Isuzu Tora Long

Isuzu Tora Long

Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

TORA LONG

Artık her kilometreyi kazanca dönüştürmeni sağlayacak bir yol arkadaşın var. 30 yıldır bildiğin, güvendiğin Isuzu, yeni kamyonu TORA ile vites büyütüyor. Farklı iki versiyonu ile TORA 15.700 kg Azami Yüklü Ağırlık ve 11.340 kg net taşıma kapasitesine sahip. 15 Europalet alabilen TORA’da güvenlik özellikleri de üst seviyede. ABS (Kilitleme Önleyici Fren Sistemi) , ASR (Anti Patinaj Sistemi) ve EBL ( Elektronik Fren Güç Dağıtım Sistemi) gibi önemli güvenlik sistemleri ile donatılmanın yanısıra, aktif güvenliğini rakipsiz kılan (LDWS) şerit değiştirme uyarı sistemi TORA’da kullanılmaktadır.

6 ileri Şanzuman ile Daha Rahat Vites Geçişleri

Geliştirilmiş, hava basınç tahrikli powershift mekanizmasıyla yeni Isuzu şanzuman sistemiyle şimdi daha rahat vites değişimi sağlanabiliyor.

Hexa-Pod Tasarım

ISUZU kamyonlar tarafından somutlaşan tasarım felsefesi: "hafifçe genişletilmiş altı yüzeye sahip “Sağlam, Temiz, Duygusal" tasarım. Gereksiz tümçizgilerden uzak, göz yormayan, fonksiyonel güzellik.

Dünyanın En Çok Üretilen, En Uzun Ömürlü Dizel Motoru

Isuzu motorları dünyada gelişen çevreci trendler ve düşük işletim gideri ihtiyaçlarına paralel olarak dizayn edilmiştir. Yeni nesil Isuzu motorları artan periyodik bakım aralıklarının yanı sıra düşük yakıt tüketimiyle de ön plana çıkmaktadır. Motor performansını ve torku artırmak amacıyla motor turbo ve inter cooler ile donatılmıştır ve kuru silindir gömlekleri ve krank mili ile birlikte dökme deir silindir bloğuna sahiptir.

Kendi Kendini Temizleyen Filtre ile Sadece Motorin Size Yeter

Kendi Kendini Temizleyen Filtre ve NOx i Zararsız Su ve Nitrojene Çeviren SCR Sistemi

Gelişmiş Fren Sistemi

Frenlemeleri daha güvenli hale getiren hidrolik takviyeli, disk fren sistemi etkin ve güvenilir fren performansı sağlarken düşük bakım gideriyle de kullanıcısına avantaj sağlamaktadır.

Muhteşem Çalışma Akanı & Konforlu Detaylar

Tüm kabin mükemmel erişilebilirlik ile maksimum işlevsellik sunarken, güvenlik ve konfor için tasarlanmış tam özellikli bir çalışma alanıdır.

Şanzıman

ISUZU Manuel MZW6P

6 İleri, 1 geri. Hava takviyeli vites geçişleri

Performans

Süspansiyon

Parabolik çelik alaşım yaprak yay, Çift etkili hidrolik teleskobik amortisör ve denge çubuğu

Parabolik çelik alaşım yaprak yay, Çift etkili hidrolik teleskobik amortisör ve denge çubuğu

Fren Sistemi

Disk Fren

Disk Fren

Tam havalı, Otomatik fren balata ayarı ABS, ASR, EBL,ESC ve LDWS(Şerit takip sistemi)

Pozitif basınçlı egsoz freni

Arka tekerleklerden etkili imdat yaylı, havalı el fren sistemi

Elektrik Sistemi

2x12V - 90Ah (2x12V - 105 Ah Opsiyon)

24Vx80A (24Vx100A Opsiyon)

24Vx4,5kW

Lastikler

285/70R 19,5 Jant: 19,5x7,5

Yolcu kapasitesi

2 yolcu + 1 sürücü

Debriyaj

Hava takviyeli hidrolik kumandalı, 14''

Add Blue Deposu (lt)

Donanım Özellikleri

Konfor

İç Donanım

Dış Donanım

Kabin üstü tepe lambaları

Opsiyonel Donanım

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU