Ford Kuga

231.000 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

YENİ FORD KUGA

Çarpıcı iç-dış dizayn ve son derece modern bir tasarım.
Ödün vermeyen performans ve üstün verimlilik.
Etkileyici akıllı özellikler ve teknolojiler.
İstemediğiniz kadar pratik, esnek ve yardımcı özellik...

Başkalarının engel gördüğü yerde siz fırsat görüyorsanız,
Yeni Ford Kuga'yla engelleri aşmaya hazır olun.

Sesinizle kontrol edebileceğiniz teknoloji

Ford SYNC 3; sesli komutlar veya 8” renkli dokunmatik ekran ile telefonunuzu, müziğinizi, navigasyon sistemini kontrol etmenizive her zaman bağlantıda kalmanızı sağlıyor.

USB modem ile bağlantı noktaları üzerinden Wi-Fi bağlantısı kullanabilirsiniz. Ford Acil Yardım özelliği bir kaza durumunda 112 Acil Yardım Hattı’nı otomatik olarak arayarak size yardımcı olabilir.

Park yerlerine stressiz girin ve çıkın

Farklı teknolojileri bir arada kullanan Otomatik Park Sistemi, otomatik olarak park etmenin çok ötesinde yeteneklere sahiptir. Park Çıkış Yardımcısı ile park yerinden çıkışınıza da yardımcı olur.

Paralel ve Dikey Park sistemi, arabanızla ilerlerken uygun bir park yeri tespit eder. Ardından aracı otomatik olarak yönlendirir; size sadece (ekrandaki görüntülü, sesli ve basit yönlendirmeleri izleyerek) gaz, vites ve fren sistemini yönetmek kalır.

Düşük hızda çarpışmaları önlemek için Ford Kuga sizin yerinize fren yapar

Yeni Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi, düşük hızlarda ya da saatte 50 km'nin altında bir hızda seyrederken çarpışmanın önlenmesine yardımcı oluyor. Sensörler önünüzdeki aracın beklenmedik bir biçimde durduğunu saptadığında, sistem otomatik olarak fren uygular.

FORD KUGA ST-LINE - Spor tarz.

ST-Line serisi, Ford'un spor araçlardan ilham alan tasarımının benzersiz ifadesidir.

Farklı alaşımlar, çarpıcı gövde seti, şık logolar ve daha fazlası ile enerji ve heyecanı en üst düzeye çıkarmaya hazır olun.

Dışarıdan bakıldığında göz kamaştıran bir görünüm

Spor gövde tasarımı ve alçak süspansiyondan ön sis farlarına kadar her şey göz kamaştırıyor. Benzersiz 'siyah' alaşım jant tasarımı ve bilindik ST-Line özellikleri: ST-Line, hemen ayırt edilebilen bir dış görünüm yaratarak Ford Kuga'nıza yolda güçlü bir duruş kazandırır.

İçeriden bakıldığında keyif dolu bir deneyim

Özel alaşım pedallar, rahat spor direksiyon, armalı kapı eşikleri... ST-Line baktığınız her noktada, her yola çıkışınızda sizi ödüllendiriyor. Üstelik benzersiz spor koltukları ile konfor ve kontrolün keyfini yaşatan bir sürüş deneyimi sunuyor

Dış Tasarım

Özgüvenin yeni hali

Yeni Kuga’nın dinamik tasarımı sizi ilk görüşte etkisi altına alır.

Kaslı gövde yapısı araca tarz katmanın yanı sıra, aracın aerodinamik verimliliğine de katkıda bulunur.

Aracın dinamik tasarımını ve çekici tarzını güven dolu imajı destekliyor.

İç Tasarım

Zarif ve ince işçilik

Yeni Kuga'nın sofistike ve zarif kabini, oldukça geniş bir alan sunar.

Sizin ve yolcularınızın içinde zaman geçirmekten keyif alacağı bir alan.

Spor görünüme katkıda bulunan jantlar

Konforlu sürüş, spor performans ve etkileyici görünüm için birçok jant seçeneği sunulmaktadır.

Ne renk hissediyorsunuz?

Eşsiz renk seçenekleri arasından sizi en iyi yansıtanını seçmek işin en eğlenceli kısmı.

Kaliteli işçiliğin zirvesi

Birbirlerini tamamlayan renkler, premium kalite malzemeler, detaylara gösterilen özen...

Direksiyonu kavrayın, kontrolü ele alın

Yeni Kuga'nın direksiyonunun arkasına geçtiğinizde tüm sistem, işlev ve teknolojinin kontrolü sizde olacak. Bunların tümü, sürüş deneyiminizi iyileştirmek üzere tasarlanmıştır. Böylece sürüş deneyiminin tadını sonuna kadar çıkarabileceksiniz.

Değişken koşullarda sağlanan güven

Mevcut akıllı Dört Tekerlekten Çekiş Sistemi (AWD); ıslak, kuru veya buzlu koşullarda ve değişken arazide ne seviyede yol tutuşu, viraj dengesi ve tepki hassasiyeti gerektiğini belirleyebilir. Teknoloji akıllı olduğu için gereksinimlere bağlı olarak ön veya arka akstan çekiş sağlayabilir. Ayrıca 'isteğe bağlı tork' ile sistem, güvenli ve çabasız sürüş deneyimi için olağanüstü kontrol ve yüksek verimlilik sağlar.

Adaptif hız kontrol sistemi

Uyumlu Hız Kontrol Teknolojisi ile istediğiniz hızı seçersiniz ve sistem buna bağlı kalır. Araç içindeki RADAR, önünüzde bir aracın varlığını saptadığında aracınızı yavaşlatacak ve önceden belirlenen mesafenin korunmasını sağlayacaktır. Yolunuz açıldığında da sistem seçmiş olduğunuz hıza dönecektir.

Şeridinizde kalmanıza yardımcı olan gelişmiş sistem

Şerit Takip Sistemi, önünüzdeki yolu sürekli izleyen bir kamerayla, yanlışlıkla şeritten çıktığınızı algılayabilir. Şerit Takip Uyarı Sistemi bunun ardından direksiyonu titreterek ve görsel bir uyarı göstererek sizi uyarır. Sistemin uyarısına tepki vermekte gecikirseniz ya da hiç tepki vermezseniz, Şeritte Tutuş Yardımı aracınızı şeridinize güvenle yönlendirmenize yardımcı olur. Çok şeritli (otoyollar gibi) yollar için tasarlanan sistem, saatte 65 km'den düşük hızlarda otomatik olarak devreden çıkar veya manuel olarak kapatılabilir.

Park yerlerine stressiz girin ve çıkın

Farklı teknolojileri bir arada kullanan Otomatik Park Sistemi, paralel park etmenin çok ötesinde yeteneklere sahiptir. Park Çıkış Yardımcısı ile park yerinden çıkışınıza da yardımcı olur. Dikey Park Sistemi, aracınızın sığacağı kadar yer olup olmadığını algılıyor ve ardından park yerine geri vitesle giriş yapmanızı sağlıyor. Yan taraflarda herhangi bir engel varsa, Yan Park Yardımı da sizi uyarır.

Ford SYNC ve Acil Durum Yardımı: Telefon edecek durumda olmasanız bile yardım çağırabilirsiniz

Ford SYNC sisteminin önemli ve hayat kurtarma potansiyeline sahip özelliklerinden biri Acil Durum Yardımı'dır*. Beklenmedik bir kaza yaşanmasıyla birlikte hava yastığının açılması ya da yakıt pompasının devre dışı kalması durumunda, bu teknoloji 112 Acil Yardım servisini aramanıza yardımcı olabilir. İhtiyacınıza göre, başlatılan aramayı durdurabilir ya da servisle görüşebilirsiniz. Konuşamayacak durumda olsanız bile sistem, GPS koordinatlarınız gibi yaşamsal önem taşıyan bilgileri servise iletecektir.*

*Ford Acil Yardım sistemi, 40'tan fazla Avrupa ülkesinde kullanılabilmektedir. Bu özellik, araçta bulunan uyumlu bir cep telefonunun sistemle eşlenmesi halinde çalışır ve hava yastıklarından (diz hava yastıkları hariç) herhangi birinin açılması ya da bir çarpışma algılayan sensörlerin yakıt pompasını kapatması durumunda devreye girer. Metin işlevi ve Acil Durum Yardımı özelliği tüm Avrupa dillerinde desteklenmemektedir.

Her zaman ileriyi gören bir kamera

İç dikiz aynasının arkasında bulunan küçük ve öne bakan kamera, yolun ilerisini ve aracın önünü gösterir. Bu da sistemin trafik levhaları ve şerit işaretleri ile diğer araçlardan gelen ışık kaynaklarını tanımlayabilmesini sağlar. Ön Kamera Sistemi aşağıdaki teknolojileri destekler: Şeritte Kalma Yardımcısı, Sürücü Dikkat Takip Sistemi veOtomatik Uzun Far Özelliği.

Yorulmaya başladığınızı algıladığında, Sürücü Dikkat Takip Sistemi sizi uyarır

Sürüş davranışlarınızı sürekli olarak izleyen Sürücü Dikkat Takip Sistemi, yorgunluğa bağlı olarak ortaya çıkması mümkün değişiklikleri algılamak üzere geliştirilmiştir. Sistem dikkat düzeyinizde azalma olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı simgesiyle mola vermeniz salık verilir.

Otomatik Uzun Far. Diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmadan görüşünüze yardımcı olur

Gece sürüşlerinde yararlı bir yardımcı olan Otomatik Uzun Far özelliği, karşıdan gelen ya da önünüzde duran araçları algılar ve bir süre uzun farları kapatıp kısa farları yakar. Daha sonra yeniden uzun farları otomatik olarak yakarak maksimum görüş sağlar.

Virajların çevresini görmenize yardımcı farlar

Ford Dinamik LED Ön Farlara sahip ayarlanabilir aydınlatma, değişik yol ve sürüş koşullarına otomatik olarak uyum sağlayan, yüksek yoğunlukta aydınlatan, hassas bir ışık düzeni sunar. Gündüz sürüş farlarıyla birlikte Yansıma Önleyici Uzun Farlar otomatik ayarlanarak diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmaz ve yolu takip eden bu yeni farlar, viraj alırken yolu daha net görmenize yardımcı olur.

Daha kolay geri vites

Bariyerler, bisikletler, alçak duvarlar...Geri görüş kamerası, aracınızın arkasında duran her şeyi orta konsola yerleşik ekranda gösterir. Sistem, geri vitese geçtiğiniz anda otomatik olarak devreye girer, en dar alanlara bile park etmenize yardımcı olmak için sanal çizgilerle sizi yönlendirir.

Park etme stresini ortadan kaldıran sensörler

Park mesafe sensörleri, aracınızın önündeki ya da arkasındaki engellerle arasındaki uzaklığı değerlendirmenize yardımcı olur. Sensörler herhangi bir nesnenin varlığını algıladığında, nesneye yaklaştıkça yükselen sesli bir uyarı verilir.

Göremediğinizi gören aynalar

Kör Nokta Uyarı Sistemi (BLIS) şerit değiştirmenize yardımcı olur. RADAR sensörleri aracınızın her iki tarafındaki kör noktaları tarar. Göremeyeceğiniz bir alanda araç saptandığında, yan kapı aynalarında kolayca fark edilen turuncu bir ışık sizi uyarmak için yanar. BLIS aynı zamanda, yeni bir teknoloji olan Çapraz Trafik Uyarı Sistemi’ne de sahiptir.

Gözden kaçırabileceğiniz araçları görür

Gözden kaçırabileceğiniz araçları görür

Çapraz Trafik Uyarı Sistemi (Kör Nokta Uyarı Sistemi kapsamındadır), bir park yerinden geri geri çıkarken ve gelen trafiği sınırlı olarak görürken, gelen araçları tespit ederek uyarı sinyali verebilir. Teknoloji, gelen trafiğin yönüne bağlı olarak sol ya da sağ yan aynada da bir ışık yakar.

Yokuşta kalkışlarda daha fazla kontrol

Yokuş Kalkış Destek Sistemi, yokuşta kalkış sırasında aracınızın geriye kaymasını geçici olarak önler. Sistem, 2,5 saniye süreyle fazladan fren gücü uygular ve ayağınızı fren pedalından gaz pedalına geçirirken size daha fazla zaman ve kontrol sağlar.

KONFORUNUZ İÇİN ÜRETİLMİŞ, RAHATINIZ İÇİN TASARLANMIŞTIR.

Yeni Ford Kuga'da her özelliğin birincil önceliği sizin ihtiyaçlarınızdır.
Bir dizi akıllı teknoloji sizin için çalışırken, arkanıza yaslanın ve sürüşün tadını çıkarın.

En gelişmiş eller serbest teknolojisi

Ses Kontrollü ve Dokunmatik Ekranlı Ford SYNC 3 sayesinde, doğrudan vereceğiniz basit sesli komutlarla müziği kontrol edebilir ve telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Ayrıca, USB ya da MP3/iPod®aygıtınızdan ya da Bluetooth®uyumlu telefonunuzdan müzik çalabilirsiniz. Sistem, gelen mesajlarınızı da size sesli olarak okur. Alternatif olarak basit, sezgisel navigasyon için birleştirme ve kaydırma hareketleri sunan 8" dokunmatik ekranı kullanabilirsiniz. Bu modern 'bilgi-eğlence' sistemi ayrıca AppLink, Apple CarPlay ve Android Auto özellikleri ile akıllı telefonunuzun bilgilerini dokunmatik ekranda görüntüler.

* Bluetooth®sözcüğü ve logoları, Bluetooth SIG, Inc. firmasına aittir ve bu firmanın izniyle kullanılabilir. Bu markalar, Ford Motor Company Limited ve bağlı şirketleri tarafından lisans altında kullanılmaktadır. Diğer ticari markalar ve ticari adlar ilgili sahiplerine aittir.

Zahmetsiz açma ve kapatma sağlayan akıllı bagaj kapağı

Elleriniz tamamen dolu olduğunda ve anahtarınız üzerinizdeyken tek yapmanız gereken ayağınızı arka tamponun altına götürerek hareket ettirmektir. Bagaj kapağı otomatik olarak açılacak ya da kapanacaktır.

Daha aydınlık ve ferah bir etki için geniş, panoramik tavan

Yeni Kuga, iç mekânı daha aydınlık ve ferah hale getirmek üzere aralanarak ya da arka tavanın altına kayarak açılan iki kısımlı, lüks cam panoramik tavan seçeneği ile sunulmaktadır. Aracın tavanı doğal ışığın girişine izin verirken, güneş ışığını yansıtma özelliğine sahip camı ise aynı zamanda serin kalmanızı sağlar ve sizi zararlı UV ışınlarından korur. Elektrikle çalışan tavan gölgeliği, tavanı tek bir düğme dokunuşuyla açıp kapayabilmenizi sağlar.

Soğuk günlerde sizi sıcak tutar

Deri koltuk özelliğini seçtiğinizde, en üst düzeyde rahatlık sağlamak üzere, sürücü ve ön yolcu koltukları ısıtılır. Üstelik ısıtmalı direksiyon sayesinde dondurucu kış günlerinde direksiyon başına geçmek daha tahammül edilebilir hale gelir.

Quickclear sayesinde ön camınızı kolayca temizleyin

Bu akıllı özellik, buzlu kış sabahlarında zaman kaybetmeden yola çıkabilmenizi sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Sadece bir tuşa basın, ultra ince filamanlar ısınarak sileceklerin buzunu gidermenin yanı sıra ön camınızın buzunu, sisini ve buğusunu çözsün. Sıcaklık dışarıda sıfırın altında olsa bile, sistem birkaç saniye içinde çalışmaya başlar.

Yağmura otomatik olarak uyum sağlayan silecekler

Yağmur Sensörlü Silecekler, aracınızın ön camında ıslaklık algıladığı anda çalışmaya başlar ve hava koşullarının gerektirdiği şekilde hızını ayarlar. Silecekler temizlemeden önce birikebilen su miktarına göre belirlenmiş altı hassasiyet düzeyinden birini seçebilirsiniz. Yağmur Sensörlü Silecekler, Otomatik Yanan Ön Farlar özelliğiyle birlikte isteğe bağlı seçenek olarak sunulmaktadır.

Elektronik park freni

Akıllıca tasarlanmış Elektronik Park Freni, geleneksel el freni kolunu tarihe gömüyor. Park frenini şimdi orta konsol üzerindeki basit bir düğme ile zahmetsizce devreye sokabilirsiniz. Bu kullanışlı özellik, hayatı kolaylaştırmanın yanı sıra size ekstra eşya bölmesi alanı sunar.

Kendiniz ve yolcularınız için ideal sıcaklığı belirleyin

İsteğe bağlı bir özellik olan Çift Bölgeli Elektronik İklim Kontrollü Klima ile siz ve yolcularınızın tercih ettiği kabin sıcaklığını belirlersiniz, gelişmiş klima özelliğine sahip sistem bu sıcaklıkları korur.

Hayatı kolaylaştıran anahtarsız giriş

Aracınıza doğru yürüdüğünüzde, Ford Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi cebinizde veya çantanızda olsa bile anahtarlığınızı algılar. Kapılar açılır ve koltuğunuza oturduktan sonra kontak anahtarı kullanmanız gerekmez. Sadece debriyaja basarak Ford Power Çalıştırma Düğmesine basmanız yeter, motor çalışmaya başlar.

MyKey ile kaygısız araç paylaşımı

Bu teknoloji sayesinde dilerseniz aracın üst hız sınırını belirler, emniyet kemeri uyarısı koyar, hatta ses sisteminin ses ayarını kontrol edersiniz. Arabanızı bir arkadaşınıza ya da ailenizin bir üyesine ödünç verdiğinizde içinizin rahat olmasını sağlamak amacıyla geliştirilen MyKey sisteminin kullanımı kolaydır. Anahtarı kontağa sokun, aracınızı çalıştırın ve o anahtar kullanıldığında geçerli olmasını istediğiniz kısıtlamaları programlamak için basit bazı yönergeleri uygulayın: MyKey. Hiçbir kısıtlaması bulunmayan 'yönetici' anahtarını kendinizde tutar, dilediğiniz takdirde iki anahtarın birkaç kopyasını bulundurabilirsiniz.

Kendini koruyabilen yan aynalar

Dar alanlarda manevra yaparken ya da aracınız dar bir sokakta park halindeyken yan aynalar kolaylıkla zarar görebilir. Elektrikli aynalar, bir düğme dokunuşuyla içe doğru kapanarak bu tür hasarlardan korunur. Isıtma özelliği sayesinde, sabahları buzlanma olduğunda da daha hızlı bir şekilde yola koyulabilirsiniz.

Ruh halinize uygun renkler

Kuga'nın iç aydınlatması, orta konsol, kapı cepleri, kapı kolları ve ön ayak boşluklarına hafif bir ışık verir. Sıcak kırmızıdan, soğuk maviye kadar değişen yedi farklı renkte sunulan bu renkler ile haftanın her günü farklı bir renk seçebilirsiniz.

Gözlerinizin kamaşmasını önleyen dikiz aynası

Arkadan gelen diğer araçların farları gözlerinizi kamaştırmıyorsa gece sürüşü daha kolaydır. Bunun için Kuga'nın otomatik kararan iç dikiz aynası, diğer araçların farlarından yansıyan parlaklığı otomatik olarak saptar ve karartılmış konuma geçer.

Tadını çıkaracağınız performans, takdir edeceğiniz verimlilik

Güçlü performans ve kusursuz tepkilerin
olağanüstü yakıt verimliliği ve düşük emisyonla buluşmasıyla,
Yeni Kuga tek bir paket ile her şeyi bir arada sunar.

Üstelik 1.5 L dizel otomatik seçeneği şimdi Türkiye'de!

Daha yüksek performans, daha çok verim

Yeni Kuga, gücünü 182 PS'lik 1,5 litre Ford EcoBoost benzinli motordan almaktadır. Motor, geleneksel 1,6 litre motorlardan beklediğiniz gücü eksiksiz olarak sunar. Direkt yakıt enjeksiyonu, turbo şarj ve çift bağımsız değişken eksantrik mili zamanlaması bir araya gelerek sorunsuz, hızlı yanıt veren ve etkili bir performans sunar.

1.5 L Dizel TDCi

Dizel mi tercih ediyorsunuz? O zaman 1.5 L TDCi tam size göre. Gelişmiş dizel motor emisyonu azaltırken güç, tork ve ekonomiyi bir araya getirerek en yeni motor teknolojisinden faydalanmaktadır. 1.5 LTDCi, 120 PS güç çıkışı sunar.

Otomatik Başlat-Durdur özelliğiyle daha az yakıt tüketin

Trafik ışıklarında veya sıkışık trafikte durduğunuzda bu teknoloji, motoru otomatik olarak kapatabilir. Ancak klima, radyo ve Ford SYNC gibi temel birimlere enerji sağlamaya devam eder. Hareket etmeye hazır olduğunuzda ise siz her zamanki gibi debriyaja basarken veya otomatik modellerde gaz pedalına basarken, sistem aracı yeniden çalıştırır. (Şehir içi trafikte) %10'a kadar yakıt tasarrufu da sağlayan Otomatik Başlat-Durdur özelliği, özellikle şehir trafiğinde dolaşırken verimli bir sistemdir.

Katı standartlara uyan motor

Kuga'nız için hangi motoru seçerseniz seçin, bu motorun Euro 6 emisyon standartlarına uygun olacağına dair garanti verebiliriz. Benzinli motorlar için Euro 6 emisyon standartları, motorun maksimum şu özellikleri sunacağı anlamına gelir.

Hızlı, manuel vites değiştirme

6 ileri vitesli manuel şanzıman, yüksek tork kapasitesine sahiptir ve sorunsuz, hızlı ve hassas vites değiştirme olanağı sağlar. Maksimum yakıt tasarrufu için, gösterge panelindeki vites gösterge lambası ne zaman vites değiştirmeniz gerektiğini söyler.

Ford PowerShift şanzıman. Hızlı ve yakıt tasarruflu

Otomatik şanzımanın rahatlığını manuel şanzımanın sağladığı hâkimiyet ile bir araya getiren ve altı ileri vitesli, çift kavrama sistemi kullanan sistem, vitesler arasında güç kaybı olmadan pürüzsüz geçiş sağlar.

Direksiyondan pedal değiştirmenin keyfini çıkarın

Normal şartlarda sadece çok gelişmiş spor arabalarda bulunan Otomatik Pedal Değiştiriciler, Yeni Kuga'nın hem 6 ileri vitesli otomatik hem de PowerShift şanzımanlı modellerinde bulunmaktadır. Yarış arabalarından esinlenen bu teknoloji, hızlıpedal değiştirme seçeneğini parmak uçlarınıza getiriyor. Pedal kumandalarının direksiyona yerleştirilmiş olması sayesinde, virajlarda daha verimli bir şekilde vites değiştirebilirsiniz.

HAREKETE GEÇMEYE HAZIR MISINIZ?

YENİ FORD KUGA HAZIR.

Yeni Kuga'nın direksiyonunu kavradığınızda kendinizi durdurulamaz hissedeceksiniz.

Hiç şaşırmayız. Bu araç, içinizdeki maceracı ruhu açığa çıkarmak için tasarlanmıştır. Bu nedenle en sevdiğiniz spor etkinliğine, oyuna ve konserlere gidebilmeniz için gerekli tüm işlev ve teknolojilere sahiptir...

Tüm eşyalarınız için yeterli alan

Ford Kuga'nın bagaj alanı, hem geniş hem de esnektir. Bu şekilde, spor faaliyetleri ile dolu bir hafta sonu, aile tatilleri ve mağaza gezintileri için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bagaja sığdırabilirsiniz. Araç içinde, büyük su şişeleri, geniş boyutlu atlaslar ve şemsiyelerden; güneş gözlüğü, cep telefonu ve anahtar gibi küçük nesnelere kadar birçok eşya için de depolama alanı bulunmaktadır.

Bagaj alanınızı kendinize göre uyarlayın

Beş kişinin rahatlıkla oturduğu durumda, bagaj kompartımanı düşük seviyede ayarlanarak, daha derin, 406 litre kapasiteli bir alan sunabilir. İki koltuk modunda, aşağıda gizli kompartıman ile düz bir yükleme alanı ve tam 1.603 litre kapasiteli bir bagaj sunumu için daha yüksek bir ayarlama yapabilirsiniz.

 

Kolay katlanır arka koltuklar

Kolay katlanır arka koltuklar, tek elle 60:40 oranda birbirinden ayrılarak arkada daha fazla alan oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Tavan ray sistemi ile daha fazlasını taşıyın

Titanium ve ST-Line serilerinde standart olarak sunulan tavan ray sistemi, Kuga'nızın imajını geliştirmenin yanı sıra, pratikliğini de artırır. Bunlar, dikey aksesuarlar için çapraz bağlama çubuklarının takılması için de gereklidir.

GÜVENLİĞİNİZ ÖNCELİĞİMİZDİR

Yeni Ford Kuga’da sizin ve yolcularınızın güvenliği birinci sıradadır. İçinizin rahat olması için yüksek seviyede koruma sunmak üzere bir dizi güvenlik özellikleri sunulmaktadır.

Düşük hızda çarpışmaları önlemenize yardımcı olmak için Yeni Kuga sizin yerinize fren yapar

Sık sık durup kalkma gerektiren yavaş trafikte çarpışmalar her zamankinden fazla yaşanır. Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi, bu tür çarpışmalardan kaçınmanıza ya da şiddetinin azaltılmasına yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiş bir sistemdir. Aracınız saatte 50 km'den düşük bir hızda seyrederken, sensörler önünüzdeki aracın beklenmedik bir biçimde durduğunu saptarsa, sistem otomatik olarak fren uygular.

Gelişmiş hava yastığı sistemi

Ön koltuk hava yastıkları, sürücü diz hava yastığı, perde hava yastıkları ve ön koltuktaki yan hava yastıklarından oluşan bir hava yastığı sistemi sunulmaktadır.

Çocuklarınızın güvenliğine yardımcı olur

Yeni Ford Kuga her yolculukta çocuklarınızın emniyette ve güvende olmalarını sağlayacak şekilde tasarlandı. Üstelik arkadaki ISOFIX çocuk koltuğu bağlantı noktaları sayesinde iki çocuk koltuğunu kolaylıkla yerleştirebilirsiniz.

Elektronik Denge Kontrol Sistemi kontrolün sizde olmasına yardımcı olur

Kontrolün sizde kalmasına yardımcı olmak üzere tasarlanmış Elektronik Denge Kontrol Sistemi, aracınızın ilerlemesini sürekli olarak izler, seçtiğiniz seyir çizgisindeki sapmaları (patinaj gibi) algılar ve aracın yoldaki konumunu otomatik olarak düzeltir.

Daha kontrollü fren sağlayan gelişmiş sistemler

Anti blokaj fren sistemi (ABS) ve elektronik fren gücü dağıtımı sistemi (EBD) daha kontrollü fren yapmanızı sağlar. Acil Durum Fren Desteği (EBA) ise acil bir durumda Kuga'nın daha etkin fren yapmasına yardımcı olur. Sistem, frene uyguladığınız baskıyı algılayıp, gerekiyorsa bu baskıyı artırır.

5 yıldızlı güvenlik derecesi

Kuga'nın üstün güvenlik paketi, standart sürücü ve yolcu hava yastıkları, yan perde hava yastıkları ve sürücü diz hava yastığından gelişmiş Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi ve Acil Yardım Özelliği gibi teknolojilere kadar birçok özellikle donatılmıştır.

Lastiklerinizin basıncı azaldığında sizi uyarır

Lastik basıncının her zaman doğru düzeyde kalması önemlidir; doğru lastik basıncı yakıt tasarrufuna yardımcı olur, lastiklerinizi korur ve güvende olmanıza yardımcı olur. Bunun için sensörler her tekerleği ayrı ayrı izler, sorun olması durumunda sizi uyarır. Bu uyarı sayesinde aracınızı durdurup lastiklerinizi kontrol edebilir, gerektiğinde şişirebilir ya da değiştirebilirsiniz.

KARŞILAŞTIRMA

Ön Fren: Hava Kanallı Disk, Çap (mm)
:
Lastik Ebatları
:
Arka Lastik Boyutları
:
Ön Lastik Boyutları
:
Yakıt Deposu Kapasitesi (litre)
:
Kaldırım Dönüş Çapı (m)
:
Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS)
:
Acil Fren Destek Sistemi (AFU)
:
Sürücü ve Yolcu Hava Yastıkları
:
Elektronik Denge Programı (ESC)
:
Lastik Basınç Sensörü
:
Fasılalı Ön Cam Silecek
:
LED Gündüz Farları
:
Çocuk Koltuğu Sabitleyici (ISOFIX)
:
Lastik Tamir Kiti
:
Eller Serbest Renault Kart Sistemi
:
Perde Hava Yastıkları
:
Otomatik Uzun/Kısa Farlar
:
Kör Nokta Uyarı Sistemi
:
Şerit Takip Sistemi
:
Elektronik Denge Programı ve Yokuşta Kalkış Destek Sistemi
:
C Şeklinde LED Gündüz Farları
:
Yatay Formlu Sürekli Yanan LED Arka Farlar
:
Yatay Formlu Sürekli Yanan LED Arka Farlar
:
Geri Görüş Kamerası ve Ön/Arka Park Sensörü
:
Cruise Control
:
Adaptif Cruise Control
:
Ön ve Arka Park Sensörü
:
Pure Vision Full LED Ön Farlar
:
6 LED Gündüz Farları
:
C Şeklinde Edge Dizayn LED Gündüz Farları
:
Sürücü Hava Yastığı
:
Ön Yan Hava Yastıkları
:
Ön Yolcu Hava Yastığı
:
Sürücü ve Ön Yolcu Emniyet Kemer İkazı
:
3 Noktalı Arka Emniyet Kemerleri
:
Hareket Halinde Otomatik Kapanan Kapı Kilitleri
:
Gündüz Farları
:
Ön Gergili Ön Emniyet Kemerleri
:
Hız Ayar ve Sınırlayıcı
:
Elektronik Denge Programı (ESP)
:
Yolcu Hava Yastığının Manuel Olarak Devre Dışı Bırakılması
:
Sürücü Emniyet Kemer İkazı
:
Vites Değiştirme Göstergesi
:
Yükseklik Ayarlı Ön Emniyet Kemerleri
:
Arka Sis Farları
:
ESP
:
3. Stop Lambası
:
Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit
:
Yükseklik Ayarlı Sürücü Ön Emniyet Kemerleri
:
Yokuş Kalkış Destek, Stabilite Kontrol
:
Ön Kol Dayama
:
Otomatik Yanan Farlar ve Yağmur Sensörü
:
Manuel Klima
:
Elektronik Klima
:
Merkezi Kilit
:
Arka Koltuk Sırtlığı 1/3 -2/3 Katlanma Özelliği
:
Elektrikli Arka Camlar
:
Elektrikli Ön Camlar
:
Sürücü Tarafı Tek Dokunuşla Açılıp Kapanabilen Elektrikli Ön Camlar
:
Ön Sis Farları
:
Arka Park Sensörü
:
Geri Görüş Kamerası
:
Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
Yokuşta Kalkış Destek Sistemi (Hill Holder)
:
Deri Direksiyon
:
4Control Sistemi
:
Deri Döşeme
:
Kumaş Döşeme
:
Elektrikli Park Freni
:
Multi-Sense Sistemi
:
Head Up Display
:
Elektrikli Katlanan ve Isıtmalı Dış Dikiz Aynaları
:
Elektrikli Katlanan, Isıtmalı ve Hafızalı Dış Dikiz Aynaları
:
Kendinden Kararan İç Dikiz Aynası
:
Isıtmalı Ön Koltuklar
:
Arka Koltuk Sırtlığı 1/2 - 2/3 Katlanma Özelliği
:
Yükseklik Ayarlı, Elektrikli Bel Destekli ve Masajlı Sürücü Koltuğu
:
Elektrikli Ayarlanabilen, Hafızalı, Havalandırmalı ve Elektrikli Bel Destekli,Masajlı Sürücü Koltuğu
:
7" TFT Renkli LED Gösterge Ekranı
:
Arka Kol Dayama
:
Yağmur Sensörü ve Otomatik Yanan Farlar
:
Tek Dokunuşla Açılan Elektrikli Ön ve Arka Camlar
:
Manuel Bel Desteği Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
Eller Serbest Renault Card Sistemi
:
GT Line Spor Deri Direksiyon
:
Multisense Sistemi
:
Arka Koltuk Kol Dayanağı
:
7'' TFT Renkli LED Gösterge Ekranı
:
Yükseklik Ayarlı 3 Arka Koltuk Başlığı
:
Arka Koltukta Havalandırma Izgarası
:
Portatif Küllük ve Çakmak
:
Yükseklik Ayarlı Ön Koltuklar
:
Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
Hidrolik Direksiyon
:
Manuel Arka Camlar
:
Deri Direksiyon Simidi ve Vites Topuzu
:
Yükseklik Ayarlı Direksiyon Simidi
:
Gövde Rengi Aksesuarlar
:
Siyah Renk Dış Kapı Kolları
:
Arka Koltuk Aydınlatma
:
Bagaj Filesi
:
Bagaj Bölümü Aydınlatması
:
2.Koltuk Sırasından Erişilebilen 12V Priz
:
Yolcu Tarafı Güneşliği
:
12V Priz
:
Türkiye Haritası
:
Renualt R-Nav Navigasyon Multimedya Sistemi
:
Radyo MP3 - 4x20 W
:
Radyo MP3 - 2x20 W
:
R-Link İnternet Bağlantısı
:
Navigasyon ve Harita
:
R-Link 2.0 ve 7" Dokunmatik Ekran
:
Online Servis Paketi
:
R-Link 2.0 ve 8.7" Dokunmatik Ekran
:
7'' Dokunmatik Ekran
:
8,7'' Dokunmatik Ekran
:
4,2'' Ekran
:
Yol Bilgisayarı
:
Direksiyondan Kumandalı Radyo
:
Dacia Media Nav 2.0 Navigasyon ve Multimedya Paketi
:
Sinyalli Yan Aynalar
:
GT Line Koyu Gri Çıtalar
:
Gövde Rengi Kapı Kolları
:
Elektrikli ve ısıtmalı dış dikiz aynaları
:
Elektrikli Katlanabilir Yan Aynalar
:
Gövde Rengi Yan Aynalar
:
Stepne
:
Eller Serbest Bagaj Kapağı
:
Karartılmış Camlar
:
Elektronik Amortisör
:
Gövde Rengi Dış Kapı Kolları
:
16" Alüminyum Jant
:
Siyah Renk Dış Dikiz Aynaları
:
Elektrikli Dış Dikiz Aynaları
:
Manuel Ayarlı Dış Dikiz Aynaları
:
Dış Kapı Çıtaları
:
Tavan Barları
:
Gövde Rengi Tamponlar
:
Siyah Dış Kapı Kolları
:
Çift Renkli Dış Dikiz Aynaları
:
Gövde Rengi Dış Dikiz Aynaları
:
Çift Yöne Açılabilir Bagaj Kapısı
:
Gri Renk Tamponlar
:
Gövde Rengi Ön Tamponlar, Gri Renk Arka Tamponlar
:
Arka Cam Silecekleri
:
Sağ Sürgülü Yan Kapı
:
Sol Sürgülü Yan Kapı
:
15" Alüminyum Jantlar
:
15” Nepta Alüminyum Jant
:
Siyah/Krom Çift Renk Dış Dikiz Aynaları
:
15" Sac Jantlar
:
Stop & Start
:
Eco Mode
:
Partikül Filtresi
:
Bagaj Gizleme Pandizotu
:
Açılabilir Bagaj Yan Camları
:
Krom Renk İç Kapı Kolları
:
3.Koltuk Sırasında Saklama Bölümü
:
Polen Filtresi
:
Tavan Rafı
:
Bagaj Halısı
:
loading
Lütfen Bekleyin...

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar