Yeni Opel Mokka

Yeni Opel Mokka

575.900 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

Cesur ve kusursuz yeni Mokka ile geleceğin ipuçlarını keşfetmeye hazır mısın? Yeni ikonik Opel vizörü, Pure Panel sistemiyle zenginleşen saf kokpit tasarımıyla yeni Mokka. Beklenmeyeni bekle. 

BEKLENMEYENİ BEKLE

KARŞINDA YENİ MOKKA

SAF GÜÇ.

Yeni Mokka’nın özgüvenli ve cesur tasarımı geleceğin Opel’lerine yol gösteriyor. Özgün ve dinamik stiliyle seni şehrin kalabalığından ayıracak Opel Mokka’nın keyfini istersen GS Line donanımlarıyla da sürebilirsin.

CESUR STİL.

Bugüne kadarki deneyimlerinden çok daha farklı bir yolculuğa çıkmak için yeni Mokka'nın kabinine yerleş. Tüm fazlalıklardan arındırılmış kabini, geliştirilmiş mimarisi ve son teknolojiyle donatılan dijital özellikleriyle yeni Opel Mokka! Dinlenmen, eğlenmen ve kendi yoluna odaklanman için özenle tasarlandı.

DAHA ÇOK ŞEHİR, DAHA ÇOK MOKKA.

Bir önceki nesille aynı kabin genişliğine sahip olan yeni Mokka, şimdi daha şık ve daha kompakt! Yeni Mokka'nın Intellilux LED® Matrix farları, en akıllı sürücü destek sistemleri ve ergonomik koltuklarıyla şehir yaşamında muhteşem bir uyum yakala.

DAHA ÇOK MOKKA

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU