SERVİS RANDEVUSU FORMU

loading
Lütfen Bekleyin...

Ford Servis Kredisi

Kampanya Süresi Doldu

Ford'una İyi Bakmak İsteyenlere Tam Destek!

Ford Servis Kredisi

10.000 TL’ye kadar, 12 ay, %0 faiz avantajıyla!

Servis masraflarınız için uygun ödeme koşullarına sahip Servis Kredisi, Koçfinans güvencesiyle şimdi Ford yetkili servislerinde.

Siz de 2.500 TL ve üzeri harcamalarınız için Servis Kredisi'ne başvurun, Ford'unuzun bakımını da onunla yaşayacağınız güzel günleri de ertelemeyin.

Kampanya sadece Koç Finansman A.Ş. (Koçfinans) ile anlaşmalı ve kampanyaya katılan Ford yetkili servis bayilerinde 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir. Taksitler, Koçfinans %0 ticari faiz oranı ile hesaplanmıştır. 10.000 TL kredi tutarı ve 12 ay taksit için masraf ve vergiler dahil edildiğinde, Koçfinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,08, yıllık toplam maliyet oranı ise %0,97 olmaktadır. En düşük kredi tutarı 2.500 TL’dir. 10.000 TL üzeri veya 12 ay vade üzeri kredilerde %0,99 faiz uygulanacaktır. Belirtilen tutarlarda yuvarlamalar sebebiyle küçük küsurat farklılıkları olabilir. Kredi başvurularının değerlendirilmesi ve nihai onay yetkisi Koçfinans’a aittir. Ford Otomotiv San. A.Ş. ve Koçfinans, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya koşulları araç sayısına göre değişiklik gösterebilir.