Ford Transit Courier

Ford Transit Courier

133.100 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

Dış Tasarım

Yeni Transit Courier pratik, verimli, bir ticari araçtan beklenmeyen modern bir stil ve binek araç konforuna sahiptir.

Ticari aracın dışı, stil oluşturmak üzere tasarlandığı kadar, kullanım amacına uygun şekilde imal edilmiştir. Örneğin, aerodinamik gövde şekli Transit Courier 'a modern bir görünüm kazandırmakla kalmıyor, aynı zamanda, aerodinamik özelliklerini iyileştirerek azami yakıt verimliliği sağlıyor. Etkileyici, yüksek teknoloji ürünü lambalar da daha yüksek görüş mesafesi sağlamakta ve aracın ön ve arka tarafındaki yeni tampon tasarımı sayesinde en iyi şekilde korunmaktadır. Ayrıca, yuvarlatılmış ön köşeler dar alanlarda darbelerin ve çiziklerin azaltılmasına yardımcı olur.

İç Tasarım

Rahat olması ve binek araçlara benzemesine özen gösterilen yüksek kaliteli iç tasarım her şeyiyle ticari bir araçtan beklenebilecek pratikliğe ve sağlamlığa sahiptir. Yeni koltuklar hem uzun ömürlüdür hem de maksimum desteği sağlayacak şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır. Koltukların konumu, cep telefonu, MP3 çalar veya uydu navigasyon sistemi gibi aygıtlarınızı güvenle yerleştirebileceğiniz gösterge panelinin üst kısmındaki akıllı cihaz istasyonu bölmesi dahil, her kontrol ve eşya bölmesini altında tutacak şekilde tasarlamıştır.

Renk Seçenekleri

İşinizde olumlu izlenim yaratmanıza katkıda bulunmak amacıyla belirlenen modern gövde rengi seçenekleri, aracınıza koyacağınız her tabelayla uyumlu, dikkat çekici bir zemin sağlayacaktır.

Sürmekten keyif alacağınız bir ticari araç

İleri teknoloji ürünü şasi tasarımı, gelişmiş direksiyon sistemi ve yüksek ayar kalitesine sahip sürüş dinamiğini bir araya getiren Transit Courier'in direksiyonunda geçirdiğiniz vakitten keyif alacaksınız. En gelişmiş teknolojiler sürüşün daha güvenli ve hayatın daha kolay hale gelmesine yardımcı olurken, diğer sistemler yakıt ekonomisini azamiye çıkarır. Yalnızca küçük bir araçta ulaşabileceğiniz mükemmel manevra kabiliyeti eklendiğinde, işletmenizin ihtiyacı olan kusursuz ticari aracı bulmuş olacaksınız.

Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

Quickclear sayesinde ön camınızı kolayca temizleyin

Bu akıllı özellik, buzlu kış sabahlarında zaman kaybetmeden yola çıkabilmenizi sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Sadece bir tuşa basın, ultra ince filamanlar ısınarak sileceklerin buzunu gidermenin yanı sıra ön camınızın buzunu, sisini ve buğusunu çözsün. Sıcaklık dışarıda sıfırın altında olsa bile, sistem birkaç saniye içinde çalışmaya başlar.

Hatasız yakıt doldurmayı sağlayan Ford Kolay Yakıt Sistemi

Bu özellik sayesinde aracınıza yanlış yakıt koymak neredeyse olanaksızdır, çünkü farklı bir yakıt pompası depoya uymayacaktır. Ford Kolay Yakıt sisteminin kapaksız bir sistem olması sayesinde kirli yakıt kapaklarına dokunmanıza gerek kalmaz.

Akıllı Cihaz İstasyonu

Akıllı Cihaz İstasyonu , Uydu Navigasyon cihazını, akıllı telefonunuzu ya da MP3 çalarınızı yerleştirebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır, ayrıca bir USB bağlantı noktası bulunur.

Hassas ve güvenli eşya saklama bölmeleri

Her iyi iş yeri gibi, ticari aracınız da akıllı saklama bölmeleri ile doludur. Orta konsolda, A4 dosyalarını her an elinizin altında tutabileceğiniz bir bölme mevcuttur. Ekstra güvenlik için, koltuk altında dizüstü bilgisayarınızı gözlerden uzak güvenle saklayabileceğiniz bir bölme bulunmaktadır. Hatta, her kapıda bulunan 1,5 litre ve 550 gr şişe tutucuların yanı sıra yolcu tarafında bulunan kullanışlı madeni para bölmesi ile birlikte ön kapı panelleri kullanabileceğiniz büyük bir alan sunar.

Sizin ticari aracınız: Sizin ofisiniz

Yeni Transit Courier'in tümleşik mobil bağlantı sistemiyle işinizi bulunduğunuz her yerden yürütebilmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kabin içinde sunulan tüm özellikler ihtiyacınız olan her şeyin elinizin altında bulunmasına yardımcı olmak için tasarlandı. Bir veya iki 12V soket, Aux girişi ve USB bağlantısı, ayrıca bardak tutacaklar, dizüstü bilgisayarınız ya da A4 dosyalarınızı koyabileceğiniz bölme ve koltuk altı eşya tepsisi de mevcuttur.

Yılın her günü konforlu

Soğuk kış sabahları, sıcak yaz günleri.... ticari aracınız her zaman keyifli bir çalışma ortamı sunar. İsteğe bağlı bir seçenek olan klima ile istediğiniz kabin sıcaklığını belirlersiniz ve konforlu bir şekilde yolculuk edersiniz.

Pratik, sağlam, optimum kullanım maliyeti

Kompakt olabilir, ancak 2,3 metreküplük yük hacmi, aynı sınıftaki diğer araçlara göre %10 daha fazla yük hacmi sağlar. Standart tam bölmenin arkasında, Euro palet koyabileceğiniz bir alan ve 660 kg'lık geniş bir yük kapasitesi bulunur. Sahip olduğu akıllı özellikler, hem yükünüzü hem de aracınızı zorlu çalışma koşullarına karşı korumanıza yardımcı olur. Zorlu koşullarda kullanılan ticari araçlarla aynı standartlarda yapılandırılan ticari araç, hem dayanıklı özelliklerle hem de sahip olma maliyetini en aza indirmek hedefiyle tasarlanmıştır.

Verimli ticari araç, kârlı ticari araçtır. Bunun için yeni Transit Courier kullanılabilir yük alanını azamiye çıkaracak şekilde inşa edilmiştir. 'Katlanıp kapanabilen' yolcu koltuğu ile katlanır bölme seçeneğini tercih ederseniz, 2,59 metreye kadar çıkabilen 1,62 metrelik sınıfında lider bir yük uzunluğu elde edebilirsiniz. Bu özellik, merdiven, boru veya döşeme tahtası gibi uzun malzemeleri yerleştirmenizi ve içeride güvenle saklamanızı sağlar. Tasarım özellikleri, yükünüzü mümkün olduğunca güvenli yerleştirmeniz ve boşaltmanızı hedeflemiştir.

Katlanır tel ara bölme

Katlanır ara bölme yalnızca 2,59 metreye varan uzunluktaki yükleri taşımanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda, bu yükler katlanmış yolcu koltuğunun üzerine yerleştirildiğinden sürücünün bu yüklerden korunmasını da kolaylaştırır. Bu özellik, Van modellerinde mevcuttur ve katlanıp kapanabilen ön yolcu koltuğuna sahiptir.

Yük bağlantı noktaları

Yan duvarlarda bulunan sabit bağlama noktaları, aracınızın yük tabanının pürüzsüz kalmasını sağlıyor. Sistem, DIN ve ISO standartlarıyla uyumludur. Ayrıca, yan gövde duvarında bel ve omuz hizasında yer alan bağlantıların her biri 30 kg yük kapasitesine sahiptir.

Sahip Olma Maliyeti

 

İyi düşünülmüş tasarım maliyeti minimumda tutmanıza yardımcı olur. Örneğin, çok parçalı arka tampon, yan kaporta koruması ve stratejik bir noktaya yerleştirilmiş ön ve arka farlar kaza hasarını önlemeye veya en aza indirmeye yardımcı olur. Böylece, onarıma daha az vakit ve para harcarsınız, bu da, sigorta primlerinizi düşürmenize olanak sağlar. Yüksek konstrüksiyon kalitesi, uzun ömürlü parçalar ve bileşenler, bakım aralıklarının uzun olmasını sağlayacağından, duruş süresini azaltmaya ve para tasarrufuna yardımcı olacaktır.

Titizlikle test edilmiştir

Kabin içerisindeki tüm malzemeler, maksimum dayanımın garanti edilmesi için yoğun testlere tabi tutulmuştur. Daha az aşınma ve yıpranma, aracınızın şık ve profesyonel görünümünü daha uzun süre koruması ve ikinci el satış değerinin düşmemesi anlamına gelir.

Onarım kolaylığı sağlayan çok parçalı tampon

Sınıfındaki diğer ticari araçlardan farklı olarak, bir uçta çökme oluşması durumunda, Transit Courier'de tüm tamponu değiştirmeniz gerekmez. Bunu sağlayan, 3 bölmeli akıllı tasarımdır, dolayısıyla, bağımsız parçalar gerektiğinde düşük bir onarım maliyeti ile değiştirilebilir.

Daha kısa durma süreleri için uzun bakım aralıkları

Yeni Transit Courier'in her parçası ve bileşeni, aracın dayanıklılığını en üst düzeye çıkarmak, bakım gerektirmeden daha uzun süre çalışmak hedefiyle geliştirilmiştir. Bu sayede, bakım aralıkları 15.000 km ya da bir yıl olarak belirlenmiştir.

Ticari bir araçta binek araç özellikleri

Ön tekerlekten çekiş, yüksek sürüş konumu, gelişmiş hidrolik direksiyon ve ileri teknoloji ürünü şasi tasarımı... Transit Courier bir ticari araçtan beklemeyeceğiniz bir sürüş deneyimi sunar.

Güçlü ve yakıt verimliliğine sahip dizel motorlar

1,5 Duratorq TDCi dizel motordan birini seçebilirsiniz: 75PS, 190Nm, beş ileri manuel şanzıman veya 95PS, 215Nm, beş ileri vitesli manüel şanzıman. Akü Yönetim Sistemi ve Akıllı Rejeneratif Şarj Sistemi ile birlikte sunulur.

Her manevranız daha kolay

Dönüş çapı yalnızca 10,5 m gibi çok düşük bir değerdir ve bu manevra, direksiyonun kilitten kilide yalnızca 2,6 tur dönüşü ile sağlanabilir. Sonuç: Dar alanlara kolayca park etme ve dar sokaklarda daha kolay manevra yeteneği.

Güvenebileceğiniz koruma ve emniyet

Yeni Transit Courier, sizi, yolcularınızı ve yükünüzü korumak için tasarlanan birçok akıllı teknoloji içerir. Örneğin, ıslak veya buzlu yol şartlarında savrulma riskini azaltan, otomatik frenleme yapan, acil yardım servisini arayan, yokuşta kalkışları kolaylaştıran teknolojiler. Ayrıca, kapıları ayrı ayrı açıp kilitlemenizi sağlayan sistemler taşıdığınız her şeyi korumanızı kolaylaştıran hareket detektörlerine sahiptir ve akü bağlantısı kesilse bile, alarm çalabilir.

Sürücü Destek Teknolojisi

Kapsamlı bir liste oluşturan pek çok sürücü destek teknolojisi hayatınızı kolaylaştırabilir, beklenmedik bir kaza durumunda hemen tepki verebilir ve kazaların yaşanmasını önleyebilir.

Yokuşlarda kalkarken daha fazla kontrol

Yokuş Kalkış Destek Sistemi , yokuşta kalkış sırasında aracınızın geriye veya ileriye kaymasını geçici olarak önler. Sistem, 2,5 saniye süreyle fazladan fren gücü uygular ve ayağınızı fren pedalından gaz pedalına geçirirken size daha fazla süre ve kontrol sağlar. Kaygan yüzeylerde aracınızı durdurmak ya da hareket ettirmek istediğiniz zaman da yararlı bir özelliktir.

Minimum çabayla maksimum yol tutuş gücü

Gelişmiş bir Çekiş Kontrol Sistemi (TCS) , tekerleklerin gereksiz patinaj yapmasını engeller ve ihtiyacınız olduğunda en iyi kavrama gücü, performans ve dengeyi sağlar. Sistem, aracınız hızlanır ya da yavaşlarken mümkün olan en iyi kavrama ve yol tutuş gücünü sağlamak amacıyla her tekerleğin gücünü sürekli olarak izler ve ayrı ayrı ayarlar.

Güvenlik

 

Ford, yenilikçi ve ödüllü güvenlik özellikleri ve teknolojilerinin geliştirilmesinde her zaman öncülük yapmıştır. Yeni Transit Courier'de birçok özellik keşfedeceksiniz; bunların her biri, siz direksiyon başındayken güvenliğinizi sağlamaya yöneliktir.

Zorlu koşullarda sağlanan güven

Elektronik Stabilite Programı (ESP) , araç üzerinde daha fazla hakimiyet sağlamak ve güvenliğinize yardımcı olmak amacıyla geliştirilen bazı teknolojiler içerir. Örneğin, ayrı ayrı her tekerleğin hızı, aracın 'sapma oranı' (açısı ve yönü) ve direksiyon açısı sensörlerle sürekli olarak izlenir. Önünüzdeki bir engelden kaçmak için sağ veya sola doğru keskin bir dönüş yapmanız gerektiğinde, ESP her tekerleğin fren gücünü hassasiyetle dengeler ve aynı zamanda motorun gücünü azaltabilir. Böylece direksiyon sisteminin yetersiz veya aşırı tepki vermesinin önlenmesine, aracınızın daha dengeli ve kontrollü bir şekilde seyretmesine yardımcı olur. ESP ve Çekiş Kontrol Sistemi ayrıca ıslak veya buzlu yol şartlarında patinaj riskini azaltabilir.

Acil fren durumunda daha fazla güç

Acil Durum Fren Desteği (EBA) , acil bir durumda ticari aracınızın maksimum fren etkisine ulaşmasına yardımcı olur. Sistem, frene uyguladığınız gücü algılar ve gerekiyorsa bu gücü artırır.

Sert fren yapmanız gerektiğinde aracın arka bölümünde uyarı verilir

Ani fren yapıldığında, Acil Fren Uyarı Lamba sistemi (EBL) sayesinde acil durum fren lambaları yanıp sönmeye başlar ve arkadan gelen araçların sürücülerini uyarır.

Devrilmeye karşı kesintisiz koruma

Devrilme Kontrol Sistemi (ROM) , ticari aracınızı izler ve devrilmeye yol açabilecek tehlikeli seyir koşullarını saptar. Sistem gerekli durumlarda müdahale edip, hızı kontrol altına almak ve dengeyi sağlamak için ESC sistemini devreye sokar.

Daha kontrollü fren sağlayan gelişmiş sistemler

Anti blokaj fren sistemi (ABS) ve Elektronik Fren Gücü Dağıtımı sistemi (EBD) daha kontrollü fren yapmanızı sağlar.

Emniyet

Kapsamlı bir dizi güvenlik önlemleri yükünüzü ve van aracınızı kötü niyetli kişilere karşı korumanıza yardımcı olur: Aracınızı park edeceğiniz yeri seçmeniz mümkün olmadığında çok önemli bir özelliktir.

Hangi kapıları kilitleyip, hangilerini açacağınızı siz seçin

Yeni Transit Courier standart olarak uzaktan kumandalı merkezi kapı kilitleme sistemine sahiptir. Üstelik bu yeni kilit sistemi şimdiye dek olmadığı kadar güvenlidir. Sürücünün kapısında yer alan bir anahtarı etkinleştirmediğiniz sürece diğer kapılar güvenli biçimde kilitli kalırken, ihtiyacınıza göre tek bir kapıyı açabilirsiniz. Bu anahtar, aracın tüm kapı kilitlerini açıp kapamak için de kullanılmaktadır.

Transit Courier Trend, Deluxe ve Kombi Van. Her işe uygun bir model.

Motorlar ve şanzımanlar, kapasiteler ve donanım seviyeleri: İşletme ihtiyaçlarınıza uygun bir Transit Courierbulabilirsiniz. Üç ana model bulunmaktadır. Her birinin özelliklerini karşılaştırmalı olarak aşağıda bulabilirsiniz. Geniş standart donanım yelpazesine ek olarak, opsiyonlar ekleyerek aracınızı daha da özelleştirebilirsiniz. 

Transit Courier Trend

Trend modelinden başlayan geniş standart donanım, teknoloji ve özellik listesine sahiptir.

Dış tasarım özellikleri

 • Asimetrik arka yük kapıları - camsız
 • 15 inç çelik jantlar, kısmi kapaklı
 • Elektrik ayarlı ve ısıtmalı dış aynalar
 • Siyah renkli ön ve arka tamponlar, ızgara, aynalar, kapı kolları
 • Kolay Yakıt kapaksız yakıt doldurma sistemi
 • Yan yükleme kapısı, tek kanatlı, camsız

İç tasarım özellikleri

 • Camlı ara bölme
 • Elektrikli ön camlar
 • Elektrik kontrollü dış aynalar
 • İki yönlü (ileri-geri ve arkaya yatırma) ayarlanabilen sürücü koltuğu
 • İki yönlü ayarlanabilen yolcu koltuğu
 • Yük bölmesi lambası
 • Hidrolik direksiyon
 • Yüksekliği ve uzaklığı ayarlanabilir direksiyon simidi
 • Yük bağlama noktaları x 6
 • Gösterge panelinde 12 Volt soket
 • AM/FM Radyo, USB, Bluetooth® ve Akıllı Cihaz İstasyonu
 • Tam boy stepne

Güvenlik ve Koruma

 • Dört sensörlü ABS ve EBD (Elektronik Fren Dağıtım Sistemi)
 • Elektronik Stabilite Programı (ESP)
 • Sürücü ve yolcu hava yastığı
 • Uzaktan merkezi güç kilitleme sistemi

Transit Courier Deluxe

Bu modelle daha fazla konfor, teknoloji ve tasarım biçimlendirme özelliklerine sahip olabilirsiniz.

Temel özellikler (Trend'e ek olarak);

Dış tasarım özellikleri

 • Tam boy kapaklı 15 inç çelik jantlar
 • Kaporta renginde kapı kolları ve aynalar
 • Elektrik ayarlı ve ısıtmalı dış aynalar
 • Sis lambaları
 • Yan yükleme kapısı, tek kanatlı, camsız

İç tasarım özellikleri

 • Katlanır bölme
 • Katlanıp kapanabilen yolcu koltuğu
 • Dört yönlü ayarlanabilen, ayarlanabilir bel destekli sürücü koltuğu
 • Sürücü kol dayanağı
 • Baş üstü konsolu
 • Deri direksiyon simidi
 • Kabinde ve yük bölmesinde lastik paspas
 • Yük bölmesinde 12V soket

Transit Courier Kombi Van

Daha fazla yolcu oturma kapasitesi, ekstra saklama alanı ve donanım için bu modeli seçin.

Temel özellikler (Transit Courier Van modeline ek olarak)

Dış tasarım özellikleri

 • Yukarı açılır camlı arka kapı
 • 15 inç çelik jantlar, kısmi kapaklı
 • Yan yükleme kapısı, tek kanatlı, camlı

İç tasarım özellikleri

 • Sürücü koltuğu: 2 yönlü ayarlanabilir
 • Yolcu koltuğu: 2 yönlü ayarlanabilir
 • İkinci sırada, 3 koltuk: 60/40 bölmeli, katlanıp yatırılabilir
 • Baş üstü konsolu
 • Yük bağlama noktaları x 4
 • İki bardak tutacağı bulunan, A4 boyunda eşyanın yerleşebileceği orta konsol
 • AM/FM Radyo, USB, Bluetooth® ve Akıllı Cihaz İstasyonu

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar