KAMPANYA BİLGİ FORMU

loading
Lütfen Bekleyin...

Çetaş Bahçeşehir Renault & Dacia Hizmetinizde

Kampanya Süresi Doldu

Çetaş Otomotiv bünyesine yeni dahil olan İstanbul Bahçeşehir Renault ve Dacia şubemizde, satış, servis, yedek parça ve ikinci el araç satışı hizmetlerimiz, konusunda uzman ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekibimiz ile hizmet vermeye başlamıştır.

Açılışa özel fırsatlarla Renault ve Dacia araçlara cazip ödeme seçenekleri ile sahip olmak için sizleri showroomumuza bekliyoruz.

Detaylı bilgi almak için form doldurun, sizi arayalım.

Dilediğin Renault’yu şimdi al, 2021’de öde

Tüm Renault araçlarda geçerli şimdi al, 2021'de öde kampanyası kapsamında, aylık taksitlerin ödemesi 2021 yılı Ocak ayında başlayacaktır.

Renault Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan bu kampanya kapsamında, Kredilendirme oranı, aracın fatura bedelinin en fazla %50’sine kadar uygulanacaktır. Araç fatura tutarı ile kullanılacak kredi tutarı arasında kalan tutarın peşinat olarak verilmesi gerekmektedir.

Çetaş Bahçeşehir Renault & Dacia Adres:
Aşık Veysel Mah. Atatürk bulvarı No:16 Esenyurt, İstanbul
Tel: 0212 445 32 00

Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir. Araç fiyatına kasko ve trafik sigortası dahil değildir. Görsel temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 30.06.2020 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir.