Sizin için uygun satış danışmanını arıyoruz

Loading...
Aracımı Değerlendir    Beğendiğim Araçlar   
+
  Aracımı Değerlendir    Beğendiğim Araçlar
BLOG

ÖZEL ARAÇLA ŞEHİRLER ARASI SEYAHAT YASAK MI?

Eklenme Tarihi:
22 Nisan 2021
ÖZEL ARAÇLA ŞEHİRLER ARASI SEYAHAT YASAK MI?

Vaka sayılarındaki ciddi artış sebebiyle alınan yeni önlemlerde; sokağa çıkma saatlerinde, zorunlu haller dışında şehirler arası seyahat yapılabilecek. Yazımızda son dönemin en merak edilen özel araçla seyahat yasak mı? sorusuna cevap vereceğiz.

Özel araçla yapılacak şehirler arası yolculuklar, hafta içi günlerde sabah 05.00'ten akşam 19.00'a kadar serbest. Özel araçla şehirler arası seyahat; sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanacağı 19.00 ile 05.00 saatleri arasında ve hafta sonları ise yasak.

Ancak hafta sonları ve hafta içi sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanacağı saatlerde toplu taşıma araçları kullanmak şartıyla seyahat etmek mümkün.

İş ve özel durumlar için şehir dışına çıkmak isteyenler, İçişleri Bakanlığına ait E-BAŞVURU ve Alo 199 üzerinden ya da Valilik / Kaymakamlıklara doğrudan ulaşarak Seyahat İzin Kurulları’ndan izin almak kaydıyla özel araçlarıyla seyahat edebilir.

,

Yazar : Çetaş Dijital

Arkadan İtişli Araç Ne Demektir?
Arkadan İtişli Araç Ne Demektir?
Araçlarda sürekli olarak duyduğumuz arkadan itiş ve dört tekerden çekiş gibi kavramlardan birine bu içerikte detaylandırma yapılmıştır. Bu içerikte arkadan itişli araç ne demektir, alırken nelere dikkat etmek gerekir ne gibi özellikleri bulunur de...
Ekleme Tarihi: 19.10.2023
Coilover Nedir? Ne İşe Yarar? 
Coilover Nedir? Ne İşe Yarar? 
Coilover, araç tutkunlarının heyecanını ve merakını tetikleyen bir sürüş konseptidir. Bu teknoloji, adrenalin tutkunları için adeta bir heyecan kaynağıdır. Otomobilin süspansiyon sistemine entegre edilen bu özel yapı hakkında daha fazla detayı içe...
Ekleme Tarihi: 19.10.2023