Ford Transit Kamyonet

Ford Transit Kamyonet

187.100 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

FORD TRANSIT KAMYONET

Dayanıklılığı ve üretim kalitesiyle bir kamyonet.

Çevikliği ve verimiyle hafif bir ticari araç.

Pek çok şekilde kullanıma olanak veren esnek bir platform.

Sahiplerinin gerçek ihtiyaçlarına göre şekillendirilerek işletmeniz için sağlam bir temel oluşturmak üzere inşa edilmiştir.

Beş uzunluk, iki kabin tipi ve iki sürüş opsiyonuyla esnek ihtiyaçlarınıza göre karar vermenize yardımcı oluyor.

Yeni nesil Ford EcoBlue 2.0L TDCi motorlar daha fazla güç ve yakıt tasarrufu sunuyor.

Birçok özellik ve teknolojiyle birlikte tam donanımlı kabiniyle yolcularınız artık daha kolay ve konforlu.

İhtiyacınız yandan yüklemeli kamyon, damperli kamyon, soğutmalı kamyon, mobil atölye, acil servis kamyoneti olsun, hepsi için Ford Transit Kamyonet mükemmel bir seçim olabilir.

Rakipsiz yeni Ford EcoBlue TDCi motor

Yenilikçi ve güçlü yeni Ford EcoBlue 2.0L TDCi motora sahip Ford Transit Kamyonet, emisyon değerlerini düşürürken yakıt verimliliğini ve gücü maksimize ediyor. Ford EcoBlue 2.0L TDCi; Euro 6 emisyon yasalarına uygun olarak ileri teknolojiyle geliştirildi.

Her koşula uyum sağlayabilen akıllı çözümler

Ford Transit Kamyonet, farklı Üst Yapı Çözümleriyle ihtiyacınıza göre tasarlanabiliyor.

3,300 kg'dan 4,700 kg'a kadar olan Azami Yüklü Ağırlık seçenekleri, beş farklı şasi uzunluğuyla, yedi kişiye kadar yolcu taşıma kapasitesi ve tek veya çift kişilik kabin gövde türleriyle sizin için ideal çözümler sunuyor.

Arkadan çekişli ve dört tekerlekten çekiş sistemi ile 2 farklı güç seviyesi bulunuyor.

Dış Tasarım

Özgün ve Akıllı Dış Tasarım

Güçlü dış tasarım, dayanıklı bir ticari aracın aynı zamanda iyi görünebileceğini kanıtlarcasına stil ve pratikliği birleştiriyor.

İç Tasarım

Kullanışlı ve Dayanıklı

İç alandaki her bir detay ihtiyaçlarınızı ve kontrol noktalarını size yakın tutmak üzere tasarlanmıştır. Detaylara verilen dikkat adete yeni bir standart oluşturuyor: üst düzey kalitede malzemeler kullanarak alanın kullanışlı ve dayanıklı olduğu kadar şık ve konforlu olması da amaçlandı.

Renk Seçenekleri

RENGİNİZİ SEÇİN

Transit Kamyonet, on farklı özel renk ve yedi metalik seçenekle sunuluyor.Bununla birlikte Üst Yapı Çözümleri için de farklı renk seçenekleri bulunuyor.

İşinize uygun olan rengi seçin, aracınız paslanmaya karşı 12 yıl garantiyle gelsin.

YENİLİKÇİ TEKNOLOJİLER

Ford Transit Kamyonet işletmenize maksimum faydayı sağlamak üzere tasarlandı.
Size yardımcı olmak üzere geliştirilmiş özellikleri ve teknolojileri kullanmaya başladıktan sonra o olmadan önce nasıl çalıştığınıza siz de şaşıracaksınız.

Şeridinizde kalmanıza yardımcı olan gelişmiş sistem

Şerit Takip Sistemi, şeridinizin dışına kaydığınızı tespit ederse direksiyona titreşim yollar ve gösterge panelinde bir ışık yakarak sizi uyarır. (Titreşimin hassaslık seviyesini belirleyebilirsiniz.)

Sürücü Uyarı Sistemi yorgun olduğunuzda sizi uyarır

Sürücü Uyarı Sistemi, olası bir kazaya mahal vermemek için sürüş davranışlarınızdaki her değişikliği sürekli olarak izler. Sistem eğer dikkatsiz davrandığınızı tespit ederse gösterge panelinde yanıp sönen bir ikazla mola vermenizi önerir.

Akıllı Dört Tekerlekten Çekiş Sistemi

Değişen zorlu yol koşullarında bile mükemmel yol tutuşu sunar. Ford Transit Kamyonet’İn Akıllı AWD Sistemi, her tekerleğin sahip olduğu kavrama seviyesini algılar ve torku motorun en etkili olduğu yere yönlendirir.

Daha fazla kontrol için maksimum kavrama

Dinamik Tork Kontrolü özelliği, yol zemini ve sürüş koşullarına uyumlu olarak motor torkunu ön tekerlekler arasında dengeler. Saniyede 100 işlem gerçekleştiren sistem kavramayı en üst düzeye çıkarır. Değişen yol koşullarında kusursuz yol tutuşu sağlar.

KONFORLU, RAHAT VE İŞLEVSEL

İşiniz ne olursa olsun, Ford Transit Kamyonet sizi konforlu bir yolculuğa davet ediyor.

Türkçe sesli kontrol özellikli Ford SYNC, hareket halindeyken bile sesli arama yapabilmenizi sağlıyor.

Ford SYNC. Teknolojisi

Ford SYNC sayesinde, sesli komutlarla multimedya sisteminizi yönetebilir, telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Cep telefonunuzda 'ev' adıyla kayıtlı bir numara varsa, sadece "Ev ara" demeniz yeterli... Sistem bu numarayı otomatik olarak arar. USB ya da MP3/iPod® aygıtınızdan ya da Bluetooth® uyumlu telefonunuzdan müzik dinlemek istediğinizde de sesli komutlar kullanabilirsiniz. Sistem, cep telefonunuza gelen yazılı mesajlarınızı da size okur ve güvenli sürüş yapmanıza olanak tanır.

“*Bluetooth® sözcüğü ve logoları, Bluetooth SIG, Inc.'e aittir ve bu markalar Ford Motor Company ve bağlı şirketleri tarafından lisanslı olarak kullanılmaktadır. Diğer ticari markalar ve ticari adlar ilgili sahiplerine aittir.”

Yepyeni rahat ön koltuklar

İdeal sürüş pozisyonunuzu bulmanızı sağlamak için, sürücü koltuğuyla birlikte direksiyon simidinin yükseklik ve derinlik ayarları yapılabilir. Sürücü koltuğunda yer alan kol dayama özelliği standart olarak bulunur. Ford Transit Kamyonet, ticari araçların dayanıklılığını sunarken aynı zamanda size binek araçlarda bulabileceğiniz rahatlığı sağlayacak şekilde tasarlandı.

Ford Transit Kamyonetinizi geliştirin

Standart olarak yüksek donanıma sahip Ford Transit Kamyonet, Net Görüş Paketi ile kusursuz sürüş deneyimi vadediyor.

Net Görüş Paketi
• Quickclear ısıtmalı ön cam
• Silecek Suyu Seviye Göstergesi

Hareket halindeyken bile çalışmanıza destek olacak yardımcılar

Sürücü kabini, iş hayatınızda size yardımcı olmak amacıyla tasarlandı. Örneğin, ikili ön yolcu koltuğunu tercih ederseniz, orta koltukta, dizüstü bilgisayar ya da bloknotunuzu rahatça koyabileceğiniz bir katlanır masa yer alır. Ayrıca ikili ön yolcu koltuğunun altında 93 litrelik gizli bir eşya bölmesi; araç paneline gizlenmiş cep telefonunuzu veya MP3/iPod aygıtınızı koyabileceğiniz (12 volt güç girişiyle birlikte) bölme; A4 dosyalarınızı koyabileceğiniz torpido gözü; ve çok sayıda kullanışlı şişe ve bardak tutacağı yer alır.

Bu akıllı özellik, buzlu kış sabahlarında zaman kaybetmeden yola çıkabilmenizi sağlamak amacıyla geliştirildi. Sıcaklık sıfırın altında bile olsa sistem, tek bir düğme dokunuşuyla camdaki buzlanmayı birkaç saniyede çözer.

Ford Kolay Yakıt ile hataya yer yok

Bu özellik sayesinde aracınıza yanlış yakıt koymak neredeyse imkansız... Farklı bir yakıt pompasının depoya girmesini engelleyen Ford Kolay Yakıt Sistemi’nin kapaksız bir sistem olması kirli yakıt kapaklarına dokunmanızı önler.

Kendini koruyabilen yan aynalar

Dar alanlarda manevra yaparken ya da dar bir sokakta park halindeyken yan aynalar kolaylıkla zarar görebilir. Standart donanım olarak sunulan elektrikli katlanabilir yan aynalar, bir düğme dokunuşuyla içe doğru kapanarak bu tür hasarlardan korur. Isıtma özelliğiyle de buzlanma olduğu durumlarda aracınızı daha çabuk ve güvenle çalıştırır.

Tek dokunuşla açılıp kapanabilen camlar

Düğmeye dokunuşunuzla camları tek bir hareketle açıp kapatabilir, her birinin seviyesini dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Pratik bir güç kaynağı

12 V güç kaynağının yanı sıra opsiyonel olarak sunulan 150 Watt/230 V priz (Güç Çıkışı), sürücü ile ön yolcu koltuğu arasına yerleştirilmiş olarak laptop ve benzeri elektronik cihazlarınızı ek adaptöre ihtiyaç duymadan şarj edebilmenizi sağlar.

YÜKSEK ÇEKİŞ GÜCÜ VE YAKIT EKONOMİSİ

Yeni EcoBlue TDCi 2.0 litre motor serisi yüksek düzeyde güç ve tork sağlarken aynı zamanda daha az emisyonla yüksek yakıt verimliliği sunar. Ayrıca Euro 6 emisyon yasalarına uygun olarak geliştirildi.

Otomatik Start-Stop sistemleri gibi teknolojilere sahip Transit, yakıttan tasarruf etmenizi sağlayacak, maliyetlerinizi azaltacak ve işinizden maksimum verimi almanıza yardımcı olacak.

Ford EcoBlue TDCi Motor

Yeni 2.0 litre TDCi motorda, olağanüstü performan ve düşük yakıt tüketimi birleştirildi ve maliyetlerinizi düşürmek için garanti süresi 3 yıl sınırsız km olarak genişletildi. 130 PS/385 Nm ve 170 PS/405 Nm iki farklı güç seçeneği ihtiyacınıza göre seçim yapabilmenizi sağlar.

Daha yüksek performans, daha az emisyon

Yeni gelişmiş Ford EcoBlue 2.0L TDCi dizel motorlar, Euro5 emisyon standardına karşılık azot oksit (NOx) emisyonlarında %55'lik bir azalma belirleyen Euro6 emisyon standartlarına uygundur

Sürüşünüzü dengeleyin

Transit'in yeni Ford EcoBlue 2.0 litrelik TDCi dizel motorları, arka ve dört tekerden çekiş özellikleriyle ihtiyaçlarınıza göre optimum paketi sunar.

Arkadan çekişli
• Ağır yüklendiği durumlarda üstün çekiş
• Ağır yükleme uygulamaları ve çekme için en uygun seçenek

Akıllı dört tekerlekten çekiş
• Sürücü tarafından seçilebilen AWD (4 x 4), zorlu arazi şartlarında ekstra çekiş sağlar.
• Normal şartlar altında arkadan çekişli çalışarak yakıt verimliliği sağlar. Devreye alındığında, sistem motor torkunu en fazla kavramaya sahip tekerleklere doğru otomatik olarak arttırarak farklı koşullara göre yol tutuşunu maksimum düzeye çıkarır.

Çevre dostu

Seçici Katalitik İndirgeme (SCR) sistemi, egzoz gazındaki NOx emisyonlarını azot ve suya dönüştürmek için üre/su bazlı bir sıvı olan AdBlue® kullanır. Partikül filtresi, çıkan egzoz partiküllerinin %99'undan fazlasının atmosfere salınımını engeller. Bu sistemin doğru çalışması için yakıt dolum kapağının yanında yer alan AdBlue® deposu, AdBlue® sıvısı ile doldurulmalıdır. Sıvı seviyesi çok düşük olduğunda sistemde uyarı ışıkları yanar. Daha fazla bilgi için, Transit Kamyonet Kullanıcı El Kitabı’nı inceleyebilirsiniz.

Otomatik Başlat/Durdur özelliğiyle daha az yakıt tüketin

Aracınız trafik ışıklarında veya sıkışık trafikte durduğunda, motoru otomatik olarak kapatır. (klima, radyo ve Ford SYNC gibi temel fonksiyonlara enerji sağlamaya devam eder). Hareket etmeye hazır olduğunuzda ise sistem aracı yeniden çalıştırır ve şehir trafiğinde %10'a kadar yakıt tasarrufu sağlar.

Akünüzü şarj etmenin en verimli yolu

Geleneksel sistemlerin aksine, Akıllı Şarj Sistemi aküyü gerektiğinde şarj eder, Bu özelliğiyle daha fazla yakıt tasarrufu ve daha düşük emisyon düzeyi elde etmenize yardımcı olur. .

Yakıt tasarrufu sağlayan vites geçişleri için Vites Göstergesi

Gösterge panelindeki ışık, maksimum yakıt tasarrufu için ne zaman vites değiştirmeniz gerektiğini söyler. Her yolculuğun daha ekonomik olmasına yardımcı olan basit ama etkili bir yöntem...

İLERİ TEKNOLOJİ GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Aracınızı zorlu hava koşullarına hazırlayacak sistemlerden, sizin yerinize acil yardımı arayan servislere kadar Ford Transit Kamyonet’te size yardımcı olmak üzere geliştirilmiş pek çok teknoloji bulunur.
Bununla birlikte aracınızı ve yükünüzü korumak için geliştirilmiş güvenlik sistemleri de sizi bekliyor.

Elektronik Stabilite Programı, her koşulda kontrol sizde

Elektronik Stabilite Programı (ESP) aracınızın ilerlemesini sürekli olarak izler, seyir halinde(patinaj gibi) herhangi bir sapmayı algıladığında, aracın yoldaki konumunu otomatik olarak düzeltir. Aracın kontrolünü korumanıza yardımcı olmak üzere geliştirilen sistem, ayrıca acil bir durumda durma mesafelerinin kısaltılmasına da yardımcı olabilir.

Yükünüzle uyumlu

Yüke Duyarlı Kontrol (LAC), Elektronik Denge Kontrolünü aracın yüklü veya boş olmasına göre ayarlar. Tüm yükleme koşullarında kusuruz kontrol - denge uyumu sağlar.

Devrilmeye karşı koruma

Aktif Devrilme Kontrolü’nde, sürücü ani ve keskin bir manevra yaparsa ön tekerlekler dönüşümlü olarak frenlenir. Aynı zamanda, motor torku sıfıra düşürülür. Frenlere ve motora yapılan bu müdahale, ivmeyi ve dolayısıyla devrilme eğilimini azaltmak için aracın hızını düşürür.

Kontrolü sağlamanıza yardımcı olur

Sistem, bir viraja fazla hızlı girildiğinde araç üzerindeki kontrolün devam ettirilmesine yardımcı olur. Bu amaçla sistem, aracın yaklaşık bir saniye içerisinde 16 km/s kadar yavaşlamasını sağlayacak şekilde akıllı dört teker frenini devreye sokar.

Minimum eforla maksimum yol tutuşu

Gelişmiş Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi (TCS), tekerleklerin gereksiz patinaj yapmasını engeller ve ihtiyacınız olduğunda en iyi kavrama gücüyle birlikte dengeyi sağlar. Sistem, aracınız hızlanır ya da yavaşlarken mümkün olan en iyi kavramayı sağlamak amacıyla her tekerleğin gücünü sürekli olarak izler ve ayrı ayrı ayarlar.

Acil fren durumunda daha fazla güç

Acil Durum Fren Desteği (EBA), acil bir durumda aracınızın maksimum fren etkisine ulaşmasına yardımcı olur. Sistem, frene uyguladığınız gücü algılar ve gerekiyorsa bu gücü artırır. Durma mesafesinin daha da kısaltılması amacıyla, yeni Hidrolik Arka Aks özelliği, ABS sisteminin devreye girdiği ani duruşlarda arka frenlere daha fazla güç sağlar.

Lastiğin indiğini bildiren uyarı sistemi

Lastiklerinizi doğru basınçta tutmak, güvenliğiniz ve yakıt ekonomizi açısından her zaman çok önemlidir. Bu yüzden basınç sensörleri tüm lastiklerin durumunu izleyerek seyir halindeyken lastiklerinizden birinin basınç kaybetmeye başlaması durumunda, Lastik Basıncı İzleme Sistemi (Lastik Basınç Sensörü) gösterge panelindeki simgeyi yakarak sizi uyarır. (Bu özellik opsiyonal olarak sunulmaktadır, Çift Arka Tekerlek ile sunulan modeller için mevcut değildir.)

Hava yastıkları

Transit Kamyonet’te, sürücü hava yastığı standart ve yolcu hava yastıklarıysa opsiyonel olarak sunulur. Gelişmiş sensörler hızlı ve kontrollü bir tepki sağlamak için aracın kilit noktalarına yerleştirildi. Yolcu hava yastığında bulunan kol, onu devre dışı bırakabilmenizi sağlar. Devre dışı bıraktığınızı size hatırlatmak içinse gösterge panelinde “kapalı” göstergesi yanar.

Hangi kapıları kilitleyip, hangilerini açacağınızı siz seçin

Ford Transit Kamyonet’te uzaktan kumandalı yeni merkezi kapı kilit sistemi standart olarak bulunur. Sürücü kapısında yer alan bir anahtarı etkinleştirmediğiniz sürece diğer kapılar güvenli biçimde kilitli kalırken, ihtiyacınıza göre tek bir kapıyı açabilmenizi sağlar. Bu anahtar, aracın tüm kapı kilitlerini açıp kapamak için de kullanılabilir.

Yüksek seviye çift alarm seçeneği

İsteğe bağlı sunulan alarm, kapıların ya da motor kapağının zorlanarak açılması durumunda devreye girerek aracınızı korur. Daha da fazla koruma için filo için özel opsiyon olarak sunulan alarm sistemleri hakkında yetkili satıcılarımızda bilgi alabilirsiniz. Bu gelişmiş sistem, aracınızı kilitlediğinizde otomatik olarak devreye girer ve aracınız zorlandığında, çekildiğinde ve hatta araç içindeki hareketlere güçlü bir alarm sesiyle uyarı verir.

YÜKSEK VERİMLİLİK. DÜŞÜK İŞLETME MALİYETİ.

Yetenekleri ve esnekliğiyle ün kazanmış Ford Transit Kamyonet, farklı uygulamaları ve üst yapı çözümleriyle her ihtiyaca cevap verebilmek için tasarlandı.

Üst yapı uygulamaları için sağlam bir altyapı

İşletmenizin ihtiyacına uygun dönüşümleri neredeyse hiç ek donanım gerektirmeden en verimli ve pratik şekilde uygulamanız için tüm gövde tiplerine uygun olacak geliştirildi. Gövde monte noktaları ve sağlam yüksek gerilimli çelik çerçevelerle Transit Kamyonet her türlü dönüşüme uygun güvenilir bir alt yapı sunuyor.

Kamyonet özellikleri

  • Düz, güçlü gövdeli şasi geniş yelpazede çözümlere uyum sağlar.
  • Azami Yüklü Ağırlık : 3,300 kg’dan 4,700 kg’a kadar dört seçenek
  • Dayanıklığı artırmak için yüksek gerilimli çelikle üretilmiş üst gövde, sağlamlığı ile segmentinde fark yaratıyor.
  • Çelik kasalı araçlarda sunulan yüksek dayanımlı bağlantı noktaları ile yükünüzü sabitleyebilir ve yük alanı ve sürücü kabini arasına yerleştirilen çelik alın panel yardımıyla ise he emniyet, hemde ek bağlantı noktası kazanılmaktadır.
  • Şasi uzunluğunun kaynak işleri yapılmadan uyarlanması için vidalanan kapatma elemanları, aracınızı yükleme ihtiyacınıza göre kişiseleştirmenize yardımcı olur.
  • Ağır gövde gücü için daha yüksek ağırlık merkezi süspansiyonu
  • Gerekli yerlerde ilave dış aydınlatma için elektrik bağlantısı(filoya özel)

Ekip için yaratılmış bir alan

Transit Kamyonet hem ekibinizi hem yükünüzü taşımak için mükemmel bir seçenek... Geniş açılan kapılar, düşünceli bir şekilde tasarlanmış kabine erişimi kolaylaştırıyor. İkili ön yolcu ve dörtlü arka yolcu koltuklarıyla yedi yolcuya kadar kapasitesi olan çift kabin seçeneğiyle size konforlu bir yolculuk sunuyor.

Araç çekme kabiliyeti

Transit Kamyonet olağanüstü taşıma yükü ve araç çekme kabiliyetine sahip. Geniş ürün gamına sahip olan Transit, yüksek süspansiyon ve 7,000 kg’a kadar Katar Ağırlığı sunar.

İşinize uygun aracı tasarlayın.

Ford Transit Kamyonet’in geniş üst yapı çözümleri farklı opsiyonlar sunuyor, Özel Araç Mühendislik Çözümleri ise işinize uygun bir araç tasarlamanıza yardımcı oluyor.

Bu sistem, ağır iş araçlarından 100 farklı renk seçeneğine kadar işletmenizin kimliğine uygun her tür özel üst yapı uygulamasını destekleyecek opsiyonlar sunuyor.

Gövde Tipleri

GÖVDE TİPLERİ VE 7 KİŞİYE KADAR YOLCU KAPASİTESİ

Tek ya da çift kabin bir Transit Kamyonet seçerek işletmeniz için neredeyse özel olarak üretilmiş bir araca sahip olabilirsiniz.

L1 Kamyonet

Kısa şasi
Tek sıra arka tekerlekler
Arkadan çekiş
Şasi çerçeve uzunluğu 2,775 mm
3,300 kg Azami Yüklü Ağırlık
2/3 koltuk

L2 Kamyonet

Orta şasi
Tek sıra arka tekerlekler
Arkadan çekiş (Akıllı Dört Tekerlekten Çekiş Sistemi seçeneği mevcuttur, ve filo için özel üretilmektedir.)
Şasi çerçeve uzunluğu 3,142 mm
3,500 Azami Yüklü Ağırlık
2/3 koltuk

L3 Kamyonet

Uzun şasi
Tek sıra arka tekerlekler
Arkadan çekiş (Akıllı Dört Tekerlekten Çekiş Sistemi seçeneği mevcuttur, ve filo için özel üretilmektedir. )
Şasi çerçeve uzunluğu 3,592 mm
3,500 Azami Yüklü Ağırlık
2/3 koltuk

L4 Kamyonet

Jumbo şasi
Tek/çift sıra arka tekerlekler
Arkadan çekiş (Akıllı Dört Tekerlekten Çekiş Sistemi seçeneği mevcuttur, ve filo için özel üretilmektedir.
Şasi çerçeve uzunluğu 4,149 mm
3,500 kg Azami Yüklü Ağırlık
2/3 koltuk

L2 Çift Kabin Kamyonet

Uzun şasi
Tek sıra arka tekerlekler
Arkadan çekiş (Akıllı Dört Tekerlekten Çekiş Sistemi seçeneği mevcuttur ve filo için özel üretilmektedir.)
Şasi çerçeve uzunluğu 2,327 mm 3,500 kg
Azami Yüklü Ağırlık
6/7 koltuk

L3 Çift Kabin Kamyonet

Uzun şasi
Tek sıra arka tekerlekler
Arkadan çekiş (Akıllı Dört Tekerlekten Çekiş Sistemi mevcuttur ve filo için özel üretilmektedir.)
Şasi çerçeve uzunluğu 2,777 mm
3,500 kg Azami Yüklü Ağırlık
6/7 koltuk

L4 Çift Kabin Kamyonet

Uzatılmış çerçeve ile jumbo şasi
Tek/çift sıra arka tekerlekler
Arkadan çekiş (Akıllı Dört Tekerlekten Çekiş Sistemi seçeneği mevcuttur ve filo için özel üretilmektedir.)
Şasi çerçeve uzunluğu 3,159 mm
3,500 - 4700 kg Azami Yüklü Ağırlık
6/7 koltuk

L5 Çift Kabin Kamyonet

L5 Çift Kabin Kamyonet
Çift sıra arka tekerlekler
Arkadan çekiş (Akıllı Dört Tekerlekten Çekiş Sistemi seçeneği mevcuttur ve filo için özel üretilmektedir.)
Şasi çerçeve uzunluğu 4,149 mm
4,700 kg Azami Yüklü Ağırlık
6/7 koltuk

KARŞILAŞTIRMA

Ön Fren: Hava Kanallı Disk, Çap (mm)
:
Lastik Ebatları
:
Arka Lastik Boyutları
:
Ön Lastik Boyutları
:
Yakıt Deposu Kapasitesi (litre)
:
Kaldırım Dönüş Çapı (m)
:
Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS)
:
Acil Fren Destek Sistemi (AFU)
:
Sürücü ve Yolcu Hava Yastıkları
:
Elektronik Denge Programı (ESC)
:
Lastik Basınç Sensörü
:
Fasılalı Ön Cam Silecek
:
LED Gündüz Farları
:
Çocuk Koltuğu Sabitleyici (ISOFIX)
:
Lastik Tamir Kiti
:
Eller Serbest Renault Kart Sistemi
:
Perde Hava Yastıkları
:
Otomatik Uzun/Kısa Farlar
:
Kör Nokta Uyarı Sistemi
:
Şerit Takip Sistemi
:
Elektronik Denge Programı ve Yokuşta Kalkış Destek Sistemi
:
C Şeklinde LED Gündüz Farları
:
Yatay Formlu Sürekli Yanan LED Arka Farlar
:
Yatay Formlu Sürekli Yanan LED Arka Farlar
:
Geri Görüş Kamerası ve Ön/Arka Park Sensörü
:
Cruise Control
:
Adaptif Cruise Control
:
Ön ve Arka Park Sensörü
:
Pure Vision Full LED Ön Farlar
:
6 LED Gündüz Farları
:
C Şeklinde Edge Dizayn LED Gündüz Farları
:
Sürücü Hava Yastığı
:
Ön Yan Hava Yastıkları
:
Ön Yolcu Hava Yastığı
:
Sürücü ve Ön Yolcu Emniyet Kemer İkazı
:
3 Noktalı Arka Emniyet Kemerleri
:
Hareket Halinde Otomatik Kapanan Kapı Kilitleri
:
Gündüz Farları
:
Ön Gergili Ön Emniyet Kemerleri
:
Hız Ayar ve Sınırlayıcı
:
Elektronik Denge Programı (ESP)
:
Yolcu Hava Yastığının Manuel Olarak Devre Dışı Bırakılması
:
Sürücü Emniyet Kemer İkazı
:
Vites Değiştirme Göstergesi
:
Yükseklik Ayarlı Ön Emniyet Kemerleri
:
Arka Sis Farları
:
ESP
:
3. Stop Lambası
:
Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit
:
Yükseklik Ayarlı Sürücü Ön Emniyet Kemerleri
:
Yokuş Kalkış Destek, Stabilite Kontrol
:
Ön Kol Dayama
:
Otomatik Yanan Farlar ve Yağmur Sensörü
:
Manuel Klima
:
Elektronik Klima
:
Merkezi Kilit
:
Arka Koltuk Sırtlığı 1/3 -2/3 Katlanma Özelliği
:
Elektrikli Arka Camlar
:
Elektrikli Ön Camlar
:
Sürücü Tarafı Tek Dokunuşla Açılıp Kapanabilen Elektrikli Ön Camlar
:
Ön Sis Farları
:
Arka Park Sensörü
:
Geri Görüş Kamerası
:
Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
Yokuşta Kalkış Destek Sistemi (Hill Holder)
:
Deri Direksiyon
:
4Control Sistemi
:
Deri Döşeme
:
Kumaş Döşeme
:
Elektrikli Park Freni
:
Multi-Sense Sistemi
:
Head Up Display
:
Elektrikli Katlanan ve Isıtmalı Dış Dikiz Aynaları
:
Elektrikli Katlanan, Isıtmalı ve Hafızalı Dış Dikiz Aynaları
:
Kendinden Kararan İç Dikiz Aynası
:
Isıtmalı Ön Koltuklar
:
Arka Koltuk Sırtlığı 1/2 - 2/3 Katlanma Özelliği
:
Yükseklik Ayarlı, Elektrikli Bel Destekli ve Masajlı Sürücü Koltuğu
:
Elektrikli Ayarlanabilen, Hafızalı, Havalandırmalı ve Elektrikli Bel Destekli,Masajlı Sürücü Koltuğu
:
7" TFT Renkli LED Gösterge Ekranı
:
Arka Kol Dayama
:
Yağmur Sensörü ve Otomatik Yanan Farlar
:
Tek Dokunuşla Açılan Elektrikli Ön ve Arka Camlar
:
Manuel Bel Desteği Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
Eller Serbest Renault Card Sistemi
:
GT Line Spor Deri Direksiyon
:
Multisense Sistemi
:
Arka Koltuk Kol Dayanağı
:
7'' TFT Renkli LED Gösterge Ekranı
:
Yükseklik Ayarlı 3 Arka Koltuk Başlığı
:
Arka Koltukta Havalandırma Izgarası
:
Portatif Küllük ve Çakmak
:
Yükseklik Ayarlı Ön Koltuklar
:
Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
Hidrolik Direksiyon
:
Manuel Arka Camlar
:
Deri Direksiyon Simidi ve Vites Topuzu
:
Yükseklik Ayarlı Direksiyon Simidi
:
Gövde Rengi Aksesuarlar
:
Siyah Renk Dış Kapı Kolları
:
Arka Koltuk Aydınlatma
:
Bagaj Filesi
:
Bagaj Bölümü Aydınlatması
:
2.Koltuk Sırasından Erişilebilen 12V Priz
:
Yolcu Tarafı Güneşliği
:
12V Priz
:
Türkiye Haritası
:
Renualt R-Nav Navigasyon Multimedya Sistemi
:
Radyo MP3 - 4x20 W
:
Radyo MP3 - 2x20 W
:
R-Link İnternet Bağlantısı
:
Navigasyon ve Harita
:
R-Link 2.0 ve 7" Dokunmatik Ekran
:
Online Servis Paketi
:
R-Link 2.0 ve 8.7" Dokunmatik Ekran
:
7'' Dokunmatik Ekran
:
8,7'' Dokunmatik Ekran
:
4,2'' Ekran
:
Yol Bilgisayarı
:
Direksiyondan Kumandalı Radyo
:
Dacia Media Nav 2.0 Navigasyon ve Multimedya Paketi
:
Sinyalli Yan Aynalar
:
GT Line Koyu Gri Çıtalar
:
Gövde Rengi Kapı Kolları
:
Elektrikli ve ısıtmalı dış dikiz aynaları
:
Elektrikli Katlanabilir Yan Aynalar
:
Gövde Rengi Yan Aynalar
:
Stepne
:
Eller Serbest Bagaj Kapağı
:
Karartılmış Camlar
:
Elektronik Amortisör
:
Gövde Rengi Dış Kapı Kolları
:
16" Alüminyum Jant
:
Siyah Renk Dış Dikiz Aynaları
:
Elektrikli Dış Dikiz Aynaları
:
Manuel Ayarlı Dış Dikiz Aynaları
:
Dış Kapı Çıtaları
:
Tavan Barları
:
Gövde Rengi Tamponlar
:
Siyah Dış Kapı Kolları
:
Çift Renkli Dış Dikiz Aynaları
:
Gövde Rengi Dış Dikiz Aynaları
:
Çift Yöne Açılabilir Bagaj Kapısı
:
Gri Renk Tamponlar
:
Gövde Rengi Ön Tamponlar, Gri Renk Arka Tamponlar
:
Arka Cam Silecekleri
:
Sağ Sürgülü Yan Kapı
:
Sol Sürgülü Yan Kapı
:
15" Alüminyum Jantlar
:
15” Nepta Alüminyum Jant
:
Siyah/Krom Çift Renk Dış Dikiz Aynaları
:
15" Sac Jantlar
:
Stop & Start
:
Eco Mode
:
Partikül Filtresi
:
Bagaj Gizleme Pandizotu
:
Açılabilir Bagaj Yan Camları
:
Krom Renk İç Kapı Kolları
:
3.Koltuk Sırasında Saklama Bölümü
:
Polen Filtresi
:
Tavan Rafı
:
Bagaj Halısı
:
loading
Lütfen Bekleyin...

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar