Yüksek verimlilik seviyesine sahip benzinli ve dizel motorlar dinamik ve keyifli bir sürüş deneyimini beraberinde getiriyor.
 

HEYECAN UYANDIRAN TASARIM

Yeni PEUGEOT SUV 3008 dayanıklılık ve estetik akıcı tasarım arasında benzersiz bir denge sunan iddialı bir görünüm ortaya koyuyor. Yeni ön tasarım modele güçlü bir kişilik kazandırıyor. Sınıfının en iddialı modeli, cesur ve modern bir çağ başlatıyor.
 

YENİ ÖN GÖRÜNÜM

Yeni PEUGEOT SUV 3008’in özenli detaylara sahip güçlü ön görünümü, çerçevesiz ön ızgara ve tamponla bütünleşen detaylarla geleceğin estetik tasarım kodlarını şekillendiriyor.

YENİ ÖN FARLAR

Karakteristik tasarım kodlarını bünyesinde barındıran ve marka imzası taşıyan “aslan dişi” gündüz farlarıyla henüz ilk göz temasında fark edilen ön farlar, giriş seviyesinden itibaren LED teknolojisi ile donatılıyor. Bu ayırt edici tasarım etkin bir aydınlatmayı ve güvenli bir sürüşü garanti eder.

YENİ ALÜMİNYUM ALAŞIM JANTLAR

Tamamen yeni 19 inç elmas kesimli alüminyum alaşım jantlar, geniş çamurluklar ve güçlü kapı üzeri hatlarıyla yeni PEUGEOT SUV 3008 dayanıklı, sağlam ve dinamik bir görünüm sergiliyor.

YENİ STOP LAMBALARI

Arkadan bakıldığında karakteristik 3 boyutlu aslan pençeleri ve dinamik sinyalleriyle yeni PEUGEOT 3008’in Full LED teknolojisine sahip stop lambaları göze çarpıyor.

Füme bir camla kaplı stop lambaları siyah bagaj bandı ile birbirine bağlanıyor ve böylece daha geniş ve daha sportif bir görünüm elde ediliyor.

 

GELİŞMİŞ SÜRÜŞ DENEYİMİ

Sınıfının en ergonomik sürüş pozisyonuna sahip PEUGEOT i-Cockpit® daha da geliştirildi ve modernize edildi. Böylece yeni PEUGEOT SUV 3008, daha konforlu, daha güvenli, daha kolay ve daha sezgisel bir sürüş deneyimi sunuyor.

Kompakt boyutlu çok fonksiyonlu direksiyon simidi daha fazla his ve manevra kabiliyeti sunuyor.

Sesli komut özelliğine sahip 3-boyutlu navigasyonuyla yeni  10 inç HD dokunmatik ekranı çoklu-dokunma teknolojisiyle çok daha kullanışlı bir yapı sunuyor. Zarif krom piyano tuşları belirli konfor özelliklerine hızlı ve sezgisel erişim sağlıyor.

Kolay ve pratik bir şekilde kişiselleştirilebilen yükseltilmiş dijital gösterge paneli gözlerinizi yoldan ayırmadan keyifli ve güvenli bir sürüş gerçekleştirebiliyorsunuz.
 

BAĞLANABİLİRLİK

Mirror Screen özelliğiyle Apple CarPlayTM veya Android AutoTM uyumlu akıllı telefonlarınızdaki uygulamalara ana ekran üzerinden erişim sağlayabilir ve kablosuz şarj özelliği ile her an hayata bağlı kalmaya devam edebilirsiniz.

Ayrıca arka koltuk yolcuları için mobil cihazlarını şarj etmek üzere iki adet USB soketi sunuluyor.

En güncel ses sistemleri teknolojileriyle donatılan FOCAL® Hi-Fi sistemi üst seviyede bir ses deneyimi sunuyor. Merkez ve tweeter hoparlörleri “Bronz Belem” ile süslenen ses sisteminde bagaj hacmini olumsuz etkilememek üzere bass hoparlör ön yolcu koltuğunun altına entegre ediliyor.

 

MOTOR SEÇENEKLERİ

Yeni PEUGEOT SUV 3008, farklı güç alternatiflerine ve yüksek verimlilik seviyesine sahip benzinli ve dizel motorlarla üstün sürüş keyfi sunuyor.

Yeni PEUGEOT SUV 3008’de sunulan yüksek verimlilik seviyesine sahip motorların tamamı Stop&Start teknolojisiyle donatılıyor.

- Üstün sürüş keyfi ve üst düzey performans için benzinli motorlar:

  • PureTech 130 S&S EAT8
  • PureTech 180 S&S EAT8

- Üstün performansla düşük emisyonları birleştiren dizel motor:

  • BlueHDi 130 S&S EAT8

Direksiyondan vites değiştirme özelliğine sahip elektronik kontrollü EAT8 otomatik şanzıman, Quickshift teknolojisi sayesinde hızlı ve yumuşak vites geçişleri sağlıyor. Optimize edilen vites geçişleri sürüş zevkini ve konforunu iyileştirirken, aynı zamanda yakıt ekonomisi ve kullanıcı konforuna katkıda bulunuyor. 

AKILLI TEKNOLOJİLER

Yeni PEUGEOT SUV 3008’de kullanıma sunulan yeni nesil sürüş destek sistemleri, araç içi konforu ve güvenliği daha da ileriye taşırken yarı otonom bir sürüş deneyimine imkan sağlıyor.

Gelişmiş sürüş destek sistemleri, trafik kurallarını tespit etmede (genişletilmiş trafik işareti tanımlama sistemi) ve trafik akışında (Drive Assist Plus paketi, Dur & Kalk özelliğine sahip adaptif hız sabitleme sistemi, şerit konumlama asistanı) veya çevreyi analiz etmede (Aktif kör nokta takip sistemi) hayatınızı kolaylaştırıyor.
 

NIGHT VISION

Özel “Gece Görüş” sisteminin kızılötesi kamerası, gece sürüş koşullarında daha etkin bir görüş için farların menzilinin 200 metre ilerisindeki alanı tarayarak yayaları ve hayvanları algılıyor ve sizi uyarıyor. Yayanın veya bisikletlinin araca çok yakın olması halinde otomatik acil durum freni tetiklenebiliyor.

GRIP CONTROL

Advanced Grip Control, optimize edilmiş çekiş kontrol sistemi, özel lastikler ve Yokuş İniş Destek Sistemi (HADC) özelliklerini içeren bir paket. Sistem aracın tutunma koşullarını, kar, çamur veya kum olmak üzere yol koşullarına uyarlama olanağı tanıyor.

BLACK PACK

-Yeni PEUGEOT SUV 3008’inize “Black Pack” ile özel “siyah” detaylarla daha dinamik ve şık bir görünüm kazandırın.

-Yeni koyu krom renkte ön ızgara ve aslan sembolü ile daha da özgün bir görünüm elde edin.

-“3008”, “GT” ve “PEUGEOT” logoları saten siyahı rengiyle ve tavan barlarıyla mükemmel bir uyum sergiliyor.

-Rüzgarlık, ön çamurluk, tavan ve arka tampon şeridindeki kaplamalar parlak siyah rengiyle otomobilin modern ve dinamik görünümüne katkı sağlıyor.

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU