CITROËN JUMPER

CITROËN JUMPER

228.000 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

TASARIM VE GÖVDE ORANTILARI

Citroën Jumper, kullanım kolaylığı ve konforu önceliklendiren son derece modern bir tasarıma sahip. Oldukça çekici ve modern bir tasarımla dinamik ve sağlam bir duruş sergileyen Citroën Jumper LED DRL ile donatılmış farlarıyla bünyesinde barındırdığı ileri teknolojiyi yansıtırken yola hakim ideal oturma pozisyonu ile geniş ve fonksiyonel bagaj ise günlük kullanım kolaylığı sunuyor.

BOYUTLAR: 4 UZUNLUK VE 3 YÜKSEKLİK

Citroën Jumper farklı boyutlarda sağlam ve güvenilir bir yapı sunuyor:

  • 4 farklı uzunluk (L1, L2, L3, L4)
  • 3 farklı dingil mesafesi (3 m, 3,45 m, 4,04 m)
  • 3 olası yükseklik (H1, H2, H3).

Citroën Jumper; panel van versiyonunda 8 ile 17 m3 ve Combi versiyonunda 5 ile 9 m3 arasında farklı boyutlarda 8 alternatif sunuyor.

YÜKLEME ALANI

İki kanatlı bagaj kapıları 96° veya 180° açılma açısıyla kolay bir yükleme sunarken akıllı bir bağlantı sistemi tarafından açıldığı açıda sabit tutuluyor. İsteğe bağlı olarak 270° açılı kapılar sunulurken bunlarda aracın ayanındaki özel sabitleme sistemiyle yine açıldığı açıda sabit tutuluyor.

Standart olarak sunulan iç kısımdaki sac bariyer sürücü ve yolcuları çarpmaya karşı ve seslerden koruyor.

Sınıfında en iyi yükleme genişliği:

  • Tekerlek kemerleri arasında (1,42 m)
  • Bölmeler arasında (1,87 m)
  • 8 ile 17 m3 arasında kargo alanı

MODÜLERLİK

İŞLERİNİZİ KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN UYARLANDI

Markanın "Inspired by Pro" felsefesine sadık bir yapı sergileyen VUL Citroën serisi, profesyonel müşterilerin beklentilerini karşılamak üzere tasarlanıyor. Yeni Berlingo Van ve Jumpy modellerine benzer bir şekilde, Jumper ürün gamı da artık Control ve Range Club versiyonları dışında Worker ve Driver olmak üzere iki yeni versiyonla daha yollara çıkıyor ve böylece zengin bir çeşitlilik sunuyor.

YÜKLEME EŞİĞİ

Citroën Jumper, yükleme için gerekli eforu azaltmak için yükleme eşiğini 60 ile 70 mm arasında azaltan veya artıran ayarlanabilir bir pnömatik arka süspansiyonla donatılabiliyor.

YÜKLEMEYİ KOLAYLAŞTIRAN TASARIM

İki adet sürgülü yan kapı* ile yükleme ve boşaltma işlemleri her zaman kolaylaşıyor. Versiyona bağlı olarak her bir sürgülü yan kapının açılma genişliği 1.075 mm ile 1.250 mm arasında ve açıklık yüksekliği ise 1.485 mm ile 1.755 mm arasında değişiyor.

*2’inci sürgülü kapı isteğe bağlı olarak sunuluyor.

EKİPMAN VE TEKNOLOJİLER

Sadece fonksiyonel ve pratik olmakla kalmayan Citroën Jumper aynı zamanda gelişmiş teknolojileri bünyesinde barındırıyor. Çağın gereklerine uygun teknolojilerle donatılan Citroën Jumper gelişmiş sürüş destek sistemleriyle günlük yaşamı kolaylaştıran daha dingin ve daha güvenli bir sürüş sunuyor.

Şehir içi Aktif Fren, Şeritten Çıkma Uyarı Sistemi ve römorklu sürüşleri de destekleyen Kör Nokta Uyarı Sistemi gibi sistemlerle kaza olasılıklarını en aza indirin.

Hız Sınırı Tabelalarını Tanımlama Sistemi, Otomatik Uzun Far Yardımcısı ve Akıllı Çekiş Kontrol Sistemi, Eğin İniş Yardımcısı gibi donanımlarla sürüşü kolaylaştırın.

Radar, geri görüş kamerası ve geri vitese takıldığında sola ve sağa doğru 50 metrelik mesafedeki araçları tespit eden Arka Trafik Uyarı Sistemi gibi donanımlarla park ve manevraları daha konforlu ve daha kontrollü hale getirin.

Citroën Jumper, Citroën Advanced Comfort® programına göre tasarındı. Geniş ve pratik bir yaşama alanı, çok sayıda akıllı saklama alanı, konforlu koltuklar, sessiz bir kabin ve son derece konforlu süspansiyonlar sayesinde size mükemmel bir yaşam ve sürüş konforu sunuyor.

Citroën Jumper ekibi, sipariş formlarınızı, akıllı telefonunuzu veya tabletinizi destekleyen ve düşürmeden kullanabileceğiniz bir yazı masası* monte etti.

*İsteğe bağlı olarak sunuluyor

Ön koltuk sırasının orta koltuğunun sırtlığı öne doğru katlandığında ortaya farklı amaçlar için kullanılabilen bir masa çıkıyor.

Citroën Jumper kabini kilitlenebilir soğutmalı bir torpido gözü veya bardaklıklar da dahil olmak üzere kabin için kullanım kolaylığını destekleyen birçok saklama alanıyla donatılıyor.

Citroën Jumper’ın vites kolu daha konforlu bir sürüş ve hızlı vites değişimleri için doğrudan ön konsola entegre edilmiş durumda.

MOTORLAR

Dinamik sürüş özellikleri, iyileştirilmiş yol tutuş özellikleri ve Euro 6.2 düzenlemelerini yerine getiren yüksek verimlilik seviyene sahip yeni motorlarıyla gerek şehir içi olsun, gerekse de şehir dışı her türlü kullanıcı beklentisini karşılıyor.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyon salım değerleriyle yüksek verimlik seviyesi sunan yeni nesil motorlar güç aralıkları 120 HP ile 165 HP arasında değişen üç farklı motor seçeneğiyle yollara çıkıyor: BlueHDi 120 S & S BVM6, BlueHDi 140 S & S BVM6, BlueHDi 165 S & S BVM6.

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU