KAMPANYA BİLGİ FORMU

loading
Lütfen Bekleyin...

Günlük 39,90 TL’den başlayan fiyatlarla Dacia SANDERO

Kampanya Süresi Doldu

Eylül ayında Dacia Sandero avantajlı fiyatlar ve artan ödemeli finansman seçenekleri ile tüm yetkili satıcılarımızda sizleri bekliyor.

İlgili günlük ödeme tutarı, 2019 model yılı Sandero Ambiance 1.0 Sce 75 bg modelinin perakende satın alımında uygulanan 78.500 TL fiyat ile geçerlidir. Artan Ödemeli kredi kampanyası ile 35.000 TL’den başlayan peşinat ve yıllık %18 taksit artışları ile birinci yıl aylık 1.111 TL, ikinci yıl aylık 1.311 TL, üçüncü yıl aylık 1.547 TL ve dördüncü yıl aylık 1.825 TL taksit ödeme fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Artan ödeme seçeneği için %1,38 faiz oranı tüm Dacia yetkili satıcılarında sizleri bekliyor. (*Günlük ödemeler, aylık ödemelerin 30’a bölünmesi ile bulunmuştur.)

Belirtilen kampanya koşulları, farklı peşinat ve günlük ödeme tutarları ile, tüm versiyonlarda geçerlidir.

Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir.

İşsizlik teminatı Maxxi Koruma Sigorta poliçesi kapsamında, bordrolu özel sektör çalışanlarının isteği dışında işsiz kalması durumunda, poliçede belirtilen şartlar ve limitler dahilinde, kredi taksitlerinin ödenmesini sağlar.

Kampanya 30.09.2019 tarihine kadar geçerlidir. MAİS, kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.