Isuzu NPR Long

Isuzu NPR Long

530.511 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

NPR LONG

NPR LONG, kalite, dayanıklılık, uzun ömür ve performanstan ödün vermeden yıllardır yolların yıldızı. Yolları ve rampaları dize getiren 155 beygir, 419 Nm'lik Commonrail Turbo Dizel Intercooler motoru, yakıt tüketiminde ise oldukça cimri. Yaygın servis ağı ve uygun fiyatlı yedek parça hizmeti ile kullanıcısını korumaktadır.

Dünyanın En Çok Üretilen, En Uzun Ömürlü Dizel Motoru

Isuzu motorları dünyada gelişen çevreci trendler ve düşük işletim gideri ihtiyaçlarına paralel olarak dizayn edilmiştir. Yeni nesil Isuzu motorları artan periyodik bakım aralıklarının yanı sıra düşük yakıt tüketimiyle de ön plana çıkmaktadır. Motor performansını ve torku artırmak amacıyla motor turbo ve inter cooler ile donatılmıştır ve kuru silindir gömlekleri ve krank mili ile birlikte dökme deir silindir bloğuna sahiptir.

6 ileri Şanzuman ile Daha Rahat Vites Geçişleri

Geliştirilmiş, hava basınç tahrikli powershift mekanizmasıyla yeni Isuzu şanzuman sistemiyle şimdi daha rahat vites değişimi sağlanabiliyor.

Hexa-Pod Tasarım

ISUZU kamyonlar tarafından somutlaşan tasarım felsefesi: "hafifçe genişletilmiş altı yüzeye sahip “Sağlam, Temiz, Duygusal" tasarım. Gereksiz tümçizgilerden uzak, göz yormayan, fonksiyonel güzellik.

Kendi Kendini Temizleyen Filtre ile Sadece Motorin Size Yeter

Kendi Kendini Temizleyen Filtre ile Sadece Motorin Size Yeter

Muhteşem Çalışma Akanı & Konforlu Detaylar

Tüm kabin mükemmel erişilebilirlik ile maksimum işlevsellik sunarken, güvenlik ve konfor için tasarlanmış tam özellikli bir çalışma alanıdır.

Şanzıman

ISUZU - MYY6S

Manuel, 6 İleri - 1 Geri

Performans

Süspansiyon

Yaprak yaylı mekanik süspansiyon

Yaprak yaylı mekanik süspansiyon

Fren Sistemi

Disk Fren

Disk Fren

Hidrolik fren sistemi, Otomatik fren balata ayarı, ABS, ASR, ESC ve EBD (Yüke göre basınç ayarlayan fren sistemi)

Egsoz freni

Şanzıman çıkışında etkili, kampanalı, mekanik kumandalı

Elektrik Sistemi

2x12V - 68Ah

24V 50A (1.2 kW)

24V - 4,5kW

Yakıt Deposu

Lastikler

215/75R17,5

Yolcu kapasitesi

2 yolcu + 1 sürücü

Add Blue Deposu (lt)

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU