Sizin için uygun satış danışmanını arıyoruz

Loading...
Aracımı Değerlendir    Beğendiğim Araçlar   
+
  Aracımı Değerlendir    Beğendiğim Araçlar
BLOG

EN SIK RASTLANAN OTOMOBİL ARIZALARI

Eklenme Tarihi:
19 Temmuz 2021
EN SIK RASTLANAN OTOMOBİL ARIZALARI

Sıfır ya da ikinci el otomobil kullanan tüm sürücülerin güvenli ve konforlu araç kullanabilmeleri için araçlarındaki arıza sinyallerini iyice takip etmeleri gerekir.

Otomobilden gelen erken sinyaller sizi daha sonra oluşacak gereksiz masraflardan koruyacak daha da önemlisi yaşanacak kazalardan koruyacaktır.

Arıza ve kazaları önlemek için aracınızın tüm bakımlarının zamanında ve doğru şekilde uzman eller tarafından yapılması gerekir.

Ülkemizde en sık rastlanan arızalar nelerdir biliyor musunuz? Yazımızda en sık rastalanan araç arızalarına değineceğiz.

 • Akü Arızaları
   
 • Aks Arızaları
   
 • Debriyaj Arızaları
   
 • Şanzıman Arızaları
   
 • Motor Arızaları
   

Araç arızalarının önüne geçmek keyifli sürüş deneyimi yaşamak için Çetaş Otomotiv güvencesiyle servis randevusu oluşturabilirsiniz. TIKLAYIN!

,

Yazar : Çetaş Dijital

Arkadan İtişli Araç Ne Demektir?
Arkadan İtişli Araç Ne Demektir?
Araçlarda sürekli olarak duyduğumuz arkadan itiş ve dört tekerden çekiş gibi kavramlardan birine bu içerikte detaylandırma yapılmıştır. Bu içerikte arkadan itişli araç ne demektir, alırken nelere dikkat etmek gerekir ne gibi özellikleri bulunur de...
Ekleme Tarihi: 19.10.2023
Coilover Nedir? Ne İşe Yarar? 
Coilover Nedir? Ne İşe Yarar? 
Coilover, araç tutkunlarının heyecanını ve merakını tetikleyen bir sürüş konseptidir. Bu teknoloji, adrenalin tutkunları için adeta bir heyecan kaynağıdır. Otomobilin süspansiyon sistemine entegre edilen bu özel yapı hakkında daha fazla detayı içe...
Ekleme Tarihi: 19.10.2023