CITROËN C5 AIRCROSS SUV

CITROËN C5 AIRCROSS SUV

406.000 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

KONFORLU VE EŞSİZ BİR SUV

CITROEN, özgün tasarımı ve dinamik yapısıyla gerçek bir SUV olan yeni Citroën C5 Aircross SUV'u tanıtıyor. Tasarım detayları ve zengin kişiselleştirme çözümleriyle gerçek bir Citroën olan C5 Aircross SUV, segmentinin en konforlu ve çok yönlü modellerinden biri. Citroën Advanced Comfort® programı kapsamında devreye giren Progressive Hydraulic Cushions® süspansiyon sistemi, Advanced Comfort® koltuklar ve kolayca katlanan bağımsız 3 arka koltuk gibi birçok özellik, benzersiz bir konfor ve fonksiyonellik sunuyor. Koltukların konumuna göre 580 litre ile 720 litre arasında değişen bagaj hacmi bu sınıfa tamamen yeni standartlar getiriyor. Citroën C5 Aircross SUV, sürüş destek ve bağlanabilirlik teknolojileriyle yeni nesil bir SUV.

YENİ CITROEN C5 AIRCROSS SUV’U KEŞFEDİN:

DİNAMİK VE ÖZGÜN KARAKTER

Yeni Citroën C5 Aircross SUV, heybetli tasarımı ile dinamik bir karakter ortaya koyuyor. İkonik Airbump® gibi özgün uygulamalarla hareketlendirilen akıcı tasarım çizgileri ve çift renkli tavan barları ile SUV segmentine tamamen yeni bir soluk getiriyor.

Açılabilir panoramik cam tavan ve “C” şeklindeki krom cam çerçevesi sayesinde Yeni Citroën C5 Aircross SUV'un çekiciliği artıyor. Geniş ve yüksek yapıya sahip arka tasarım ise Citroën imzası 3D görünümlü arka farlar ve krom detaylı çift egzoz çıkışı ile donatılıyor.

OLAĞANÜSTÜ KONFOR

Yeni Citroën C5 Aircross SUV'un kabini geniş ve konforlu. Fonksiyonelliğe önem veren kokpit mimarisi aynı zamanda akıcı ve zarif çizgilerle göz dolduruyor. Yatay tasarımlı ön konsol bünyesindeki detaylarla şık ve kaliteli bir görünüm sergiliyor.

Sürüş konforunu artıran Grip Control Sistemi, güvenlik özellikleri ve sürüş bilgilerini sürücünün görüş alanında gösteren 12.3'' ekrana sahip kişiselleştirilebilir bir dijital gösterge paneli bulunuyor.

Citroën Advanced Comfort® teknolojisine sahip koltuklar ile beraber iç ambiyansta kullanılan renkler, malzeme kalitesi, aracı şık kılan krom ve parlak siyah detaylar, her bir ayrıntının titizlikle ele alındığını gösteriyor.

YENI CITROËN C5 AIRCROSS SUV'UN DOĞUŞU

Yeni Citroën C5 Aircross SUV, Citroën ürün gamının en yeni üyesi. 2015 yılında tanıtılan Citroën Aircross konseptinden ilham alınan yeni C5 Aircross, 2017 yılında pazara sunulan ve büyük bir başarı yakalayan C3 Aircross SUV'un ardından Citroën'in SUV hamlesini devam ettiriyor ve Citroën müşterilerinin beklentilerini karşılıyor: Sizden ilham aldık!

TARZINI YANSIT

Yeni Citroën C5 Aircross SUV, son derece zengin bir kişiselleştirme yelpazesi sunuyor. 7 gövde rengi, 3 renk paketi ve siyah tavan seçeneği ile farklı kombinasyonlar oluşturulabiliyor . Gümüş, beyaz ve kırmızı seçeneklerin yer aldığı renk paketi ile Airbump®, ön tampon ve tavan barları renklendirilebiliyor.İç tasarımda ise donanım seviyelerine göre farklılık gösteren ambiyans seçenekleri ile zevkinize ve kişiliğinize uygun tarzı yansıtan ambiyanslar sunuluyor.

Wild Gri Ambiyans

Wild Gri ambiyans, dinamizmi ve canlılığı ifade ediyor: Taş Gri kumaş ve siyah deri görünümlü koltuklar ve koltuk sırtlarının üstünü tamamlayan turuncu şerit. Ön ve orta konsol gri süslemelerle hareketlendiriliyor. 

Hype Kahve Ambiyans

Hype Kahve ambiyans üst seviye bir algı ifade ediyor: kahve rengi nappa deri ve siyah deri efektlere sahip koltuk döşemelerini koltuk sırtlarının üstündeki açık gri Alcantara şerit tamamlıyor. Ön ve orta konsol kahverengi süslemelerle hareketlendirilirken, kahverengi gösterge siperliği ve kahve/siyah çift renkli tamamı deri direksiyon simidi görünümü tamamlıyor.

SÜRÜŞ DESTEK TEKNOLOJİLERİ

EN GÜNCEL TEKNOLOJİLER
 

Yeni Citroën C5 Aircross SUV, sürüş güvenliğini ve konforunu destekleyen, trafik koşullarına bağlı olarak sürüşü basitleştiren en güncel sürüş destek teknolojisiyle donatılıyor.

OTOYOL SÜRÜŞ DESTEK SİSTEMLERİ

GELİŞMİŞ BAĞLANABİLİRLİK

DİJİTAL DÜNYA VE OTOMOBİLİNİZ ARASINDA KESİNTİSİZ İLETİŞİM İÇİN

Yeni Citroën C5 Aircross SUV, kullanıcının dijital dünyası ile otomobili arasında kapsamlı ve kesintisiz bir iletişim sağlamak için en güncel teknolojileri bünyesinde barındıran sezgisel sistemler kullanıma sunuyor. Araç kullanıcısı 8" dokunmatik ekran üzerinden araç ayarları, multimedya sistemi, telefon ve klima sistemlerine kolayca ulaşabiliyor. Ayrıca Mirror Screen özelliği, kablosuz şarj sistemi ve ConnectedCAM Citroën® olmak üzere birçok fonksiyona erişim sağlıyor.

MOTOR VE ŞANZIMAN SEÇENEKLERİ

VERİMLİ MOTOR VE ŞANZIMANLAR

Yeni Citroën C5 Aircross SUV her biri yüksek verimlilik seviyesine sahip, benzin ve dizel motor seçenekleriyle yollara çıkıyor. Bu motorlar 6 ileri tam otomatik ve 8 ileri tam otomatik şanzımanlarla kombine ediliyor:

  • 1.6 PureTech 180 S&S EAT8
  • 1.5 BlueHDi 130 S&S EAT8
  • 1.5 BlueHDi 130 S&S EAT6

Videolarda açıklanan tüm ekipmanlar Citroën C5 Aircorss SUV'un teknolojilerini gözler önüne seriyor. Videolar uluslararası bir versiyona dayanıyor. Bu nedenle bazı özellikler Türkiye’de satılan modelleri temsil etmeyebilir.

ÜSTÜN KONFOR

KADEMELİ HİDROLİK DESTEKLİ SÜSPANSİYON SİSTEMİ

Yeni Citroën C5 Aircross SUV, Citroën'in süspansiyon alanındaki uzmanlığını yansıtan yenilikçi Progressive Hydraulic Cushions® süspansiyon ile donatılıyor. Hem büyük tümsekleri, hem de küçük yüzey bozukluklarını yumuşatan süspansiyon sistemi, Yeni Citroën C5 Aircross SUV'a uçan halı etkisi kazandırıyor. Konfor konusunda iddialı olduğu kadar yol tutuşu ve sürüş dinamiği konusunda da kendinden emin bir duruş sergiliyor.

ADVANCED COMFORT® KOLTUKLAR

Yeni Citroën C5 Aircross SUV'un konforlu seyahat dünyasından esinlenilen koltukları, sürüş esnasında benzersiz konfor sunuyor. Advanced Comfort® teknolojisine sahip koltuklar ile kısa yolculuklarda olduğu kadar uzun soluklu maceralarda da mükemmel destek ve üstün konfor sağlanıyor.

BAĞIMSIZ 3 ARKA KOLTUK

Aynı genişlikte bağımsız 3 arka koltuğu ile Yeni Citroën C5 Aircross SUV, nerede oturursanız oturun aynı rahatlığı ve konfor seviyesini sunuyor. Sırt eğimi ayar pozisyonu ve kızaklar üzerinde 150 mm ileri-geri hareket etme kabiliyeti kullanışlı ve konforlu bir oturma alanını beraberinde getiriyor. Büyük nesneleri taşımak için daha geniş bir bagaj gerektiğinde arka koltuklar tamamen düz bir zemin oluşturmak üzere katlanabiliyor.

KONFOR

BENZERSİZ KOZA HİSSİ İÇİN SESTEN ARINDIRILMIŞ İÇ MEKÂN

Yeni Citroën C5 Aircross SUV, çift katmanlı yalıtıma sahip ön cam ile yol ve rüzgar gürültüsünü en aza indirmek üzere tasarlandı. Böylece yolculara koza benzeri sesten arındırılmış bir kabin sunuluyor.

Yolcuların konforunu en üst seviyeye çıkartmak için yeni Citroën C5 Aircross ayrıca bir kabin içi hava temizleme sistemi olan Hava Kalitesi Sistemi (AQS) ile donatılıyor. Bu sistem dış hava kirliliğini tespit ediyor ve kabin içerisindeki hava sirkülasyon modunu otomatik olarak ayarlayarak filtreliyor.

YENİ CITROËN C5 AIRCROSS SUV'U YAKINDAN TANIYIN

Dinamik tasarımı, emsalsiz sürüş konforu ve en yeni nesil teknolojileriyle Yeni C5 Aircross SUV, gerçekten yeni nesil bir SUV. Yeni Citroën C5 Aircross SUV içindeki ekipman ve özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmek için videoları izleyin:

  • Konfor: Advanced Comfort Koltuklar, Modülarite
  • Güvenlik: Aktif Güvenlik Frens Sistemi, Yokuş iniş destekli Grip Control®, Sürücü Yorgunluk Uyarı Sistemi, Park Asistanı
  • Bağlanabilirlik: ConnectedCam Citroen, 360° Görüş
  • Vites ve motorlar: EAT8 Otomatik Şanzıman, AdBlue®

Advanced Comfort Koltuklar

Modülerlik

Kahve Molası

Yokuş İniş Destekli Grip Control

ConnectedCAM

360° Görüş

ADBLUE

Park Asistanı

 

Aktif Güvenlik Fren Sistemi 

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU