CITROËN JUMPY PANELVAN

CITROËN JUMPY PANELVAN

239.000 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

YENİ DISPATCH MODELİNİ VIDEO’LARDA KEŞFEDİN

Yeni nesil Dispatch, daha rahat, konforlu ve daha güvenli olacak şekilde optimize edilen bir mimariye sahip. En güncel sürüş destek sistemleri teknolojilerini ve gelişmiş motorları bir arada sunan Dispatch günlük işleri kolaylaştıran ideal yol arkadaşı olarak öne çıkıyor. Üç farklı gövde uzunluğu ile sunulan araçta isteğe bağlı olarak eller serbest sürgülü yan kapılar devreye giriyor.

  • 1400 kg’a yükleme kapasitesi
  • 6,6 m3’e kadar kullanışlı bir bagaj hacmi
  • 4 metreye kadar yükleme uzunluğu
  • İki çamurluk arası 1,25 metre yükleme genişliği

PRATİK MİMARİ

Citroën Dispatch'in verimli mimarisi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlandı ve işlevsel, pratik ve ergonomik bir yapıya sahip. Özel olarak güçlendirilen yeni nesil modüler platformu, C4 Picasso ve SpaceTourer modellerine dayanıyor. Citroën Dispatch 1.400 kg’a kadar yük taşıyabiliyor, 6,6 m3 bagaj hacmi bulunuyor, 4 metreye kadar yükleme uzunluğu sunuyor ve 2,5 tona kadar römork çekebiliyor. Ayrıca modüler tasarımıyla iki farklı dingil mesafesi (2,92 m ve 3,27 m) ve iki farklı arka aks uzantısı (0,80 m ve 1,15 m) ile üç farklı gövde uzunluğu kombinasyonu sunuyor.

1,90 METRE BARAJININ ALTINDA: TÜM OTOPARK ALANLARINA SINIRSIZ ERİŞİM

Her koşula uygun kullanışlı yapı. Tüm XS ve M versiyonlarında (XL versiyonunda 1,94 m) 1,90 m ile sınırlandırılan tavan yüksekliği sayesinde, Citroën Dispatch genelde bu tür araçların girmekte zorlandığı tüm otopark alanlarına rahatlıkla girebiliyor.

Park etme sorunu ve park cezası riski sona eriyor. Kapalı otoparklar ve alışveriş merkezlerindeki kat otoparklara rahatlıkla girebilirsiniz.

MODÜLERLİK

HER İŞİ SIRTLANIYOR

Günlük hayatı kolaylaştıran bir mesai arkadaşı olarak Citroën Jumpy; Worker, Driver ve CityVan versiyonlarıyla şantiyelerde olsun, yolda olsun ve şehir içinde olsun farklı beklentileri karşılıyor. Control ve Club versiyonları ise hafif ticari araç ürün gamını tamamlıyor. İhtiyaçlarınıza en uygun olanı seçmek ise size kalmış.

MODUWORK: ARTIRILMIŞ MODÜLERLİK

GENİŞLETİLMİŞ KABİN

6 KİŞİYE KADAR OTURMA ALANI

Artık yolcu taşımak ile yük taşımak arasında seçim yapmaya gerek yok: Genişletilmiş Kabin* versiyonu altı kişiye kadar oturma alanı ile 4 m3 kargo alanı kullanıma sunuyor. Yolcu koltuğunun altındaki boş alan, 2,40 m'ye kadar uzun nesnelerin taşınmasına imkan tanıyor.

SABİT GENİŞLETİLMİŞ KABİNLİ CLUB & BUSINESS

CLUB ve BUSINESS Sabit Genişletilmiş Kabinler* ile 2. sıradaki yolcular mükemmel konforun yanı sıra koltukların altında 73 litrelik geniş bir depolama alanının keyfini sürebiliyor.

* M and XL versiyonlarında sunuluyor.

SAF AHŞAP & KAPLAMALI AHŞAP

Gereksinimlerinize ve profesyonel faaliyet alanınıza bağlı olarak, Citroën Dispatch van 2 tip iç mekânla sunuluyor: saf ahşap ve kaplamalı ahşap (kayma önleyiciye sahip ve alüminyum kenar şeritleriyle korunuyor, su geçirmiyor ve kolayca yıkanabiliyor). Yükleme alanını korumak üzere basit zemin kaplamasından tam yükseklikte yan kaplamaya ve tekerlek kemer korumasına kadar çeşitli kit kombinasyonları bulunuyor.

SAKLAMA ALANLARI

Citroën Dispatch; içinde Aux girişi, versiyona bağlı olarak USB girişi de bulunan alt torpido gözü, yolcu koltuğunun altında ayakkabı veya baret gibi nesneleri saklamak için büyük bir saklama alanı, ön konsolda bardak tutucular, merkezi bir tavan saklama alanı ve 1,5 litrelik şişeye uygun iki büyük ön kapı cebi de dahil kabinin farklı alanlarına yayılmış birçok saklama alanına sahip.

KONFOR

SÜRÜŞ KONFORU: GÖZDEN GEÇİRİLEN ERGONOMİ

Citroën Jumpy’nin ön koltukları ergonomik açıdan yeniden tasarlanırken, yüksek sürüş pozisyonu yola hâkim bir sürüşü beraberinde getiriyor. Koltukların yükseklik ve uzunluk ayarı sayesinde ideal sürüş pozisyonu rahatlıkla ayarlanabiliyor.

Kabin erişimi tek bir adımla son derece kolay gerçekleşiyor. Camlı alanlar* yolculara optimum ısı ve ses yalıtımı sunarken sürücüye ise daha fazla görüş konforu sağlıyor. Tüm bu özellikle uzun ve yoğun seyahatlerini daha konforlu hale getiriyor.

*Versiyona bağlı olarak

ULAŞIM KONFORU

Citroën Dispatch, sessiz ve yumuşak vites geçişleri ile mükemmel amortisör sistemi sayesinde her türlü yol koşulunda üstün bir sürüş konforu sunuyor.

Citroën Dispatch, viraj denge çubuğuna sahip güçlendirilmiş Pseudo McPherson ön süspansiyona ve 1400 kg’a kadar yükleri taşımak üzere yeni bir üçgen tipi arka süspansiyona sahip. Bu süspansiyon sistemi 4x4 versiyonu için de uygun (Automobiles Dangel).

ÇALIŞMA KONFORU: MOBİL OFİS

Citroën Jumpy kabini bir mobil ofis olarak tasarlandı. Ayarlanabilir yazı masası* sayesinde, dosyalarınız veya bilgisayarınızla rahatça çalışabilirsiniz. Üstteki merkezi saklama alanına sabitlenen raf** konsola doğru açılıyor. Bu bölüm 11 inçe kadar büyüklükte tabletler için tasarlanırken, versiyona bağlı olarak USB girişi üzerinden şarj edilebiliyor.

Akıllı telefon tutucusu** sürücü tarafındaki bardaklıkta bulunuyor ve entegre bir güç kaynağı ile destekleniyor. Böylece dijital araçlarınız her an elinizin altında oluyor. Citroën Jumpy günlük işlerinizi kolaylaştıran gerçek bir mesai arkadaşı.

*Versiyona bağlı olarak
**Aksesuar ile birlikte

ELLER SERBEST SÜRGÜLÜ YAN KAPILAR

Elleriniz mi dolu? Sorun değil: Bu sınıfta bir ilk olan “Eller serbest sürgülü yan kapılar*” sürgülü yan kapıları her hangi bir temas olmadan açma ve kapama imkânı sunuyor. Ayağın arka tamponun kenarının altından geçirilmesiyle merkezi kilit açılıyor ve ilgili taraftaki sürgülü yan kapı kendiliğinden açılıyor.

Aynı hareket kapının kapanmasını sağlarken ilgili kişinin uzaklaşması ile birlikte araç kilitleniyor. Bu özellik iki elleriniz de doluyken araca yük koyma ve boşaltma işlemini kolaylaştırıyor.

*Versiyona bağlı olarak

İŞLERİNİZİ KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN TASARLANDI

Citroën Dispatch, günlük yaşamlarını kolaylaştırmak üzere bir araç arayan profesyoneller için ideal bir mesai arkadaşı. Akıllı, modern ve fonksiyonel yapısıyla Citroën Dispatch farklı profesyonellerin gereksinimlerini karşılayan bir yapı sunuyor. İster bir esnaf veya bir plasiyer olun veya inşaat veya hizmet sektöründe olun Dispatch tam size göre bir mesai arkadaşı.

DİSPATCH COMBI'Yİ KEŞFEDİN

Citroën Jumpy Combi, ulaşım profesyonelleri için ideal bir yol arkadaşı. Kompakt boyutlu XS versiyonundan 9 yolcu ve valizlerine yaşama alanı sunan XL versiyonuna kadar geniş bir yaşama alanı sunuyor.
 

BENZERSİZ DIŞ TASARIM

Yük taşımak üzere tasarlanan ticari versiyon gibi Citroën Jumpy’nin yolcu taşımak için tasarlanan versiyonu da özgün ve benzersiz Citroën tasarım kodlarını bünyesinde barındırıyor. Tasarım kodları özellikle her iki tarafında bulunan modern tasarımlı farlarla çevrelenen ön ızgara ve marka imzasında daha da belirginleşiyor.

Ön bölümü dolduran geniş ön ızgara kadar geniş hava girişleri de kontrast oluşturuyor ve Jumpy Combi’ye güçlü bir karakter kazandırıyor.

9 KİŞİYE KADAR YOLCU KAPASİTESİ

Sağlam ve fonksiyonel yapısıyla Citroën Jumpy Combi farklı oturma seçenekleri sunuyor. XS versiyonunda 4,50 m3 ve XL versiyonunda 6 m3'e kadar bir kargo alanı elde etmek için tüm arka koltuklar* çıkarılabiliyor. 3. sıra koltuklara erişimi kolaylaştırmak için, 2. sıradaki koltuklar basit bir hareketle katlanıyor ve böylece geçiş için alan ortaya çıkıyor.

*İsteğe bağlı olarak

YARARLI TEKNOLOJİ VE ÖZELLİKLER

Citroën Dispatch aynı zamanda rahat, kolay ve güvenli sürüş anlamına da geliyor. Anahtarsız giriş ve çalıştırma ile sürgülü yan kapılar gibi günlük fonksiyonların yanı sıra Citroën Dispatch seyahatlerinizi kolaylaştıracak teknolojiler de sunuyor.

HER ŞEY GÜVENLİĞİNİZ İÇİN

Otomatik Uzun Far Yardımcısı

TASARIM VE GÖVDE ORANTILARI

Citroën Jumpy, binek otomobil dünyası ile SUV dünyasının harmanlayan bir tasarımla göz dolduruyor. Tasarımıyla saldırgan olmadan akıcı ve güven veren bir ifade bırakan otomobil enerjik karakteriyle dikkat çekiyor. Önden bakıldığında büyük farlar tarafından desteklenen kısa ve yatay bir motor kaputu dikkat çekiyor. Bu, yola hükmeden bir his uyandırıyor. 

 

XS

UzunlukYararlı UzunlukYükseklikFaydalı YükseklikGenişlikYararlı HacimYükGVW
4609 mm3324 mm1905 mm1397 mm1920/2204 mm5,1 m31075 kg2705 kg

 

M

UzunlukYararlı UzunlukYükseklikFaydalı YükseklikGenişlikYararlı HacimYükGVW
4959 mm3674 mm1895 mm1397 mm1920/2204 mm5,8 m31079 kg2760 kg

 

XL

UzunlukYararlı UzunlukYükseklikFaydalı YükseklikGenişlikYararlı HacimYükGVW
5309 mm4026 mm1935 mm1397 mm1920/2204 mm6,6 m31375 kg3100 kg

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU