Opel Combo Life

Opel Combo Life

277.900 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

YENİ COMBO GERÇEKLERİ

 

  5 kişilik oturum alanısayısız depolama çözümü ve akıllı güvenlik özellikleriyleYeni Combo, günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlandı.

  • 8" dokunmatik renkli ekran
  • Saklama Bölmeli Panoramik Cam Tavan
  • 950 litre bagaj hacmi
  • LED Gündüz Farları
  • Çocuk koltuğu sabitleme düzeneği ile katlanabilir arka koltuklar
  • Isıtmalı Direksiyon
  • 180 derece panoramik geri görüş kamerası
  • Sağ ve Sol Tarafta Sürgülü Kapılar
  • Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma sistemi

  ÇOK YÖNLÜLÜK

  5 KOLTUK VE DAHA FAZLASI

  Yeni Combo'da her şey esneklikten ibaret. Daha fazla alana ihtiyacınız varsa, arka sıradaki 3 koltuğu rahatça katlayabilirsiniz.

  EN GENİŞ ALANI YARATIN

  950 litrelik alanı, size sınırsız pratiklik sağlar. Tek yapmanız gereken, içine sığacak kadar eşya bulmak.

  TÜM AİLENİZİ SIĞDIRIN

  40/60 katlanabilir koltuklar veya üç bireysel katlanabilir koltuk, tercih sizin. Ailenizin küçük üyelerinin güvenlik ve konforu için ise Çocuk Koltuğu Sabitleme Düzeneği standart.

  HER İHTİYAÇ İÇİN SAKLAMA ALANI

  28'e varan bölme ve 186 litrelik hacmiyle, Yeni Combo'da her ihtiyacınız için bir saklama çözümü var.

  ESNEKLİĞE PRATİK ERİŞİM

  Her iki yanda da bulunan sürgülü kapı giriş çıkışlarımızı kolaylaştırıyor. Camı açabilen bagaj kapısı ile bagaja ulaşmak çok hızlı ve kolay.

  Dış Tasarım

  KUSURSUZ BİR OPEL

  Gerçek bir Opel tasarım. Yeni Combo, şıklığı, kendine güvenen görüntü, yüksek kalitesi ve akıllı yenilikleriyle dikkat çekiyor.

  İç Tasarım

  AKILLI İÇ TASARIM

  Yükseltilmiş oturma pozisyonu, sezgisel kontroller, ısıtmalı direksiyonve geniş bir alan. Yeni Combo'nun iç mekanı, akıllı bağlantı teknolojileri ve pratik özellikleri bir araya getiriyor.

  Sürücü ergonomisine odaklanarak, Yeni Combo'nun iç alanını, düzenli ve kullanışlı bir biçimde tasarladık. Büyük orta konsolüç akıllı işlevsel alana bölündü. Bilgi eğlence sistemi üst kısımda, ısıtma ve havalandırma ise aşağıda yer alır. En alt bölmede ise, içeceklerinizi kolay ulaşılabilir şekilde tutmanız için uygun bir saklama alanı mevcuttur.

  GÖKYÜZÜNE MERHABA DE

  Tavanda yer alan fonksiyonel saklama alanı, depolama ihtiyaçlarınızı karşılamak için pratik bir çözüm sunuyor. Panoramik cam tavan ve elektrikli güneşlikile gökyüzü içeri doluyor.

  AKILLI AYDINLATMA

  Led Gündüz Farlarısürüşünüze verimlilik katar, hem sizi hem diğer sürücüleri gündüz saatlerinde yolda güvende tutar.

  Yenilikler

  ARKAYA BAKMADAN ARKANI GÖR

  180° geniş açılı Panoramik Geri Görüş Kamerasıaracın çevresini 8"dokumatik ekrana yansıtıyor, ekrandaki rehber çizgiler ise geri sürüşü kolaylaştırıyor.

  Opel Portatif Tavan Bagajı

  FlexConnect Katlanır Masa

  Bagaj Filesi

  HER ZAMAN TETİKTE

  Yaya Tanıma Özelliği ile Aktif Acil Frenleme Sistemi (AAFS), sürücüyü, yaya veya diğer araçlarla olası çarpışmalara karşı uyarır.1 Eğer hiçbir aksiyon alınmazsa, araç otomatik olarak fren yapar.

  1Otomatik olarak 5km/s üzerinde ve 85km/s altında çalışır. 0'dan 30km/s'e çaprışma hızını azaltmak için yavaşlama metriği 0.9g 'dir. 30'dan 85km/s aralığında sistem hızını en fazla 22km/s oranında azaltır. Bu eşikten sonra sürücünün, kendi hızını azaltması için fren yapması gerekmektedir. AAFS'nin çalışma hızının aralığı tespit edilen engellere bağlıdır (mobil hedef 5 ila 80km/s, yaya: 5 ila 60km/s). Opel Sürücü Asistanı Sistemler, sürücüyü sistemler dahilinde desteklemeyi amaçlamaktadır. Sürücü, sürüş görevinden bizzat sorumludur.

  ÜST SINIF GÜVENLİK

  Sürücü ve ön yolcu, ön, yan ve perde hava yastıklarıile, toplam 6 hava yastığı, sürücü ve yolcular için her zaman yüksek güvenlik sunar.

  DİREKSİYONDA UYANIK KALIN

  Sürücü Yorgunluk Tespit Sistemi1sürücünün yorgunluğa kapıldığına dair işaretlerikontrol ederek sürüş düzenini analiz eder ve bir dizi uyarı, sürücünün harekete geçmesini tavsiye eder.

  165km/s'in üzerinde 2 saatlik bir sürüşten sonra, ses sürücüyü uyarır. Aynı zamanda sistem sürücünün şeritte kalması gibi sürüş düzenine dayalı bir dikkat dağıtma seviyesi hesaplar. Tehlikeli bir sürüş davranışı tespit edilirse, sürücüyü bilgilendirmek ve harekete geçirmek için bir dizi artan uyarı sesi tasarlanmıştır. Dikkat dağınıklığı seviyesi, 10 dakikalık güvenli bir sürüşün ardından azalır. Aracın hızı 65km/s altında düştüğü zaman hesaplama durur.

  EKSİKSİZ BAĞLANTI

  İleriMultmedia Navi Pro1sistemi Apple CarplayTM2ve Android Auto by GoogleTM2 ile uyumludur
  ve akıllı telefonunuzun özelliklerine,8" Dokunmatik Renkli Ekran ile bağlantı sağlar.

  Apple CarPlayTM1ve Google ile Android AutoTM1 kullanıcılara, sürüş esnasında faydalı uygulamalara ve akıllı telefon özelliklerine uygun erişim sağlar.

  • Mobil cihazınızı, haritalar aracılığıyla uydu cihazı olarak kullanma
  • Spotify'den favori müzik listelerini dinleme
  • WhatsApp ve Skype üzerinden mesaj alıp gönderme

  Bu uygulamalara ses kontrolüyle, ellerinizi direksiyondan gözünüzü yoldan ayırmadan erişilebilir.

  1Opsiyonel

  2Uyumluluk, cihazın özelliklerine ve işletim sistemine göre değişiklik gösterebilir. Apple CarPlay, Apple Inc.'ye ait, Amerika Birleşik Devletleri'nde ve diğer ülkelerde tescilli markadır. Android, Google Inc'nin ticari markasıdır.Apple CarplayTMve Android Auto by GoogleTM, sadece belirli ülkelerde çalışmaktadır.

  GÜÇ VE VERİMLİLİK

  Dizel yakıtı tercih edenlerin ihtiyacına yönelik bir Yeni Combo! 1.5 lt Dizel Turbo 102HP1veya 1.5 lt Dizel Turbo 130 HP2arasından tercihinizi yapın.

  11.5lt 102HP Dizel Turbo motor için yakıt tüketimi, şehir içinde 4,6 lt, şehir dışında 4,1 lt ve ortalama 4,3 lt. Emisyon değeri ortalama 113 gr/km’dir.

  21.5lt 130HP Dizel Turbo motor için yakıt tüketimi, şehir içinde 4,6 lt, şehir dışında 4,2 lt ve ortalama 4,3 lt. Emisyon değeri ortalama 115 gr/km’dir.  PÜRÜZSÜZ SÜRÜŞ KEYFİ

  Yeni Combo'nun sürüş keyfini 5 İleri Manuel veya 8 İleri Otomatik Şanzıman ile çıkartın.

  AKILLI HIZ

  Trafik İşareti Tespit Sistemi yolu okuyarak hız sınırlarını tanır ve sürücüye hızını ayarlamasını önerir.

  ŞERİDİNİZDE KALIN

  Şerit Koruma Özelliği İle Şerit İhlali Uyarı Sistemi sayesinde, şeridinden çıkan sürücü uyarılarak, şeridine dönmesi sağlanır. Yeni Combo sizi daima doğru yolda tutar.

  TAKİP MESAFESİNİ KORUYUN

  Otomatik Hız Sabitleyicisizi 30-160 km saat arasında istediğiniz hızda tutar veönünüzdeki araçla mesafenizi koruyarak, güvenli ve rahatlatıcı bir sürüş sunar.

  Yeni Combo 3 farklı donanım seviyesi ile daha önce ticari araçlarda görmeye alışık olmadığınız bir çok güvenlik unsuru ve teknolojik özelliği bir arada sunuyor.

  ENJOY Donanımları

  • Ön çarpışma ikazı, Şeritte kalma asistanı, Hız limiti tespit sistemi, sürücü yorgunluk tespit sistemi
  • 6 hava yastığı
  • Hız sabitleyici
  • Otomatik yanan farlar
  • ..ve daha fazlası

  EXCELLENCE Donanımları

  • Enjoy özellikleri
  • Alaşım jantlar
  • 8’’ Dokunmatik renkli ekran – telefon yansıtma
  • Elektronik Klima
  • Anahtarsız giriş ve çalıştırma
  • Otomatik katlanır yan aynalar
  • ..ve daha fazlası

  ULTIMATE Donanımları

  • Excellence özellikleri
  • LED gündüz farları
  • Panoramik geri görüş kamerası
  • Ön-arka park sensörleri
  • Bağımsız katlanır arka koltuklar
  • Opsiyonel panoramik cam tavan

  KREDİ HESAPLAMA

  Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
  Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

  (*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

  HIZLI KREDİ BAŞVURUSU