Yeni Peugeot 308 HB

Yeni Peugeot 308 HB

222.900 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

Yenilenen PEUGOT 308'in karakteri şimdi çok daha iddialı! Dijital i-Cockpit®'in Peugeot direksiyonuna kattığı sürüş deneyimini yeniden keşfedin.

TASARIM

YALIN TASARIM

Yeni "Vertigo Blue" gövde rengiyle zenginleştirilen PEUGEOT 308 cesur, akıcı ve gösterişli bir tasarımla dikkat çekiyor.  Ön bölümdeki Aslan'ı ortada konumlandıran dikey tasarıma sahip damalı ön ızgara, ızgarayla bütünleşen motor kaputu ve dinamik tasarımlı ön tampon ile güçlü ve hareketli bir görünüm sergiliyor.

ÖN FARLAR

TAM LED ÖN FARLAR

PEUGEOT 308, full led farlarının karakteristik ışık imzası, hem geceye hem de gündüze ait özgün görünüm sunuyor. LED şerit sinyallerinin ve LED sis farlarının zarafeti kullanılan ileri teknolojiyi gözler önüne seriyor.

ARKA STOP LAMBALARI

TAKİP EDİLEN

Arkadan bakıldığında markanın modern üç pençeli ışık imzası, henüz ilk göz temasında marka aidiyetine vurgu yaparken heyecan uyandıran bir görünüm sergiliyor.


İÇ TASARIM

ZARİF BİR İÇ MEKAN

Sınıfının önde gelen döşemeleri ve kaliteli kaplamalarıyla PEUGEOT 308’in zarif ve derli toplu iç mekanının büyüsüne kapılın.

KONFOR

HER ŞEYDEN ÖNCE KONFOR

Hem önde hem de arkada özenle tasarlanan ergonomik koltuklar son derece rahat bir oturum sunarken PEUGEOT 308 ile yolculuk her zamankinden daha da büyük bir keyfe dönüşüyor.

PANORAMİK CAM TAVAN

GÖZÜN GÖREBİLDİĞİ KADAR HUZUR

Hem ön hem de arka koltuk yolcularını kapsayacak büyüklükte tasarlanan ve güneşliğiyle ekstra konfor sunan panoramik cam tavanla  huzurlu ve konforlu bir yolculuğun keyfini sürebilirsiniz.


YENİ DİJİTAL GÖSTERGE PANELİ

Yükseltilmiş yeni dijital gösterge paneli sayesinde, sürüşle ilgili tüm bilgiler direksiyon simidinin üzerinde kolaylıkla takip edilebilecek şekilde görüntüleniyor. Gözlerinizi yoldan ayırmadan hızınızı takip etmenizi sağlayan panel de dahil olmak üzere 6 adet ekran modundan birini seçerek sürüş deneyiminizi kişiselleştirebilirsiniz.

BAĞLANTI SEÇENEKLERİ

Yeni parlak görünümlü kapasitif dokunmatik ekran ve dijital gösterge paneli üzerinden araçla ilgili bilgileri rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Mirror Screen fonksiyonu ile akıllı telefonunuzdaki uyumlu uygulamaları doğrudan kapasitif dokunmatik ekrana aktarabilirsiniz.

MOTORLAR

DOĞA İLE DOST VERİMLİLİK

Üst düzey performans ve yalın bir sürüş keyfini doğa ile dost bir biçimde sunan PEUGEOT 308, yeni nesil PureTech benzinli ve BlueHDi dizel motorlarıyla donatılıyor. Motor seçeneğine bağlı olarak PEUGEOT 308, hızlı ve akıcı vites geçişlerine sahip EAT6 veya EAT8 otomatik şanzımanla sunuluyor.

MYPEUGEOT® UYGULAMASI

Ücretsiz MyPeugeot® uygulaması üzerinden, hesaplarınızla senkronize edilmiş gerçek zamanlı kişiselleştirilmiş hizmetlerden yararlanın:

  • • Aracınızın durumunu (etkinlik verileri, konum) takip edin.
  • • Aracınızın bakım ve servis gereksinimlerini yönetin.

 *Mobil ağa erişim olmakla birlikte ve varış noktasına göre kullanılabilir.

 

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU