Renault Clio Sport Tourer

Renault Clio Sport Tourer

124.900 TL
Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

Dinamik Tasarım

Ekim 2010'daki Paris otomobil fuarı'nda tanıtım yapılan konsept otomobil DeZir'in ruhunu taşıyan CLIO "tutku" kavramını, heyecanı ve tarzı yansıtıyor. Enerjik çizgilerden her ayrıntısında Renault CLIO Sport Tourer en dışa vurumcu kişiliğine kadar, her şey onun çekiciliğine katkıda bulunuyor.

Performans

Renault CLIO Sport Tourer üstün bir sürüş keyfi için tasarlandı.

Teknoloji

Yaşasın inovasyon! Renault CLIO Sport Tourer iki yeni multimedya sistemi teklif sunuyor : Renault R-Nav ve Renault R-Link.

Konfor

Renault CLIO Sport Tourer'da "büyük otomobillerden" beklediğiniz her şey var.

Tasarım 1

Dinamik tasarım

Ekim 2010'daki Paris otomobil fuarı'nda tanıtım yapılan konsept otomobil DeZir'in ruhunu taşıyan Renault CLIO Sport Tourer "tutku" kavramını, heyecanı ve tarzı yansıtıyor. Enerjik çizgilerden her ayrıntısında Renault CLIO Sport Tourer en dışa vurumcu kişiliğine kadar, her şey onun çekiciliğine katkıda bulunuyor.

Aklınızı başınızdan alacak daha bir çok özelliği var.

Konfor ve pratik

Pratik ve becerikli

Renault CLIO Sport Tourer'da "büyük otomobillerden" beklediğiniz her şey var. Bir kez daha, benzersiz veya daha üst sınıf araçlara özgü fonksiyonları basit bir tasarımda bir araya getirerek farkımızı ortaya koyuyoruz. En küçük ayrıntılarına kadar konforu ihmal etmeyen Renault CLIO Sport Tourer yolculara modern, samimi ve ergonomik bir mekan mekan sunuyor.

Elektronik klima

Elektronik klima, hava kirliliği sensörlü otomatik hava dolaşım sisteminin yanı sıra önde oturanlara istedikleri sıcaklığı ayarlama olanağı da sunar!

Modüler arka koltuk

Tüm Renault CLIO Sport Tourer'larda arka koltuk kolayca 1/3 ve 2/3 katlanabilir. Uzun ve hacimli eşyalar taşımanız gerekirse oldukça kullanışlıdır.

Otomatik yanan farlar ve yağmur sensörü

Otomatik zamanlamalı ön cam silecekleri yağmurun şiddetine göre çalışmaya başlar ve hızını ayarlar. Ayrıca bir far sensörü gece olduğunda veya bir tünele girdiğinizde farların otomatik olarak yanmasını sağlar.

 

Isıtmalı dikiz aynaları

Aynanın arkasına yerleştirilmiş rezistans, buz çözme sistemini açtığınızda aynanın yüzeyini ısıtır.

Hava kirliliği sensörü

Elektronik klimaya entegre bir hava kirliliği sensörü, polen ve karbon olmak üzere aktif çift fonksiyonlu filtre ile kabin içindeki küçük partiküllerin (polen, toz) yoğunluğunun ve hava kirliliğinin azaltılmasını sağlar.

Teknoloji

Herkes için multimedya

Yaşasın inovasyon! Renault CLIO Sport Tourer iki yeni multimedya sistemi sunuyor : Renault R-Nav ve Renault R-Link* (donanım düzeyine bağlı olarak standart veya opsiyonel). Renault R-Link* internet bağlantılı entegre navigasyon ve multimedya sistemini tercih ederseniz, yenilikçi ve pratik fonksiyonlara kolayca erişebilirsiniz: TomTom navigasyon sistemi, multimedya, telefon, araç bilgileri. Dijital cihazlarla bu kadar uyumlu bir otomobile daha önce rastlamadınız!*İleride tercihinize sunulacak.**Bazı ülkelerde mevcuttur.

Eller serbest Renault card sistemi

Tek yapmanız gereken kartınızı üzerinizde taşımak. Kartı okuyucuya sokmanıza gerek bile kalmadan kapıyı açın, kapayın ve aracı çalıştırın (ekipman seviyesine bağlıdır).

Renault Bass Reflex

30 L subwoofer kalitesinde ses düzeyi ve dinleme keyfi veren benzersiz Bass Reflex sistemini keşfedin. Bas seslerin kalitesinden ve daha net ve anlaşılır tonlardan çok keyif alacaksınız.

R-Nav multimedya sistemi

Renaut CLIO Sport Tourer'ın %100 kullanışlı, basit ve akıllı multimedya sistemini keşfedin: 7" (18cm) büyük dokunmatik ekran, direksiyon kumandaları, tüm seride standart navigasyon, 4 * 20W radyo, Bluetooth®, USB ve kulaklık girişi.

Geri görüş kamerası

Dar park yerleri mi? Aracın arkasına takılan kamera sistemi ve R-Link ekranında görüntüleme sayesinde dar park yerlerine girmek çok kolay. (Yalnızca R-Link ile opsiyonel).

R-Plug ve Radyo

Entegre ekranlı radyo, Bluetooth® (eller serbest telefon ve ses akışıyla müzik), USB ve kulaklık girişi. Direksiyon kumandaları.

R-Link ile birlikte 3D sound by Arkamys®

Bir dijital sinyal işleme (Dsp) yazılımı sayesinde bu sistem üç boyutlu ses efekti üreterek sese derinlik kazandırır. Sesin kabin içinde dağılımını da ayarlayabilirsiniz: yalnızca sürücü bölmesi, ön koltuklar veya tüm araç (yalnızca R-Link'de bulunur).

Hız ayar ve sınırlayıcı

Hız ayar ve sınırlayıcısayesinde belirli bir hızda kalabilir veya bir hız sınırı belirleyebilirsiniz. Tüm ekipman düzeylerinde bulunur.

Yokuşta kalkış desteği

Çok dik yokuşlarda yukarı veya aşağı doğru kalkışlarda çok değerli bir yardımcıdır. Rahatça yola çıkabilmeniz için aracı 2 saniye için sabit tutar.

Multimedya

R-Link

Geleceğin otomobili Renault CLIO Sport Tourer ile hemen şimdi her yerde, her an çevirim içi kalın.

Multimedya

Kolay ve araca uyarlanmış fonksiyonlarıyla multimedya deneyimini yeniden keşfedin: büyük dokunmatik ekran, modern arayüzler, Bluetooth, ön tarafta USB ve kulaklık girişi. Hareket halindeyken müzik dinlemek ve araç dururken fotoğraf ve video görüntülemek hiç bu kadar kolay olmamıştı!
Otomobiller için ilk "Uygulama Mağazası" olan Renault R-Link Store'a da mutlaka göz atın! Zengin ve çeşitli uygulama seçeneklerini bilgisayarınızdan ya da doğrudan otomobilinizden yükleyebilirsiniz.

Telefon

Telefon etmek çok kolay: Araç dururken bir numara girebilir ve dokunmatik Renault R-Link ekranında telefon defterinizde arama yapabilirsiniz. Hareket halindeyken, ses tanıma özelliği sayesinde ellerinizi direksiyondan, gözlerinizi yoldan ayırmanıza gerek kalmaz! Dahası, aracınıza döndüğünüzde telefon defteriniz Renault R-Link ile senkronize edilir ve defterdeki kişilerin listesi ve fotoğrafları görüntülenebilir (telefonunuzun özelliklerine bağlıdır).

Navigasyon sistemi

Tomtom navigasyon sistemini keşfedin:
Renault R-Link teknolojisindeki “Canlı Trafik” uygulaması ile lokasyona bağlı olarak hangi arterlerin açık olduğu bilgisini anlık olarak görebilir, bunun yanısıra en mantıklı seçeneğin yol tarifini alabilirsiniz.

Hizmetler ve araçlar

Önceden yüklenmiş R-Link uygulamalarını kullanarak hayatınızı kolaylaştırın: E-posta, Renault R-Link Tweet, Hava Durumu ve Renault Yardımı. Bilgisayarınızdan veya doğrudan CLIO Sport Tourer'ınız üzerinden Renault R-Link uygulama kataloğunun tamamına erişebilirsiniz. Örneğin, hızlanırken aracınızın V8 motor gürültüsünü taklit etmesini ister misiniz? R-Sound Effect uygulamasını seçin ve keyfinizi katlamak için aracınızın çıkardığı seslerden farklı bir motor gürültüsünü aracınızın içine verin!

Eşya saklama gözleri

Pratik ve becerikli

 

Bagaj

Renault CLIO Sport Tourer'ın sağladığı 443 dm3 bagaj hacmi (Vda normu) (maksimum hacimde 1380 dm3) sınıfının en iyileri arasında. Özellikle düşük tutulan bagaj eşiği (604 mm) sayesinde yükleme kolaylaştırıldı. Çok geniş!

Torpido Gözü

Renault CLIO Sport Tourer 1,5 Lt'lik bir su şişesini alabilecek büyüklükte 7 Lt'lik torpido gözüyle donatılmıştır.

Zemin altı gözleri

Zemininin altına dikkatle gizlenmiş 85 litrelik eşya gözünden faydalanabilirsiniz.

Ön kol dayanağı

Ön kol dayanağısize en üst düzeyde sürüş konforu sağlar ve cüzdanınız gibi küçük parçaları içine yerleştirebilirsiniz. En önemli eşyalarınızı elinizin altında tutmak için ideal.

Eşya saklama gözleri

Önde ve arkada her biri 1,5Lt kapasiteli ikişer eşya saklama gözü. Yol haritalarınızı ve şişeleri bu gözlere yerleştirebilirsiniz.

Güvenlik

Önceliğimiz güvenli sürüş

 

En üst düzeyde pasif güvenlik

Renault CLIO Sport Tourer, ilk ekipman seviyesinden itibaren modern bir otomobilde bulunması gereken aktif ve pasif güvenlik ekipmanlarına sahiptir. CLIO'nun güvenliği için yıllar boyunca geliştirdiğimiz tüm bilgi ve becerilerden faydalanır.

Isofix Sistemi

Arka koltuğun sağ ve sol kenarları ve ön yolcu koltuğu Isofix sabitleme sistemiyle donatıldı. Böylece, çocuk koltukları tamamen güvenli bir biçimde sabitlenebilir.

Acil fren destek sistemi

Bu sistem de, Abs gibi tüm seride standarttır. Acil fren destek sistemi frenlere maksimum gücü daha çabuk ulaştırarak durma mesafesini kısaltır.

Elektronik denge programı (Esp)

Antipatinaj sistemi (Asr) ile birlikte çalışan Esp sayesinde geçici olarak yol tutuşunun kaybolması halinde aracınızın hakimiyetini kaybetmezsiniz. Bir veya daha fazla tekerlek üzerinde fren uygulanması aracın yoldan çıkmasını engeller.

Koruma

Güçlendirilmiş kasa, etkili ön ve yan hava yastıkları, darbeleri saptamak için basınç sensörü, boyun travmasına karşı etkili koltuk başlıkları, bagaj sabitleme traversleri, kaza anında yolcunun hava yastığının altına kayması riskinden koruyan ön ve arka koltuklar (Fix4sure), yayaların darbelerden daha az etkilenmesi için tasarlanan kaput.

Performans

Renault CLIO Sport Tourer üstün bir sürüş keyfi için tasarlandı. Renault'nun çevreci sürüş desteği Driving Eco2'yi ve Energy motorlarını keşfedin.

 
 

Yeni motor seçenekleri

Teknolojinin Zirvesi

30 yılın üstünde Formula 1 deneyiminin meyvesi olan bu motor blokları, bazıları doğrudan otomobil yarışlarındaki rekabetten kaynaklanan yeni teknolojilerin en iyilerinden faydalanır:

 • Silindirlerin küçültülmesine rağmen gücünden taviz vermeyen küçük boyutlar.
 • Motorun sıcaklık artışını hızlandırmayı ve böylece enerji randımanını artırmayı hedefleyen ısı yönetimi.
 • Stop & Start teknolojisi sayesinde durma anında yakıt tasarrufu sağlar ve neredeyse hemen yeniden çalışmaya başlar.

5 vitesli manuel vites kutusu

5 vitesli manuel vites kutusu hassas ve konforlu bir sürüş deneyimi sunar.

Energy Tce 90 Motor

Energy TCe 90 motorun çok düşük atalet momentli turbo fonksiyonu, en düşük motor devirlerinden itibaren mükemmel ara hızlanma performansı sergiler. 135 Nm motor torku (overboost fonksiyonuyla tork 150 Nm'ye çıkar) ara hızlanmaların canlı, hızlanmanın sağlam olmasını sağlar. Çok geniş bir devir aralığında kullanılabilir: 1650 devir/dakika ve 5200 devir/dakika arasında torkun %80'i. Artık sürekli vites değiştirmenize gerek yok! Tutumluluğuna da güvenebilirsiniz: Optimize edilmiş versiyonda NEDC çevriminde 100 km'de yalnızca 4,3 litre* tüketir. Bu da, CLIO III üzerindeki TCe 100 motordan neredeyse 1 litre daha düşüktür. CO2 salımları 99 g/km* düzeyine çekildi. Bu da, kilometre başına CO2 salımında 26 g'lık bir düşüşe karşılık gelir (-%21).

*İlgili düzenlemelere göre onaylanmış tüketim ve salım düzeyleri.

1.5 dCi 90bg

Dizel tarafında, "1.5 dCi 90bg" dizel motoru, karma parkurda 3,6lt/100km* tüketim ve 95g/km* emisyonu ve 220Nm torku ile sürüş keyfini de unutmadan çok iddialı bir yakıt tüketimi sağlıyor.

Edc Vites Kutusu

Edc (Efficient Dual Clutch) 6 vitesli ve çift kavramalı bir otomatik vites kutusudur. Sürücünün isteklerine anında tepki verir, otomatik vites geçişleri hızlı ve akıcıdır. Yolun profiline ve sürüş moduna göre en uygun vitesi anında seçer. Son olarak, otomatik vites kolu yerine tek dokunuşlu kumanda modunu da tercih edebilirsiniz.

 
 

Sınıfında ayrıcalıklar yaratan Renault CLIO Sport Tourer
Renault CLIO Sport Tourer için özel olarak tasarlanmış aksesuar seçenekleri aracı çok daha çekici bir hale getirir.

İç Görünüm

Bagaj Havuzu

Bu kauçuk bagaj koruma aracınızı kir ve aşınmaya karşı korur.

Çakmak kiti

Sigara içenler için sunulan bu kitte çakmak ve küllük yer almaktadır. Küllük, kapağı sayesinde aynı zamanda çöp kabı ya da eşya muhafaza bölümü olarak da kullanılabilir.

Renkli halı paspas

Aracınızın içi ile mükemmel uyum sağlayan bu halı paspaslar aracınızın tabanını korur.4 rengi mevcut olan bu paspaslar aracınızın iç kişiselleştirme aksesuarları ile mükemmel uyum sağlar.

Dış görünüm

Karbon & Titanyum görünümlü ön spoyler

Renault CLIO Sport Tourer aracınızı bu sportif ön spoiler ile aksesuarlandırın.

Karbon & Titanyum görünümlü arka difüzör

Bu arka difüzör aracınızın çizgisini kuvvetlendirir ve ona sportif bir hava verir.

Çamurluk Korumalar

Karbon görünümlü bu çamurluk korumalar aracınızın çamurluklarını çakıl ve taşlara karşı korur.

Far alt çıtası

Far altına takılan bu krom aksesuar aracınıza şık bir görünüm kazandırır.

Cam çıtası

Aracınıza özel olarak tasarlanan bu krom aksesuarlar Renault Clio Sport Tourer'ınıza çok daha çekici bir hava kazandırır.

Karbon görünümlü yan marşpiye

Bu karbon görünümlü marşpiye aracınıza çok sportif bir çizgi kazandırır.

Ayna kolu kaplaması

Karbon görünümlü bu aksesuar sportif çizgiyi tamamlar.

Enlemesine tavan barı

Kolay monte edilebilen bu enlemesine tavan barlarının maksimum taşıma kapasitesi 75 kg’dır. Renault CLIO Sport Tourer’a özel tasarlanmış olup, birçok zorunlu testten geçmiştir.

Paçalık

Çamur ve çakıl sıçramalarına karşı kasa altını etkin şekilde korur.

GÜVENLİK

Standart

 • Lastik Basınç Sensörü
 • Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS)
 • Acil Fren Destek Sistemi
 • Sürücü, Yolcu ve Yan Hava Yastıkları
 • LED Gündüz Farları
 • Elektronik Denge Programı (ESC) ve Elektronik Patinaj Önleme Sistemi (ASR)
 • Isofix Bağlantılı Koltuk
 • Lastik Tamir Kiti

MEDYA

Standart

 • Radyo Mp3 - 2x20W

DIŞ EKİPMANLAR

Standart

 • Gövde Rengi Yan Dikiz Aynaları
 • Gövde Rengi Kapı Kolları
 • Elektrikli Buğu Çözücü Yan Aynalar

Opsiyonel

 • Stepne+350 TL

KONFOR

Standart

 • Manuel Klima
 • Merkezi Kilit
 • Yokuşta Kalkış Destek Sistemi (Hill Holder)
 • Elektrikli Ön Camlar
 • Arka Koltuk Sırtlığı 1/3 -2/3 Katlanma Özelliği
 • Renault Kart Sistemi

KARŞILAŞTIRMA

Ön Fren: Hava Kanallı Disk, Çap (mm)
:
Lastik Ebatları
:
Arka Lastik Boyutları
:
Ön Lastik Boyutları
:
Yakıt Deposu Kapasitesi (litre)
:
Kaldırım Dönüş Çapı (m)
:
Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS)
:
Acil Fren Destek Sistemi (AFU)
:
Sürücü ve Yolcu Hava Yastıkları
:
Elektronik Denge Programı (ESC)
:
Lastik Basınç Sensörü
:
Fasılalı Ön Cam Silecek
:
LED Gündüz Farları
:
Çocuk Koltuğu Sabitleyici (ISOFIX)
:
Lastik Tamir Kiti
:
Eller Serbest Renault Kart Sistemi
:
Perde Hava Yastıkları
:
Otomatik Uzun/Kısa Farlar
:
Kör Nokta Uyarı Sistemi
:
Şerit Takip Sistemi
:
Elektronik Denge Programı ve Yokuşta Kalkış Destek Sistemi
:
C Şeklinde LED Gündüz Farları
:
Yatay Formlu Sürekli Yanan LED Arka Farlar
:
Yatay Formlu Sürekli Yanan LED Arka Farlar
:
Geri Görüş Kamerası ve Ön/Arka Park Sensörü
:
Cruise Control
:
Adaptif Cruise Control
:
Ön ve Arka Park Sensörü
:
Pure Vision Full LED Ön Farlar
:
6 LED Gündüz Farları
:
C Şeklinde Edge Dizayn LED Gündüz Farları
:
Sürücü Hava Yastığı
:
Ön Yan Hava Yastıkları
:
Ön Yolcu Hava Yastığı
:
Sürücü ve Ön Yolcu Emniyet Kemer İkazı
:
3 Noktalı Arka Emniyet Kemerleri
:
Hareket Halinde Otomatik Kapanan Kapı Kilitleri
:
Gündüz Farları
:
Ön Gergili Ön Emniyet Kemerleri
:
Hız Ayar ve Sınırlayıcı
:
Elektronik Denge Programı (ESP)
:
Yolcu Hava Yastığının Manuel Olarak Devre Dışı Bırakılması
:
Sürücü Emniyet Kemer İkazı
:
Vites Değiştirme Göstergesi
:
Yükseklik Ayarlı Ön Emniyet Kemerleri
:
Arka Sis Farları
:
ESP
:
3. Stop Lambası
:
Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit
:
Yükseklik Ayarlı Sürücü Ön Emniyet Kemerleri
:
Yokuş Kalkış Destek, Stabilite Kontrol
:
Ön Kol Dayama
:
Otomatik Yanan Farlar ve Yağmur Sensörü
:
Manuel Klima
:
Elektronik Klima
:
Merkezi Kilit
:
Arka Koltuk Sırtlığı 1/3 -2/3 Katlanma Özelliği
:
Elektrikli Arka Camlar
:
Elektrikli Ön Camlar
:
Sürücü Tarafı Tek Dokunuşla Açılıp Kapanabilen Elektrikli Ön Camlar
:
Ön Sis Farları
:
Arka Park Sensörü
:
Geri Görüş Kamerası
:
Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
Yokuşta Kalkış Destek Sistemi (Hill Holder)
:
Deri Direksiyon
:
4Control Sistemi
:
Deri Döşeme
:
Kumaş Döşeme
:
Elektrikli Park Freni
:
Multi-Sense Sistemi
:
Head Up Display
:
Elektrikli Katlanan ve Isıtmalı Dış Dikiz Aynaları
:
Elektrikli Katlanan, Isıtmalı ve Hafızalı Dış Dikiz Aynaları
:
Kendinden Kararan İç Dikiz Aynası
:
Isıtmalı Ön Koltuklar
:
Arka Koltuk Sırtlığı 1/2 - 2/3 Katlanma Özelliği
:
Yükseklik Ayarlı, Elektrikli Bel Destekli ve Masajlı Sürücü Koltuğu
:
Elektrikli Ayarlanabilen, Hafızalı, Havalandırmalı ve Elektrikli Bel Destekli,Masajlı Sürücü Koltuğu
:
7" TFT Renkli LED Gösterge Ekranı
:
Arka Kol Dayama
:
Yağmur Sensörü ve Otomatik Yanan Farlar
:
Tek Dokunuşla Açılan Elektrikli Ön ve Arka Camlar
:
Manuel Bel Desteği Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
Eller Serbest Renault Card Sistemi
:
GT Line Spor Deri Direksiyon
:
Multisense Sistemi
:
Arka Koltuk Kol Dayanağı
:
7'' TFT Renkli LED Gösterge Ekranı
:
Yükseklik Ayarlı 3 Arka Koltuk Başlığı
:
Arka Koltukta Havalandırma Izgarası
:
Portatif Küllük ve Çakmak
:
Yükseklik Ayarlı Ön Koltuklar
:
Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
Hidrolik Direksiyon
:
Manuel Arka Camlar
:
Deri Direksiyon Simidi ve Vites Topuzu
:
Yükseklik Ayarlı Direksiyon Simidi
:
Gövde Rengi Aksesuarlar
:
Siyah Renk Dış Kapı Kolları
:
Arka Koltuk Aydınlatma
:
Bagaj Filesi
:
Bagaj Bölümü Aydınlatması
:
2.Koltuk Sırasından Erişilebilen 12V Priz
:
Yolcu Tarafı Güneşliği
:
12V Priz
:
Türkiye Haritası
:
Renualt R-Nav Navigasyon Multimedya Sistemi
:
Radyo MP3 - 4x20 W
:
Radyo MP3 - 2x20 W
:
R-Link İnternet Bağlantısı
:
Navigasyon ve Harita
:
R-Link 2.0 ve 7" Dokunmatik Ekran
:
Online Servis Paketi
:
R-Link 2.0 ve 8.7" Dokunmatik Ekran
:
7'' Dokunmatik Ekran
:
8,7'' Dokunmatik Ekran
:
4,2'' Ekran
:
Yol Bilgisayarı
:
Direksiyondan Kumandalı Radyo
:
Dacia Media Nav 2.0 Navigasyon ve Multimedya Paketi
:
Sinyalli Yan Aynalar
:
GT Line Koyu Gri Çıtalar
:
Gövde Rengi Kapı Kolları
:
Elektrikli ve ısıtmalı dış dikiz aynaları
:
Elektrikli Katlanabilir Yan Aynalar
:
Gövde Rengi Yan Aynalar
:
Stepne
:
Eller Serbest Bagaj Kapağı
:
Karartılmış Camlar
:
Elektronik Amortisör
:
Gövde Rengi Dış Kapı Kolları
:
16" Alüminyum Jant
:
Siyah Renk Dış Dikiz Aynaları
:
Elektrikli Dış Dikiz Aynaları
:
Manuel Ayarlı Dış Dikiz Aynaları
:
Dış Kapı Çıtaları
:
Tavan Barları
:
Gövde Rengi Tamponlar
:
Siyah Dış Kapı Kolları
:
Çift Renkli Dış Dikiz Aynaları
:
Gövde Rengi Dış Dikiz Aynaları
:
Çift Yöne Açılabilir Bagaj Kapısı
:
Gri Renk Tamponlar
:
Gövde Rengi Ön Tamponlar, Gri Renk Arka Tamponlar
:
Arka Cam Silecekleri
:
Sağ Sürgülü Yan Kapı
:
Sol Sürgülü Yan Kapı
:
15" Alüminyum Jantlar
:
15” Nepta Alüminyum Jant
:
Siyah/Krom Çift Renk Dış Dikiz Aynaları
:
15" Sac Jantlar
:
Stop & Start
:
Eco Mode
:
Partikül Filtresi
:
Bagaj Gizleme Pandizotu
:
Açılabilir Bagaj Yan Camları
:
Krom Renk İç Kapı Kolları
:
3.Koltuk Sırasında Saklama Bölümü
:
Polen Filtresi
:
Tavan Rafı
:
Bagaj Halısı
:
loading
Lütfen Bekleyin...

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU