Yeni Opel Zafira Life

Yeni Opel Zafira Life

563.900 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

İŞİ ALMANLARA BIRAKIN! Konfor odaklı yenilikçi teknolojileri, özgün Alman tasarımı ve iyi düşünülmüş detaylarıyla Yeni Zafira Life, hem şirketiniz hem de aileniz için ideal bir seçim.

HER AN EVİNİZDE GİBİ HİSSEDİN. 

ÖNE ÇIKANLAR

YENİ ZAFIRA LIFE'DA HERKESE YER VAR

9 koltuğa kadar

İster aile gezisi, ister iş toplantısı olsun, Yeni Zafira Life 9 koltuğa kadar genişleyebilen esnek kapasitesiyle sınıfında yeni standartlar belirliyor.

KOLAY ERİŞİM

Sürgülü otomatik kapılar

Sürgülü otomatik kapılar aracın her iki yanında geniş bir açıklık oluşturarak yolcuların giriş çıkışlarını güvenli ve kolay hale getirir. Ek olarak özel sensörler bu kapıları elleriniz doluyken bile açmanıza izin verir.

GÖKYÜZÜNE BAKIN

Panoramik cam tavan

Yeni Zafira Life, güneş ışığının kabini aydınlatmasını sağlayan, atmosferi canlandıran çarpıcı bir Panoramik Cam Tavana sahiptir.

ESNEKLİK.

9 KOLTUĞA KADAR GENİŞLETİN

Yeni Zafira Life, genişleyebilen esnek koltuk kapasitesiyle sınıfında yeni standartlar belirliyor. 

ULAŞILABİLİRLİK.

SÜRGÜLÜ OTOMATİK KAPILAR

Elektrikli ve sürgülü kapılar, aracın her iki yanında geniş bir açıklık oluşturarak yolcuların girip çıkmalarını güvenli ve kolay hale getirir.  

ANAHTARSIZ GİRİŞ VE ÇALIŞTIRMA

Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi ile anahtarlara hiç dokunmadan aracınıza girin ve start&stop düğmesine basarak kolayca çalıştırın.

KOMPAKT DIŞ GÖRÜNÜŞ

Yeni Zafira Life kompakt dış boyutları sayesinde geniş ve esnek bir iç mekan sunar. 1.9 metrelik yüksekliği alçak tavanlı kapalı otoparklarda bile rahatça hareket etmenizi sağlar 

GÜVENLİK VE YENİLİKLER.

GÜVENLİK VE HAVA YASTIKLARI

Sürücü ve yolcu ön hava yastıklarına ek olarak, her üç sıradaki yolcular için tasarlanan yan veya perde hava yastıklarıyla Yeni Zafira Life, güvenliğinizi sizin kadar ciddiye alır. 

XENON FARLAR

LED gündüz farları ve XENON uzun hüzmeli farlar, keskin hatları  ve dinamik duruşuyla aracın ön tasarımını tamamlar. Her koşulda ek görüş alanı sunarak güvenliğinizi artırır. 

GERİ GÖRÜŞ KAMERASI

Çok işlevli ön ve arka kameralar trafik işareti tanıma sistemi veya sürücü yorgunluk uyarı sistemi gibi güvenlik sistemilerine ek olarak 180°  Panoramik Geri Görüş Kamerası gibi konfor özelliklerini sunar. 

ŞERİT KORUMA ÖZELLİĞİ VE ŞERİT İHLALİ UYARI SİSTEMİ

Yeni Zafira Life'da sunulan şerit uyarı sistemleri, aracınızın şeritten ayrılmaması için sesli ve görsel uyarılarda bulunur, günlük yolculuklarınız sırasında sizi güvende tutar. 

AKILLI UZUN FAR ASİSTANI

Yeni Zafira Life’ın akıllı uzun far asistanı, diğer sürücülerin gözlerinin kamaşmasını önlemek için ön farları uzun ve kısa hüzme arasında otomatik olarak değiştirir.  

HER AN EVİNİZDE GİBİ HİSSEDİN.

PANORAMİK CAM TAVAN

Yeni Zafira Life, güneş ışığının kabini aydınlatmasını sağlayan, atmosferi canlandıran çarpıcı bir panoramik cam tavana sahiptir.  

OTOMATİK KLİMA 

Çift bölgeli otomatik klima ile öndeki ve arkadaki yolcular istedikleri ideal sıcaklıkta seyahat etmenin keyfini çıkarabilirler. 

BAĞLANTI SEÇENEKLERİ.

BİLGİ VE EĞLENCE SİSTEMLERİ

Yeni Zafira Life'ın 7" dokunmatik ekrana sahip bilgi ve eğlence sistemine akıllı telefonunuzu Apple Car Play veya Android Auto sistemleri üzerinden bağlayabilirsiniz. 

SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ.

YOL TUTUŞU

Boyutu sizi aldatmasın. Yeni Zafira Life'ın çevik sürüş dinamikleri, heyecan verici ve eksiksiz bir sürüş deneyimi sunar. 

MOTORLAR VE ŞANZIMANLAR

Yeni Zafira Life'ın verimli ve 177hp'lik güçlü motoru düşük kullanım maliyeti ve azaltılmış emisyon değerleri ile mükemmel verimli bir sürüş sunar. 

INTELLIGRIP ANTİPATİNAJ SİSTEMİ

IntelliGrip Antipatinaj Sistemi, zemin ne olursa olsun yol tutuşunuzu optimum seviyede tutar. Çakıl, çamur veya kar mı? 5 sürüş modundan birini seçin ve gerisini Yeni Zafira Life'a bırakın. 

OPEL+ AKSESUARLAR.

Orijinal Opel aksesuarlarıyla kendinizi ifade edecek ve otomobilinizi en verimli şekilde kullanacaksınız.

Çeki Demiri

Cam Rüzgarlığı

Tavan Barları

Lüks Paspaslar

Tavan Bisiklet Taşıyıcı

Portbagaj

ELEGANCE XL

  • Otomatik Klima
  • Geri Görüş Kamerası
  • Anahtarsız Giriş Ve Çalıştırma
  • Otomatik Açılan Kayar Kapılar
  • 17" Elmas Kesim Jantlar
  • Panaromik Cam Tavan

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU