Yeni Peugeot 308

Yeni Peugeot 308

Fiyatlar model yılı, motor hacmi, renk ve opsiyonlara göre değişiklik göstermektedir.

YENİ PEUGEOT 308

Hiç şüphesiz sınıfının en iyisi olan yeni Peugeot 308 keskin baştan çıkarıcılığı, güçlü karakteri ve dinamizmi ile senii büyüler. 
Her anı özel kılmak için, araç içi deneyimini güçlendiren yeni Peugeot i-Cockpit®'in yenilikçi ve ödüllendirici teknolojilerine güvenebilirsin.
Verimliliği ve performansı en iyi şekilde birleştiren sürüş konforu için, benzinli veya dizel motorlardan birini tercih edebilirsin.

KESKİN BAŞTAN ÇIKARICILIK

İlk bakışta, ürün serisinin doğal olarak en iyisi olan yeni PEUGEOT 308'in keskin baştan çıkarıcılığı seni şaşırtır. Bu model ile, markanın tarih ve hiper-modernliği birleştiren zamansız kimliği olan yeni PEUGEOT arması ilk kez tanıtılmıştır. Güncel tipografiye sahip bu amblem, heybetli bir şekilde radyatör ızgarası üzerinde yer almaktadır. Kaput üzerinde ise 308 monogramı, yenilenmeyi işaret eden bir ön kısım ile sunulmuştur.

CESUR ORANLAR

Yeni Peugeot 308'in şaşırtıcı silueti her açıdan dinamiktir. Cesur oranlara sahip atletik ve net çizgileri güçlü karakterini vurgular:

- Büyük ızgarasının iddialı dikey tasarımını uzun bir kaput tamamlar.

- Aracın arka kısmı kaslı ve güçlü bir görünüme sahiptir ve aerodinamiği alçaltılmış tavan hattı ile güçlendirilmiştir. Görünüm olarak daha büyüktür ve tekerlekleri üzerinde sağlam bir profil sergiler.

- Şık ve akıcı profili, aracın atletik hatlarını ortaya çıkarır.

ÖN FARLAR

Ultra kompakt ön simgesel aydınlatma tasarımı kesinlikle modern ve teknolojiktir. İnceliği güçle birleştiren ön farlar, yeni Peugeot 308'in dinamiklerinin ve kimliğinin bir yansımasıdır.
Keskin ve ince, LED teknolojisine* veya PEUGEOT Matrix LED Teknolojisine sahiptir** ve ön tampon üzerinde diş biçiminde yer alan LED gündüz farları markanın ışık imzasını tamamlar.

*Standart olarak mevcuttur

**GT versiyonunda mevcuttur

ARKA LAMBALAR

Teknolojik ve modern arka simgesel aydınlatma Full LED ultra kompakt farlardan* veya Aslan Pençesi özel aydınlatma sergileyen Full LED 3D farlardan** oluşur.

*Versiyonlara göre standart olarak mevcuttur.

**GT versiyonunda standart olarak mevcuttur

TEKNOLOJİK RUH

Kesinlikle ergonomi ve sezgisel olan Yeni PEUGEOT i-Cockpit®, araç içinde geçirdiğin zamanı kaliteli bir zamana dönüştürmek için özenle tasarlanmış tüm özelliklere kolay erişim sağlar.

Yeni kompakt direksiyon simidi* ısıtmalıdır ve tüm kumandaların** merkezileştirilmesini sağlar.

- Yeni dijital gösterge paneli

PEUGEOT i-Cockpit®, paylaşımlı bir araç içi deneyimi sağlamak için yolculara yüksek düzeyde erişim sunar:

- Sezgisel ve çok pencereli olarak kişiselleştirilebilen yeni dokunmatik ekran*** ve yeni sanal i-toggles.****

- Birden çok saklama alanına sahip yeni orta konsol.

*Versiyona göre standart olarak sunulur veya mevcut değildir.

**Radyo, medyalar, telefon ve sürüş yardımları.

***Standart olarak mevcuttur.

***Klima, telefondaki kişiler listesi ve radyo istasyonları için dokunmatik kısayollar

ERGONOMİYE HİZMET EDEN TASARIM VE TEKNOLOJİ

- Sürücü için gerekli tüm bilgiler yeni gösterge panelinde görüntülenir.

- Göz hizasında bulunan bu panel, yerleşik bir 10 inçlik dijital ekran ile sunulur. GT versiyonunda, i-Cockpit® 3D ile üçüncü boyuta geçiş yapar.

- Tamamen yapılandırılabilir ve özelleştirilebilir, gösterge paneli çeşitli ekran modlarına sahiptir (Navigasyon, Radyo/medya, Sürüş yardımı, v.b.).

BİR AKILLI TELEFON GİBİ

10 inçlik yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran tamamen ve kolayca özelleştirilebilir, widget'lar veya kısayollar içeren çok pencereli bir ekranın görüntülenmesine olanak sağlar, kullanımı çok kolaydır ve bir tablete benzer şekilde duyarlıdır.

- Yeni Peugeot 308, tamamen yapılandırılabilir sanal i-toggle'ları yarattı*. Orta ekranın karşısına yerleştirilmiş olan bu işlevler, segmentinde benzersiz olan estetik ve teknolojiyi sunar. 

- Her i-toggle tuşu, orta ekran üzerinde yer alan bir favori eylem (seçilen varış yeri, klima ayarı, telefonun kişi listesindeki favori kişi, radyo istasyonu, uygulama başlatma vb.) için özelleştirilebilen bir dokunmatik ekran kısayoludur.

*Allure seviyesinden itibaren mevcuttur.

YENİ ORTA KONSOL

- Özenli tasarımıyla orta konsol üzerinde sürücü tarafında aracın tüm dinamik kontrollerini bir araya getiren bir kemer bulunur. ​​​​​​

- Kemer, kablosuz akıllı telefon şarjı için tasarlanmış olan özel alana kadar uzanır*. Böylece, yolcuların kullanımına açık olan konsolun geri kalanı tamamen saklama alanlarına ayrılmış durumda kalır: 2 adet bardak taşıyıcı, kolçağın altında geniş bir saklama alanı dahil 34 litreye kadar saklama alanları.

*Versiyona göre standart veya opsiyon olarak sunulur.

ANLIK KONFOR

- Her sürüş modu için LED ortam aydınlatmasını* tercihlerine göre özelleştirir.

- Huzur içinde yolculuk yapın. AQS (Air Quality System), tek başına hava devridaimi işlevinin etkinleştirilmesini sağlar.  Bir hava işleme sistemi olan Clean Cabin** ile tamamlanır.  Hava kalitesi, orta dokunmatik ekranda görüntülenir.

- Isıtmalı ve 8 adet pnömatik cebe sahip ön koltukların ergonomisinin ve konforunun keyfini sür. Koltuklar AGR (Alman sırt sağlığı etiketi) etiketini taşır.

*8 renk arasından seçme olanağı

**GT versiyonunda mevcuttur

***Versiyona bağlı opsiyon olarak sunulur

MYPEUGEOT®

ARACINIZA BAĞLI KALIN

Ücretsiz ve zorunlu olan MyPeugeot® uygulaması* aracını bağımsız bir şekilde yönetmene olanak tanır. Tüketiminizi gerçek zamanlı olarak kontrol et, bakım süreçlerini uygun gördüğün şekilde yönet, aracınla ilgili tüm gerekli belgeleri elinde bulundur ve akünün şarj işlemlerini ve yolcu kabininin ön koşullandırmasını kolay bir şekilde yönet**.

*mobil ağa erişim olması koşuluyla ve varış noktasına bağlı olarak kullanılabilir

**Yeni PEUGEOT 308 hibrit için

MOTORLAR

Yeni Peugeot 308, tamamı Stop&Start işlevi ile donatılmış, CO2 içeriği bağlamında en yeni nesil €6 motorlarla* donatılmıştır.

Benzinli versiyonda , 1,2L'lik 3 silindirli motorlar:

- PureTech 130 S&S BVM6,
- PureTech 130 S&S EAT8**.

Dizel versiyonda , 1,5L'lik 4 silindirli motorlar:

- BlueHdi 130 S&S EAT8**.

*yakıt tüketiminde tasarruf, sürüş keyfi ve üst düzey performans sunan motor tipleri

**Efficient Automatic Transmission 8 – 8 vitesli otomatik vites kutusu

HAYALLERİNİZDEKİ SÜRÜŞ KEYFİ

Yeni Peugeot 308, özellikle konforunuzu ve güvenliğinizi artırmak için çok sayıda sürüş ve manevra yardımı ile donatılmıştır:

- Yeni 180 derece yüksek çözünürlüklü geri görüş kamerası*

- 4 kameraya sahip 360° park yardımı*

- Uzun menzilli kör nokta izleme*

Ve aşağıdakiler sayesinde yarı bağımsız sürüş için sana destek olur:

- Stop and Go işlevli adaptif hız sabitleme sistemi*

- Aktif şerit takip sistemi*

*Versiyonlara göre standart veya isteğe bağlı olarak sunulur ya da yoktur

KREDİ HESAPLAMA

Faiz oranları örnek olarak verilmiştir. Kredinin kullanıldığı finans kurumuna, kredi tutarına ve aracın modeline göre değişkenlik göstermektedir.
Kredi TutarıFaiz Oranı (%)Taksit SayısıAylık Ödenecek Tutar

(*)Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemesine göre tüketicilere, binek araç edinimi amacıyla kullandırılacak taşıt kredilerinde kredi tutarı en fazla, aracın fatura değerinin yüz yirmi bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, yüz yirmi bin Türk Lirasını aşan kısmı için yüzde elli olarak uygulanır. Başvuru girişinde finansman şirketinin kredi değerlendirme ve tahsis koşulları geçerlidir.

HIZLI KREDİ BAŞVURUSU