Ford Ecosport

Ford Ecosport

193.600 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

YENİ FORD ECOSPORT SUV

Güçlü ve modern duruş, ergonomik iç tasarım ve teknolojiler ile birleşiyor. Hem günlük yaşamınızda hem maceralı yolculuklarınızda yanınızda. 

Canlı, özgün ve sportif: Yeni EcoSport'a hazır olun.

2018`de Ford Yetkili Satıcılarında!

İleri Teknolojiler ile Güvenli Sürüş Deneyimi

Yeni EcoSport'un sunduğu teknolojiler ile araç kullanmak çok daha keyifli ve güvenli.Akıllı 4x4 Çekiş Sistemi,Yokuş Kalkış Destek SistemiveFord SYNC3; sürüşü güvenli ve keyifli bir deneyime dönüştürür. Yolculuklarınızı olabildiğince stressiz ve eğlenceli hale getiren teknolojileriYeni EcoSportile keşfedin.

Yüksek Performans ve Düşük Yakıt Tüketimi

EcoSport, üç yenilikçi ve gelişmiş motor seçeneği ile sunulmaktadır. Birincisi,Yılın Uluslararası Motoru ödülünü üst üste altı kez kazanan1.0 litrelik EcoBoost benzinli motor*.125PSgüç sağlayan seçeneğiyle, klasik 1.6 litrelik motordan bekleyeceğiniz gücün yanı sıraüstün yakıt tasarrufu ve düşük karbondioksit emisyonusağlar.1.5 litrelik TDCi dizel motor,100 PSgüç sağlar ve yalnızca107 g/kmdüzeyinde karbondioksit emisyonu salar.1.5 litrelik EcoBlue dizel motorise125 PSgüç üretirken119 g/kmdüzeyinde karbondioksit emisyonu salar.

* 1.0 litre kategorisinin kazananı.

Ergonomi ve akıllı tasarımın buluşması.

Yeni Ford EcoSport’ta bulunan özelliklerin her biri yolculuklarınızın daha keyifli ve güvenli olmasını sağlamak için tasarlanmıştır.Ford SYNC 3, her zaman bağlantıda kalmanızı vesesli komutlar veya 8 inç renkli dokunmatik ekranıile telefonunuzu, müziği ve bazı araç içi fonksiyonları kontrol edebilmenizi sağlar.675 watt'lık B&O PLAY ses sistemiise, tam10 premium hoparlörile zengin, güçlü bir ses deneyimi sunar.Dört yönde ayarlanabilen, ısıtmalı koltuklar ve direksiyongibi detaylar sayesinde, direksiyon başına her geçtiğinizde rahatlatıcı olduğu kadar güvenli bir sürüş deneyimi yaşatır.

Güvenliğiniz önceliğimiz.

Yolculuklarınızdaki güvenliğiniz ve emniyetiniz tasarım ve teknoloji açısından önceliğimizi oluşturur. İşte bu nedenleYeni EcoSport; sizin, yolcularınızın ve aracınızın korunmasına yardımcı olmak üzeretasarlanmış teknolojiler ve sistemleriçermektedir. Başlıca özellikler arasındaABS fren sistemi, Elektronik Denge Kontrolü, Çekiş Kontrolü ve Lastik Basıncı İzleme Sistemibulunmaktadır. Ayrıcaön, yan, diz ve perde hava yastıklarıda kapsamlı koruma sağlar.

Etkileyici tasarım.

Yeni EcoSport şaşırtıcı genişlikte bir iç hacme sahiptir. İç mekanın ve saklama bölmelerinin akıllıca kullanımı, katlanarak 60/40 iki kısma ayrılabilen arka koltuklarla desteklenmektedir. Katlanan minder, koltukların tamamen yatarak bagajın kolaylıkla yüklenmesine olanak tanır. Ayarlanabilir yük zemini üç konumda sabitlenebilir; eşyaları üst üste koymak istemediğiniz durumlar için idealdir.

ST-Line

Ford Performance ailesinin tasarım detaylarını barındıran
Yeni EcoSport ST-Line ile heyecan verici bir sürüş deneyimi yaşamaya hazır olun...

 

Sportif tasarım, ST-Line'a özel jant ve gövde kiti tasarımı ve ST ruhunu yansıtan ST-Line logosu SUV’nin güçlü ve maceracı ruhuyla birleşti. Kırmızı dikişli sportif koltuklar ve heyecan verici detaylar Yeni EcoSport ST-Line'da.

Galeri: Şık, Güçlü ve Sportif Tasarım

Yeni EcoSport tam anlamıyla bir SUV ve kesinlikle bir dayanıklılık duygusu uyandırıyor. Keskin hatları ve zarif, modern görünümü bu arabayı şık ve sofistike hale getirerek gittiği her yerde fark yaratıyor.

İç Tasarım ve Konfor: Yolculuklarınızın Keyfini Çıkarın

Hem sizin hem de yolcularınızın gereksinimlerine göre ergonomik olarak yapılandırılmış Yeni EcoSport’un yüksek işçilik ürünü kabini, içinde zaman geçirmekten zevk alacağınız keyifli bir ortam sunar.

Ergonomik, yalın, akışkan yüzeyler, düşünceli tasarım dokunuşlarıve en ince noktasına kadar ayrıntılara verilen önemle bütünleşiyor.

Koltuğunuza oturun, rahatlayın ve tam bir konforla dünyayı yüksekten izleyin.

18” Alüminyum Alaşım Siyah-Metalik Tasarım Jant

Renkler: Tarzınızı Yansıtın

EcoSport biribirinden özel 12 renk seçeneğiyle her zaman dikkat çekici.

Döşeme, Koltuk Seçenekleri

Kırmızı dikiş ayrıntılarıyla zenginleştrilmiş şık ve konforlu parça derili koltuk tasarımı

İleri Teknolojiler ile Güvenli Sürüş Deneyimi

Yeni EcoSport'un sunduğu teknolojiler ile araç kullanmak çok daha keyifli ve güvenli.

Akıllı 4x4 Çekiş Sistemi, Yokuş Kalkış Destek Sistemi ve Ford SYNC; sürüşü güvenli ve keyifli bir deneyime dönüştürür. Yolculuklarınızı olabildiğince stressiz ve eğlenceli hale getiren teknolojileri Yeni EcoSport ile keşfedin.

Değişken yol koşullarında her zaman güven verir

Akıllı 4x4 Çekiş Sistemi(AWD);ıslak, kuru veya buzlu koşullarda ve değişken arazidehangi seviyedeyol tutuşu, viraj dengesi ve tepki hassasiyeti gerektiğini algılarve buna göre sürüş dinamiklerini düzenler. Teknoloji, gereksinimlere bağlı olarakön veya arka akstan çekişsağlayabilir. Ve bu 'isteğe bağlı tork' sistemi olağanüstü; kontrol ve yüksek verimlilik sağlar.

Yokuşta kalkışlarda daha fazla kontrol

Yokuş Kalkış Destek Sistemi, yokuşta kalkış sırasında aracınızın geriye kaymasını geçici olarak önler. Sistem, 2,5 saniye süreyle fazladan fren gücü uygular ve ayağınızı fren pedalından gaz pedalına geçirirken size daha fazla zaman ve kontrol sağlar.

Kusursuz sürüş keyfi

Elektrik Servo (EPAS) direksiyonun hassas manevra kabiliyeti çok dar alanlara bile park etmenizi kolaylaştırır. Daha fazla kontrol alanı sağlayan yapısıyla mükemmel yol hakimiyeti sunar.

Ford Acil Durum Yardımı

Ford SYNC 3sisteminin önemli ve hayat kurtarma potansiyeline sahip özelliklerinden biri deAcil Durum Yardımı'dır. Beklenmedik bir kaza yaşanmasıyla birlikte hava yastığının açılması ya da yakıt pompasının devre dışı kalması durumunda bu teknoloji sizin için otomatik olarak 112 Acil Durum Yardım’ı aramaktadır. İhtiyacınıza göre başlatılan aramayı durdurabilir ya da 112 Acil Yardım Hattı ile görüşebilirsiniz. Konuşamayacak durumda olsanız bile sistem,GPS koordinatlarınız gibi yaşamsal önem taşıyan bilgileriyardım hattına iletecektir.*

*Ford Acil Durum Yardımı sistemi, 30'dan fazla Avrupa ülkesinde kullanılmaktadır. Bu özellik, araçta bulunan uyumlu bir cep telefonunun sistemle eşlenmesi halinde çalışır ve hava yastıklarından (diz hava yastıkları hariç) herhangi birinin açılması ya da bir çarpışma algılayan sensörlerin yakıt pompasını kapatması durumunda devreye girer. Metin işlevi ve Acil Durum Yardımı özelliği tüm Avrupa dillerinde desteklenmemektedir.

Stil ve görünürlük: Gündüz Yanan LED Ön Farlar

Enerji verimliliği yüksek bu gelişmiş lambalar gündüz fark edilmenize, gece ise net bir biçimde görünmenize yardımcı olur.

Park stresini ortadan kaldıran sensörler

Park mesafe sensörleri, otomobilinizin önündeki ya da arkasındaki engellerle arasındaki uzaklığı değerlendirmenize yardımcı olur. Sensörler herhangi bir nesnenin varlığını algıladığında ona yaklaştıkça yükselen sesli bir uyarı verir.

Daha Keyifli Yolculuklar

Hız Sınırlandırma özellikle Hız Kontrol Sistemisayesinde hızınızı trafik kurallarına göre sınırlandırmınızı ve olası bir kural ihlalinin engellenmesini sağlar. Böylece tüm dikkatinizi yola vermenize yardımcı olur. Aynı zamanda sürekli gaz pedalına basma ihtiyacını ortadan kaldırır ve yolculuklarınıza daha fazla konfor katar.

Geri görüş kamerası, aracınızın arkasında duran her şeyi orta konsolda bulunan ekranda gösterir. Sistem, geri vitese geçtiğiniz anda otomatik olarak devreye girer ve en dar alanlara bile park etmenize yardımcı olmak için sanal çizgilerle sizi yönlendirir.

Düşük Dönüş Çapı

Klasik, hantal SUV'ların aksine, EcoSport'un dar bir dönüş çapı vardır: 10,6 metre. Her iki tarafta park etmiş araçlar olsa bile, yoğun caddelerdeki U dönüşleri hem hızlı hem de kolaydır.

Engelleri kolayca aşar

Yeni EcoSport'un'yaklaşma' ve 'uzaklaşma' açıları sırasıyla 21,0 derece ve 33,3 dereceolarak belirlenirken,rampa açısı 23,3 dereceolarak ayarlandı (yüksüz). Bu dereceler, aracınızın alt tarafında hiçbir çarpma olmaksızın engellerin üzerinden geçebileceğini ve modern bir SUV için temel önemdeki değerleri gösteriyor.

Bagaj alanınızı kendinize göre ayarlayın

Beş kişilik oturma planında bagaj kompartıman hacmi düşürülerek406 litre kapasitelibir alan sunar. İki koltuklu oturma planında ise, aşağıda bulunan gizli kompartımanla birlikte tam1.603 litre kapasitelibir bagaj alanısunar

Tavan ray sistemi ile daha fazlasını taşıyın

Tavan ray sistemi, Ecosport’unuzun tarzını geliştirmenin yanı sıra, pratikliğini de artırır. Bunlar, dikey aksesuarlar için çapraz bağlama çubuklarının takılması için de gereklidir.

Yüksek performans ve verimlilik

Ödüllü 1.0 litrelik Ford EcoBoost benzinli motor, motor teknolojisinin ulaştığı noktanın mükemmel bir örneğidir.

Güç, performans ve düşük emisyonda ideal dengeyi sağlamak üzere tasarlanan EcoBoost motor sınıfında lider.

Performanstan ödün vermeyin

Çığır açan 1.0 litrelik EcoBoost benzinli motorYılın Uluslararası Motoru ödülünü altı defa kazanmıştır*. Bu şaşırtıcı bir durum değil.125 PSgüç seçeneğiyle sunulacak olan EcoBoost motor, klasik bir 1.6 litrelik motordan bekleyebileceğiniz gücü sunmakla birlikte,daha iyi yakıt tasarrufu ve daha düşük CO2 emisyonusağlar.

*2017 Yılın Uluslararası Motoru, 1.0 litre altı kategorisi galibi.

Gelişmiş dizel güç

1.5 litrelik Ford EcoBlue yepyeni bir dizel motordur ve Yeni EcoSport bu motorun kullanıldığı ilk araçtır. Dört silindirli, turbo şarjlı, yakıt enjeksiyon teknolojisi, 125 PS düzeyinde güç sağlayabilir. Sessiz ve güçlü motor aynı zamanda yüksek yakıt tasarrufu sağlamaktadır: 4.6 l/100 km. CO2 emisyonları ise 119 g/km düzeyindedir

Hızlı manuel vites değiştirme

Yüksek tork kapasitesine sahip 6 ileri vitesli manuel şanzıman, hızlı ve hassas vites değiştirme olanağı sağlar. Geliştirilmiş yeni mekaniği ise daha sessiz geri vites geçişi sunar.

Gelişmiş otomatik şanzıman

Yeni Ford EcoSport’un1.0 litre EcoBoost motorunaher türlü yol koşulunda üstün performans sunan6 İleri konvansiyonel otomatik şanzımaneşlik ediyor. Otomatik şanzımanın rahatlığını manuel şanzımanın sağladığı hâkimiyetle bir araya getiren altı ileri vitesli sistem, vitesler arasında güç kaybı olmadan pürüzsüz geçiş sağlar.

Direksiyondan vites değiştirmenin keyfini çıkarın

Yarış otomobillerinden esinlenen bu teknoloji, hızlı vites değiştirme seçeneğini parmaklarınızın ucuna getiriyor. Pedal kumandalarının direksiyona yerleştirilmiş olması, virajlarda daha verimli bir şekilde vites değiştirmenizi sağlar.

Yakıt tasarrufuna destek

Maksimum yakıt tasarrufu için gösterge panelindeki vites göstergesi ne zaman vites değiştirmeniz gerektiğini söyler.

Yol bilgisayarı

Yolculuklarınızda otomobiliniz ve çevreyle ilgili bilgilere ulaşmanızı sağlayan sistem, dış ortam sıcaklığı, yakıt durumu ve kilometre bilgilerine ulaşmanızı, otomobilinizin fonksiyonlarıyla ilgili kontrol ve ayarlamaları yapmanızı sağlar.

Otomatik Start-Stop özelliğiyle daha az yakıt tüketin

Otomatik Start-Stopözelliğitrafik ışıklarında ya da sıkışık trafikte durduğunuzda, motoru otomatik olarak kapatır. (Klima, radyo ve Ford SYNC gibi temel fonksiyonlara enerji sağlamaya devam eder). Hareket etmeye hazır olduğunuzda ise sistem aracı yeniden çalıştırır ve şehir trafiğinde%10'a kadar yakıt tasarrufusağlar.

İç hacim, kullanışlılık ve ergonomi ile birleştirildi

Yeni EcoSport, akıllıca sunulan esnek alan kullanımı ve seçeneklerini iç tasarımda size sunuyor.

Kullanışlı, ayarlanabilir yükleneme alanı

Bagaj bölgesinin üç yükseklik ayarına sahip olan yük alanısayesinde zemin altında değişik ölçülerde bir gizli bölme oluşturabilirsiniz. En yüksek konumdayken arka koltuklar katlandığında tamamen düz bir yük zemini elde edebilirsiniz.

Zorlu yol koşulları için tasarlandı

Yüksek kaldırımlar, çukurlar, yol çalışmaları, hız tümsekleri... Dağ ve şehir yolları aracınıza zarar verebilir. İşte bu nedenle,Yeni EcoSport'un dayanıklı yapısınaartırılmış yerden yükseklikeklendi

Eğlence ve konfor detayları

Araç içi sesli kontrol özellikli bilgi ve eğlence teknolojisi SYNC 3, sofistike B&O PLAY ses sistemi, ısıtmalı koltuklar/direksiyon ve çok daha fazlası.

En gelişmiş eller serbest teknolojisi

Ses Kontrollü ve Dokunmatik Ekranlı Ford SYNC 3 sayesinde, doğrudan vereceğiniz basit sesli komutlarla müziği kontrol edebilir ve telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Ayrıca, USB ya da MP3/iPod® aygıtınızdan ya da Bluetooth® uyumlu telefonunuzdan müzik çalabilirsiniz. Sistem, gelen mesajlarınızı da size sesli olarak okur. Alternatif olarak basit, sezgisel navigasyon için birleştirme ve kaydırma hareketleri sunan 8" dokunmatik ekranı kullanabilirsiniz. Bu modern 'bilgi-eğlence' sistemi ayrıca AppLink, Apple CarPlay ve Android Auto özellikleri ile akıllı telefonunuzun bilgilerini dokunmatik ekranda görüntüler.

B&O Müzik Sistemi ile yolculuklarınız festivale dönüşsün

B&O PLAY ile premium seviyedeki 675 watt'lık ses sistemi, alçak frekans hoparlörü ve derin bas hoparlörünü içeren 10 hoparlörlü, sistem sayesinde zengin ve güçlü bir ses deneyimini Yeni EcoSport'tayaşayabilirsiniz. Bu gelişmiş teknoloji, B&O PLAY'in akustik uzmanları tarafından Yeni EcoSport için özel olarak tasarlandı, geliştirildi. Otomobilinizde adeta bir konser alanında gibi en sevdiğiniz grupları ve şarkıları dinleyebilirsiniz.

Ford Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi

Ford Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi, anahtarı cebinizden çıkarmanıza ya da çantanızda aramanıza gerek kalmadan otomobilinizi açmanızı ve kilitlyebilmenizi sağlar. Aynı zamanda anahtarınızı kullanmanıza gerek kalmadan debriyaj pedalına (ya da otomatik modellerde fren pedalını) basılı tutarak Ford Power düğmesiyle motoru çalıştırır.

Size en uygun sıcaklık

Elektronik Otomatik Isı Kontrol Sistemi ile araç içi ısıyı gelişmiş havalandırma teknolojisiyle dilediğiniz gibi ayarlar.

Sizi sıcak tutan ön koltuklar ve deri direksiyon

Hem sürücü hem de ön yolcu için ısıtmalı koltuklar opsiyon olarak sunulmaktadır. Üç farklı ısıtma ayarı mevcuttur. Bunları sol ve sağ ısıtmalı koltukları kontrol eden düğmeler ve seçtiğiniz ısıtma seviyesini gösteren kırmızı ışık yoluyla kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. İster sabah ayazı, ister serin bir gün veya dondurucu bir gece olsun, ısıtmalı direksiyon ellerinizi eldivenden daha iyi korur.

Isıtmalı Ön Cam

Bu akıllı özellik, buzlu kış sabahlarında zaman kaybetmeden yola çıkabilmenizi sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Sadece bir tuşa basın,sistem sileceklerin buzunu gidermenin yanı sıra ön camınızın buzunu, sisini ve buğusunu çözsün.

Elektrikli Isıtmalı Katlanabilen Yan Aynalar

Kazayla hasar oluşmasının önlenmesi amacıyla, araç park edildiğinde elektrikli, katlanır yan aynalar otomatik olarak içe doğru kapanır. Buzlanma olduğunda yola daha kolay çıkabilmeniz için ısınma özelliği de vardır.

Yağmur Sensörü

Yağmur Sensörü, ön camdaki sensörler yardımıyla devreye girer ve yağmurun şiddetine parallel olarak hızını ayarlar. Ayrıca hassalık ayarını manuel olarak kontrol etme imkanı sunar.

Daha aydınlık ve ferah iç mekan

Yeni Ford Ecosport ’untavanında yer alan cam tavan, gün ışığının aracın içini aydınlatmasını ve ferah bir iç ortam sağlar.

Her şeye yer var

EcoSport araç kabinini en verimli şekilde kullanabilmeniz için tasarlandı. Gözlük saklama alanı, soğutmalı torpido gözü ve orta konsoldaki saklama alanlarıyla onda her şeye yer var.

Kendinizi daha güvenli ve emniyette hissedin

Yeni EcoSport'ta sunulan güvenlik sistemlerinin bazıları sizi, aracınızı ve diğer yol kullanıcılarını korumak üzere tasarlanmışken bazıları kazaları önlemeye yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Her açıdan koruyan hava yastıkları

Sürücü ve yolcu için ön hava yastıklarına ek olarak,sürücü diz hava yastığı ve yan hava yastıklarıgöğüs kafesini korur ve bu hava yastıkları kazazedeyi darbe alanından uzak tutacak şekilde tasarlanmıştır.Perde hava yastıklarımaksimum koruma sağlar. Emniyet kemeri uyarı sistemlerinin yanı sıra ön ve arka emniyet kemerlerindeki gerdiriciler ve yük sınırlayıcıları ile Yeni EcoSport güvenliğinize öncelik verir.

Daha kontrollü fren sağlayan gelişmiş sistemler

Anti blokaj fren sistemi (ABS) ve elektronik fren gücü dağıtım sistemi bir arada çalışarak, daha etkin fren yapılmasını sağlar.

Her koşul altında hakimiyet

Elektronik Denge Programı, aracınızın ilerleyişini sürekli izler. Araç hakimiyetinin kaybolduğunu algılar ve her lastiğe otomatik fren uygulayarak dengeli hale getirir. ABS frenlerin ve Çekiş Kontrol Sisteminin gelişmiş sensörlerini kullanarak aracın davranışını izler.

Lastik hava basıncının azaldığını bildiren sistem

Lastiklerinizi doğru basınçta tutmak, güvenliğiniz ve yakıt ekonomisi açısından her zaman çok önemlidir. Bu yüzden basınç sensörleri tüm lastiklerin durumunu izleyerek seyir halindeyken lastiklerinizden birinin basınç kaybetmeye başlaması durumunda,Lastik Basıncı İzleme Sistemi (Lastik Basınç Sensörü)gösterge panelindeki simgeyi yakarak sizi uyarır.

Emniyet kemeri

Sistem, yolculuk sırasındaemniyet kemerinin takılı olup olmadığını kontrol ederve takılı olmaması durumunda sesli uyarıyla hatırlatır.

Çocuklarınızın güvenliğine yardımcı olur

Yeni Ford Ecosport, her yolculukta çocuklarınızın emniyette ve güvende olmalarını sağlayacak şekilde tasarlandı. Üstelik arkadakiISOFIX çocuk koltuğu bağlantı noktalarısayesinde iki çocuk koltuğunu kolaylıkla yerleştirebilme imkanı sunar.

KARŞILAŞTIRMA

Ön Fren: Hava Kanallı Disk, Çap (mm)
:
Lastik Ebatları
:
Arka Lastik Boyutları
:
Ön Lastik Boyutları
:
Yakıt Deposu Kapasitesi (litre)
:
Kaldırım Dönüş Çapı (m)
:
Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS)
:
Acil Fren Destek Sistemi (AFU)
:
Sürücü ve Yolcu Hava Yastıkları
:
Elektronik Denge Programı (ESC)
:
Lastik Basınç Sensörü
:
Fasılalı Ön Cam Silecek
:
LED Gündüz Farları
:
Çocuk Koltuğu Sabitleyici (ISOFIX)
:
Lastik Tamir Kiti
:
Eller Serbest Renault Kart Sistemi
:
Perde Hava Yastıkları
:
Otomatik Uzun/Kısa Farlar
:
Kör Nokta Uyarı Sistemi
:
Şerit Takip Sistemi
:
Elektronik Denge Programı ve Yokuşta Kalkış Destek Sistemi
:
C Şeklinde LED Gündüz Farları
:
Yatay Formlu Sürekli Yanan LED Arka Farlar
:
Yatay Formlu Sürekli Yanan LED Arka Farlar
:
Geri Görüş Kamerası ve Ön/Arka Park Sensörü
:
Cruise Control
:
Adaptif Cruise Control
:
Ön ve Arka Park Sensörü
:
Pure Vision Full LED Ön Farlar
:
6 LED Gündüz Farları
:
C Şeklinde Edge Dizayn LED Gündüz Farları
:
Sürücü Hava Yastığı
:
Ön Yan Hava Yastıkları
:
Ön Yolcu Hava Yastığı
:
Sürücü ve Ön Yolcu Emniyet Kemer İkazı
:
3 Noktalı Arka Emniyet Kemerleri
:
Hareket Halinde Otomatik Kapanan Kapı Kilitleri
:
Gündüz Farları
:
Ön Gergili Ön Emniyet Kemerleri
:
Hız Ayar ve Sınırlayıcı
:
Elektronik Denge Programı (ESP)
:
Yolcu Hava Yastığının Manuel Olarak Devre Dışı Bırakılması
:
Sürücü Emniyet Kemer İkazı
:
Vites Değiştirme Göstergesi
:
Yükseklik Ayarlı Ön Emniyet Kemerleri
:
Arka Sis Farları
:
ESP
:
3. Stop Lambası
:
Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit
:
Yükseklik Ayarlı Sürücü Ön Emniyet Kemerleri
:
Yokuş Kalkış Destek, Stabilite Kontrol
:
Ön Kol Dayama
:
Otomatik Yanan Farlar ve Yağmur Sensörü
:
Manuel Klima
:
Elektronik Klima
:
Merkezi Kilit
:
Arka Koltuk Sırtlığı 1/3 -2/3 Katlanma Özelliği
:
Elektrikli Arka Camlar
:
Elektrikli Ön Camlar
:
Sürücü Tarafı Tek Dokunuşla Açılıp Kapanabilen Elektrikli Ön Camlar
:
Ön Sis Farları
:
Arka Park Sensörü
:
Geri Görüş Kamerası
:
Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
Yokuşta Kalkış Destek Sistemi (Hill Holder)
:
Deri Direksiyon
:
4Control Sistemi
:
Deri Döşeme
:
Kumaş Döşeme
:
Elektrikli Park Freni
:
Multi-Sense Sistemi
:
Head Up Display
:
Elektrikli Katlanan ve Isıtmalı Dış Dikiz Aynaları
:
Elektrikli Katlanan, Isıtmalı ve Hafızalı Dış Dikiz Aynaları
:
Kendinden Kararan İç Dikiz Aynası
:
Isıtmalı Ön Koltuklar
:
Arka Koltuk Sırtlığı 1/2 - 2/3 Katlanma Özelliği
:
Yükseklik Ayarlı, Elektrikli Bel Destekli ve Masajlı Sürücü Koltuğu
:
Elektrikli Ayarlanabilen, Hafızalı, Havalandırmalı ve Elektrikli Bel Destekli,Masajlı Sürücü Koltuğu
:
7" TFT Renkli LED Gösterge Ekranı
:
Arka Kol Dayama
:
Yağmur Sensörü ve Otomatik Yanan Farlar
:
Tek Dokunuşla Açılan Elektrikli Ön ve Arka Camlar
:
Manuel Bel Desteği Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
Eller Serbest Renault Card Sistemi
:
GT Line Spor Deri Direksiyon
:
Multisense Sistemi
:
Arka Koltuk Kol Dayanağı
:
7'' TFT Renkli LED Gösterge Ekranı
:
Yükseklik Ayarlı 3 Arka Koltuk Başlığı
:
Arka Koltukta Havalandırma Izgarası
:
Portatif Küllük ve Çakmak
:
Yükseklik Ayarlı Ön Koltuklar
:
Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
Hidrolik Direksiyon
:
Manuel Arka Camlar
:
Deri Direksiyon Simidi ve Vites Topuzu
:
Yükseklik Ayarlı Direksiyon Simidi
:
Gövde Rengi Aksesuarlar
:
Siyah Renk Dış Kapı Kolları
:
Arka Koltuk Aydınlatma
:
Bagaj Filesi
:
Bagaj Bölümü Aydınlatması
:
2.Koltuk Sırasından Erişilebilen 12V Priz
:
Yolcu Tarafı Güneşliği
:
12V Priz
:
Türkiye Haritası
:
Renualt R-Nav Navigasyon Multimedya Sistemi
:
Radyo MP3 - 4x20 W
:
Radyo MP3 - 2x20 W
:
R-Link İnternet Bağlantısı
:
Navigasyon ve Harita
:
R-Link 2.0 ve 7" Dokunmatik Ekran
:
Online Servis Paketi
:
R-Link 2.0 ve 8.7" Dokunmatik Ekran
:
7'' Dokunmatik Ekran
:
8,7'' Dokunmatik Ekran
:
4,2'' Ekran
:
Yol Bilgisayarı
:
Direksiyondan Kumandalı Radyo
:
Dacia Media Nav 2.0 Navigasyon ve Multimedya Paketi
:
Sinyalli Yan Aynalar
:
GT Line Koyu Gri Çıtalar
:
Gövde Rengi Kapı Kolları
:
Elektrikli ve ısıtmalı dış dikiz aynaları
:
Elektrikli Katlanabilir Yan Aynalar
:
Gövde Rengi Yan Aynalar
:
Stepne
:
Eller Serbest Bagaj Kapağı
:
Karartılmış Camlar
:
Elektronik Amortisör
:
Gövde Rengi Dış Kapı Kolları
:
16" Alüminyum Jant
:
Siyah Renk Dış Dikiz Aynaları
:
Elektrikli Dış Dikiz Aynaları
:
Manuel Ayarlı Dış Dikiz Aynaları
:
Dış Kapı Çıtaları
:
Tavan Barları
:
Gövde Rengi Tamponlar
:
Siyah Dış Kapı Kolları
:
Çift Renkli Dış Dikiz Aynaları
:
Gövde Rengi Dış Dikiz Aynaları
:
Çift Yöne Açılabilir Bagaj Kapısı
:
Gri Renk Tamponlar
:
Gövde Rengi Ön Tamponlar, Gri Renk Arka Tamponlar
:
Arka Cam Silecekleri
:
Sağ Sürgülü Yan Kapı
:
Sol Sürgülü Yan Kapı
:
15" Alüminyum Jantlar
:
15” Nepta Alüminyum Jant
:
Siyah/Krom Çift Renk Dış Dikiz Aynaları
:
15" Sac Jantlar
:
Stop & Start
:
Eco Mode
:
Partikül Filtresi
:
Bagaj Gizleme Pandizotu
:
Açılabilir Bagaj Yan Camları
:
Krom Renk İç Kapı Kolları
:
3.Koltuk Sırasında Saklama Bölümü
:
Polen Filtresi
:
Tavan Rafı
:
Bagaj Halısı
:
loading
Lütfen Bekleyin...

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar