Sizin için uygun satış danışmanını arıyoruz

Loading...
Aracımı Değerlendir    Beğendiğim Araçlar   
+
  Aracımı Değerlendir    Beğendiğim Araçlar

LEXUS LBX

* Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

DÜNYA PRÖMİYERİ
LBX'İN ARDINDAKİ DETAY

Gerçekten sıra dışı bir otomobil olan Tamamen Yeni Lexus LBX’in yeni nesil kendi kendini şarj eden hibrit teknolojisini, canlandırıcı ve lüks tasarımını, son teknoloji güvenlik sistemlerini ve multimedya teknolojisini keşfedin.

13
DİNAMİK PERFORMANS: YENİ BİR LEXUS PLATFORMU
DİNAMİK PERFORMANS: YENİ BİR LEXUS PLATFORMU

LBX, GA-B global mimari platformunun bir varyasyonu üzerine inşa edilen ilk Lexus modelidir. Lexus gerekliliklerini karşılayacak şekilde geliştirilen bu platform ile alçak bir ağırlık merkezi, yere sağlam basan lastikler, viraj kabiliyeti ve üst düzey gövde sağlamlığı elde edildi. Aynı zamanda otomobilin eğlenceli sürüş karakteri sayesinde, şimdiye kadar tasarlanan en kompakt Lexus modelinde bile Lexus Sürüş İmzası'ndan ödün verilmemiş oldu. Bu, sürücü ile otomobil arasında her zaman güven, kontrol ve konfor dahilinde doğal bir iletişim kurulmasına yardımcı olur. Baş Mühendis Endoh şöyle açıklıyor: "Lexus'un otomobille bir bütün olma duygusunu hissettirmek için, otomobilin kompakt boyutunun ve hafifliğinin faydalarını maksimuma çıkaran dinamik bir sürüş elde etmek için çalıştık.” Elektronik olarak kontrol edilen Frenleme Postür Kontrol Sistemi,​ ön ve arka fren kuvveti dağılımını otomatik olarak dengeler. Bu sistem sayesinde otomobilin frenleme esnasında öne yığılması, hızlanma esnasında ise geriye doğru yığılması önlenir. Ayrıca bu sistem, viraj alırken otomobilin yana doğru yatmasını minimuma indirir ve otomobili dengede tutmaya yardımcı olurken titreşimleri azaltır.​

YENİ NESİL LEXUS HYBRID
YENİ NESİL LEXUS HYBRID

LBX, kendi kendini şarj eden Lexus Hybrid sistemi tarafından desteklenir ve yeni nesil 1,5 litrelik üç silindirli kompakt ve hafif bir motora sahiptir. Hibrit sistem verimliliği artırmak, kayıpları azaltmak, ağırlıktan tasarruf etmek için transaks ve güç kontrol ünitesi dahil olmak üzere önemli ölçüde yeniden tasarlandı. Ayrıca, hızlanma sırasında ekstra elektrikli motor desteği sağlayan ve otomobilin tamamen elektrikli EV sürüş kapasitesini artıran yeni bir çift kutuplu nikel-metal hidrit (NiMH) pil de bulunmaktadır. Güç aktarma sistemi, yol tutuşu ve sürücünün tepkilerine daha hızlı yanıt veren doğrusal hızlanma hissi ile şehir içinde veya virajlı köy yollarında sürüş yaparken keyifli performans sağlamak için geliştirildi. Hibrit Sistem Kontrolü sayesinde, elektrik destekli sürüşün keyfini daha yüksek hızlarda ve daha uzun mesafelerde çıkararak LBX'in verimliliğini en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

TASARIM: YENİ BİR LEXUS KİMLİĞİ
TASARIM: YENİ BİR LEXUS KİMLİĞİ

LBX tasarlanırken Lexus’un hedefi; resmiyetten çok rahatlık sunan, anında bağ kurulabilecek, çaba göstermeksizin kendine özgü tarzını ortaya koyan bir otomobil yaratmaktı. Tasarımdaki en önemli farklardan biri, son on yılda markanın imzası haline gelen ön panjurun yeni bir görünüme kavuşması oldu ve bu yenilik Lexus için yeni bir dönemin kapılarının aralandığı anlamına geliyor.​

İÇ TASARIM: SADELİK VE ŞIKLIK, İŞÇİLİK VE YÜKSEK KALİTE
İÇ TASARIM: SADELİK VE ŞIKLIK, İŞÇİLİK VE YÜKSEK KALİTE

Lexus tasarımcıları, daha lüks hissettiren​ sade ve zarif bir iç mekan sunmayı amaçladı ve bunun için üç temel unsura odaklanıldı: Ferah ve geniş bir görüş açısıyla birliktesade gösterge paneli​, geniş iç mekan ve sürücü odaklı ön konsol.​

Kaliteli malzeme ve detaylara verilen önem, çeşitli döşeme ve iç kaplamaların​ güçlü görsel ve dokunsal cazibesinde kendini göstermektedir. Yarı anilin deri gibi yüksek kaliteli seçeneklerin yanı sıra, sentetik deri ve malzemeler kullanılarak vegan dostu bir iç mekan seçeneği sunulmaktadır. Bu seçenekler koltuk kaplamaları, direksiyon, vites ve kapı iç kaplamalarında​ kullanılmaktadır.

KUSURSUZ MULTİMEDYA VE BİLGİ-EĞLENCE SİSTEMİ
KUSURSUZ MULTİMEDYA VE BİLGİ-EĞLENCE SİSTEMİ

LBX, 9,8 inç büyüklüğünde dokunmatik ekran ile donatılmıştır. Akıllı telefon entegrasyonu; Apple CarPlay için kablosuz veya kablolu, ve Android Auto için kablolu bağlantı kullanılarak etkinleştirilir. Hem Apple hem de Android akıllı telefon cihazlarıyla uyumlu olan, isteğe bağlı bir dijital anahtar sayesinde araç sahiplerinin akıllı telefonlarını kullanarak kapıların kilidini açabilmelerine ve motoru çalıştırmalarına imkan sağlar. Hatta telefon araç sahibinin cebinde ya da çantasında olsa bile bu özellik kullanılabilir.

GÜVENLİK VE SÜRÜCÜ ASİSTANLARI
GÜVENLİK VE SÜRÜCÜ ASİSTANLARI

LBX, yeni nesil Lexus Safety System+'ın kapsamlı güvenlik ve sürücü destek ekipmanlarından yararlanır. Bu sistem, kaza riskini tespit ederek sürücüyü uyarır ve çarpışma riski tespit edilirse çarpışmadan​ kaçınmak veya meydana gelebilecek hasarı azaltmaya yardımcı olmak amacıyla otomatik olarak direksiyon, fren ve çekiş gücünü kontrol eder. Temel unsurlar arasında Kavşak Dönüş Asistanı, Dinamik Radar Hız Sabitleme, Şerit İzleme Asistanı/Şeritte Kalma Asistanı ve Trafik İşareti Algılama Sistemi bulunan bir Çarpışma Önleyici Sistem yer alır.

LBX ELEGANT
LBX ELEGANT

Sıra dışı olanın güzelliğini takdir ediyor ve kişiselleştirdiğiniz otomobiliniz ile sessiz ve güvenli bir eşleşme hayal ediyorsanız LBX Elegant atmosferiyle tanışın.

LBX RELAX
LBX RELAX

Klasik ve zamansız tasarımlardan vazgeçemiyorsanız ve aynı zamanda teknoloji ve inovasyon arıyorsanız LBX Relax atmosferiyle tanışın.

LBX EMOTION
LBX EMOTION

Aracınızın şehirdeki günlük dinamizminizi yansıtmasını seviyorsanız. Canlı bir yaşam tarzına sahip olanlar için tasarlanan Yepyeni LBX Emotion ile tanışın. Otomobilinizin, hayatın akışındaki dinamizmi yansıtmasını istiyorsanız LBX Emotion atmosferiyle tanışın.

LBX COOL
LBX COOL

Tamamen size özel olan tarzınızı ve karakterizi sürüşünüze yansıtmayı seviyorsanız ve öne çıkmaktan korkmuyorsanız LBX Cool atmosferiyle tanışın.

YEPYENİ LEXUS LBX COOL
YEPYENİ LEXUS LBX COOL

Lexus LBX Cool atmosferinin direksiyonunda tarzınızı yansıtın. Daha sportif, daha dinamik bir karaktere ve çift tonlu bir palete sahip olan LBX Cool, günlük yaşamınızı olağanüstü hale getirecek.

LEXUS SATIŞ NOKTALARI
LEXUS İKİNCİ EL ARAÇLAR
LEXUS SATIŞ NOKTALARI
LEXUS İKİNCİ EL ARAÇLAR
LEXUS SATIŞ NOKTALARI
LEXUS İKİNCİ EL ARAÇLAR
LEXUS SATIŞ NOKTALARI
LEXUS İKİNCİ EL ARAÇLAR