Ford Fiesta

208.750 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

YENİ FORD FIESTA

Yepyeni tasarımı, hayatı kolaylaştıran teknolojik özellikleri ve her yaşam tarzına uygun seri seçenekleriyle Yeni Ford Fiesta!

Panoramik cam tavan, paralel ve dikey park edebilme özellikli Otomatik Park Sistemi, 10 hoparlörlü B&O Play müzik sistemi8” dokunmatik ekranlı SYNC 3 multimedya sistemi ve yepyeni tasarımını incelediğinizde bu aracın göründüğünden çok daha fazlası olduğunu keşfedeceksiniz.

Daha eğlenceli, daha güvenli, daha konforlu yolculuklar

Akıllı teknolojiler hayatınızda nasıl kolaylıkla çalışıyorsa, arabanızda da aynı şekilde çalışmalı. İşte bu nedenle, hayatınızı kolaylaştırmak içinSYNC 3, yolculuklarınızı daha eğlenceli kılmak içinB&O PLAYve her sürüşü daha keyifli hale getirmek için Açılabilir Panoramik Cam Tavan Yeni Fiesta'da sizinle buluşuyor. Bütün bunları ve daha fazlasını, ihtiyacınız olan konfor ve rahatlığı sağlayan bir otomobilde keşfetmeye hazır olun.

Akıllı teknolojiler ile güç ve verimliğin keyfini çıkarın.

Yeni Fiesta’da heyecan verici performansla verimlilik arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz. Beş yıl üst üste yılın uluslararası motoru ödülünü alan ve yakıt tasarrufunu bir üst seviyeye çıkaran 1.0 litrelikEcoBoost benzinli motorOtomatik Başlat Durdur Sistemi ile emrinizde. Yeni Fiesta 1.5L TDCi Dizel ve 1.1L Benzinli Manuel motor seçenekleriyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan bir motor yelpazesi sizlerle buluşuyor. Yüksek performanslı ve verimli motor seçenekleri gelişmiş sürüş dinamikleri ve hassas yol tutuşuyla eşsiz birsürüş deneyiminehazır olun.

Akıllı Sürüş Teknolojileri

Teknolojinin her zaman bir amacı olmalıdır. Yeni Fiesta'nızı çalıştırdığınızda, birçok gelişmiş özellik ve sistemi hayata geçirirsiniz. Örneğin, Otomatik Park Sistemi, Geri Görüş Kamerası, Otomatik Yanan Farlar, Araç İçi Multimedya Sistemleri... Bu akıllı ve kullanışlı teknolojileri deneyimlemeye hazır olun, benzersiz bir sürüş deneyimi sizi bekliyor.

Gelişmiş Güvenlik Teknolojileri

Yeni Fiesta, her koşulda sizi ve sevdiklerinizi korumak için tasarlanan bir dizi gelişmiş teknolojiye sahiptir. Acil Durum Yardımlı SYNC 3 bunlardan sadece biri.

Akıllı Sürüş Teknolojileri

Teknolojinin her zaman bir amacı olmalıdır. Yeni Fiesta'nızı çalıştırdığınızda, birçok gelişmiş özellik ve sistemi hayata geçirirsiniz. Örneğin, Otomatik Park Sistemi, Geri Görüş Kamerası, Otomatik Yanan Farlar, Araç İçi Multimedya Sistemleri... Bu akıllı ve kullanışlı teknolojileri deneyimlemeye hazır olun, benzersiz bir sürüş deneyimi sizi bekliyor.

 

 

Gelişmiş Otomatik Park Sistemi

Yeni Fiesta ile park sensörlerine ek olarak sunulan Paralel ve Dikey Park park edebilme özellikli Otomatik Park Sistemi park seçiminize göre uygun park yerini bulur ve park etmeniz için tüm direksiyon manevralarını kendisi yapar. Siz ise ekranda belirtilen şekilde vites geçişlerini yapar, gaz ve pedalı kontrol edersiniz. Ayrıca park sensörlerine ek olarak otomobilinizin yan tarafında herhangi bir engel varsa, Yan Park Yardımı da sizi uyararak kolay park etmenize yardımcı olur.

Daha hızlı, daha kısa mesafeli acil duruşlar

Aracın acil fren yapma olasılığını algılaması durumunda, Elektronik Denge Programı (ESP) fren sistemini önceden doldurarak, fren pedalı ile fren diskleri arasındaki açıklığı kapatır. Elektronik Ön Fren Hazırlığı adı ile bilinen bu teknoloji, aracın fren mesafesini azaltır.

Yokuş Kalkış Destek Sistemi

Yokuş Kalkış Destek Sistemi, yokuşta kalkış sırasında aracınızın geriye veya ileriye kaymasını geçici olarak önler. Sistem, 2,5 saniye süreyle fazladan fren gücü uygular ve ayağınızı fren pedalından gaz pedalına geçirirken size daha fazla süre ve kontrol sağlar.

Otomatik Yanan Farlar

Aracınız çalıştırıldığında her basıldığında, Gündüz Yanan Farlar açılır ve Otomatik Yanan Farlar modu seçilir. Sistem Otomatik olarak doğru aydınlatma modunun aktif olmasını sağlar. Aydınlatma ayarları manuel olarak değiştirilebilir.

Daha kolay geri vites

Bariyerler, bisikletler, alçak duvarlar... Geri görüş kamerası, aracınızın arkasında duran her şeyi orta konsola yerleşik ekranda gösterir. Sistem, geri vitese geçtiğiniz anda otomatik olarak devreye girer, en dar alanlara bile park etmenize yardımcı olmak için sanal çizgilerle sizi yönlendirir.

Ford SYNC ve Acil Yardım özelliği

SYNC sisteminin önemli ve hayat kurtarma potansiyeline sahip özelliklerinden biri Acil Durum Yardımı'dır. Beklenmedik bir kaza yaşanmasıyla birlikte hava yastığının açılması ya da yakıt pompasının devre dışı kalması durumunda bu teknoloji sizin için otomatik olarak Acil Yardım birimlerini arayabilir. Dilerseniz aramayı durdurabilir ya da ihtiyacınız durumunda bu servisle görüşebilirsiniz. Siz konuşamayacak durumda olsanız bile sistem, GPS koordinatlarınız gibi yaşamsal önem taşıyan bilgileri 112 acil yardım birimlerine iletecektir.

Zahmetsiz manevra ve sürüş keyfi

Elektrik servo direksiyon (EPAS), dar alanlara park ederken yönetimi daha kolay, daha hafif bir direksiyon, otoyolda giderken ise daha fazla kontrol tanıyan daha güçlü bir direksiyon olacak şekilde kendini otomatik olarak ayarlar.

Akıllı teknolojilerle güç ve verimliliğin keyfini çıkarın

Yeni Fiesta’da heyecan verici performans ile verimlilik arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz. Yüksek performanslı ve verimli motor seçenekleri gelişmiş sürüş dinamikleri ve hassas yol tutuşu ile eşsiz bir sürüş deneyimine hazır olun.

Benzinli Motor Seçenekleri

Yeni Fiesta otomobil kullanım alışkanlıklarınız ve hayat tarzınıza uygun benzinli motor seçenekleri sunuyor.

Beş yıl üstüste Yılın Uluslararası Motoru ödülünü alan ve yakıt tasarrufunu bir üst seviyeye çıkaran 1.0 litrelikFord EcoBoost benzinli motorotomatik şanzıman seçeneği ile 100 PS güç ve 170 Nm Tork üretiyor.

1.1L Benzinli motor seçeneği manuel şanzıman seçeneği ile de 85 PS güç, 110 Nm Tork ve 101 g/km emisyon seviyesi ile ekonomik sürüş deneyimi sağlıyor.

Dizel Motor Seçeneği – Düşük Yakıt Tüketimi

Yeni Fiesta'nın gelişmiş dizel motor seçeneği ile düşük yakıt tüketimini Ford dinamik sürüş DNA'sı ile birlikte yaşayabilirsiniz.

Ödüllü 1.5L TDCi motoru manuel şanzıman ile 85 PS güç ve215 Nm Torksağlarken,87 g/km’lik düşük emisyon seviyesiile ekonomik sürüş deneyimi sağlıyor.

Otomatik Başlat Durdur

Fiesta'nız bu teknoloji ile trafik ışıklarında veya yoğun trafikte durduğunda, otomobilinizin motoru otomatik olarak kapatılmasına rağmen klima, radyo ve Ford SYNC 3 gibi temel birimlere enerji sağlanmaya devam ederek yakıt tasarrufu sağlar. Hareket etmeye hazır olduğunuzda ise debriyaja basarak veya otomatik şanzımanlı modellerde gaz pedalına basarak, otomobiliniz sistem tarafından yeniden çalıştırılır.Şehir içi trafikte %10'a kadar yakıt tasarrufu da sağlayan Otomatik Başlat Durdur özelliği, özellikle şehir içi trafiğinde otomobilinizin keyfini sürerken verimlilik sağlayan bir sistemdir.

EcoMode

Yeni Fiesta'nın dahiyane verimlilik özelliklerinden biri, EcoMode'dur. Bu sistem ile örneğin ivme hızı, rölanti hızı ve klimanın pervane hızı düşürülerek yakıttan tasarruf etmeniz için gerekli ayarlar yapılır.

Manuel mi, otomatik mi? Siz karar verin.

Her şanzıman çeşidi işinizi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Bir 5 vitesli, bir 6 vitesli manuel seçenekleri ve bir 6 vitesli otomatik seçeneği mevcuttur. Fiesta’da her vites değişikliği performansından ödün vermeden yumuşak bir geçişle sağlanır.

Daha fazla tasarruf sağlayan gelişmiş aerodinamik özellikler

Aracınız düşük hızlarda seyrederkenAktif Ön Izgara Sistemimotorun soğutulması amacıyla havalandırmayı açık tutar. Aracınız hızlandığında sistem havalandırmayı otomatik olarak kapatır; bu sayede daha yüksek aerodinamizm sağlar, yakıt tasarrufuna yardımcı olur. Bu teknoloji, zaman içinde büyük bir fark oluşturabilir.

Standartlara uygun motor

Seçtiğiniz her Fiesta motoruEuro 6 emisyon standartlarınauygundur. Bir motorun Euro 6 emisyon standartlarına uygun olması,motorun 1.0 g/km karbonmonoksit, 0.10 g/km hidrokarbon, 0.06 g/km nitrojen oksit ve 0.005 g/km’den daha az hava partikülüürettiği anlamına gelir*.

*Direkt enjeksiyonlu motorlar için geçerlidir.

Akünüzü daha verimli biçimde şarj edin

Geleneksel sistemlerin aksine,Akıllı Şarj Sistemiaküyü yalnız gerektiğinde şarj eder, mümkün olan durumlarda da gaz pedalı kullanımdayken şarj etmekten kaçınır.

Rahatlatıcı, canlandırıcı ve
daha konforlu yolculuklar.

Akıllı teknolojiler hayatınızda nasıl kolaylıkla çalışıyorsa, arabanızda da aynı şekilde çalışmalı. İşte bu nedenle, hayatınızı kolaylaştırmak için SYNC 3, yolculuklarınızı daha eğlenceli kılmak için B&O PLAY ve her sürüşü daha keyifli hale getirmek için Açılabilir Panoramik Cam Tavan Yeni Fiesta’da sizinle buluşuyor.

Gelişmiş Müzik Sistemi: B&O Play

B&O PLAY ilePremium seviyedeki 675 watt'lık ses sistemi, alçak frekans hoparlörü ve derin bas hoparlörünü içeren 10 hoparlörlü, sistem sayesinde zengin ve güçlü bir ses deneyimini Yeni Fiesta'da yaşayabilirsiniz. Bu gelişmiş teknoloji,B&O PLAY'in akustik uzmanları tarafındanYeni Fiestaiçin özel olarak tasarlandı, geliştirildi. Otomobilinizde adeta bir konser alanında gibi en sevdiğiniz grupları ve şarkıları dinleyebilirsiniz.

Ford SYNC3 ve 8’’ Dokunmatik Ekran

FordSYNC 3'ünsesli kontrol sistemi ve 8 inçlik renkli dokunmatik ekranıylaher zaman sevdikleriniz ile bağlantıda kalmanızı, telefonunuzu, müziğinizi sesli komutlar yardımıyla kontrol edebilmenizi sağlıyor.Apple CarPlay’ede bağlanarak,AppLinkile Spotify gibi en sevdiğiniz akıllı telefon uygulamalarından bazılarını da kullanabilirsiniz.

Panoramik Cam Tavan

iki kısımlı, cam panoramik tavan, iç mekânı daha aydınlık ve ferah hale getirmek üzere tasarlanmıştır. Tek bir tuşla açıp kapayabileceğiniz panoramik cam tavan doğal ışığın girişine izin verirken, güneş ışığını yansıtma özelliğine sahip camı ise araç içi sıcaklığı korur ve sizi zararlı UV ışınlarından korur.

Fiesta’nızı Kişiselleştirin

Geniş seçenek imkanı ileFiesta’nızı istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.Metalik, mat, iki renkli ve özel gövde renklerinden dış aksesuarlara, döşeme seçeneklerinden dikişlere ve farklı jant tasarımlarınakadar uzanan kişiselleştirme olanakları ile arabanızı istediğiniz görünüme kavuşturabilirsiniz.

Genişletilmiş İç Mekan

Alanı akıllıca kullanan Yeni Fiesta her zamankinden daha fazla 1. ve 2. sıra diz mesafesi ile segmentinde iddialı. Artırılmış bagaj hacmi de kullanıcılarına ekstra imkan tanıyor. Yeniden tasarlanmış koltuk dizaynı ile yolcularınız artık daha da rahat.

Ford Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi

Ford Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi sayesinde anahtarı cebinizden çıkarmanıza ya da çantanızda aramanıza gerek kalmadan aracınızı açar ve kilitlersiniz. Bu seçenek aynı zamanda elleriniz doluyken sizi zahmetten kurtarır.

Aynı zamanda artık anahtarınızı kullanmanıza gerek kalmadan. Debriyajı (ya da otomatik modellerde fren pedalını) basılı tutarken Ford Power Çalıştırma Düğmesi'ne bastığınızda, motor çalışmaya başlar.

Akıllı Cihazlarınız için Akıllı Çözümler

Ford Dock akıllı telefonunuz için düşünüldü, MP3 player ve navigasyon cihazınızı güvenli bir şekilde, gözünüzü yoldan ayırmadan görebilmenize imkan tanır. Yerleştirme istasyonu orta konsolda yer alır ve cihazınızı oynar başlıklı aparat ile sabitler.

Her şeye yer var

Seçtiğiniz modele göre 19 farklı depolama alanı ile araç kabinini en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Kullanışlı özellikler içerisinde yer alan kaymaz yüzey, mobil cihazlarınız için tasarlanmıştır. Bu özellik, cihazlarınızın sürüş esnasında hareket etmesini önler. Ayrıca USB girişi ile bir şarj istasyonu görevi görür.

Eğlence Sistemleri

Fiesta farklı seviyelerde Araç İçi Eğlence Sistemleri sunar. Giriş seviyesi sistemlerinde yüksek frekanslı radio, altı hoparlör, Bluetooth, iki USB girişi ve daha fazlası yer alır. Üst sistem ise DAB radyo, 8” renkli dokunmatik ekran,Apple CarPlay ve Android Auto uygunluğu, 7 hoparlör, Bluetooth SYNC 3 ve Ses Kontrol özelliklerini bulundurur.

MyKey® ile aracınızı siz sınırlayın

Ford MyKey® , araç sahiplerinin her bir anahtarı programlayarak, aracın fonksiyonlarını bu anahtar kullanıldığında sınırlayan bir sistemdir. Bu teknoloji sayesinde dilerseniz aracınızın üst hız limitini belirler, ısrarlı emniyet kemeri uyarısı koyar, hatta ses sisteminin ses ayarını kontrol edersiniz. Aracınızı bir arkadaşınıza ya da ailenizin bir üyesine ödünç verdiğinizde içinizin rahat olmasını sağlamak amacıyla geliştirilen Ford MyKey® sisteminin kullanımı kolaydır. Anahtarı kontağa sokun, aracınızı çalıştırın ve o anahtar kullanıldığında geçerli olmasını istediğiniz kısıtlamaları programlamak için basit bazı yönergeleri uygulayın.

Ambiyans Aydınlatması

Geceleri aracınızın iç aydınlatmasının rengini özelleştirmenizi sağlar.

Size En Uygun Sıcaklık

Opsiyonel Elektronik Otomatik Isı Kontrol sistemi ile araç içi ısısını gelişmiş havalandırma sistemi ile dilediğiniz gibi ayarlayın.

Elektrikli katlanan yan aynalar

Elektrikli katlanan yan aynalar, aracınızı kilitlediğinizde otomatik olarak katlanır ve böylece park halindeyken aynalar, olası hasarlara karşı korunmuş olur.

Gelişmiş Güvenlik Teknolojileri

Yeni Fiesta, her koşulda sizi ve sevdiklerinizi korumak için tasarlanan bir dizi gelişmiş teknolojiye sahiptir. Hız Kontrol Sistemi, Acil Durum Yardımlı SYNC 3bunlardan sadece bazıları.

Daha kontrollü frenleme sağlayan gelişmiş sistemler

Anti blokaj fren sistemi (ABS)veelektronik fren gücü dağıtımı sistemi (EBD)daha kontrollü fren yapmanızı sağlar. Acil Durum Fren Desteği (EBA) ise acil bir durumda daha etkin fren yapılmasına yardımcı olur. Sistem, frene uyguladığınız baskıyı algılayarak gerekiyorsa bu baskıyı otomatik olarak artıracak şekilde çalışır.

Sert fren yapmanız gerektiğinde aracın arka bölümünde uyarı verilir

Aniden sert bir fren yapmanız gerektiğinde, tehlike uyarı ışıkları otomatik olarak yanarak diğer sürücüleri uyarır. Fren ışıkları da yanıp sönerek sizi takip eden araçların olası tehlikeli durumdan önceden haberdar olmasını sağlar.

Ford SYNC ve Acil Yardım özelliği

SYNC sisteminin önemli ve hayat kurtarma potansiyeline sahip özelliklerinden biri Acil Durum Yardımı'dır. Beklenmedik bir kaza yaşanmasıyla birlikte hava yastığının açılması ya da yakıt pompasının devre dışı kalması durumunda bu teknoloji sizin için otomatik olarak Acil Yardım birimlerini arayabilir. Dilerseniz aramayı durdurabilir ya da ihtiyacınız durumunda bu servisle görüşebilirsiniz. Siz konuşamayacak durumda olsanız bile sistem, GPS koordinatlarınız gibi yaşamsal önem taşıyan bilgileri 112 acil yardım birimlerine iletecektir.

Elektronik Stabilite Programı, her koşulda hâkimiyetinize yardımcı olur

Elektronik Stabilite Programı (ESP)aracınızın ilerlemesini sürekli olarak izler, seyir çizgisindeki (patinaj gibi) herhangi bir sapmayı algıladığında, aracın yoldaki konumunu otomatik olarak düzeltir. Aracın kontrolünü korumanıza yardımcı olmak üzere geliştirilen sistem, ayrıca acil bir durumda durma mesafelerinin kısaltılmasına da yardımcı olabilir.

Acil fren durumunda daha fazla güç

Acil Durum Fren Desteği (EBA) , acil bir durumda aracınızın maksimum fren etkinliğine ulaşmasına yardımcı olur. Sistem, frene uyguladığınız gücü algılar ve gerekiyorsa bu gücü artırır. Durma mesafesinin daha da kısaltılması amacıyla, yeniHidrolik Arka Aks Takviyesiözelliği, ABS sisteminin devreye girdiği ani duruşlarda arka frenlere daha fazla güç sağlar.

Lastiklerinizin basıncında azalma olursa sizi uyarır

Lastik basıncının her zaman doğru düzeyde olması önemlidir; doğru lastik basıncı yakıt tasarrufuna yardımcı olur, lastiklerinizi korur, güvenliğinizi sağlar. Sensörler bu nedenle her tekerleği ayrı ayrı izler, sorun olması durumunda sizi uyarır. Bu uyarı sayesinde aracınızı durdurup lastiklerinizi kontrol edebilir, gerektiğinde şişirir ya da değiştirebilirsiniz.

Tek bir araç, sayısız özellik. Fiesta serisiyle tanışın.

İhtiyaçlarınız ve kişisel tercihleriniz ne olursa olsun. Tarzınız ister spor, ister şık, ister lüks olsun. Yeni Fiesta'da aradığınız her şeyi tam olarak bulabileceksiniz. Vignale, Titanium, ST-Line, Trend…Her model, benzersiz bir özellik sunar. Fakat hepsinin ortak bir özelliği vardır: Ford tarafından üretilen, teknolojik olarak en gelişmiş küçük araba.

YENİ FIESTA VIGNALE

Fiesta Vignale ile modern lüks dünyasının tadını çıkartın. Şık Ford Vignale ekranı sizi karşılarken, eşsiz altıgen tasarımlı yumuşak dokulu deri kapitone koltuklar ise gerçek anlamda premium iç mekan hissini yaşatıyor. Benzersiz tasarım, ayırt edici ön ızgara, 17’’ alaşım jantlar, B&O PLAY ses sistemi...Fiesta Vignale'ye özel ayrıcalıklı tasarım, kalite ve dokunuşları deneyimleyin.

YENİ FIESTA TITANIUM

Sesli komut sistemine ve renkli dokunmatik ekrana sahip Ford SYNC 3, 16" alaşım jantlar, krom şerit, deri direksiyon simidi, ambiyans aydınlatma ve geliştirilmiş işçilik kalitesi. Ford'un yüksek sürüş deneyimi sağlayan DNA'sı Yeni Ford Fiesta'da birçok akıllı özellik ve yenilikçi teknolojiyle buluştu.

YENİ FIESTA ST-LINE

Ford Performance ailesinintasarım detaylarını barındıran Yeni Fiesta ST-Line ile enerjik ve heyecan verici bir sürüş deneyimi yaşayacaksınız. Sportif tasarım, ST-Line'a özel jant ve gövde kiti tasarımı ve ST ruhunu yansıtanST-Linelogosuyla yolculuklarınız bir başka. İç tasarımda sunulan spor tasarımlı koltuklar ve kırmızı dikişlerrle heyecan verici detaylar da Yeni Fiesta ST-Line'da.

YENİ FIESTA TREND

Yeni Fiesta'yı deneyimlediğinizde, bir araçtan beklentileriniz değişecek. Çağdaş tasarımı, Ford'un yüksek sürüş deneyimi sağlayan DNA'sı, 4.2" renkli ekranı, MyFord Dock ile Yeni Fiesta Trend konforlu yolculuklar vadediyor.

Fiesta ST. 2018'de sizlerle

Yeni Fiesta ST bildiğimiz ve sevdiğimiz tüm özellikleri daha yoğun bir deneyim için bir adım öteye taşıyor.

Daha güçlü ve beklentileri daha çok karşılayan bir araç. Daha güçlü ve odaklı bir yol tutuşu. Ve hiç olmadığı kadar özelleştirilmiş ve kişiselleştirilmiş bir deneyim.

Sonucunda direksiyonunu her kavradığınızda yüzünüzü güldüren bir performans aracı mühendisliği sunar. Sürüşün keyfini çıkarın.

Yeni Ford Fiesta ST’yle keyfini çıkaracak daha birçok özellik ve teknoloji var.

Fiesta Active. 2018'de sizlerle.

Pratiklik, esneklik, kullanışlılık, maceraperestlik ve yüksek bir enerji: Fiesta Active bunların hepsine sahip. BuFiesta'nın ilk crossover modeli. Aktifliğini ortaya koyan çeşitli özellikleri ile Active, yüksek sürüş özellikleri, tavan çubukları ve ek giydirmesi ileSUVesinli bir tarz sunuyor. Üstelik benzersiz hatchback deneyimi için gerçek Fiesta sürüş dinamiği de cabası.

KARŞILAŞTIRMA

Ön Fren: Hava Kanallı Disk, Çap (mm)
:
Lastik Ebatları
:
Arka Lastik Boyutları
:
Ön Lastik Boyutları
:
Yakıt Deposu Kapasitesi (litre)
:
Kaldırım Dönüş Çapı (m)
:
Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS)
:
Acil Fren Destek Sistemi (AFU)
:
Sürücü ve Yolcu Hava Yastıkları
:
Elektronik Denge Programı (ESC)
:
Lastik Basınç Sensörü
:
Fasılalı Ön Cam Silecek
:
LED Gündüz Farları
:
Çocuk Koltuğu Sabitleyici (ISOFIX)
:
Lastik Tamir Kiti
:
Eller Serbest Renault Kart Sistemi
:
Perde Hava Yastıkları
:
Otomatik Uzun/Kısa Farlar
:
Kör Nokta Uyarı Sistemi
:
Şerit Takip Sistemi
:
Elektronik Denge Programı ve Yokuşta Kalkış Destek Sistemi
:
C Şeklinde LED Gündüz Farları
:
Yatay Formlu Sürekli Yanan LED Arka Farlar
:
Yatay Formlu Sürekli Yanan LED Arka Farlar
:
Geri Görüş Kamerası ve Ön/Arka Park Sensörü
:
Cruise Control
:
Adaptif Cruise Control
:
Ön ve Arka Park Sensörü
:
Pure Vision Full LED Ön Farlar
:
6 LED Gündüz Farları
:
C Şeklinde Edge Dizayn LED Gündüz Farları
:
Sürücü Hava Yastığı
:
Ön Yan Hava Yastıkları
:
Ön Yolcu Hava Yastığı
:
Sürücü ve Ön Yolcu Emniyet Kemer İkazı
:
3 Noktalı Arka Emniyet Kemerleri
:
Hareket Halinde Otomatik Kapanan Kapı Kilitleri
:
Gündüz Farları
:
Ön Gergili Ön Emniyet Kemerleri
:
Hız Ayar ve Sınırlayıcı
:
Elektronik Denge Programı (ESP)
:
Yolcu Hava Yastığının Manuel Olarak Devre Dışı Bırakılması
:
Sürücü Emniyet Kemer İkazı
:
Vites Değiştirme Göstergesi
:
Yükseklik Ayarlı Ön Emniyet Kemerleri
:
Arka Sis Farları
:
ESP
:
3. Stop Lambası
:
Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit
:
Yükseklik Ayarlı Sürücü Ön Emniyet Kemerleri
:
Yokuş Kalkış Destek, Stabilite Kontrol
:
Ön Kol Dayama
:
Otomatik Yanan Farlar ve Yağmur Sensörü
:
Manuel Klima
:
Elektronik Klima
:
Merkezi Kilit
:
Arka Koltuk Sırtlığı 1/3 -2/3 Katlanma Özelliği
:
Elektrikli Arka Camlar
:
Elektrikli Ön Camlar
:
Sürücü Tarafı Tek Dokunuşla Açılıp Kapanabilen Elektrikli Ön Camlar
:
Ön Sis Farları
:
Arka Park Sensörü
:
Geri Görüş Kamerası
:
Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
Yokuşta Kalkış Destek Sistemi (Hill Holder)
:
Deri Direksiyon
:
4Control Sistemi
:
Deri Döşeme
:
Kumaş Döşeme
:
Elektrikli Park Freni
:
Multi-Sense Sistemi
:
Head Up Display
:
Elektrikli Katlanan ve Isıtmalı Dış Dikiz Aynaları
:
Elektrikli Katlanan, Isıtmalı ve Hafızalı Dış Dikiz Aynaları
:
Kendinden Kararan İç Dikiz Aynası
:
Isıtmalı Ön Koltuklar
:
Arka Koltuk Sırtlığı 1/2 - 2/3 Katlanma Özelliği
:
Yükseklik Ayarlı, Elektrikli Bel Destekli ve Masajlı Sürücü Koltuğu
:
Elektrikli Ayarlanabilen, Hafızalı, Havalandırmalı ve Elektrikli Bel Destekli,Masajlı Sürücü Koltuğu
:
7" TFT Renkli LED Gösterge Ekranı
:
Arka Kol Dayama
:
Yağmur Sensörü ve Otomatik Yanan Farlar
:
Tek Dokunuşla Açılan Elektrikli Ön ve Arka Camlar
:
Manuel Bel Desteği Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
Eller Serbest Renault Card Sistemi
:
GT Line Spor Deri Direksiyon
:
Multisense Sistemi
:
Arka Koltuk Kol Dayanağı
:
7'' TFT Renkli LED Gösterge Ekranı
:
Yükseklik Ayarlı 3 Arka Koltuk Başlığı
:
Arka Koltukta Havalandırma Izgarası
:
Portatif Küllük ve Çakmak
:
Yükseklik Ayarlı Ön Koltuklar
:
Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
Hidrolik Direksiyon
:
Manuel Arka Camlar
:
Deri Direksiyon Simidi ve Vites Topuzu
:
Yükseklik Ayarlı Direksiyon Simidi
:
Gövde Rengi Aksesuarlar
:
Siyah Renk Dış Kapı Kolları
:
Arka Koltuk Aydınlatma
:
Bagaj Filesi
:
Bagaj Bölümü Aydınlatması
:
2.Koltuk Sırasından Erişilebilen 12V Priz
:
Yolcu Tarafı Güneşliği
:
12V Priz
:
Türkiye Haritası
:
Renualt R-Nav Navigasyon Multimedya Sistemi
:
Radyo MP3 - 4x20 W
:
Radyo MP3 - 2x20 W
:
R-Link İnternet Bağlantısı
:
Navigasyon ve Harita
:
R-Link 2.0 ve 7" Dokunmatik Ekran
:
Online Servis Paketi
:
R-Link 2.0 ve 8.7" Dokunmatik Ekran
:
7'' Dokunmatik Ekran
:
8,7'' Dokunmatik Ekran
:
4,2'' Ekran
:
Yol Bilgisayarı
:
Direksiyondan Kumandalı Radyo
:
Dacia Media Nav 2.0 Navigasyon ve Multimedya Paketi
:
Sinyalli Yan Aynalar
:
GT Line Koyu Gri Çıtalar
:
Gövde Rengi Kapı Kolları
:
Elektrikli ve ısıtmalı dış dikiz aynaları
:
Elektrikli Katlanabilir Yan Aynalar
:
Gövde Rengi Yan Aynalar
:
Stepne
:
Eller Serbest Bagaj Kapağı
:
Karartılmış Camlar
:
Elektronik Amortisör
:
Gövde Rengi Dış Kapı Kolları
:
16" Alüminyum Jant
:
Siyah Renk Dış Dikiz Aynaları
:
Elektrikli Dış Dikiz Aynaları
:
Manuel Ayarlı Dış Dikiz Aynaları
:
Dış Kapı Çıtaları
:
Tavan Barları
:
Gövde Rengi Tamponlar
:
Siyah Dış Kapı Kolları
:
Çift Renkli Dış Dikiz Aynaları
:
Gövde Rengi Dış Dikiz Aynaları
:
Çift Yöne Açılabilir Bagaj Kapısı
:
Gri Renk Tamponlar
:
Gövde Rengi Ön Tamponlar, Gri Renk Arka Tamponlar
:
Arka Cam Silecekleri
:
Sağ Sürgülü Yan Kapı
:
Sol Sürgülü Yan Kapı
:
15" Alüminyum Jantlar
:
15” Nepta Alüminyum Jant
:
Siyah/Krom Çift Renk Dış Dikiz Aynaları
:
15" Sac Jantlar
:
Stop & Start
:
Eco Mode
:
Partikül Filtresi
:
Bagaj Gizleme Pandizotu
:
Açılabilir Bagaj Yan Camları
:
Krom Renk İç Kapı Kolları
:
3.Koltuk Sırasında Saklama Bölümü
:
Polen Filtresi
:
Tavan Rafı
:
Bagaj Halısı
:
loading
Lütfen Bekleyin...

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar