Ford Trucks 4142P 6000

Ford Trucks 4142P 6000

Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

İnşaat İşi Bilmeyene Zor

Tercihini Güçten Yana Yapana Kolay

İnşatta size sağlam bir yol arkadaşı lazım: En ağır yüklerin altından kolaylıkla kalkan, her çalışma alanına uyum sağlayan. 4 çekerli damperlerden, beton mikserlerine ve beton pompalarına kadar en iyi iş arkadaşınız olacak kamyonlar Ford Trucks İnşaat Serisinde.

Gücün Nereden Geldiğini Merak Edenlere:

Yeni Ecotorq Motor. Ford Trucks Çekici Serisi'nin kalbindeki Ecotorq motor performans ve ekonomi arasında kurduğu doğal dengeyle sizin de kalbinizi kazanacak. Yeni nesil Ecotorq motorun ve şık aerodinamik tasarımın katkılarıyla bir önceki nesile kıyasla yakıt sarfiyatınız bir önceki nesle göre %8,5 daha azalacak.Detaylı bilgi içintıklayınız.

Motor Freni ve Intarder

Frene daha çok ihtiyacınız olduğunda Standart Entegre Motor Freni orada. Tam yerinde devreye girer, en yüklü yokuşta bile aracınız rahatça iner. Her yükte, her koşulda frenleme ihtiyacınızı en uygun şekilde karşılar.

Otomatik Şanzıman Modları

Modunuzu sizden daha iyi bilir, Eco, Off-Road, Rocking modları ile gerektiğinde vitesi değiştirir. Size de her türlü yolda hıza hükmetmek kalır.

İyileştirilmiş Dönüş Açısı

En dar alanlarda bile manevralarınızla herkesi şaşırtın. Optimum dingil mesafesi ve iyileştirilmiş dümenleme sistemi ile dönmek eziyet değil keyif olsun.

Teknik Bilgiler

Alçak Tavan - Yataksız Kabin

Tip: Ecotorq 12,7 LMotor Gücü: 420 PSTork: 2150 Nm

Manuel / ZF 16S 2230

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU