KAMPANYA BİLGİ FORMU

loading
Lütfen Bekleyin...

Ekim Ayında Ford Ticari Fırsatları Bir Başka!

Kampanya Süresi Doldu

Ford'da tüm ticari araçlar 3 yıl sınırsız km garantisiyle1 sunuluyor.

Türkiye'de ticari aracın tek karşılığı Ford.
Siz de bu aya özel kampanyalardan size göre olanı seçin.

%0 Faiz Fırsatı

Ekim ayında faiz farkı ödemeden yeni bir Ford ticari araç sahibi olun. Tüm Ford ticari araçlarda geçerli 45.000 TL'ye 12 ay %0 faiz kampanyasından2 faydalanın.

Peşin Alım Fırsatı

Tüm Ford ticari araç satın alımlarında geçerli %4 peşin alım fırsatından3 Ekim ayı boyunca faydalanmak için hemen bir Ford Yetkili Satıcısını ziyaret edin.

1 Yasal garanti süresine ek olarak verilen 3 yıl boyunca sınırsız km üretici güvence süresi kampanya dahilinde satışı yapılan hafif ve orta ticari araçlar için uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

2 45.000 TL 12 Ay %0 Faiz ticari araç satış kampanyası kapsamında 08 Ekim 2018 tarihinden itibaren geçerli belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko veya Bakım Paketi ile ticari araç alımlarının konu olduğu 45.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 3.750,00 TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,2202; yıllık toplam maliyet oranı %2,6424 olmaktadır. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

3 08 Ekim 2018 tarihinden itibaren geçerli peşin alım fırsatına konu %4 indirim aracın tavsiye edilen perakende anahtar teslim liste fiyatı üzerinden verilmekte olup, araç ile alınacak opsiyonlar ve aksesuar seçenekleri doğrultusunda ÖTV matrah değişikliğine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Söz konusu kampanya Ford ticari araç modellerinin satın alımlarında geçerlidir. Peşin alım kampanyası kredi kampanyaları ile birleştirilememektedir.