Isuzu NPR 10 XLong

Isuzu NPR 10 XLong

Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

NPR 10 XLONG

Isuzu kalite ve güvenirliği ile gıda taşımacılığından, inşaat sektörüne, profil taşımacılığından, tavuk taşımacılığına, nakliyeden belediye hizmetlerine kadar çok yönlü kullanılabilme avantajlarıile NPR 10 XLONG gözdeniz olacak. Ergonomik kabini, 6.3 metreye kadar kasa alabilen güçlüşasisi, standart sunulan tam havalı disk fren sistemi ve üstün manevra yeteneği ile kazancınızı arttırırken size zamanda kazandıracaktır. NPR 10 ailesinin yeni gözdesi NPR 10 XLONG daha büyük işlerinize ortak olacak, ekonomikliği, düşük işletme giderleriyle ve dayanıklılığıyla da siz kullanıcılarından tam not alacaktır.

Dünyanın En Çok Üretilen, En Uzun Ömürlü Dizel Motoru

Isuzu motorları dünyada gelişen çevreci trendler ve düşük işletim gideri ihtiyaçlarına paralel olarak dizayn edilmiştir. Yeni nesil Isuzu motorları artan periyodik bakım aralıklarının yanı sıra düşük yakıt tüketimiyle de ön plana çıkmaktadır. Motor performansını ve torku artırmak amacıyla motor turbo ve inter cooler ile donatılmıştır ve kuru silindir gömlekleri ve krank mili ile birlikte dökme deir silindir bloğuna sahiptir.

6 ileri Şanzuman ile Daha Rahat Vites Geçişleri

Geliştirilmiş, hava basınç tahrikli powershift mekanizmasıyla yeni Isuzu şanzuman sistemiyle şimdi daha rahat vites değişimi sağlanabiliyor.

Hexa-Pod Tasarım

ISUZU kamyonlar tarafından somutlaşan tasarım felsefesi: "hafifçe genişletilmiş altı yüzeye sahip “Sağlam, Temiz, Duygusal" tasarım. Gereksiz tümçizgilerden uzak, göz yormayan, fonksiyonel güzellik.

Kendi Kendini Temizleyen Filtre ve NOx i Zararsız Su ve Nitrojene Çeviren SCR Sistemi

Kendi Kendini Temizleyen Filtre ve NOx i Zararsız Su ve Nitrojene Çeviren SCR Sistemi

Gelişmiş Fren Sistemi

Frenlemeleri daha güvenli hale getiren hidrolik takviyeli, disk fren sistemi etkin ve güvenilir fren performansı sağlarken düşük bakım gideriyle de kullanıcısına avantaj sağlamaktadır.

Muhteşem Çalışma Akanı & Konforlu Detaylar

Tüm kabin mükemmel erişilebilirlik ile maksimum işlevsellik sunarken, güvenlik ve konfor için tasarlanmış tam özellikli bir çalışma alanıdır.

Şanzıman

ISUZU MZZ6F

Manuel, 6 İleri - 1 Geri

Performans

Süspansiyon

Yaprak yaylı mekanik süspansiyon

Yaprak yaylı mekanik süspansiyon

Fren Sistemi

Disk Fren

Disk Fren

Tam Havalı, Çift devreli, Otomatik fren balata ayarı ABS, ASR, ESC ve EBL (Yüke göre basınç ayarlayan fren sistemi)

Arka tekerleklerden etkili imdat yaylı

Egzos Freni

Elektrik Sistemi

2x12V – 68 Ah

24V 80A (1.92kW)

24V - 4,5kW

Yakıt Deposu

Lastikler

195/75 R16C Jant: 16x5,5J - 116,5

Yolcu kapasitesi

2 yolcu + 1 sürücü

Debriyaj

Hidrolik kumandalı

Direksiyon

Hidrolik, teleskobik / tilt 410mm çap

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU