Opel Corsa

379.900 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

BAŞ DÖNDÜRÜCÜ VE SINIFININ EN EĞLENCELİSİ.

BEKLENEN CORSA BEKLENMEDİK ÖZELLİKLER! SÜRÜŞ KEYFİNİ YÜKSEK GÜVENLİK STANDARTLARI VE ALMAN MÜHENDİSLİĞİYLE BİRLEŞTİREN GELECEĞE HAZIR BİR OTOMOBİL.

Avrupa'da 2020 Yılının Satın Alınması En Mantıklı Otomobili

Yeni Opel Corsa, AUTOBEST ödüllerinde ‘’Avrupa’da 2020 Yılının Satın Alınması En Mantıklı Otomobili’’ seçildi. Üç nesil üst üste bu ödüle hak kazanan tek otomobil olarak da bir ilke imza attı.

Seni Yansıtan Tasarım

Beklenen Yeni Opel Corsa beklenmedik kusursuz tasarımıyla seni yansıtmaya hazır. Göz alıcı detaylarında senden bir parça saklı.

Teknoloji Hep Seninle

Yeni Opel Corsa'dan beklenmedik detaylar. Çıktığın her yolu, sınıf lideri aydınlatma sistemi ve yüksek güvenlik standartları ile heyecan verici hale getir.

HER GÜN YENİ BİR DENEYİM. Yeni Opel Corsa

MODELLER.

CORSA ESSENTIAL

Yeni Corsa

 • Hız Sabitleyici
 • Otomatik Arka Camlar
 • Yokuş Kalkış Desteği
 • 60/40 Katlanabilir Arka Koltuklar

CORSA EDITION

Pratik ve Güvenli

 • 16" Alaşımlı Jantlar
 • LED Ön Farlar
 • Arka Park Sensörü
 • Ön Çarpışma İkazı
 • Trafik İşareti Tespit Sistemi
 • Şerit Koruma Özelliği ile Şerit Takip Sistemi

CORSA ELEGANCE

Şık ve Zarif

 • 7" Multimedya Sistemi
 • LED Sis Farları
 • Yağmur Sensörü
 • Otomatik Yanan Farlar
 • Otomatik Kararan Dikiz Aynaları
 • Ön Kol Dayama

CORSA ULTIMATE

Sportif ve Atletik

 • 17" Elmas Kesim Alaşımlı Jantlar
 • Spor Ön ve Arka Tamponlar
 • 7" Dijital Sürücü Bilgi Ekranı
 • Geri Görüş Kamerası
 • Otomatik Klima
 • Ambiyans Aydınlatma

BEKLENTİLERİNİZİ YÜKSELTİN.

Yeni Corsa geliyor.

GÖZ ALICI VE KUSURSUZ

Göz alıcı detayları ve kusursuz Alman Tasarımı ile Yeni Corsa her açıdan dikkat çekici.

SPORTİF VE ATLETİK

Ultimate donanıma özel sportif ve atletik tasarımıyla özel ön ve arka tamponlar, 17" Elmas Kesim jantlar ve çift çıkışlı krom egzoz ile senin için kusursuz bir tercih.

LÜKSÜ HİSSET

Yolculuğun keyfini iki katlayan her detayın altında ince ayrıntılar ve yüksek kaliteli malzemeler gizli. Sürücü odaklı dijital gösterge tablosuyla yolculuğunu keyifle takip et.

HER AN HEYECAN VERİCİ

Sürüş keyfini aracın içine taşıyan sportif ve çekici detaylarla Corsa'nın içindeki her an seni daha da heyecanlandıracak.

BAŞ DÖNDÜRÜCÜ JANTLAR

Corsa'nın çekiciliğini özel jantlarla tamamlamak istersen 16'' ve 17'' alaşım jantlar arasında seçim senin.

TAVAN SEÇENEKLERİ

Yeni Corsa'nın siyah ya da beyaz tavanıyla şıklığını yansıtabilirsin. Ama tercihin yıldızları seyretmekse, Panoramik Cam Tavan seçeneğini unutma.

YENİLİKLER

INTELLILUX LED MATRIX ÖN FARLAR

Sınıfında ilk olan IntelliLux LED® Matrix Ön Farlar¹sayesinde çıktığın her yolu kusursuzca aydınlat ve geniş görüş kabiliyetiyle güvenli gece yolculuklarının keyfini çıkar.

¹Opsiyonel.

TAVAN SEÇENEKLERİ

Yeni Corsa'nın siyah ya da beyaz tavanıyla şıklığını yansıtabilirsin. Ama tercihin yıldızları seyretmekse, Panoramik Cam Tavan seçeneğini unutma.

ŞERİT KORUMA ÖZELLİĞİ İLE AKTİF ŞERİT TAKİP SİSTEMİ

Şerit Takip Sistemi (LKA)¹ ² tehlikeli sürüşlere aktif tepki göstererek aracınızı şeride geri döndürür². Şerit Değiştirme Uyarı Sistemi (LDP)²ise aracınız şeritten istemsizce çıktığında sizi uyararak kazalara karşı önlem almanızı sağlar.

¹Kullanım sırasında eller direksiyon simidinde kalmalıdır.

²Opel sürücü yardım sistemleri, sürücüyü sisteme özel sınırlar dahilinde desteklemeyi amaçlar. Sürüş görevi sürücünün sorumluluğunda kalır.

180° PANORAMİK GERİ GÖRÜŞ KAMERASI

Yeni Corsa'nın 180 derece Panoromik Geri Görüş Kamerası ile dar park alanlarında bile ustaca manevra yapmak hem güvenli hem de kolay hale geliyor.

AKTİF ACİL FRENLEME SİSTEMİ (AEB)

Beklenen Yeni Corsa'dan beklenenin ötesinde güvenlik önlemleri. Yeni Corsa'nın Aktif Acil Frenleme Sistemi, araçları ve yayaları algılayarak aracı yavaşlatır ya da fren yapmasını sağlar.

ÖN ÇARPIŞMA İKAZI (FCA)

Beklenen Yeni Corsa'dan beklenmedik uyarılar. Yeni Corsa'nın Ön Çarpışma İkaz Sistemi öndeki araç ve yaya ile aradaki ideal mesafeyi ayarlayarak olası kaza riskini azaltmaya yardımcı olur.

DİJİTAL GÖSTERGE TABLOSU

Yolculuğu her detayıyla yaşa! Yeni Corsa'nın geniş dijital gösterge tablosuyla hız, navigasyon ve çok daha fazlası her an gözünüzün önünde!

MULTİMEDYA SİSTEMLERİ

Beklenen Yeni Corsa'dan göz dolduracak 10 inch multimedya sistemi. Apple CarPlay ve Android Auto destekli kapsamlı medya erişimiyle hiç bitmesin isteyeceğiniz keyifli yolculuklara çıkmaya hazırlanın.

ÜSTÜN KONFOR

ISITMALI KOLTUKLAR

Sıcak bir karşılamaya ne dersin? Yeni Corsa'nın ısıtmalı ön koltukları ile kış yolculukları çok daha konforlu.

PANAROMİK CAM TAVAN

Yeni Corsa’nın panoramik cam tavanıyla gökyüü yolcukuğunuza eşlik etsin.

GENİŞLEYEN BAGAJ HACMİ

Yeni Corsa, 309 litrelik bagaj hacmiyle yolculuklarında sana eşlik etmeye hazır. Peki, ya daha fazlası? Katlanabilir arka koltukları sayesinde daha büyük planlar yapmak mümkün.

ELEKTRONİK İKLİM KONTROLLÜ OTOMATİK KLİMA

Yeni Corsa, araç içindeki sıcaklığı otomatik olarak ayarlayarak en uygun dereceyi bulur. Sana da 4 mevsim sürüş keyfini yaşamak kalır.

BAĞLANTI SEÇENEKLERİ

ROTA OLUŞTURULDU

Beklenen Yeni Corsa ile beklenmedik yolculuklara çıkma zamanı! 10'' ekranlı Multimedya Navi Pro¹ile yeni yolları keşfetmeye başla.

¹Opsiyonel olarak sunulmaktadır.

BİLGİ VE EĞLENCE SİSTEMLERİ

Beklenen Yeni Corsa'da eğlence ve teknoloji bir arada. Apple CarPlay™ ¹ ³ve Android Auto™ ² ³uyumlu dokunmatik ekran, ses kontrolü ve Bluetooth®⁴özelliğiyle kesintisiz bir deneyim sunuyor.

¹Apple CarPlay™ ve Apple Siri™, ABD ve diğer ülkelerde tescilli Apple Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır.

²Android Auto™, Google Inc. Şirketinin tescilli ticari markasıdır

³Uyumluluk ve bazı işlevler, cihaz tipi ve işletim sistemi versiyonuna göre değişebilir. Cihazınızın uyumluluğunu kontrol etmek için www.apple.com veya www.android.com internet sitesine gidin ya da Opel bayinizle iletişime geçin.

⁴Bluetooth®, Bluetooth SIG inc. şirketinin tescilli ticari markasıdır

MULTİFONKSİYONEL DİREKSİYON

Beklenen Yeni Corsa'nın beklenmedik multifoksiyonel direksiyon özelliği sayesinde kolayca hızını sabitleyebilir, en sevdiğin şarkıya ya da radyo kanalına hızlıca geçebilirsin.

BLUETOOTH® ÖZELLİĞİ

Tüm araç paketlerinin standart donanımında bulunan Bluetooth®¹özelliği yolculuğunuzu hem eğlenceli hem de güvenli hale getirerek sürüş kalitenizi arttırır.

¹Bluetooth®, Bluetooth SIG inc. şirketinin tescilli ticari markasıdır

SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ

MOTOR

Beklenen Yeni Corsa'dan beklenmedik motor performansı. Yılın motor geliştiricisi, sürüş performansı ve verimlilikte de bir adım önde. Benzinli ve dizel fark etmeksizin her zaman düşük yakıt tüketimiyle kusursuz bir sürüş sağlar.

ŞANZIMAN

Beklenen Yeni Corsa'nın sportif görünümü konforla buluştu. Direksiyon arkası kulakçıklarıyla sportif sürüşe imkan tanıyan otomatik 8 ileri şanzıman¹ile keyifli sürüşler sizi bekliyor.

¹100 BG ve 130 BG ile sunuluyor.

YENİ CORSA'NIZ İÇİN AKSESUARLAR.

Dış Gövde Kiti

İç Dekor Aksesuar Paketi

Jant Klips Seti

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU