CİTROEN VE PEUGEOT ŞUBELERİMİZ ÇORLU'DA AÇILDI

Eklenme Tarihi : 18.06.2020

Çetaş, Çorlu’da son teknolojiye sahip Peugeot ve Citroen bayiliklerini açtı.

40 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye’nin önde gelen otomotiv perakendecisi Çetaş Otomotiv, hizmet noktalarına İstanbul, İzmir, Manisa ve Salihli’den sonra Haziran ayı itibariyle Çorlu’yu da ekledi.

Çetaş Otomotiv’in yeni Peugeot ve Citroen Bayiliklerini barındıran Çorlu tesisi bünyesinde satış hizmetleri ve satış sonrası desteği için geniş, modern bir showroom ve son teknoloji servis alanı barındırıyor. Yeni tesis, 3.400 m2 kapalı, 1.000 m2 açık kullanım alanına sahip olup, toplamda 4.400 m2’lik alana sahiptir. 1.600 m2 modern showroomda aynı anda 30 araç sergileme imkanı bulunmaktadır. 1.800 m2 servis alanı ise aynı anda 26 araca hizmet verebilecek kapasitededir. Tesis 50 çalışana sahip olup, müşterilere en iyi satış ve servis desteğini tam donanımlı bir şekilde verebilmektedir.

Otomotiv sektörünün önde gelen perakendecilerinden olan Çetaş, Peugeot ve Citroen şubeleri ile Çorlu ve tüm Trakya bölgesindeki varlığını güçlendirerek, bölge halkının otomobil ihtiyaçlarını karşılamak için büyük bir adım atmıştır. Çetaş, Çorlu’da Peugeot ve Citroen bayilikleri yanında aynı zamanda yaklaşık 40 araç teşhir edilebilecek büyük bir ikinci el showroomu da hizmete açmıştır. Her marka modelin satıldığı, tüm araçların 501 nokta ekspertizden geçerek müşterilere sunulduğu, tüm araçların garantili ve 7/24 yolda yardım hizmet paketi dahil satıldığı bu ikinci el showroomu ikinci elde güven arayan müşterilerin adresi olmayı amaçlamaktadır.

Modern Çorlu bayiliklerinin açılışıyla ilgili olarak Çetaş Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Taşar şubelerin açılışı hakkında düşünceleri şu şekilde dile getirdi; ‘’Çorlu’da açtığımız Peugeot ve Citroen bayilikleri ile beraber 2 gururu beraber yaşıyoruz. Çorlu ile birlikte Büyükçekmece’den sonra gelişimine ve geleceğine çok inandığımız PSA grubu içinde ikinci hizmet noktamızı açmış olduk. Çetaş’ın Türkiye genelindeki hizmet noktası 15 olmuş olmuştur. 2 noktada yatırımımız ise devam etmektedir ve 2020 yılı içinde açılmış olacaktır. Çetaş’ın kuruluş amacı müşterilerimize ‘’Tam Anlamıyla Memnun Çetaş Müşterileri’’ hissini yaşatmak ve bu doğrultuda ‘’Türkiye’nin önde gelen otomotiv perakendecisi konumumuzu pekiştirmektir. Böylesine zor koşullara rağmen inanç ve enerjimizi kaybetmeden bu yatırımı çok kısa sürede tamamladık. PSA Grubunun değerli yönetici ve çalışanlarına Çetaş’a verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum. Çok değerli Trakya Peugeot ve Citroen müşterilerimizi yeni Çorlu satış ve servis noktamıza heyecanla bekliyoruz.”

Çetaş, 40 yılı aşkın sürede elde ettiği otomotiv tecrübesini; İstanbul, İzmir, Manisa, Salihli ve şimdi Çorlu’da Ford, Renault, Dacia, Opel, Citroen, Peugeot, Isuzu ve Ford Trucks markalarının satış, servis, yedek parça ve ikinci el fonksiyonları ile temsil eden, Türkiye'nin bağımsız ve önde gelen bayilik grubudur. Çetaş Otomotiv, tüm hizmetlerinde ‘’Tam Anlamıyla Memnun Çetaş Müşterileri’’ oluşturmayı amaçlamaktadır.

DİĞER HABERLER