Ford Trucks 1848T

Ford Trucks 1848T

2.284.657 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

En Zorlu Yollarda, En Ağır Yüklerde Bile

Yollara İzinizi Bırakın

En yüksek performans, en ekonomik koşullarla buluştu, Ford Trucks çekici serisi oldu. Uzun yolun ustaları güçlü ve konforlu yol arkadaşı buldu.

Gücün Nereden Geldiğini Merak Edenlere:

Yeni nesil Ecotorq motorun ve şık aerodinamik tasarımın katkılarıyla, yakıt sarfiyatınız bir önceki nesle göre %8,5 daha azalacak.Detaylı bilgi içintıklayınız.

Yolunuz Uzunsa Rahatınız Yerinde Olsun

Ford Trucks Çekici serisi güçte ve performansta olduğu kadar rahatlıkta da iddialı. İhtiyacınıza uygun ergonomik kabin seçenekleriyle aracınızın içinde sıcak bir yaşam alanıyla hemen tanışın.

Uzun Yola Damgasını Vuran Teknolojiler

Dikkatiniz dağıldığında Şerit Takip Sistemi; takip mesafesi azaldığında Aktif Acil Durum Frenleme Sistemi; aracınızın ve treylerinizin dengesi bosulduğunda Elektronik Stabilite Kontrolü yanınızda.

Teknik Bilgiler

Ekstra Yüksek Tavan ve Yataklı Kabin

Tip: Ecotorq 12,7 LMotor Gücü: 480 PSTork: 2500 Nm

Otomatik / ZF 12 TX 2620

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU