Peugeot Partner Van

Peugeot Partner Van

385.000 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

PEUGEOT PARTNER VAN

Peugeot Partner Van, sınıfında ilk olan ayrıcalıklı ve üst düzeyde ergonomi sunan Peugeot i-Cockpit® ile yepyeni bir sürüş deneyimi sunuyor ve tasarımıyla tüm bakışları üzerine çekiyor.

PEUGEOT i-COCKPIT®

TİCARİ ARAÇLAR İÇİN BİR İLK

Bir donanımdan ve yeni bir özellikten çok daha fazlası olan Peugeot i-Cockpit® konforu güvenlikle birleştiriyor, ergonomik ve zarif tasarımıyla size benzersiz bir sürüş keyfi sunuyor.

Görselde bulunan özellikler Türkiye ürün gamıyla farklılık gösterebilir.

HAREKET İÇİN TASARLANDI

Peugeot Partner Van, en son araç modellerinde kullanılan EMP2 platformunun bir versiyonunu temel alıyor.  Geniş taban alanı, daha kısa çamurluklar  ve 11,5 metrelik kaldırımdan kaldırma dönme çapıyla daha kolay manevra yapmanıza olanak tanıyor ve yükleriniz için daha geniş bir yükleme alanı sunuyor.

PEUGEOT İ-COCKPIT®

Peugeot i-Cockpit®, daha iyi kavrama ve manevra kabiliyeti sağlayan kompakt boyutlu direksiyonu, temel bilgileri sürücünün görüş alanında görüntüleyen yükseltilmiş gösterge paneli ile sürüş güvenliğini ve konforu destekliyor. Size sadece yola odaklanmak kalıyor.

YENİ ÇALIŞMA ŞEKLİ

Peugeot Partner Van, aracınızı ofisinizin bir parçası haline getirecek. MultiFlex Koltuklar, hayatınızı kolaylaştıracak bir deneyim ve ticari araç sınıfında rakipsiz bir konfor sunuyor. 3 yolcu taşıyabilen bu koltuklar, katlandığında hareketli yazı masasına dönüşüyor.  Ayrıca tüm iş aksesuarlarınız için tasarlanmış, yolcu  bölmesindeki çok sayıda akıllı eşya saklama alanı da işinizde kolaylıklar sunuyor.

İŞİNİZE DE BEKLENTİLERİNİZE DE YER VAR

Geniş yükleme kapasitesi ve kullanılabilir hacmiyle Peugeot Partner Van,  beklenti ve ihtiyaçlarınıza kolayca uyum sağlıyor.

4,75 metre uzunluğundaki Partner Van 2,16 metrelik kullanılabilir uzunluğa sahip. Ayrıca MultiFlex koltuklarıyla bu kullanılabilir uzunluk 3,44 metreye kadar çıkarken 3.90m3 ve 4,40m3 arasında değişen yükleme hacmi sunuyor.

MultiFlex koltuklarla birlikte 3 kişilik oturma alanı sunuluyor veya sırtlık katlanarak  aracın kullanılabilir uzunluğu artıyor. Ön yolcu koltuğu ise bu özellik sayesinde katlanarak  3,44 metrelik uzunluktaki yüklerin taşınmasına olanak sağlıyor.

GÖZÜ YÜKLERDE

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU