Renault Kangoo Multix

Renault Kangoo Multix

183.950 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

Benzersiz Tasarım

Güvenlik

Renault KANGOO Multix

15 Yıldan beri orijinalliğini koruyan Renault KANGOO tükenmeyen yetenekleriyle kendini yeniden yarattı: yeni tasarım, daha dıșa vurumcu Renault kimliği, daha kapsamlı donanımlar. Her zamankinden daha fazla pratik ve modüler Renault KANGOO herkesin günlük yașamını kolaylaștırıyor ve tüm ailenin daha keyifli hafta sonları geçirmesine olanak veriyor!

 
 

Renault KANGOO tükenmeyen yetenekleriyle kendini yeniden yarattı: yeni tasarım, daha dıșa vurumcu Renault kimliği, daha kapsamlı donanımlar. Her zamankinden daha fazla pratik ve modüler Renault KANGOO herkesin günlük yașamını kolaylaștırıyor ve tüm ailenin daha keyifli hafta sonları geçirmesine olanak veriyor!

 
 

Performans ve Ekonomi Bir Arada

Canlı ivmelenmeler, dinamik tepkiler, tüm motor devirlerinde kusursuz tepkiler... Bunlara ek olarak benzersiz yakıt ekonomisi. Sadece 5,0 L / 100 km karma yakıt tüketimi ile Kangoo Multix standartları yeniden belirliyor.

Modüler tasarım

KANGOO Multix, 1/3 – 2/3 katlanabilen ve düz yükleme zemini oluşturabilen arka koltuğu sayesinde, kendi sınıfında devrim yaratıyor. Bu sayede, yükleme alanında benzersiz bir esneklik ve modülarite sunuyor.

Sıradışı Bir Bagaj

KANGOO Multix’in benzersiz bagajını keşfedin. Son derece fonksiyonel ve darbelere karşı koruma özelliğine sahip bagajda, modüler bir bagaj ayırıcı da yer almaktadır.

Genel Özellikleri

Herkes için konfor

Yol Bilgisayarı

Araç ile ilgili tüm güncel verileri, teknolojik gösterge panelinde bulabilirsiniz.

Dinamik Konfor

KANGOO, Scenic ile aynı platformu paylaşmaktadır. Bu yüzden KANGOO, eşsiz bir yolculuk konforu sunar.

Elektrikli Ön Cam Kumandaları

KANGOO’nun sürücü tarafında, tek dokunuşla açılıp kapanabilen cam mekanizması bulunur (Extrem versiyonu).

Usb & Bluetooth Bağlantılı Cd Çalar-Radyo

Kangoo’ nun, Usb ve Bluetooth bağlantılı radyosunda ister Cd dinleyin, ister bir mobil cihazınızda bulunan müzik dosyalarınızı oynatın. Gerçek bir multimedya deneyimine hazır olun.

Otomatik Klima

İç ortam sıcaklığının ve havalandırmanın elektronik olarak kumanda edildiği klima ile, Kangoo’da ferah ve konforlu yolculuklar yaşarsınız.

Pratik Dizayn

Modüler tasarım

Düz Yükleme Zemini

Tek bir el hareketiyle, 1/3 – 2/3 oranında katlanabilen arka koltuğu sayesinde Kangoo, 2,5m’ lik düz bir yükleme zemini sunar..

Yenilikçi Tavan Barları

Yenilikçi ve özel tavan barları, ek ekipman gerektirmeden tavan portbagajına dönüșüyor.

Engelli Erişimi

Engelli erişimli araçlar üzerinde yaptığımız çalışmaların sonucu, engelli kişilere özel araçlar sunabiliyoruz.

Güvenli Sürüş Deneyimi

Isofix Bağlantılı Koltuklar

Isofix bağlantılı koltuklar sayesinde çocuk koltuğunuzu güvenle araca monte edersiniz.

Elektronik Denge Programı (Esp)

Elektronik denge programı Esp, aralıksız olarak aracın hareketini izleyerek, aracın güvenli şekilde istikametini korumasına yardımcı olur. Bunlara ek olarak, sistem Yokuş kalkış desteği ve Yol tutuş desteği (Extended grip) fonksiyonlarını içerir.

Hız Sabitleyici

Hızınızı dileğinizce sınırlayabilir veya sabitleyebilirsiniz.

Yağmur ve Far Sensörü

Hava karardığı zaman otomatik yanan farlar ve yağmur yağdığında otomatik olarak devreye giren silecekler, sürüş konforunuzu arttırıyor.

Yolcu Hava Yastığı Devreden Çıkarma

Torpido üzerindeki bir butonla, ön yolcu hava yastığını devreden çıkarabilirsiniz.

Hava Yastıkları

Sürücü ve ön yolcu hava yastıklarıyla KANGOO güvenliğinize önem veriyor.

Telefon

Telefon etmek çok kolay! Araç dururken bir numara girebilir ve dokunmatik R-Link ekranında telefon defterinizde arama yapabilirsiniz. Hareket halindeyken, ses tanıma özelliği sayesinde ellerinizi direksiyondan, gözlerinizi yoldan ayırmanıza gerek kalmaz! Dahası, aracınıza döndüğünüzde telefon defteriniz R-Link ile otomatik olarak senkronize edilir ve defterdeki kişilerin listesi ve fotoğrafları görüntülenebilir (telefonunuzun özelliklerine bağlıdır).

Navigasyon

R-Link navigasyon uygulaması en uygun rotanın hesaplanması ve geniş ekranda gösterimiyle işinizi kolaylaştırıyor. Yolda asla zaman kaybetmemeniz için R-Link navigasyon size rehberlik yapıyor, yakıt tüketiminizi azaltmanıza yardımcı oluyor.

Uygulamalar

Yüklenmiș uygulamalardan yararlanın (e-posta, R-Link Tweet, Renault Yardım, hava tahminleri). R-Link Store ile, çok sayıda farklı otomobil uygulamalarını keșfedin ve indirin (e-rehber, yakıt fiyatları vb.), haber programları, pratik (TomTom® Places vb.). Eğlenceli, kültürel veya turistik bilgiler içeren uygulamaları da unutmayalım...

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU