Ford Trucks 2533 LR

Ford Trucks 2533 LR

1.718.152 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

Gücüyle, Konforuyla

Yolunuz da Yükünüz de Hafifler

Uzun yolların ustasıysanız, yol arkadaşının da en güçlüsünü, en konforlusunu, en rahatını hak edersiniz. 4x2, 6x2 ya da 8x2 farketmez, yol kamyonu deyince Ford Trucks Yol Serisi'nde seçenek bitmez.

Kabinde Seçenek Çok

Ford Trucks’ın farklı ihtiyaçlara uygun tasarlanan yataklı, yataksız; alçak veya yüksek tavan seçenekli ergonomik kabinleriyle yola çıkanlar her koşulda rahat eder. Geliştirilmiş klima sistemi ve yataklı kabinler için standart olarak sunulan kabin içi ek ısıtıcı ile soğuk havalarda, araç içinde sıcak bir yaşam alanı sunar.

Otomatik Şanzıman

Yokuşu, virajı sizden önce görür, her şarta en uygun vitesi seçer. Modunu size göre değiştirir, her türlü yolda kamyonunuza hükmetinizi sağlar.

Opsiyonel Yardımcı Fren Intarder

Hidrolik İntader ile aracınız yüklüyken bile en dik yokuş bile size dümdüz yol olur. İhtiyaç anında devreye giren yardımcı fren sayesinde servis freni ömrü uzar.

Teknik Bilgiler

Alçak Tavan Yataklı Kabin

Manuel / 9+1 Vites

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU