Ford Ranger

344.600 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

FORD RANGER

Her zamankinden daha iyi.


Daha akıllı, daha sıkı çalışın

Ford Ranger işlerinizi halletmek için amaca özel tasarlandı. Her zamankinden daha fazla teknolojiyle donatılan, Avrupa'nın en çok satan pikap aracıyla daha akıllı çalışacaksınız. Şerit Takip Sistemi ve park sensörleri gibi gelişmiş sistemler dikkatinizi artıracak ve yolda kendinizi daha güvenli hissetmenizi sağlayacaktır. Yokuş Kalkış Destek Sistemi, Eğim İniş Kontrol Sistemi ve Gelişmiş Otomatik Park Sistemi ise kontrolün daima sizde olmasına yardımcı olur.

Güç, verimlilik ve zarafet

Ford Ranger daha sıkı ve daha verimli çalışacak şekilde tasarlandı. Bu pikap, yakıtınızın her bir damlasıyla daha fazla kilometre kat etmenize yardımcı olacak yeni, güçlü bir motor aralığına sahiptir. Bu motorlar değişen koşullara ve arazi şartlarına sorunsuz şekilde uyum sağlayan gelişmiş, yeni bir şanzımanla desteklenmektedir. Start / Stop Sistemi ve SYNCIII gibi çok sayıda yararlı teknoloji sayesinde bu dayanıklı pikap, kas gücüyle beyin gücünün mükemmel bir karışımıdır.

Gelişmiş güvenlik teknolojisi

Ford Ranger sizi, yolcularınızı ve yoldaki diğer paydaşları korumak için bir dizi akıllı sistem içerir. Çarpışma Önleme Yardımı gibi bazı teknolojiler öncelikle bir olayın meydana gelme olasılığını azaltmaya çalışır. Hava yastıkları da dahil bir kısım teknoloji ise bir trafik kazası meydana gelmesi durumunda kazanın şiddetinin azaltılmasına yardımcı olur. Araçta gelişmiş güvenlik sistemleri de bulunur, böylece ekipmanlarınızı veya yükünüzü gönül rahatlığıyla depolayabilirsiniz.

Yüksek duruş

Yerden yüksekliği 237 mm olan Ford Ranger, en çetin arazi koşullarının üstesinden kolaylıkla gelmek üzere tasarlandı.

Güç, verimlilik ve zerafet

Ford Ranger daha sıkı ve daha verimli çalışacak şekilde tasarlandı. Bu pikap, yakıtınızın her bir damlasıyla daha fazla kilometre kat etmenize yardımcı olacak yeni, güçlü bir motor aralığına sahiptir. Bu motorlar değişen koşullara ve arazi şartlarına sorunsuz şekilde uyum sağlayan gelişmiş, yeni bir şanzımanla desteklenmektedir. Start / Stop Sistemi ve SYNCIII gibi çok sayıda yararlı teknoloji sayesinde bu dayanıklı pikap, kas gücüyle beyin gücünün mükemmel bir karışımıdır.

Gelişmiş yeni motor teknolojisi

Bir dizi yeni nesil 2.0-litre Ford EcoBlue dizel motor ile sunulan Ranger her zamankinden daha güçlü, daha verimli ve daha düşük emisyonlara sahip. 213 PS beygir gücü ve 500 Nm tork gücüne ulaşan aktarma sistemi seçeneği ile, size en uygun modeli bulmanız garanti.

Daha düşük emisyon

Hangi motoru seçerseniz seçin, her motor sıkı Euro 6.2 emisyon standartlarını karşılamaktadır. Bu standartlar, hava kalitesini artırmak ve egzoz emisyonlarını düşürmek üzere tasarlanmıştır.

Sofistike, 10 vitesli otomatik şanzıman

Gelişmiş, yeni 10 ileri otomatik vitesli şanzımanla Ranger olağanüstü bir yakıt ekonomisi ve ödüllendirici bir hızlanma sunar. Şanzımanın değişen koşullara zahmetsizce adapte olmasını sağlayan gerçek zamanlı adaptif vites değiştirme özelliğini de kullanır. Böylelikle, ister otoyolda isterse zorlu off-road arazi şartlarında olun, daima doğru zamanda doğru vitesi kullanırsınız.

Start / Stop Sistemi özelliğiyle daha az yakıt tüketin

Bu teknoloji, trafik ışıklarında veya sıkışık trafikte durduğunuzda motoru otomatik olarak kapatabilir. Hareket etmeye hazır olduğunuzda ise, siz her zamanki gibi debriyaja basıp birinci vitesi seçerken veya otomatik modellerde ayağınızı fren pedalından çekerken, sistem aracı yeniden çalıştırır. Otomatik şanzımanlı araçlarda Otomatik Çalıştır-Durdurma, özellikle şehir içi trafikte etkilidir ve yakıt tüketimini %10'a kadar azaltabilir.

Önemli seyahat bilgileri

Aracınızdaki yol bilgisayarı; kat ettiğiniz mesafe, yakıt tüketimi, hız ve dış ortam sıcaklığı gibi önemli bilgi ve rakamları gösterir. Ayrıca, aracınızın deposundaki yakıtla daha ne kadar yol kat edebileceğini yaklaşık olarak gösteren bir gösterge de bulunur. Bu özellik uzun yolculuklarda veya uzak yerlere seyahat edecekseniz gerçekten faydalı olabilir.

Ranger Çadır 

Doğanın her anına uygun olarak tasarlandı.

Ford Ranger’ın çadır aksesuarı, doğanın her anında aynı konforu ve rahatlığı sağlayabilmek için özel olarak tasarlandı. Su geçirmez nefes alabilen kumaştan üretilen bu özel çadır aynı zamanda rüzgar ve güneşe karşı dayanıklı tentesiyle tüm doğa şartlarına karşı koruma sağlıyor.

Kurulumu da ulaşımı da çok kolay.

Ford Ranger’ın çadır aksesuarı tek hamlede  açılarak zahmetsizce kuruluyor. 150 KG taşıma kapasiteli ayarlanabilir teleskopik alüminyum merdiveni ise ve hafif tasarımı ile doğadaki evinize en pratik şekilde ulaşmanızı sağlıyor. 

Doğa hiç bu kadar konforlu olmamıştı.

Geniş iç hacmi ve 18mm kalınlıktaki alt tabanı sayesinde Ford Ranger’ın çadır aksesuarı iki kişilik kamp maceraları için gereken tüm konforu sağlıyor.

Daha akıllı, daha sıkı çalışın

Ford Ranger işlerinizi halletmek için amaca özel tasarlandı. Her zamankinden daha fazla teknolojiyle donatılan, Avrupa'nın en çok satan pikap aracıyla daha akıllı çalışacaksınız. Şerit Takip Sistemi ve park sensörleri gibi gelişmiş sistemler dikkatinizi artıracak ve yolda kendinizi daha güvenli hissetmenizi sağlayacaktır. Yokuş Kalkış Destek Sistemi, Eğim İniş Kontrol Sistemi ve Gelişmiş Otomatik Park Sistemi ise kontrolün daima sizde olmasına yardımcı olur.

Her araziye uygun

Her koşul ve ortamda güvenle kullanmanız için Ford Ranger, sürüş sırasında 4WD ve 2WD sistemler arasında geçiş yapmanıza izin veriyor. Böylece, iyi yol koşullarında rahatça seyrederken, aracınızı 2WD'de tutabilirsiniz. Ancak araziye çıkmak istediğinizde veya yol koşulları kötüleştiğinde, zahmetsizce 4WD'ye geçebilirsiniz.  

Park yerlerine stressiz girin ve çıkın

Park alanlarına kolayca girmenizi sağlar. Tek bir düğmeye basmanızla birlikte, bu yeni sistemde bulunan sensörler yanından geçtiğiniz uygun park alanlarını görür. Ardından aracı otomatik olarak yönlendirir; size yalnız (ekranda verilen görüntülü ve sesli basit yönlendirmeleri izleyerek) gaz, vites ve fren sistemini yönetmek kalır.

Gerektiğinde otomatik olarak yanan farlar

Ranger, aydınlatma koşullarındaki değişiklikleri algılayabilen güçlü HID Bi-Xenon farlara sahiptir. Otomatik farlar kendiliğinden devreye girer, bu sayede daha kolay, daha güvenli bir sürüş sağlanır.

Elektronik Denge Programı (ESP)

Sürekli olarak aracın durumunu izleyerek zorlu ve tehlikeli sürüş koşullarında aracınızı kontrol edebilmeniz için size yardımcı oluyor.

Şeridinizde kalmanıza yardımcı olan gelişmiş sistem

Şerit Takip Sistemi, önünüzdeki yolu sürekli olarak izleyen bir kamerayla, yanlışlıkla şeritten çıktığınızı algılar. Şeritte Kalma Yardımcısı, aracınızı şeridinize güvenle yönlendirmenize yardımcı olur. Tekerleğiniz yol çizgisine veya yol kenarına değerse Şerit Takip Uyarı Sistemi direksiyonu titretir ve görsel bir uyarı verir. Bu teknoloji saatte 64 kilometreden düşük hızlarda otomatik olarak devreden çıkar veya manuel olarak kapatılabilir.

Yokuşta kalkışlarda daha fazla kontrol

Yokuş Kalkış Destek Sistemi, yokuşta kalkış sırasında aracınızın geriye veya ileriye kaymasını geçici olarak önler. Sistem, 2-3 saniye süreyle fazladan fren gücü uygulayarak ayağınızı fren pedalından gaz pedalına geçirirken size daha fazla zaman ve kontrol sağlar. Kaygan yüzeylerde aracınızı durdurmak ya da hareket ettirmek istediğiniz zaman da yararlı bir özelliktir.

Yokuş inerken daha fazla kontrol

Eğim İniş Kontrol Sistemi, frene veya gaz pedallarına dokunmanızı bile gerektirmeden, arazi koşullarında yokuş iniş hızınızı düzenleyecek şekilde tasarlanmıştır ve hem ileri hem de geri viteslerde çalışır.

Park etme stresini ortadan kaldıran sensörler

Önde ve arkada bulunan park mesafe sensörleri, aracınız ve çevrenizdeki engeller arasındaki mesafeyi değerlendirmenize yardımcı olur. Sensörler herhangi bir nesnenin varlığını algıladığında, nesneye yaklaştıkça yükselen sesli bir uyarı verilir.

Daha kolay geri vites

Bariyerler, bisikletler, alçak duvarlar… Geri görüş kamerası, arkanızdaki her şeyi orta konsol ekranında gösterir. Gözünüzden kaçması mümkün olanları göstermenin yanı sıra, en dar alanlara bile zahmetsizce park etmenizi sağlamak amacıyla sanal çizgilerle size yardımcı olur. Geri Görüş Kamerası geri vitesi seçtiğiniz anda otomatik olarak devreye girer.

Ford SYNC Acil Durum Yardımı

Bir kaza yaşanmasıyla birlikte hava yastığının açılması ya da yakıt pompasının devre dışı kalması durumunda Acil Durum Yardımlı Ford SYNC, Bluetooth® ile eşleştirilmiş ve bağlantı halindeki cep telefonunu kullanarak sizin için Acil Durum Yardım hizmetini otomatik olarak arayabilir. İhtiyacınıza göre başlatılan aramayı durdurabilir ya da servisle görüşebilirsiniz. Sistem, konuşamayacak durumda olsanız bile GPS koordinatlarınız gibi yaşamsal önem taşıyan bilgileri servise iletecek şekilde geliştirilmiştir.

SYNC 3 ile elleriniz serbest

Ford SYNC 3, bağlantıda kalmanızı ve doğal ses komutlarıyla telefonunuzu, müziğinizi ve navigasyon sisteminizi kontrol etmenizi sağlayan ve hatta kısa mesajlarınızı sesli olarak okuyan gelişmiş bir sistemdir. Ayrıca daha sezgisel navigasyon için kıstırma ve kaydırma hareketleriyle renkli dokunmatik ekranı kullanabilirsiniz. Bu teknoloji Apple CarPlay ve Android Auto'ya da bağlanır ve Applink ile en sevdiğiniz akıllı telefon uygulamalarından bazılarına erişebilirsiniz. Yalnızca “Acıktım” diyerek bölgedeki restoranların listesine bile ulaşabilirsiniz.

Daha kolay yükleme ve boşaltma

Ranger şimdi Easy Lift bagaj kapağıyla geliyor. Akıllı tasarımı sayesinde kamyonunuzun bagaj kapağı önemli ölçüde hafifliyor ve böylece çok daha kolay açılıp kapanabiliyor.

Hayatı kolaylaştıran anahtarsız giriş

Aracınıza doğru yürüdüğünüzde, Ford Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi cebinizde veya çantanızda olsa bile anahtarlığınızı algılar. Kapılar açılır ve koltuğunuza oturduktan sonra kontak anahtarı kullanmanız gerekmez. Sadece debriyaja basarak Ford Power Çalıştırma Düğmesine basmanız yeter, motor çalışmaya başlar.

Entegre navigasyon

Ford Ranger, 8" renkli ekran ve DAB ses sistemine sahip tam entegre bir uydu navigasyon sistemiyle sunulur. Sistem, tahmini varış saati ve yolculuk bilgisini doğru olarak bildirmek üzere sürüş hızına ve geçerli trafik koşullarına tepki verir.

Hatasız yakıt doldurmayı sağlayan Ford Kolay Yakıt

Bu yararlı teknoloji sayesinde aracınıza yanlış yakıt koymak neredeyse imkansızdır çünkü farklı bir yakıt pompası depoya girmez. Daha da iyisi, Ford Kolay Yakıt sisteminin kapaksız bir sistem olması sayesinde kirli yakıt kapaklarına dokunmanıza gerek kalmaz.

Otomatik olarak yağmura uyum sağlayan silecekler

Yağmur Sensörlü Silecekler, aracınızın ön camında ıslaklık algıladığı anda çalışmaya başlar ve hava koşulları neyi gerektirirse, hızını o şekilde ayarlar. Silecekler harekete geçmeden önce biriken su miktarına göre belirlenmiş hassasiyet düzeylerinden birini seçebilirsiniz.

Gece aydınlatmasını keyfinize uygun ayarlar

Ortam aydınlatması, hava karardıktan sonra kabin içinde hafif ve zarif bir renkte ışık kullanılmasını sağlar.

Kendiniz ve yolcularınız için ideal sıcaklığı belirleyin

Çift Bölgeli Elektronik İklim Kontrollü Klima ile sizin ve yolcularınızın tercih ettiği sıcaklıkları ayrı ayrı belirleyebilir, gelişmiş klima özelliğine sahip sistemin bu sıcaklıkları korumasını sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş güvenlik teknolojisi

Ford Ranger sizi, yolcularınızı ve yoldaki diğer paydaşları korumak için bir dizi akıllı sistem içerir. Çarpışma Önleme Yardımı gibi bazı teknolojiler öncelikle bir olayın meydana gelme olasılığını azaltmaya çalışır. Hava yastıkları da dahil bir kısım teknoloji ise bir trafik kazası meydana gelmesi durumunda kazanın şiddetinin azaltılmasına yardımcı olur. Araçta gelişmiş güvenlik sistemleri de bulunur, böylece ekipmanlarınızı veya yükünüzü gönül rahatlığıyla depolayabilirsiniz.

Yayaları korumaya yardımcı olabilen sistem

Yaya Algılama özellikli Çarpışma Önleme Yardımı, önündeki yolu taramak için RADAR ve kamera teknolojisini kullanır. Bir araç, yaya veya bisikletliyle çarpışma tehlikesi algılanırsa size bir uyarı verir. Bu uyarıya zamanında yanıt vermezseniz önden çarpışmaların etkilerini azaltmak ve hatta bu çarpışmaları önlemek için sistem otomatik olarak tam fren gücü uygulayacaktır.

Her koşulda kontrolde kalın

ESP (Elektronik Stabilite Programı), aracınızın ilerleyişini sürekli izler. Araç hâkimiyetinin kaybolduğunu algılar ve her tekerleğe otomatik fren uygulayarak dengeli hale getirir.

Minimum çabayla maksimum yol tutuş gücü

Gelişmiş Çekiş Kontrol Sistemi, tekerleklerin gereksiz patinaj yapmasını engeller ve ihtiyacınız olduğunda en iyi kavrama gücü, performans ve dengeyi sağlar. Sistem, aracınız hızlanır ya da yavaşlarken mümkün olan en iyi kavrama ve yol tutuş gücünü sağlamak amacıyla her tekerleğin gücünü sürekli olarak izler ve ayrı ayrı ayarlar.

Yükünüze uyum sağlayan kontrol özellikleri

Adaptif Yük Kontrolü özelliği, Elektronik Stabilite Kontrol sistemini aracınızın taşıdığı toplam ağırlığa göre ayarlar. Bu özellik sayesinde aracınız boş ya da yüklü olsun, kontrol ve denge sağlanır.

Devrilmeye karşı kesintisiz koruma

Ford'a özel devrilme oranı sensörü özellikle yüksek ağırlık merkezli durumlarda ve dışa eğimli virajlarda Devrilme Kontrol Sistemi lastikleri yerde tutmasına yardımcı olur.

Lastiğin indiğini bildiren erken uyarı sistemi

Seyir halindeyken lastiklerinizden birinin basınç kaybetmeye başlaması durumunda, Lastik Basıncı İzleme Sistemi gösterge panelindeki simgeyi yakarak sizi uyarır.

Her açıdan koruyan hava yastıkları

Sürücü ve yolcu için ön hava yastıklarına ek olarak, yan hava yastıkları göğüs kafesini korur ve kazazedeyi darbe alanından uzak tutacak şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda kazazedenin kolunu kaldırarak kazazede ile giren strüktür arasında daha iyi bir alan bırakır. Perdeli hava yastıkları maksimum koruma sağlar, baş yastıkları ise kafa ve boynu sarsılmaya karşı korur. Ayrıca ön ve arka emniyet kemerlerinde gerdiriciler ve yük sınırlayıcılar, tüm koltuklar için emniyet kemeri uyarı sistemi ve oturulan koltukların hangilerinde emniyet kemerlerinin takılmadığını gösteren bir ekran da vardır.

Çocuklarınızın güvenliğine yardımcı olur

Ranger, her yolculukta çocuklarınızın emniyette ve güvende olmalarını sağlayacak şekilde tasarlandı. Arkadaki ISOFIX çocuk koltuğu bağlantı noktaları sayesinde iki çocuk koltuğunu kolaylıkla yerleştirebilirsiniz.

Güvenebileceğiniz bir kalite

Ford Ranger söz konusu olduğunda, rakamlar her şeyi anlatıyor. Bu pikap 1 ton taşıma kapasitesine sahiptir. Yerden yüksekliği 237 mm'ir ve 800 mm derinliğe kadar suda sorunsuzca ilerler. Bu ödüllü aracın her özelliği çok yönlü kullanım, güvenilirlik ve yetenek için hassas bir şekilde tasarlandı.

Dikkatleri üzerine toplar

Ford Ranger Wildtrak ile birlikte sunulan spor barları, kendine ikinci defa baktıracak atletik bir profil yaratıyor. Dahil yüksek seviyeli lamba sayesinde, gece boyunca yükleme bölmesini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yüksek duruş

Yerden yüksekliği 237 mm olan Yeni Ford Ranger, en çetin arazi koşullarının üstesinden kolaylıkla gelmek üzere tasarlandı.  

Daha güvenli yük için sağlam bağlama sistemleri

Bu DIN uyumlu bağlama noktaları yükünüzü güvenli ve emniyetli bir şekilde taşımanıza yardımcı olur. Bu sistemler içeriden ve dışarıdan kullanılacak şekilde geliştirilmiştir ve bağlama noktası sayıları kabin tipine göre değişmektedir.

Kafanız rahat etsin diye çok amaçlı, kilitlenebilir pikap kasası

Ranger'ın yük bölmesi, standart bir Euro Pallet'i, işinizle ilgili tüm aletlerinizi ya da hafta sonunda çıktığınız kamp gezisinde ihtiyacınız olan her şeyi taşıyacak kapasiteye sahiptir. Ayrıca yükünüzün güvenliğini sağlayan, tümü DIN uyumlu bazı özellikler de sunmaktadır: sağlam bağlama kancaları, dahili yük desteği ve bazı modellerde harici halat rayları. Güvenliğinizi ve iç rahatlığınızı sağlamak için bagaj kapağı manuel olarak kilitlenip açılabilmektedir.

İhtiyacınız olan yerlerde elektrik gücü

Zekice düşünülmüş ek dokunuşlar, işinize kullanışlı destek sağlar: kabinde isteğe bağlı bir 240 volt güç girişi, yoldayken telefonunuzu, tabletinizi veya şarj edilebilir iş aletinizi şarj etmeniz gerektiğinde paha biçilmez yardım sağlar.

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU