ÇETAŞ PEUGEOT BÜYÜKÇEKMECE’DE AÇILDI

Eklenme Tarihi : 20.12.2019

Türkiye’nin önde gelen otomotiv perakendecisi Çetaş, bayiliklerine 200 yıllık otomotiv deneyimi olan Peugeot’u da Ekim ayında bünyesine katarak, istekleriniz doğrultusunda müşterilerine hizmet etmeye devam ediyor. Ford, Renault, Dacia, Opel, Citroen, Isuzu, Trucks’tan sonra Peugeot için de adım atan Çetaş, her geçen gün ailesini büyütmeye hız kesmeden devam ediyor.

Türkiye pazarında geniş bir hayran kitlesi olan ve devamlı araçlarına yeni bir gözde ekleyen Peugeot Büyükçekmece araç çeşitleri ile siz otomobil tutkunlarının hizmetinde. 1983 yılında kilometre taşı 205 ile otomobil hayatına başlayan Peugeot, 2020 itibariyle de yeni otomobillerini görücüye çıkarmaya halen devam ediyor. Sedandan hatchbacklere, Suv’dan ticarilere kadar geniş bir araç yelpazesi olan Peugeot, profesyonel satış ekibimiz ve geniş showroomumuzda sizleri ağırlamak için her daim bekliyor olacak.

0212 863 54 54’ü arayarak danışmanlarımız ile görüşebilir, aklınızda Peugeot marka araç hakkında ön görüşme yapabilir, showroomumuzu ziyaret ederek de araçlarımızla test sürüşüne çıkabilirsiniz. Peugeot Çetaş şubemiz, Mimarsinan Merkez Mah. E5 Londra Asfaltı Cad. No: 57 Büyükçekmece’de sizi bekliyor.

DİĞER HABERLER