Peugeot 508 Sedan

Peugeot 508 Sedan

920.500 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

Alçak gövdesi, heykelsi hatları ve sert, güçlü tarzı ile Peugeot 508, sportiflik ve inovasyon alanında yeni bir çağa imza atıyor. Yüksek verimliliğe sahip dizel ve benzinli motorları sürüş sırasında gücü en yoğun haliyle hissettiriyor.

TASARIM

RADİKAL BİR SEDAN

"'Peugeot Exalt' ve 'Peugeot Instinct' gibi en yeni konsept otomobillerimizde hayat bulan tüm tasarım değişiklikleri, Peugeot 508'de daha da gelişmiş olarak karşımıza çıkıyor."

Gilles Vidal
Peugeot Tasarım Direktörü


ÖN FARLAR

YOLUNUZU AYDINLATIN

Markanın kendine özgü yeni far imzasını taşıyan tam LED farlar, otomatik yükseklik ayarlama işlevi, statik viraj aydınlatma işlevi ve ön sinyal lambaları sayesinde gün boyunca size gelişmiş bir görsel konfor sunuyor. Optimum sürüş deneyimi ve güvenlik için daima çevrenizi rahatça görebilir ve görünebilirsiniz.

BAGAJ

DAHA FAZLA HACİM

Valizlerinizi kolayca yerleştirebileceğiniz geniş yükleme alanının ekstra geniş bagaj kapağı açıklığı son derece pratiktir. Ayrıca Peugeot 508, "eller serbest" özelliğine sahip akıllı bir elektrikli bagaj kapağıyla da sunuluyor. "Peugeot Open and Go" anahtarsız giriş sistemi ile bir araya getirilen bu özellik sayesinde, ayağınızı arka tamponun altına doğru uzatarak bagajı kolayca açıp kapatabilirsiniz.

İÇ DÖŞEME

YÜKSEK KALİTELİ MALZEMELER

Aracınızı birinci sınıf, modern malzemelerden üretilmiş dekor ve döşeme seçenekleriyle kendi zevkinize göre kişiselleştirin.

Koltukta yerinizi alın, kapıyı kapatın ve rahatlayın.

SUNROOF

DÜNYAYA AÇILIN

Çevrenizdeki manzaranın tadını çıkarın. Panoramik açılır cam tavan sayesinde arka koltukta oturanlar da dahil olmak üzere tüm yolcular etrafı geniş açıyla görebiliyor.

ÇERÇEVESİZ KAPILAR

MÜKEMMELLİKTEN VAZGEÇMEYİN

Çerçevesiz kapılarının zarifliği, Peugeot 508’in kendine has tarzına kusursuz şekilde eşlik ediyor. Tasarım ekibi, estetik ve kaliteden taviz vermeden bu bütünlüğü korumak için tüm uzmanlığını konuşturdu. Titizlikle ele alınan oranlar, genel uyum ve gövde rengiyle her ayrıntı başka bir mükemmellik katıyor.

ARKA FARLAR

DİKKATLERİ ÜZERİNİZE ÇEKİN

Markanın imzası olan arka aydınlatma grubu, üç boyutlu “pençe etkisi” veren LED lambalardan oluşuyor. Araç kilitlendiğinde veya açıldığında adeta dalgalanarak sola ve sağa doğru akıyormuş gibi görünüyor. Işık yoğunluğu, ışık koşullarına otomatik olarak uyum sağladığından aracın dikkat çeken görünümü günün her saatinde gözler önünde oluyor.

TEKNOLOJİ HARİKASI

PEUGEOT i-Cockpit®

Peugeot i-Cockpit® ile kontrolü ele alın. Kompakt direksiyon simidi, yükseltilmiş konfigüre edilebilir dijital gösterge paneli ve 10" HD kapasitif dokunmatik ekrani ile çevik ve geniş görüş açılı bir sürüş pozisyonunun keyfini çıkarmaya hazır mısınız? Aracın kumanda işlevlerine tek dokunuşla erişmenizi sağlayan şalter tipi piyano tuşlar ile dokunmanın hissini yeniden keşfedin.

DÜNYA İLE İLETİŞİMDE KALIN

Mirror Screen işlevini kullanarak araçla uyumlu olan en sevdiğiniz uygulamaları 10” HD kapasitif dokunmatik ekrana yansıtın ve orta konsolda akıllı telefonunuzu kablosuz şarj edin.

Aktif süspansiyon modlarını değiştirerek sürüş deneyiminizi ruh halinize göre uyarlayın.

HI-FI FOCAL® SES SİSTEMİ

Peugeot 508'in birinci sınıf Hi-Fi FOCAL® ses sistemi, saf ve ince detaylı ses reprodüksiyonu sunarak iç mekanda Hi-Fi deneyiminin sınırlarını zorlar.

SAKLAMA ALANLARI

DAHA KULLANIŞLI

Kabin içinde çok sayıda saklama alanı bulunuyor. Ön kapılarda yer alan büyük ve kullanışlı bir şekle sahip kapı cepleri ile orta konsol içindeki ve çevresindeki saklama alanlarına eşyalar rahatlıkla yerleştirilebiliyor. Üstelik arka koltuktaki yolcuların eşyalarına da kolayca erişilebiliyor. Peugeot 508’in tüm yenilikçi sistemlerini keşfedin.

KONFOR

ÜST SEVİYE BİR KONFOR

Peugeot 508, her durumda optimum konfor için vücudunuzu adeta saran, AGR sertifikalı sürücü ve yolcu koltuklarıyla donatıldı. Bu muhteşem koltuklar çok noktalı elektrikli ayarlara, oturuş pozisyonu hafızasına, çok noktalı masaj sistemine ve ısıtma özelliğine sahiptir.

MOTOR SEÇENEKLERİ

HER KOŞULDA VERİMLİ

Peugeot 508, en yeni nesil benzinli 1.6 PureTech ve 1.5 BlueHDi dizel motorlarla donatıldı.

BENZİNLİ MOTORLAR

PURETECH: TAVİZ VERMEYEN VERİMLİLİK

PEUGEOT 508, en yeni nesil PureTech benzinli motorlarıyla gelişmiş bir yakıt ekonomisi, sürüş keyfi ve yüksek performans sunar.

Motor seçenekleri:

  • PureTech 180 S&S EAT8
  • PureTech 225 S&S EAT8

DİZEL MOTOR

BLUEHDi : SEÇKİN TEKNOLOJİ

Peugeot’ya özgü BlueHDi motor teknolojisi; yüksek performansı ve düşük emisyon değerlerini birlikte sunar.

Motor seçeneği:

  • BlueHDi 130 S&S EAT8

OTOMATİK VİTES

EAT8: YUMUŞAK VİTES GEÇİŞLERİ

Yeni EAT8 otomatik şanzıman, yeni "Shift and Park by wire" elektrikli vites değiştirme sistemi ve direksiyon kolonuna bağlı pedallar sayesinde hızlı ve yumuşak vites geçişleri sunuyor.

TEKNOLOJİ

KENDİ YOLUNUZU ÇİZİN

Geniş bir teknolojik donanım yelpazesi sunan Peugeot 508'de Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri bulunuyor. Markanın bu yeni nesil sistemleri güvenliği artırıyor, manevralarınızda size yardımcı oluyor. Hem çevre koşullarını hem de yol koşullarını daha iyi anlamanızı ve öngörmenizi sağlıyor.

TEKNOLOJİ

YARI OTONOM

Sürüş Asistanı Plus donanımı ile yeni PEUGEOT 508'i yarı otonom olarak sürün.

Ön tamponun ortasına yerleştirilmiş bir radar ve ön camın üstündeki kamera ile Dur ve Kalk işlevine sahip Adaptif Hız Sabitleme Sistemi, aradaki mesafeyi sabit bir uzaklıkta tutmak için 508’in hızını öndeki aracın hızına otomatik bir şekilde uyarlar. Aktive edildiğinde Şerit Konumlama Asistanı ile birlikte çalışarak otomobili şerit içerisinde sürücünün belirlediği çizgide tutar.

NIGHT VISION

GÖRÜNMEYENİ GÖRÜN

Gece karanlığında veya yetersiz görüş koşullarında, kızılötesi kameraya sahip Night Vision teknolojisi yayalar ve hayvanlar da dahil olmak üzere aracın önündeki engelleri algılıyor. Görüntü görüş alanınızdaki dijital gösterge panelinde gösteriliyor. Sesli bir alarm ile sizi uyarıyor.


İDEAL GÜVENLİK

GÜVENLİKTEN ÖDÜN VERMEDEN BİR ADIM ÖNDE

Güvenlik Plus donanımı ile birlikte sununlan sürüş destek özellikleri yolda tamamen rahat olmanız için size yardımcı olur.

Güvenlik Plus donanımı; Geliştirilmiş Otomatik Acil Durum Fren Sistemi, Güvenli Takip Mesafesi Uyarısı, Aktif Şerit Takip Sistemi, Aktif Kör Nokta Uyarı Sistemi, Yorgunluk Tespit Sistemi, PEUGEOT Akıllı uzun far asistanı ve Aktif Hız Levhası Tanıma Sistemlerini içermektedir.

PARK ASİSTANI

VISIO PARK: FULL PARK ASİSTANI

Full Park Asistanı teknolojisi, paralel veya dikey park için tam otomatik manevra yardımı sunar. Sürücü, vites kolundaki işlevi etkinleştirir ve sürücünün direksiyon simidine veya pedallara dokunması gerekmeden sistem yeterli alanı tespit eder ve aracı park etmek için gereken şekilde hızlandırır veya yavaşlatır. Sistem ayrıca bir park yerinden çıkmaya da yardımcı olur.

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU