Ford Transit Van

Ford Transit Van

434.200 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

YENİ FORD TRANSIT VAN

Daha akıllı, daha da kullanışlı. Daha güçlü ve verimli motorlar. Göz alıcı yeni tasarım.
En önemlisi ise, taşıma kapasitesindeki geliştirmeler. Karşınızda Yeni Ford Transit. 


Güç ve zeka şimdi tek noktada.

Yeni Ford Transit'in gövdesi, ikonlaşmış tasarıma yenilenmiş bir görünüm getiriyor. İçinde ise, akıllıca düzenlenmiş kabin özellikleri arasında yeni bir Gösterge Paneli bulunuyor ve gelişmiş bir dizi teknolojiyi parmaklarınızın ucuna getiriyor.

Gelişmiş yeni motor teknolojisi

Bir dizi gelişmiş, yeni nesil 2.0-litre Ford EcoBlue dizel motor ile sunulan Yeni Transit her zamankinden daha güçlü ve daha verimli. 185 PS beygir gücü ve 415 Nm tork gücüne ulaşan aktarma sistemleri seçenekleri ile kendi özel gereksinimlerinizi karşılayan modeli bulmanız garanti. . Üstelik daha fazla yakıt tasarrufu ve daha az CO2 emisyonu için Hibrit motor seçeneği de sunulmaktadır.

Daha akıllıca çalışmanıza yardımcı olur

Yeni Ford Transit çok sayıda gelişmiş teknolojik özellik ile donatılmıştır. Hepsi daha akıllıca ve daha verimli çalışmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Şerit değiştirirken veya geri viteste giderken diğer yol kullanıcılarının varlığı konusunda sizi uyaran Çapraz Trafik Uyarı Sistemi destekli Kör Nokta Uyarı Sistemi de bu özellikler arasındadır. Alt aydınlatmalı yeni yüksek düzey geri görüş kamerası ve geniş açılı ön kamera sayesinde aracınızın çevresinde neler olduğunu her zaman görebilirsiniz. Teknolojileri öyle kullanışlı ki, daha önce bunlar olmadan ne yaptığınızı merak edeceksiniz. 

Kendilerini koruyabilen yan aynalar

Kazayla hasar oluşmasının önlenmesi amacıyla, araç park edildiğinde elektrikli, katlanır yan aynalar otomatik olarak içe doğru kapanır. Kapanma özelliği sayesinde aynalara zarifçe yerleştirilmiş göstergeler de korunur.

Çarpışmaları önlemeye ve yayaları korumaya yardımcı sistem.

Yaya Algılama özellikli Çarpışma Engelleme Yardımı aracın önündeki araç ve yaya trafiğini algılamak için radar ve kamera teknolojisini kullanır. Bir araç, yaya veya bisikletliyle çarpışma tehlikesi algılanırsa size bir uyarı verir. Bu uyarıya zamanında yanıt vermezseniz önden çarpışmaların etkilerini azaltmak ve hatta bu çarpışmaları önlemek için sistem otomatik olarak tam fren gücü uygulayacaktır. 

Performans ve Verimlilik

Gelişmiş yeni motor teknolojisi

Bir dizi gelişmiş 2.0-litre Ford EcoBlue dizel motor seçeneğiyle sunulan Yeni Transit, her zamankinden daha güçlü ve daha verimli. 185 beygire kadar güç olanağı sunan motor ve aktarma sistemi seçenekleriyle, özel ihtiyaçlarınıızı karşılayın.

EcoBlue Hibrit Teknolojisi

Transit VAN, yenilikçi bir dizel hibrit teknolojisiyle sunuluyor. Entegre bir marş/jeneratör, araç hareket halindeyken enerjiyi topluyor ve 48 volt lityum iyon bataryada depoluyor. Depolanan enerji daha sonra sürüş ve ivmelenme sırasında motora yardımcı olmak ve aracın elektrikli destek sistemlerini çalıştırmak için kullanılıyor. Sistem, özellikle dur-kalk trafikte daha verimli yakıt tüketimi sağlıyor. EcoBlue Upgrade motor altyapısı üzerine geliştirilen, segmentinde ilk vetek olarak sunulacak EcoBlue Hibrit motorlar, ticarette rakipsiz olacak

Kirliliği önleyen katkı maddesi

Seçici katalitik indirgeme sistemi, egzoz gazındaki NOx emisyonlarını azot ve suya dönüştürmek için üre/su bazlı AdBlue® sıvısını kullanır. Daha sonra bir partikül filtresi, aracın egzozuna yayılan katı parçacıkların %99'undan fazlasını indirger. Doğru şekilde çalışması için, Ford EcoBlue dizel motorunuzun AdBlue® deposu AdBlue® sıvısı ile doldurulmalıdır. Sıvı seviyesi düştüğünde, sistem uyarı ışıkları yanacaktır.

Otomatik Start-Stop özelliğiyle daha az yakıt tüketin

Bu teknoloji, trafik ışıklarında veya sıkışık trafikte durduğunuzda motoru otomatik olarak kapatabilir. Hareket etmeye hazır olduğunuzda ise, siz her zamanki gibi debriyaja basıp birinci vitesi seçerken veya otomatik modellerde ayağınızı fren pedalından çekerken, sistem aracı yeniden çalıştırır. Otomatik Start-Stop, özellikle şehir içi trafikte etkilidir ve yakıt tüketimini %10'a kadar azaltabilir.

10 İleri vitesli otomatik şanzıman

Gelişmiş yeni 10 ileri vitesli otomatik şanzımanı sayesinde Yeni Transit VAN tatminkar hızlanma ve olağanüstü yakıt tasarrufu sunar. Şanzıman, değişen koşullara kolayca uyum sağlamasına olanak tanıyan, gerçek zamanlı adaptif vites değiştirme özelliğini kullanır. Böylelikle, ister otoyolda isterse zorlu off-road arazide yol alın, daima doğru zamanda doğru vitesi kullanırsınız.

Akünüzü daha verimli biçimde şarj edin

Geleneksel sistemlerin aksine, Akıllı Şarj Sistemi aküyü yalnız gerektiğinde şarj eder, mümkün olan durumlarda, siz gaz pedalına basarken şarj etmekten kaçınır. Bu da daha fazla yakıt tasarrufu yapmanıza ve emisyonları daha da azaltmanıza yardımcı olabilir

Sürüş Deneyimi

Stressiz park ve daha kolay geri manevra

Geri manevralarda size yardımcı olmak üzere orta konsola yerleştirilmiş ekran, gözünüzden kaçabilecek nesneleri gösterir ve en dar yerlere bile park edebilmenize yardımcı olmak üzere ekranda sanal çizgiler görüntülenir. Geri Görüş Kamerası geri vitesi seçtiğiniz anda otomatik olarak devreye girer.

Her duruma cevap veren elektrik destekli direksiyon sistemi

Elektrik Destekli Direksiyon aracın hızına bağlı olarak değişen miktarlarda yardım sağlarken motordan güç çekmek yerine elektrik gücünü kullanarak yakıt ekonomisinin artırılmasına yardımcı olur. (Önden çeker tüm modeller ile Arkadan iter EcoBlue Hibrit ve EcoBlue Upgrade motora sahip modellerde standarttır.)

Daha kolay geri manevra ve daha iyi görüş

Bariyerler, bisikletler, alçak duvarlar... Yeni Geri Görüş Kamerası, aracınızın arkasında duran her şeyi daha iyi görebilmeniz için Yeni Transit'in üst kısmına monte edilmiştir. Orta konsola yerleşik ekran gözünüzden kaçması mümkün olanları gösterir; en dar alanlara bile zahmetsizce park etmenizi sağlamak üzere sistem sanal çizgilerle size yardımcı olur. Geri Görüş Kamerası geri vitesi seçtiğiniz anda otomatik olarak devreye girer. Ayrıca, tavanın arka kısmına güçlü, yeni bir LED Tepe Lambası monte edilmiştir. Bu özellik, güneş battıktan uzun süre sonra bile çalışmaya devam etmenizi sağlar. Akıllı sistem, uzun bir günün sonunda evinize gidebilmenizi temin etmek üzere, akü zayıfladığında ışığı otomatik olarak kapatır.

Tümüyle aracınıza hakim olun.

Aracın ön kısmında bulunan küçük bir panoramik kamera, Transit'inizin çok işlevli ekranında bölünmüş ekran görüntüsü verir; böylece her iki taraftan gelen araçları, bisikletleri veya yayaları görebilirsiniz. Dar bir park alanından yavaş yavaş çıkmaya çalışıyorsanız veya görüşünüzün engellendiği kalabalık bir yoldaysanız, bu ön geniş görüş kamerası paha biçilmez bir özelliktir.

Göremediğinizi gören teknoloji

Kör Nokta Uyarı Sistemi radar sensörleri yardımıyla kör noktanıza girerek görüş alanınızdan çıkabilecek araçları algılar. Yeni Transit'in iki tarafında bulunan sensörler, yan kapı aynasında net olarak görülen turuncu bir ışıkla sizi uyarır.

Şeridinizde kalmanıza yardımcı olan gelişmiş sistem

Şeritte Kalma ve Şerit Hizalama Yardımcı Sistemi, önünüzdeki yolu sürekli olarak izleyen bir kamerayla, yanlışlıkla şeritten çıktığınızı algılar. Şeritte Kalma Yardımcısı, aracınızı şeridinize güvenle yönlendirmenize yardımcı olur. Tekerleğiniz yol çizgisine veya yol kenarına değerse Şerit Takip Uyarı Sistemi direksiyonu titretir ve görsel bir uyarı verir. Bu teknoloji saatte 64 kilometreden düşük hızlarda otomatik olarak devreden çıkar veya manuel olarak kapatılabilir.

Modu koşullara uygun olarak değiştirin

Seçilebilir Sürüş Modları sayesinde Transit'in yol tutuşunu belirli bir işe veya araziye uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Normal mod, Kaygan mod ve daha fazla yakıt tasarrufu için yeni EcoMode arasından seçim yapabilirsiniz

Yokuşta kalkışlarda daha fazla kontrol

Yokuş Kalkış Destek Sistemi, yokuşta kalkış sırasında aracınızın geriye veya ileriye kaymasını geçici olarak önler. Sistem, 2-3 saniye süreyle fazladan fren gücü uygulayarak ayağınızı fren pedalından gaz pedalına geçirirken size daha fazla zaman ve kontrol sağlar. Kaygan yüzeylerde aracınızı durdurmak ya da hareket ettirmek istediğiniz zaman da yararlı bir özelliktir.

Tarz ve görünürlük için gündüz yanan yeni LED lambalar

Yüksek enerji verimliliğine sahip bu gelişmiş LED gündüz farları, yeni Transit’i ayırt eden özgün bir görünüm sunar: Gündüz fark edilmenize, gece de net bir biçimde görülmenize yardımcı olur.

Aracınızı daha verimli sürmenize yardımcı olur

Yenilikçi Ford EcoMode sistemi, sürüş davranışlarınızın yakıt tüketiminize etkisini sürekli değerlendirir. Hız, vites değiştirme, fren yapma ve öngörü düzeyleri gibi alışkanlıklarınızın yanında yaptığınız kısa ve uzun yolculuk sayısını analiz eder. EcoMode sonra bu bilgileri kontrol panelindeki bir ekranda size gösterir. Buradaki amaç sizi daha verimli sürüşe teşvik etmek, yakıt tüketimini azaltmak ve aracın ömrü boyunca tasarruf yapmanızı sağlamaktır.

Konfor ve Rahatlık

Rahat Bir Ortamda Çalışın

Yeni Transit’in kabini dayanıklılık, pratiklik ve konfor için geliştirilmiştir. Kabin genelindeki akıllı tasarım, çok sayıda eşya bölmesi sunmaktadır. En zorlu işlere dayanacak ve uzun yolculuklarda sizi rahat ettirecek malzemeler seçilmiştir. Ayrıca daha önce onlar olmadan nasıl çalıştığınızı düşündürtecek kadar pratik faydalar sunan pek çok akıllı teknoloji bulunmaktadır.

Kendilerini koruyabilen yan aynalar

Kazayla hasar oluşmasının önlenmesi amacıyla, araç park edildiğinde elektrikli, katlanır yan aynalar otomatik olarak içe doğru kapanır. Kapanma özelliği sayesinde aynalara zarifçe yerleştirilmiş göstergeler de korunur.

SYNC 3. Zahmetsiz bir eller serbest deneyimi için

FORD SYNC 3, bağlantıda kalmanızı, telefonunuzu, müziğinizi ve navigasyon sistemini kontrol edebilmenizi sağlayan gelişmiş bir sistemdir. 

Hatasız yakıt doldurmayı sağlayan Ford Kolay Yakıt

Bu yararlı teknoloji sayesinde aracınıza yanlış yakıt koymak neredeyse imkansızdır çünkü farklı bir yakıt pompası depoya girmez. Daha da iyisi, Ford Kolay Yakıt sisteminin kapaksız bir sistem olması sayesinde kirli yakıt kapaklarına dokunmanıza gerek kalmaz.

Quickclear sayesinde ön camınızı kolayca temizleyin

Bu akıllı özellik, camın buzlandığı sabahlarda zaman kaybetmeden yola çıkabilmenizi sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Sadece bir tuşa basın, ultra ince filamanlar ısınarak sileceklerin buzunu gidermenin yanı sıra ön camınızın buzunu, sisini ve buğusunu çözsün. 

Yağmura otomatik olarak uyum sağlayan silecekler

Yağmur Sensörlü Silecekler, aracınızın ön camında ıslaklık algıladığı anda çalışmaya başlar ve hava koşulları neyi gerektirirse, hızını o şekilde ayarlar. Silecekler harekete geçmeden önce ne kadar su birikeceğini belirleyen birkaç hassasiyet düzeyinden birini seçebilirsiniz.

Güvenlik ve Emniyet

Sizi, Yolcularınızı ve Yükünüzü Korur

Yeni Transit, yolcuları ve yükü korumaya yardımcı olmak üzere tasarlanmış, bir dizi gelişmiş sisteme ve ileri teknolojiye sahiptir. Yaya Algılama Özellikli Çarpışma Önleme Yardımı, kaza yaşanma ihtimalini azaltmak için RADAR sistemini kullanır. Ayrıca aracınızın dengede kalmasına yardımcı olan Devrilme Önleyici Sistem, lastik basıncı izleme sistemi ile aracınızı, yükünüzü ve aletlerinizi korumayı amaçlayan son teknoloji ürünü alarmlar bulunmaktadır.

Yayaları korumaya yardımcı olabilen sistem

Yaya Algılama özellikli Çarpışma Engelleme Yardımı aracın önündeki araç ve yaya trafiğini algılamak için radar ve kamera teknolojisini kullanır. Bir araç, yaya veya bisikletliyle çarpışma tehlikesi algılanırsa size bir uyarı verir. Bu uyarıya zamanında yanıt vermezseniz önden çarpışmaların etkilerini azaltmak ve hatta bu çarpışmaları önlemek için sistem otomatik olarak tam fren gücü uygulayacaktır. 

Lastiğin indiğini bildiren erken uyarı sistemi

Seyir halindeyken lastiklerinizden birinin basınç kaybetmeye başlaması durumunda, Lastik Basıncı İzleme Sistemi gösterge panelindeki simgeyi yakarak sizi uyarır.

Yükünüze uyum sağlayan kontrol özellikleri

Adaptif Yük Kontrolü özelliği, Elektronik Stabilite Kontrol sistemini aracınızın taşıdığı toplam ağırlığa göre ayarlar. Bu özellik sayesinde aracınız boş ya da yüklü olsun, kontrol ve denge sağlanır.

Devrilmeye karşı kesintisiz koruma

Ford'a özel devrilme oranı sensörü özellikle yüksek ağırlık merkezli durumlarda ve dışa eğimli virajlarda Devrilme Önleyici Sistemin lastikleri yerde tutmasına yardımcı olur.

Yan Rüzgar Dengeleme

Aracın ne zaman çapraz rüzgarlardan etkileneceğini anlamak için Elektronik Stabilite Kontrol sistemini kullanarak, şiddetli, fırtınalı hava şartlarında sürücünün şeritte kalmasına yardımcı olur.

Kontrolü elinizde tutmanıza yardımcı olur

Viraj Kontrolü, sürücü bir virajı çok hızlı döndüğünde bunu algılar ve motor torkunu hızla düşürebilir (ve tekerleklere ayrı ayrı fren yaptırabilir); bu sayede araç güvenli sürüş şartlarında tutulmuş olur.

Kurcalanmaya karşı korumalı kilitlere sahip Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit Sistem

Yeni Transit’te uzaktan kumandalı merkezi kapı kilitleme sistemi vardır. Tüm kapı kilitleri, zorlanarak kırılmayı önleyecek şekilde geliştirilen güçlendirilmiş donanımla korunmaktadır.. Otomatik kilitleme sistemi, aracınızı hareket ettirdikten hemen sonra tüm kapıları otomatik olarak kilitleyecektir. Standart özellik olarak sunulan sistem, gösterge grubundan açılıp kapatılabilmektedir. Acil müdahalelere yardımcı olmak için araçlarda çarpışmanın şiddetine bağlı olarak otomatik olarak devreye giren kilit açma özelliği bulunmaktadır.

Kullanışlılık

Van Aracınızdan Daha Fazla Yararlanın

Yeni Transit, daha hızlı ve daha verimli çalışmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış pek çok pratik özellikle doludur. Tüm yükleriniz için 15,1 metreküplük yük alanı vardır. 270 derece kilitlenebilir arka kapısı sayesinde, yük alanına erişmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Gelişmiş Görünürlük

Tavanın arka kısmında güçlü, yeni bir LED Tepe Lambası bulunur. Bu özellik, güneş battıktan uzun süre sonra bile çalışmaya devam etmenizi sağlar. Akıllı sistem, uzun bir günün sonunda evinize gidebilmenizi temin etmek üzere, akü zayıfladığında ışığı otomatik olarak kapatır.

Olağanüstü yük alanı ve erişim

Yeni Transit, üç boyutuyla da olağanüstü bir yük alanı sunmaktadır: Yük uzunluğu, eni (iki tekerlek kemeri arası açıklık) ve kullanılabilir iç yükseklik. 15,1 metreküpe varan yük alanına 3 metreden uzun yük sığdırabilirsiniz. 2,7 tona kadar taşıma kapasitesi ile asla yer sıkıntısı çekmeyeceksiniz ve neredeyse her şeyi taşıyabileceksiniz. Geniş yan yük kapıları, optimum açıklık yüksekliği ve arka erişim basamağı, yükünüze zahmetsiz erişim sağlar.

Daha aydınlık yük alanıyla daha zahmetsiz yükleme

Standart özellik olarak sunulan yük alanı aydınlatma lambaları. Dilerseniz, ultra parlak LED aydınlatma seçeneğini de isteyebilirsiniz.

270 derece açılarak kilitlenen kapılar

Yükleme ve boşaltmayı her zamankinden daha kolay hale getirmek için, arka kapılar 270 derece açılarak kilitlenebilmektedir. Kapıların iç kenarlarında yer alan yüksek görünürlüğe sahip çıkartmalar, ışığı yansıtarak yoldaki diğer sürücüler için aracı görünür kılan bir uyarı görevi görmektedir. Artık kapıları kapatmak da daha kolay çünkü gelişmiş hava tahliye menfezleri yük bölümünde hava basıncı birikimini engeller.

Yükünüzün güvenliği için bağlama noktaları

Yan duvarlarda bulunan sabit bağlama noktaları, aracınızın yük tabanının pürüzsüz kalmasını sağlıyor. Sistem, DIN ve ISO standartlarıyla uyumludur.

Her yerde kullanışlı eşya bölmeleri

Yeni Transit, çok sayıda kullanışlı eşya bölmesiyle doludur. Örneğin, gösterge panelinde kolayca erişilebilen bir eşya bölmesi vardır. Gizli, kilitlenebilir torpido gözü A4 dosyaları katlamadan koyabilecek kadar büyüktür ve değerli eşyalar için koltuk altında pratik bir saklama bölmesi mevcuttur. Aracın kapıları da A4 sekreterlik ve 2 litrelik meşrubat şişesi sığabilen geniş cepler ile azami saklama alanı sunacak şekilde tasarlanmıştır.

Daha pratik, daha güvenli yük bağlama sistemi

Bağlama noktaları genelde tabana monte edilir. Fakat yükünüzü sabitlemeye çalışırken bunlara ulaşmak zor olabilir. Bu yüzden Transit’teki bağlama noktaları tabandan biraz yukarıda, yük alanının yan duvarlarına yerleştirilmiştir. Bu sayede tabandaki engeller ortadan kaldırılmış, erişim kolaylaştırılmış, kir tuzakları yok edilmiş, temizlemesi kolay ve yeni bir yük tabanı sağlanmıştır. Ayrıca bel ve omuz seviyesinde aracın gövdesine entegre edilmiş ek bağlama noktaları vardır ve her biri 30 kg gibi etkileyici bir ağırlık taşıyabilmektedir

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU