Ford Transit Kamyonet

Ford Transit Kamyonet

265.500 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

TRANSİT KAMYONET

Ford Transit Kamyonet, Transit esnekliğinde varılan son noktadır. İster kasalı, ister kasasız olun, bu kamyonet işinize özgü ihtiyaçları karşılamak üzere sizin için tasarlandı. İstekleriniz ne olursa olsun, bu araç şimdiye dek yapılmış en sağlam, en güvenilir ve en dayanıklı Transit Kamyonet’tir.


Çok yönlü, güvenilir, verimli.

Transit Kamyonet, yoldaki ofisinizdir. Tam da bu yüzden konfor ve dayanıklılık, güç ve verimlilik,
her şeyden önemlisi de güvenilirlik için özel olarak tasarlanmıştır.

Amacını karşılayan teknoloji

Transit Kamyonet, daha akıllıca ve daha verimli çalışmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış ileri teknolojilerle doludur. Örneğin Hız Kontrol Sistemi otobandaki uzun yolculukların daha konforlu ve daha ekonomik olmasına yardım eder. Normal, Eco ve Kaygan Zemin  dahil olmak üzere Seçilebilir Sürüş Modları sayesinde Transit’in yol tutuşunu yaptığınız işe mükemmel uyum sağlayacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Görselde yer alan araçlarla, pazara sunulan araçlar farklılık gösterebilir.

Gelişmiş motor teknolojisi

Gelişmiş 2.0 litrelik Ford EcoBlue dizel motor seçenekleriyle sunulan Yeni Transit Kamyonet her zamankinden daha güçlü ve daha verimlidir. 170 PS beygir gücü ve 405 Nm torka ulaşan güç aktarma seçenekleriyle mutlaka size uygun bir model vardır.

Güvenilirlik, çok yönlülükle buluştu

Transit Kamyonet, özelleştirilebilir güvenilirlikte son noktadır. Bu araç, ihtiyaçlarınız ne olursa olsun kendinize özel bir araç yaratabilmeniz için mükemmel temeli sağlamak üzere özenle tasarlanmıştır. 2426kg`a varan yük kapasitesiyle her işi bir çırpıda halletmek için tasarlandı. 

Performans ve Verimlilik

Ford EcoBlue TDCi motorlar

Bir dizi gelişmiş 2.0-litre Ford EcoBlue dizel motor seçeneğiyle sunulan Yeni Transit, her zamankinden daha güçlü ve daha verimli. 170 PS`e kadar güç olanağı sunan aktarma sistemi seçeneğiyle, özel ihtiyaçlarınızı karşılayan modeli bulmanız garanti. 

Hatasız yakıt doldurmayı sağlayan Ford Kolay Yakıt Sistemi

Bu yararlı teknoloji sayesinde aracınıza yanlış yakıt koymak neredeyse imkansızdır çünkü farklı bir yakıt pompası depoya girmez. Daha da iyisi, Ford Kolay Yakıt Sisteminin kapaksız bir sistem olması sayesinde kirli yakıt kapaklarına dokunmanıza gerek kalmaz.

6 ileri vitesli şanzıman yakıt tasarrufu sağlar

Yeni Transit, daha fazla ekonomi ve verimlilik için 6 ileri vitesli otomatik şanzımanla donatılmıştır. Hızınız yeterince artınca aracınızı 6. vitese geçirin ve seyir halindeyken yakıttan tasarruf edin. Üstelik, vites geçişlerinin ne kadar kolay ve hızlı olduğunu da göreceksiniz.

Verimliliği artırabilen lastikler

Yeni Transit Kamyonet’teki düşük yuvarlanma dirençli lastikler, tekerlerin dönmesini sağlamak için gereken enerjiyi azaltacak şekilde tasarlanmıştır. Yani aracı hareket ettirmek için daha az güç gerekir ve aracın kullanım ömrü boyunca yakıt tüketimi azalır.

SÜRÜŞ DENEYİMİ

Daha akıllı hız kontrol sistemi

Akıllı Adaptif Hız Kontrol Sistemiyle seyir hızınızı ayarlayın. Sistem geçerli hız sınırını algılayabilir ve seçtiğiniz hızı algılanan sınır dahilinde otomatik olarak koruyabilir. Gelişmiş radar teknolojisi önünüzdeki daha yavaş trafik akışını tarar ve önünüzdeki araçla aranızda bırakmak istediğiniz mesafeyi korumak için hızınızı otomatik olarak ayarlayabilir. Trafik açıldığında aracınız daha önce seçilen hıza geri döner.

Şeridinizde kalmanıza yardımcı olan gelişmiş sistem

Şerit Takip Sistemi, önünüzdeki yolu sürekli olarak izleyen bir kamerayla, yanlışlıkla şeritten çıktığınızı algılar. Tekerleğiniz yol çizgisine veya yol kenarına değerse Şerit Takip Uyarı Sistemi direksiyonu titretir ve görsel bir uyarı verir. Bu teknoloji saatte 64 kilometreden düşük hızlarda otomatik olarak devreden çıkar veya manuel olarak kapatılabilir.

Modu koşullara uygun olarak değiştirin

Seçilebilir Sürüş Modları sayesinde Transit Kamyonet’in yol tutuşunu belirli bir işe veya araziye göre ayarlayabilirsiniz. Normal mod, Kaygan mod ve maksimum yakıt tasarrufuna yönelik yeni Eko Mode arasından seçim yapabilirsiniz.

Aracınızı daha verimli sürmenize yardımcı olur

Yenilikçi Ford EcoMode sistemi, sürüş davranışlarınızın yakıt tüketiminize etkisini sürekli değerlendirir. Hız, vites değiştirme, fren yapma ve öngörü düzeyleri gibi alışkanlıklarınızın yanında yaptığınız kısa ve uzun yolculuk sayısını analiz eder. EcoMode sonra bu bilgileri kontrol panelindeki bir ekranda size gösterir. Buradaki amaç sizi daha verimli sürüşe teşvik etmek, yakıt tüketimini azaltmak ve aracın ömrü boyunca tasarruf yapmanızı sağlamaktır.

Sürücü Dikkat Takip Sistemi yorulduğunuzda sizi uyarır

Sürücü Dikkat Takip Sistemi, sürüş davranışlarınızı sürekli takip eder ve yorgunluğun yol açabileceği değişiklikleri algılayacak şekilde tasarlanmıştır. Sistem dikkatinizin azaldığını algılarsa gösterge panelinde bir uyarı simgesiyle mola vermenizi önerir. Sürüş esnasındaki dikkatiniz daha da azalırsa, uyarı bu defa bir zil sesiyle beraber tekrarlanır.

Yanlış Yön Uyarı Sistemi

Trafik Levhası Tanıma ve Uyarı Sistemiyle birlikte çalışan Yanlış Yön Uyarı Sistemi, giriş yok levhasını geçtiğinizde görüntülü ve sesli uyarı verecek ve yolda yanlış yönde ilerlerseniz sizi uyaracak şekilde tasarlanmıştır.

Yolculuklarda daha az yorgunluk, daha fazla ekonomi

Ayarlanabilir Hız Sınırlandırıcı özellikli hız kontrol sistemi, aracınızın hızını tercih ettiğiniz sınırlar dahilinde tutmanıza yardımcı olur. Yakıttan tasarruf etmenizi sağlayabilir, hız sınırını aşma olasılığını azaltır ve tüm hız kontrol sistemlerinde olduğu gibi seçtiğiniz hızı sizin yerinize koruyarak ayağınızı gaz pedalında tutma zahmetinden sizi kurtarır.

Maksimum viraj hakimiyeti

Dinamik Tork Kontrol sistemi, yol yüzeyine saniyede 100 kez tepki verir. (Yani bir göz kırpma hareketinden 33 kat daha hızlıdır.) Bu bilgiyi kullanan sistem, öndeki her tekere dağıtılan güç miktarını dengeler. Bu sayede yol tutuşu en üst seviyeye çıkarıp direksiyon hakimiyetini artırırken, dönüşlerde ve yoldaki tümseklerde yardımcı olur.

Yokuşta kalkışlarda daha fazla kontrol

Yokuş Kalkış Destek Sistemi, yokuşta kalkış sırasında aracınızın geriye veya ileriye kaymasını geçici olarak önler. Sistem, 2-3 saniye süreyle fazladan fren gücü uygulayarak ayağınızı fren pedalından gaz pedalına geçirirken size daha fazla zaman ve kontrol sağlar. Kaygan yüzeylerde aracınızı durdurmak ya da hareket ettirmek istediğiniz zaman da yararlı bir özelliktir.

Yan Rüzgar Dengeleme

Aracın ne zaman çapraz rüzgarlardan etkileneceğini anlamak için Elektronik Stabilite Kontrol sistemini kullanarak, şiddetli, fırtınalı hava şartlarında sürücünün şeritte kalmasına yardımcı olur.

Konfor ve Rahatlık

SYNC'le elleriniz serbest

SYNC 3 bugüne kadarki en gelişmiş sürümümüzdür. Geliştirilmiş sesli komutlar ve daha fazla özellik sayesinde artık daha hızlı ve kullanması daha kolay. Yeni arayüzü, daha kolay kullanım için daha büyük düğmelere sahiptir ve renkli Dokunmatik ekran daha da sezgisel bir kullanım sunmak üzere akıllı telefonlar ve tabletlerdeki gibi kaydırma hareketleriyle kullanıma izin vermektedir. SYNC 3 ayrıca akıllı telefonunuzdaki bilgileri dokunmatik ekranda görüntülemek için AppLink, Apple CarPlay ve Android Auto özelliklerine sahiptir.

Hem eğlendiren hem de bilgilendiren bir sistem

Çok sayıda ileri düzey araç içi eğlence ve bilgilendirme seçenekleri arasında  radyo, USB yuvası, yüksek kaliteli hoparlörler ve sesle kontrol edilen Ford SYNC vardır.

Sürücü koltuğu

İdeal sürüş pozisyonunuzu bulabilmeniz için, sürücü koltuğunu ve direksiyon simidini (eğimi ve uzaklığı) istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Araç, ticari araçların dayanıklılık standartlarını sağlarken, aynı zamanda size binek araçlarda bulabileceğiniz konforu sunacak şekilde tasarlanmıştır.

Quickclear sayesinde ön camınızı kolayca temizleyin

Bu akıllı özellik, camın buzlandığı sabahlarda zaman kaybetmeden yola çıkabilmenizi sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Sadece bir tuşa basın, ultra ince filamanlar ısınarak sileceklerin buzunu gidermenin yanı sıra ön camınızın buzunu, sisini ve buğusunu çözsün. 

Kendilerini koruyabilen yan aynalar

Kazayla hasar oluşmasının önlenmesi amacıyla, araç park edildiğinde elektrikli, katlanır yan aynalar otomatik olarak içe doğru kapanır. Kapanma özelliği sayesinde aynalara zarifçe yerleştirilmiş göstergeler de korunur.

Yağmura otomatik olarak uyum sağlayan silecekler

Yağmur Sensörlü Silecekler, aracınızın ön camında ıslaklık algıladığı anda çalışmaya başlar ve hava koşulları neyi gerektirirse, hızını o şekilde ayarlar. Silecekler harekete geçmeden önce ne kadar su birikeceğini belirleyen birkaç hassasiyet düzeyinden birini seçebilirsiniz.

Güvenlik ve Emniyet

Yayaları korumaya yardımcı olabilen sistem

Yaya Algılama özellikli Çarpışma Önleyici Akıllı Fren Sistemi aracın önündeki araç ve yaya trafiğini algılamak için radar ve kamera teknolojisini kullanır. Bir araç, yaya veya bisikletliyle çarpışma tehlikesi algılanırsa size bir uyarı verir. Bu uyarıya zamanında yanıt vermezseniz önden çarpışmaların etkilerini azaltmak ve hatta bu çarpışmaları önlemek için sistem otomatik olarak tam fren gücü uygulayacaktır. Acil Durum Fren Desteği, acil bir durumda aracınızın azami fren verimliliği sunmasına yardımcı olur. Sistem frene ne kadar baskı uyguladığınızı algılar ve eğer gerekirse bu gücü otomatik olarak artırır.

Koşullar ne olursa olsun kontrol sizin elinizde

Elektronik Denge Kontrol Sistemi, aracınızın ilerleyişini sürekli izler. Sistem, aracın yol tutuşunun zayıfladığını algılar ve her tekere ayrı şiddette otomatik fren uygulayarak aracın dengesini sağlar. ABS frenlerin ve Çekiş Kontrol Sisteminin gelişmiş sensörlerini kullanarak aracın davranışını izler.

Kontrolü elinizde tutmanıza yardımcı olur

Viraj Kontrolü, sürücü bir virajı çok hızlı döndüğünde bunu algılar ve motor torkunu hızla düşürebilir (ve tekerleklere ayrı ayrı fren yaptırabilir); bu sayede araç güvenli sürüş şartlarında tutulmuş olur.

Devrilmeye karşı kesintisiz koruma

Ford'a özel devrilme oranı sensörü özellikle yüksek ağırlık merkezli durumlarda ve dışa eğimli virajlarda Devrilme Önleyici Sistemin lastikleri yerde tutmasına yardımcı olur.

Minimum çabayla maksimum yol tutuş

Gelişmiş Çekiş Kontrol Sistemi, tekerleklerin aşırı patinaj yapmasını engeller ve en çok ihtiyaç duyduğunuz anda mümkün olan en iyi yol tutuşu, performansı ve dengeyi sunar. Sistem, aracın her tekerine aktarılan gücü sürekli izler ve ayarlar, böylece aracınız hızlanırken lastiklerin yolla temasını ve yol tutuşu en üst düzeye çıkarır.

Treylerinizin güvenli çekişini sağlar

Treyler Eğim Kontrol sistemi, treylerin 'gezinmesini' veya savrulmasını algılar, sorunun giderilmesine yardımcı olmak için aracınızın hızını düşürerek daha kontrollü çekiş sağlar. Sistem, motor torkunu azaltır; tekerleklere giden fren gücünü kademeli olarak artırarak aracı yavaşlatır.

Lastiğin indiğini bildiren erken uyarı sistemi

Seyir halindeyken lastiklerinizden birinin basınç kaybetmeye başlaması durumunda, Lastik Basıncı İzleme Sistemi gösterge panelindeki simgeyi yakarak sizi uyarır.

Sürücü, yolcu, hava yastıkları

Transit Kamyonet’te, sürücü ve yolcu hava yastıkları vardır. Hızlı ve kontrollü tepki verilmesini sağlamak üzere aracınızın önemli noktalarına gelişmiş sensörler de yerleştirilmiştir. 

Yararlılık

Şasi özellikleri

  • Merdiven şeklindeki düz ve sağlam şasi çerçevesi, birçok gövde dönüştürme işlemine olanak tanır
  • 3.300 kg ila 4.700 kg arasında, dört üç Azami Yüklü Ağırlık (AYA) seçeneği 
  • Sektör standardında veya standart dışı gövde ölçülerine uygun dingil mesafesi ve dingil-tampon mesafeleri
  • Standart büyüklükteki yan aynalar, genişliği 2.170 milimetreyi bulan gövdelere uygundur Yasaların izin verdiği azami gövde genişliğine (2.438 mm) uygun uzun kollu yan aynalar da vardır 
  • Preslenmiş çelik iskeletli, sağlam, ters ve kapalı kabin üstü rüzgarlık (350HD ve 470 modelleri için çift rüzgarlık)
  • Gereken yerlerde, entegre gövde montaj noktaları ve cıvatalı arka çerçeve uzantıları
  • Cıvatalı kapatma elemanı, şasi uzunluğunun kaynak yapılmadan ihtiyaca göre uyarlanmasına olanak tanır
  • Büyük gövdeyi kaldırabilecek, standart olarak sunulan, daha yüksek süspansiyon ağırlık merkezi
  • Gereken yerlerde, ilave harici aydınlatma için elektrik bağlantıları
  • Yandan çıkışlı egzoz

Fabrikadan çıkar çıkmaz çalışmaya hazır

Transit Kamyonet, zor işleri gerçekleştirmek için tasarlandı ve üretildi. Dayanıklı ve sağlam şasi, özel gövdelerin montajı için mükemmel bir platform sunar. Fabrika çıkışı kasalı Transit Kamyonetlerimiz, hızlı ve basit çözümler isteyen operatörlerin beklentilerini karşılamak üzere kullanılmaya hazırdır.  

Ekip için alan

Çift Kabinli Transit Kamyonet, ekibi ve yükü aynı anda taşımak için ideal bir çözümdür. Geniş kapı açıklığı sayesinde, geniş ve iyi tasarlanmış iç alana erişmek kolaydır. Öndeki çift yolcu koltuğu ve arkadaki standart dörtlü koltuk, en fazla yedi kişiye konforlu yolculuk sunar, koltuk altında da bolca depolama olanağı tanır.

Prizler

İki adet 12V prize ek olarak sürücü ve yolcu koltuklarının arasına  gelişmiş 230V/400 Watt priz konulmasını tercih edebilir, bu prizi özel bir adaptör kullanmaya gerek duymadan araç gereçlerinizi, dizüstü bilgisayarınızı veya diğer ekipmanlarınızı şarj etmek için kullanabilirsiniz.

Paslanmazlık garantisiyle içiniz daha rahat olsun

Transit Kamyonet’e verilen 12 yıllık  paslanmazlık  garantisi, aracın üretim kalitesinin bir ölçütüdür.

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU