Peugeot Boxer Van

Peugeot Boxer Van

399.000 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

Ticari bir araç olmanın ötesinde, Yeni Peugeot Boxer konforlu kullanımı ve teknolojik ekipmanları ile işiniz için özel olarak tasarlandı.

İHTİYAÇLARINIZA UYGUN BİR PEUGEOT BOXER SEÇİN

GÖSTERİŞLİ ÖN TAMPON

Yeni Peugeot Boxer’ın modern dış tasarımı ticari araç segmentine damgasını vuruyor. Çıkıntılı hatlara sahip kaputu ile maksimum koruma sunuyor. Gösterişli yeni tamponu ile Yeni Peugeot Boxer, yollarda sağlamlığı temsil ediyor. 

ÖN AYDINLATMA

Ön tamponunun altına yerleştirilen sis farları ve yüksekte konumlandırılmış halojen veya LED aydınlatmalı gündüz farları.

ARKA LAMBALAR

Yeni ışıklı imzanın süslediği arka stop lambaları ise, Yeni Peugeot Boxer’ın modern duruşunu tamamlıyor. Yeni arka 3. stop lambası ile en zor koşullarda bile fark edilirliğinizi artırıyor. 

DAHA FAZLA VERİMLİLİK İÇİN DAHA FAZLA MODÜLERİTE

FONKSİYONELLİK

Geniş bir ürün gamına, optimize edilmiş iç ölçülere, etkin bir yükleme kabiliyetine ve gelişmiş süspansiyon sistemlerine sahip Boxer fonksiyonellik konusunda beklentilerinizin ötesine geçmeye hazır.

ÖDÜN VERMEYEN KALİTE

Titiz ve kapsamlı testler sayesinde, PEUGEOT Boxer, iş sahiplerinin ihtiyaçlarını ön görecek şekilde sürekli gelişti:

  • Dayanıklılığı sağlamak için optimize edilmiş açma mekanizmaları
  • Akustik konfor ve güç için güçlendirilmiş yapı
  • Daha sağlam ve kaliteli bir duruş sergileyen yeni ön tasarım
  • Yenilenen bir dizi hizmet 

 

OPTİMUM ÖLÇÜLER

Azami iç genişlik 1,87 m iken tekerlek davlumbazları arasındaki taban genişliği 1,42 m dir. Bu ölçü piyasadaki en yüksek ölçü. Ayrıca işlerinizi kolaylaştırmak amacıyla yükleme eşiği minimum seviyeye indirildi. 270 derece açılabilen arka kapıları sayesinde her türlü yükleme koşuluna adapte olabiliyor.

YENİ ÖN TASARIM

Geniş ve dinamik hava ızgarası, büyük Peugeot logosu Boxer’ın güçlü ve kendinden emin kişiliğini yansıtıyor.

SAĞLAMLIK

Kaliteyi yükseltmek ve dinamizmi artırmak amacıyla Yeni Peugeot Boxer motorları, yıpranma simülasyonu ile 3 kullanım yılına karşılık gelen 4.000.000 km’lik farklı sürüş koşullarında test edildi. Aracın dayanıklılığını maksimize etmek için ise kapılarda 500.000 aç kapa testi yapıldı.

OFİS KONFORU

Eğer gününüzün büyük bir kısmını araç içinde geçirecekseniz, öncelikle rahat etmelisiniz. Boxer hayatınızı kolaylaştıracak bir çok teknolojik ayrıntı ile dolu.

GÜVENLİK VE SÜRÜŞ DESTEK SİSTEMLERİ

"TAKİP MESAFESİ UYARISI"

"Takip Mesafesi Uyarısı" *  (çarpışma tehlikesi uyarısı) özelliği, sürücüyü öndeki araçla çarpışma tehlikesine karşı uyarır.

Bu görsel ve işitsel uyarı, "Aktif Güvenlik Freni" devreye girmeden hemen önce verilir.

* Versiyona veya konuma göre standart veya opsiyon olarak sunulur ya da mevcut değildir

"AKTİF GÜVENLİK FRENİ"

"Aktif Güvenlik Freni" (otomatik acil fren) sistemi, "Takip Mesafesi Uyarısı" ikazından sonra sürücü yeterince hızlı tepki vermediğinde ve fren yapmadığında devreye girer. Böylece, sürücünün müdahalesi olmadan, aracın hızını azaltarak çarpışmanın önlenmesine veya şiddetinin sınırlandırılmasına katkıda bulunur. Aktif Güvenlik Freni şu durumlarda devreye girer :

Aracın hızı, diğer araç tespit edildiği sırada 5 km/sa ila 140 km/sa olduğunda. 

Duran halde bir araç tespit edildiği sırada aracın hızı 80 km/sa’in üzerinde değilse.

ŞERİT TAKİP UYARI SİSTEMİ

Şerit Takip Uyarı Sistemi (LDWS) * , kesik ve düz yol çizgilerini tanıyan bir kamera aracılığıyla, istemsiz şerit ihlalini tespit eder. Kamera, görüntüyü analiz edererek sürücünün dikkati dağıldığında ve aracın hızı 60 km/sa’i geçtiğinde, şeridinden çıktığı anda görsel bir uyarıyı devreye sokar. 

* Versiyona veya konuma göre standart veya opsiyon olarak sunulur ya da mevcut değildir

MYPEUGEOT®

ARACINIZA BAĞLI KALIN

Ücretsiz MyPeugeot® uygulaması üzerinden, hesaplarınızla senkronize edilmiş gerçek zamanlı kişiselleştilmiş hizmetlerden yararlanın:

  • Aracınızın durumunu (etkinlik verileri, konum) takip edin.
  • Aracınızın bakım ve servis gereksinimlerini yönetin.

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU