Yeni Peugeot 208

Yeni Peugeot 208

184.500 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

Atletik silueti, uzun sportif gövdesi ve baştan çıkarıcı yuvarlak hatlarıyla Yeni Peugeot 208, güçlü bir kişilik sergiliyor. Koltuğunuza oturun ve yeni nesil Peugeot 3D i-Cockpit®’i keşfedin.

ATLETİK VE ÇEKİCİ TASARIM

SINIFININ ÖTESİNDE

Siyah elmas tavan , parlak siyah çamurluk korumaları, siyah cam çerçeveleri, 3 boyutlu elmas kesim efektli jantlar otomobilin güçlü tasarımını bir adım öteye taşıyor.

ÖN YÜZ

GÖZÜ PEK VE ASİ

Yeni Peugeot 208 etkileyici ön yüzü; yatay krom ızgarası, Aslan pençesi Full LED ön farları ve gündüz yanan LED farları ile kendisini izleyenlere keskin bir bakış atıyor.

Onunla nereye giderseniz gidin, ilk siz fark edileceksiniz.

ASLAN PENÇESİ ARKA STOPLAR

KUSURSUZ BİR AYDINLATMA

Parlak siyah eklentilerle ayrı bir tarz kazanan arka yüz, Aslan pençesi Full LED arka stop lambalarıyla daha güçlü bir görünüm kazandı. Farlar, güvenli bir sürüş ve dikkat çekmek için gece gündüz fark etmeksizin açık.

SPORTİF HATCHBACK

YENİLENEN ARKA YÜZ

Yeni Peugeot 208’in dinamik ve genç arka yüzü, spoiler ile daha güçlü bir hal alıyor. Spoiler hem yakıt tüketimine katkı sağlıyor, hem de yol performansını artırıyor. Krom egzoz çıkışları parlak siyah tampon eklentileriyle sportifliğe vurgu yapıyor.

PANORAMİK CAM TAVAN

BIRAKIN GÜNEŞ İÇERİ GİRSİN

Gökyüzünü boydan boya görmenizi sağlayan panoramik cam tavan, arka koltuklara kadar gökyüzünü izlemeye izin veriyor. Sevdiklerinizle daha evvel kat ettiğiniz yolları, belki de şimdi yeniden keşfedeceksiniz.

PREMIUM MALZEMELER

DEĞER KATAN DETAYLAR

Dinamik ve sportif koltuklar, kaliteli malzemeler, çift dikişli dolgular size rahatlık ve huzur verecek. Daha modern bir görünüm için ambiyans aydınlatması 8 farklı renk seçeneği ile  otomobilinize kişisel dokunuşlar yapmanıza izin veriyor.

YENİ ENERJİ KAYNAĞINIZ

YENİ NESİL TEKNOLOJİ

Peugeot 3D i-Cockpit®

Koltuğunuza oturun ve yeni nesil Peugeot 3D i-Cockpit®’i keşfedin. Kompakt direksiyon simidi,  konfigüre edilebilir 3D üç boyutlu dijital gösterge paneli, geniş 10" HD dokunmatik ekran ve 7 şalter tipi düğme ile çevik ve sezgisel sürüşü deneyimleyin.

3D DİJİTAL GÖSTERGE PANELİ

3D fütürist holografik ekrana sahip olan dijital gösterge paneli tam da göz hizanızda. Araç ve sürüşle ilgili bilgiler önem sırasına göre (güvenlik, sürüş desteği, navigasyon)  ekrana gelecek şekilde tasarlandı. Devamlı görüntülenmesini istediğiniz bir bilgi varsa ekran ayarlarından dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

KULLANICI DOSTU VE SEZGİSEL EKRAN

HER ŞEY ÇOK PRATİK

Kontrol tamamen sizin. Geniş 10’’ HD dokunmatik ekranı ses tanıma ile ya da direksiyon üzerinde bulunan kumandalar sayesinde yönetebilirsiniz. Mirror Screen özelliğiyle Apple CarPlay™,Android Auto ile uyumlu akıllı telefonunuzu dokunmatik ekrana yansıtıp hayata her zaman bağlı kalabilirsiniz.

HER ŞEY ÇOK PRATİK

HAYAT PARMAKLARINIZIN UCUNDA

Yeni Peugeot 208, akıllı telefonunuzu yerleştirebileceğiniz kablosuz şarj alanına sahip yeni bir akıllı saklama bölmesine sahip. Üstelik sadece sizin için değil, sevdikleriniz için de aracın farklı noktalarında USB girişi bulunuyor.

BEKLENTİLERİNİZİ KARŞILAMAKTA ÖZGÜRSÜNÜZ

Yeni Peugeot 208, geliştirilmiş performans sunan modüler CMP platformuna sahip. Yol tutuş kabiliyeti, kullanışlılık, akustik ve termik konforun optimum seviyeye getirilmesiyle birlikte hafifletilmesi, karbondioksit emisyonlarının azaltılmasına destek oluyor ve size daha keyifli bir  sürüş deneyimi sağlıyor.

BİRBİRİNDEN EŞSİZ MOTORLAR

İçten yanmalı motorların en güncel nesli Euro 6d Puretech benzinli ve BlueHDi dizel motorlar ile sürüş deneyiminde boyut atlamaya hazır olun. Optimize tüketim seviyeleri sayesinde daha ekonomik olan bu motorlar, Stop & Start sistemiyle donatıldı.

EAT8 TAM OTOMATİK ŞANZIMAN

Direksiyon simidinde vites kulakçıkları ile elektronik kontrollü yeni EAT8* tam otomatik şanzımanın performansını bir kez deneyip bağımlısı olacaksınız. Quickshift teknolojisi sayesinde vites geçişleri artık çok daha hızlı ve akıcı.

TEKNOLOJİ

GÜVENLİK VE SÜRÜŞ DESTEK ASİSTANLARI

Yeni Peugeot 208 ile birçok akıllı sürüş destek asistanlarını bir arada bulabilirsiniz.

YARI OTONOM SÜRÜŞ

PEUGEOT DRIVE ASSIST PLUS

Yeni Peugeot 208, güvenliğiniz için birçok akıllı asistan teknolojisine sahip. Yeni Peugeot Drive Assist Plus, dahili radar ve sahip olduğu kameralar sayesinde yarı otonom ve akıllı sürüş çağını başlatıyor. Sürüş ve manevra destekleriyle size rehberlik ediyor. Onunla güvendesiniz çünkü gerektiğinde hız ayarı yapıyor, mesafe takibine uyuyor, sizi asla şeridinizden çıkarmıyor. Üstelik trafik tabelalarını da tanıyor.

AKTİF GÜVENLİK FRENİ

(OTOMATİK ACİL FREN SİSTEMİ)

Eğer sistem, araç yolunda olan bir otomobille veya yaya ile çarpışma olasılığı tespit ederse; çarpışmayı önlemek veya olası zararı en aza indirmek için otomatik olarak fren yapar. Bu sistem 85km/saat hıza kadar çalışmaktadır.

ŞERİT KONUMLANDIRMA ASİSTANI

Ön cama yerleştirilmiş kamera ile sistem şerit çizgileri ve yol kenarlarını algılayarak direksiyonu doğru pozisyona getirir.

Sistem 65km/saat hızdan sonra devreye girer.

KÖR NOKTA UYARI SİSTEMİ

Sistem, 65 ila 140km/saat hızlarında sürücüyü kör noktalarda bulunan başka bir aracın varlığına dair uyarır. Sistem bu uyarıyı yan aynalarda bulunan bir ışık vasıtasıyla gerçekleştirir.

MYPEUGEOT® UYGULAMASI

Ücretsiz MyPeugeot® uygulaması üzerinden, hesaplarınızla senkronize edilmiş gerçek zamanlı kişiselleştirilmiş hizmetlerden yararlanın:

  • Aracınızın durumunu (etkinlik verileri, konum) takip edin.
  • Aracınızın bakım ve servis gereksinimlerini yönetin.

GALERİ

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU